Огляд TorGuard (2020): надійний VPN з швидким завантаженням

Contents

Огляд TorGuard (2020) – міцний VPN, орієнтований на швидке завантаження

Хоча назва може означати інакше, жодного зв’язку з проектом Tor немає. Тор у назві TorGuard відноситься до завантаження торентів. Це, мабуть, найсильніший актив TorGuard як постачальника VPN. Вони пишаються тим, що підтримують високу швидкість завантаження. TorGuard має дуже пристойну кількість серверів і забезпечує надійний захист. На своєму веб-сайті вони пропонують додаткові послуги, такі як плани VPN для бізнесу та попередньо прошиті маршрутизатори.


Вони можуть бути не найпростішим VPN для користувачів, які не знайомі з концепцією, але для завантаження хардкор вони є одним з найкращих варіантів там.

Швидкість – як швидко TorGuard?

Щоб судити про швидкість з’єднання через сервери TorGuard, ми перевірили його за допомогою тестів на швидкість роботи в Інтернеті та протягом всієї щоденної діяльності перегляду, трансляції, завантаження та ігор. Ми провели ці тести з Нідерландів, тому якщо ви живете десь в іншому місці, ви можете отримати різні результати.

Результати тесту на швидкість TorGuard

Ми перевірили швидкість з’єднання TorGuard з інструментом на speedtest.net. Ось результати тестів без VPN-з’єднання, з’єднання через сервер TorGuard в Нідерландах та з’єднання через сервер TorGuard в США.

Швидкість без VPN (Speedtest.net):

Швидкий показник NL нормальний

Це були результати швидкості, коли ми перевіряли наше звичайне підключення до Інтернету без VPN.

Швидкість роботи з локальним сервером у Нідерландах (Speedtest.net):

Найшвидший НЛ торгуард

Ми отримали наступні результати швидкості при підключенні до Інтернету через сервери TorGuard в Нідерландах. Як бачите, зміни швидкості мінімальні.

Швидкість за допомогою сервера США (Speedtest.net):

Найшвидший сервер США

Це були швидкості, коли ми підключились до сервера TorGuard в США. Швидкість зміни пінгу та завантаження різко змінилася, але швидкість завантаження залишилася практично такою ж.

Зауважте, що при внесенні змін у протоколи можна змінювати швидкість. Для тестів вище ми зберігали протоколи та налаштування за замовчуванням. На одному з наших комп’ютерів ми не змогли змусити TorGuard працювати без зміни деяких протоколів та налаштувань. Це сильно вплинуло на швидкість.

Швидкість під час щоденного використання

Використання TorGuard не вплинуло на нашу регулярну швидкість перегляду. Ми не помітили різниці під час щоденного використання соціальних медіа та інших веб-сайтів.

Потік із TorGuard пройшов добре. На деяких потокових сервісах завантаження зайняло трохи більше часу. Загалом ми можемо без великих проблем передати відео та музику.

Завантаження – сильна сторона TorGuard. Швидкість завантаження не втрачається, як ви бачили на тестах на швидкість. Завантаження торентів не є проблемою у цього провайдера.

Ігри теж не були проблемою. Хоча було певне відставання, це не було прикро для гри, яку ми протестували. Однак це може бути дуже різним для деяких онлайн-ігор. Якщо ви багато граєте, завжди корисно перевірити свій VPN улюбленою грою, перш ніж взяти на себе передплату.

Висновок швидкості TorGuard

 • Хороша швидкість завантаження протягом усього часу
 • Відсутня помітна різниця швидкостей для щоденного використання
 • Швидкість змінюється, коли вам доведеться змінити налаштування
 • Можливо, покажіть відставання з деякими важчими іграми

Безпека – Наскільки безпечний TorGuard?

Оскільки фокус цього провайдера зосереджений на анонімному завантаженні, важливо, щоб у них була встановлена ​​водонепроникна система безпеки. TorGuard має безліч варіантів захисту і, схоже, не веде журнали будь-якого типу.

Протоколи

TorGuard підтримує протоколи OpenVPN, PPTP, L2TP, IPsec, SSTP та iKEV2. Для кращої безпеки вони радять завжди використовувати протокол OpenVPN.

Torguard використовує 256-бітове шифрування і пропонує, як вони називаються, “захист від прихованого захисту” від перешкод глибокої перевірки пакетів. Таким чином ви можете отримати доступ до Інтернету безпечним способом.

Крім того, у них є перемикач захисту, який гарантує, що ваші дані не будуть відкриті, коли ви втратите зв’язок.

Ведення журналу та конфіденційність

TorGuard каже, що вони не зберігають журнали трафіку, журнали з’єднань або IP-журнали. Постачальник послуг знаходиться у Сполучених Штатах. США є частиною альянсу розвідки “П’ять очей” між Австралією, Канадою, Новою Зеландією, Великобританією та Сполученими Штатами. Це означає, що вони допомагають один одному в розслідуванні, обмінюючись зібраною інформацією. Однак це насправді не має значення, якщо TorGuard не веде журнали, бо тоді ділитися нема чим.

Яка інформація потрібна TorGuard?

Для створення облікового запису TorGuard вам потрібна лише дійсна адреса електронної пошти та доступ до одного із способів їх оплати. Поки ви переконайтеся, що ім’я в електронній пошті жодним чином не простежує вас, ви можете залишатись анонімними. TorGuard не запитує жодної іншої контактної інформації.

Якщо ви хочете залишитися повністю анонімним, TorGuard також пропонує можливість оплатити біткойн. Інші способи оплати, такі як кредитна картка або PayPal, розкриють вашу особу TorGuard. Оплатившись біткойнами, ви зможете залишитися абсолютно анонімними.

Висновок безпеки TorGuard

 • TorGuard пропонує 256-бітове шифрування
 • У них є перемикач захисту на випадок, якщо ви втратите з’єднання TorGuard
 • TorGuard каже, що вони не ведуть журнали
 • Вони підтримують протоколи OpenVPN, PPTP, L2TP, IPsec, SSTP та iKEV2
 • Вам потрібна лише електронна адреса, щоб створити обліковий запис

Юзабіліті – Наскільки зручним є TorGuard?

Щоб побачити, чи TorGuard зручний для користувачів, ми вивчили веб-сайт, процес встановлення, програмне забезпечення, способи оплати та обслуговування клієнтів. Ми помітили, що між досвідом користувачів із TorGuard VPN може бути досить велика різниця. Хоча для одних це добре працює, для інших це може бути досить боротьбою. Якщо сервіс не працює відразу, зручність у користуванні ще важливіша.

Веб-сайт Torguard

Веб-сайт TorGuard дуже чистий і мінімалістичний. Ви знайдете домашню сторінку з усією необхідною інформацією. Вкладки вгорі сторінки перелічать вас на різні продукти, які вони пропонують: Анонімний VPN, Анонімний проксі, Бізнес VPN, електронна пошта та маршрутизатор. Після натискання на “маршрутизатор” відкриється нове вікно з веб-магазином маршрутизатора. Остання вкладка – це вкладка “Купити зараз”, яка веде вас до їх магазину. Якщо у вас вже є обліковий запис, саме тут ви знайдете сторінку свого облікового запису. На сторінці свого облікового запису ви можете керувати своїм обліковим записом.

Веб-сайт TorGuard

Веб-сайт здається зрозумілим, але коли ви шукаєте більш конкретну інформацію, іноді це може бути важко знайти. На веб-сайті немає функції пошуку, що дуже погано, оскільки деякі відомості важко знайти.

Вони пропонують мінімальну інформацію про свої додаткові послуги. У розділі блогу є більш обширна інформація, але це дуже важко для пошуку та навігації.

Замість панелі пошуку ви можете скористатися вікном чату для обслуговування клієнтів, щоб отримати необхідну інформацію.

Встановлення TorGuard

Встановити TorGuard на ваші пристрої дуже просто.

На своєму ПК ви можете увійти на веб-сайт, і ви знайдете огляд програм, які можете завантажити. На своєму смартфоні ви можете зайти в магазин додатків і завантажити звідти їх додаток.

Встановлення TorGuard:

 1. Виберіть підписку на TorGuard, яка вам подобається на веб-сайті TorGuard.
 2. Закінчіть процедуру оплати, заповнивши необхідну інформацію.
 3. Завантажте програму / додаток на свій пристрій.
 4. Увійдіть, використовуючи дані свого облікового запису.
 5. Виберіть уподобані протоколи або залиште їх у налаштуваннях за замовчуванням.
 6. Натисніть підключення та насолоджуйтесь TorGuard.

Під час спроби увійти в додаток ми отримали сповіщення про те, що наш пароль невірний, хоча ми впевнені, що це правильний пароль. Треба зауважити, що це, мабуть, частіше трапляється для користувачів TorGuard. Ми зв’язалися зі службою підтримки, і вони були дуже корисними. Щоб вирішити проблему, нам довелося змінити свій пароль, перш ніж ми могли отримати доступ до програми. Це також означало, що нам довелося змінити нашу інформацію і на нашому комп’ютері.

Зовнішній вигляд TorGuard та простота використання

Дещо незграбний вигляд додатків залишає місце для вдосконалення. Він може навіть відчувати себе дещо застарілим, що не помиляється, просто менш привабливо. У додатку також відображаються деякі речі, які більшість користувачів не зрозуміють чи потребують. Ці варіанти захаращують той інструмент, який був би чистішим і зрозумілішим без них. Однак доступні всі функції, необхідні постійним користувачам, наприклад кнопка «вибрати сервер» та чітка кнопка «підключити» та «відключити»..

Мобільний додаток трохи зрозуміліший, але йому не вистачає деяких функцій програми TorGuard для ПК. Звичайний користувач не пропустить цю опцію, але, можливо, вирішення проблеми безпеки.

Ціноутворення та способи оплати

Витрати на піврічну та річну підписку на TorGuard знижуються до 5 доларів на місяць. Щоквартальна підписка знижується до $ 6,70 на місяць, а щомісячна підписка є найдорожчою з її 9,99 доларів на місяць. Як ви бачите на малюнку нижче, різниці між функціями, які ви отримаєте в різних планах, немає, різниця полягає лише в тривалості підписки.

Вони пропонують 7-денну гарантію повернення грошей, тож якщо ви не задоволені послугою, можете повернути гроші.

Анонімні плани VPN

TorGuard пропонує такі способи оплати:

 • Кредитні картки
 • PayPal
 • Біткойн та інші криптовалюти
 • Багато інших варіантів через платіжну стіну

TorGuard має понад 80 різних варіантів оплати. Це означає, що ви, ймовірно, знайдете для вас відповідний спосіб оплати.

Обслуговування клієнтів

Оскільки на веб-сайті TorGuard не дуже легко орієнтуватися в службі підтримки, це ще важливіше. Простіше скористатися сервісом LiveChat, щоб знайти свій веб-сайт, ніж шукати щось самостійно. Вони мають цілодобову службу підтримки клієнтів. Іноді ти можеш поспілкуватися з кимось безпосередньо, що приємно і працює добре протягом більшої частини часу. В інші моменти вам потрібно заповнити особисту інформацію, перш ніж з кимось поговорити. Це може бути дуже дратує, якщо ви не хочете ділитися цією інформацією.

Початок кінця LiveChat

У LiveChat ви отримуєте відносно швидкі відповіді, і люди, з якими ми спілкувалися, були дуже ввічливими.

Ви також можете подати квиток у службу підтримки TorGuard або TorGuard Sales або партнерську підтримку. Після цього вони заповнюють інформацію, яку вони вже мають (якщо ви вже користуєтесь їх послугою). Крім того, ви можете додати фотографії та скріншоти до свого квитка, щоб підтримати своє питання. Вони, очевидно, намагалися зробити це максимально зручним для користувача.

Якщо налаштування за замовчуванням не працюють на вашому пристрої, служба підтримки може допомогти вам змінити налаштування та протоколи таким чином, щоб вони працювали для вашого пристрою. Однак це означає, що не всі мають однаковий вибір у налаштуваннях та протоколах. З цієї причини було б краще скористатися періодом повернення грошей у 7 днів для перевірки, чи сервіс працює на всіх ваших пристроях.

Висновок зручності використання TorGuard

 • Веб-сайт Torguard міг бути кращим.
 • Встановити TorGuard досить просто.
 • Програмне забезпечення виглядає застарілим, але функціонує чудово.
 • TorGuard пропонує понад 80 варіантів оплати.

Серверна мережа TorGuard

TorGuard має велику мережу серверів. Більше того, вони пропонують спеціальні IP-адреси за додаткову плату.

Кількість серверів та локацій

TorGuard має понад 3000 серверів у більш ніж 50 країнах. Ця велика пропозиція серверів добре розкинулася по всьому світу. Зокрема, у Саудівській Аравії, Єгипті та В’єтнамі є сервери, яких ви зазвичай не бачите в інших службах VPN. Якщо ви спеціально шукаєте сервер в одній із цих країн, TorGuard може бути для вас VPN.

Ви можете вибрати сервер перед тим, як підключитися. Додаток показує сервери, доступні для обраних протоколів та налаштувань.

Сервери TorGuard

Виділена IP-адреса

TorGuard пропонує спеціалізовану послугу IP-адрес. Це означає, що ви отримаєте присвоєну вам IP-адресу, яка буде використовуватися лише ви. Зазвичай за допомогою VPN ви отримуєте доступ лише до IP-адрес, якими ви ділитесь з іншими. Взагалі це насправді не має значення. Однак деякі потокові служби тепер можуть визначати кількість користувачів на одній IP-адресі та блокувати ці адреси. Щоб обійти географічні обмеження на Netflix, вам потрібен спеціалізований IP з підпискою на TorGuard.

Більше того, при звичайній підписці ви перемикаєтесь між різними IP-адресами. Деякі веб-сайти помічають це і просять додаткової перевірки вашої особи, щоб перевірити, чи справді ви намагаєтесь отримати доступ до їх веб-сайту. Якщо ви використовуєте спеціальну IP-адресу, ви будете щоразу отримувати доступ до їх веб-сайту з однієї і тієї ж IP-адреси, не викликаючи підозр.

Після того, як ви заплатили за виділений IP-адресу, ви можете звернутися в службу підтримки TorGuard з обраним місцем розташування. Вони призначать вам IP-адресу в країні, яку ви вибрали. Іноді їм доведеться замовити нові IP-адреси, тобто вам доведеться почекати 1 або 2 дні.

TorGuard також називає ці виділені IP-адреси “потоковими IP-адресами”. Спеціальна IP-адреса поверне вам 7,99 дол. США щомісяця понад вартість вашої підписки на VPN.

Висновок серверної мережі TorGuard

 • TorGuard має понад 3000 серверів
 • Сервери розповсюджені в більш ніж 50 різних країнах
 • TorGuard пропонує спеціальні IP-адреси

Параметри TorGuard

Окрім звичайних VPN-функцій, TorGuard пропонує ще кілька додаткових додатків. Нижче ви знайдете інформацію про TorGuard для бізнесу та їх спеціальні попередньо прошиті маршрутизатори.

TorGuard і Netflix

TorGuard не гарантує доступ до Netflix через їх регулярний сервіс. Вони пропонують спеціалізовану IP-адресу, за допомогою якої можливо отримати доступ до Netflix. Виділена IP-адреса обійдеться вам додатково. Для постачальника VPN, який перевершує Netflix, ви можете ознайомитися з нашою статтею про Netflix VPN.

TorGuard і торрент

TorGuard дозволяє завантажувати торренти через однорангові мережі. Вони кажуть, що не блокують цей тип руху. TorGuard – це хороший сервіс VPN для завантаження та наполегливо працює над покращенням швидкості завантаження. У наших тестах з TorGuard ми могли завантажувати файли без зволікань.

TorGuard для бізнесу

TorGuard має спеціальні плани для бізнесу. У бізнес-пакетах VPN TorGuard пропонує кілька облікових записів та зашифровані облікові записи електронної пошти. Більше того, ці плани мають спеціальні IP-адреси. Бізнес-плани пропонують все, що звичайні плани, і багато іншого. Наприклад, ви отримаєте спеціалізованого менеджера облікових записів, який допоможе вам у будь-яких питаннях.

Більше того, кожен бізнес-план має власну легку панель адміністратора. За допомогою цієї панелі ви можете додавати та видаляти облікові записи у вашій мережі.

управління користувачами vpn

Маршрутизатори TorGuard

На веб-сайті TorGuard ви також можете придбати попередньо прошиті маршрутизатори. Встановлення VPN на маршрутизатор ідеально, якщо ви хочете захистити всі свої пристрої за один раз. Вони продають маршрутизатори від популярних брендів, таких як Netgear, TP-link та Asus. Роутери постачаються з 30-денним безкоштовним сервісом VPG TorGuard. Ці маршрутизатори ідеально підходять, якщо ви шукаєте простий спосіб захистити всі свої пристрої за один раз.

R7000-300

Варіанти висновку TorGuard

 • Ви не можете дивитися Netflix зі звичайною підпискою TorGuard.
 • Ви можете завантажити торрент із TorGuard.
 • TorGuard пропонує попередньо прошиті маршрутизатори на своєму веб-сайті.
 • TorGuard пропонує передплатні плани для бізнесу.

Висновок – Наш досвід роботи з TorGuard

Плюси
Мінуси
Простий у використанніНе працює автоматично на всіх пристроях
Простий в установціВеб-сайт важко орієнтуватися
Швидка швидкість завантаженняНеможливо переглянути Netflix
Можлива завантаження через торрентClunky програмне забезпечення
Виділені IP-адреси
Багато серверів на вибір
7-денна гарантія повернення грошей

TorGuard – хороший постачальник VPN для завантаження торентів. Швидкість хороша, особливо для завантаження. Вони не ведуть журнали і, здається, є безпечним VPN. Ми з’ясували, що зручність їх обслуговування відрізняється. Їх веб-сайт, безумовно, може бути кращим, і для одного з наших пристроїв було важко змусити програму працювати. За допомогою служби підтримки клієнтів нам вдалося, але ми не змогли використати всі протоколи та налаштування.

TorGuard має велику кількість серверів і пропонує виділені IP-адреси. Вам це може знадобитися, оскільки при їх регулярному обслуговуванні ви не зможете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix. З іншого боку, вони пропонують послуги для підприємств та попередньо прошиті маршрутизатори, які ви можете використовувати в поєднанні з передплатою.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me