Огляд PureVPN (2020): Дешево, швидко, просто | VPNOперегляд

Огляд PureVPN (2020) – дешевий, швидкий, простий у використанні

У цьому огляді ми поговоримо про VPN-провайдера PureVPN. PureVPN – один з найвідоміших постачальників VPN, який має сервери у всьому світі. Завдяки цій службі VPN ваш трафік в Інтернеті шифрується, приховується та анонімізується всі, тоді як ви можете обійти обмеження. PureVPN відомий як гідний сервіс, який пропонує швидкі сервери і пропонує вам можливість дивитися американський Netflix. Крім того, ви можете обійти обмеження в Інтернеті за допомогою PureVPN, як цензура в таких країнах, як Китай, Туреччина або Росія. І можна абсолютно анонімно завантажувати фільми та серіали через торрент із PureVPN. Однак ви зауважите, що PureVPN в минулому мали проблеми з веденням журналу, тому ми не можемо повністю довіряти їх політиці без реєстрації..


Технічні характеристики PureVPN

 • Одночасне підключення: 5
 • Торренти: +
 • Netflix: +
 • Операційні системи: Windows, Mac, iOS, Android, Linux
 • Протоколи: OpenVPN, L2TP / IPsec, SSTP, IKEv2, PPTP
 • Політика ведення журналів: Мережеві журнали
 • Сервери: 2000+ серверів у 140+ країнах
 • Ціна: Від 1,32 доларів на місяць
 • Гарантія повернення грошей: 31 день

Особливості PureVPN

Ось найважливіші характеристики PureVPN, підсумовані

 • З’єднання PPTP, L2TP та SSTP та 256-бітове шифрування
 • Необмежений широкосмуговий і серверний комутатори
 • Швидкість з’єднання 1 Гбіт / с
 • Жодних журналів діяльності, лише доступ до сервера реєструється протягом 5 днів (не веб-сайти, які ви відвідали)
 • До 5 одночасних підключень на одному рахунку
 • Вказується, коли певні дані не повинні працювати через VPN-з’єднання
 • Безкоштовне програмне забезпечення та програми для Windows, Mac, iOS та Android
 • Функція віртуального маршрутизатора: це дозволяє перетворити комп’ютер на маршрутизатор з VPN, за допомогою якого ви підключите до 10 пристроїв.
 • Сумісний з маршрутизаторами DD-WRT, Smart TV, Chromecast, Amazon Fire TV Stick та Roku.
 • Цілодобова підтримка прямого чату з ефективними та привітними роботодавцями.
 • Гнучкі варіанти оплати
 • 31-денна політика гарантії повернення грошей

PureVPN Windows

PureVPN та Netflix

Останнім часом Netflix веде боротьбу проти користувачів VPN та проксі. Це переважно користувачі, які хочуть використовувати американський Netflix за межами США. Це дозволяє користувачам отримувати доступ до набагато більше фільмів та серіалів.

На щастя, PureVPN вирішив цю проблему. Час від часу вони створюють нові американські IP-адреси, які намагаються тримати поза блокадами Netflix якомога довше.

Якщо ви хочете використовувати ці сервери, радимо звернутися до команди PureVPN; вони проконсультують вас, які сервери надають вам найкращий доступ до Netflix в будь-який момент. Під час нашого тесту призначений сервер працював дуже добре. Протягом першої хвилини якість потоку була розумною, але вже через хвилину ми можемо передавати американський Netflix у форматі HD без будь-яких іккачів чи завантажень. Крім того, що ви можете транслювати американський Netflix, ви також маєте доступ до міжнародних футбольних та інших спортивних матчів, якщо ви відпочиваєте за кордоном.

PureVPN Netflix

Швидкість сервера

Програмне забезпечення PureVPN виглядає добре і працює чудово, але швидкість з’єднання хороша?

Швидкість з’єднання, яку ви можете досягти за допомогою VPN-з’єднання, залежить від кількох факторів. Найважливіші фактори: ваша власна швидкість з’єднання, тип шифрування, який ви використовуєте, місце розташування сервера VPN та власне місцезнаходження та відстань до сервера.

Ми підключили Інтернет, який ми протестували – це 150mbit-з’єднання. З серверами в Нідерландах, Великобританії та Німеччині швидкість з’єднання досягла до 100 Мбіт. Те саме стосуватиметься більшості країн Європи. Швидкість з’єднання до США становила близько 70 Мбіт. Загалом, ми були дуже задоволені швидкістю з’єднання, яку ми мали, і вважаємо, що її буде достатньо для більшості застосувань. На практиці ми могли переглядати без помітних уповільнень, дивитися YouTube, дивитись Netflix та завантажувати.

PureVPN Ціна

Ціна PureVPN

PureVPN пропонує кілька пакетів. Вартість залежить від тривалості передплати, на яку ви підписалися. Чим довший термін підписки, тим менше потрібно платити за місяць. PureVPN пропонує такі тарифи:

 • Необмежений VPN (1 місяць) $ 10,95 на місяць
 • Необмежений VPN (1 рік) $ 5,81 на місяць
 • Необмежений VPN (5 років) 1,65 долара на місяць

PureVPN пропонує 31-денну політику повернення грошей на всі пакунки.

Безпека та конфіденційність PureVPN

PureVPN має кілька сильних функцій шифрування. Однією з найважливіших є підтримка численних протоколів шифрування VPN, яка включає кілька сильних: OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP, SSTP та IKEv2. Ми особисто радимо OpenVPN з 256-бітним AES-шифруванням і SHA-1 для перевірки даних, оскільки це набагато безпечніше, ніж інші параметри. PureVPN також пропонує рішення для витоків DNS та витоків IPv6. Це доводить, що їх служба забезпечує дуже хороше шифрування.

Що стосується реєстрації даних, ми повинні зробити висновок, що PureVPN записує певні журнали. Сюди входить така інформація, як ім’я, адреса електронної пошти, номер телефону (лише від користувачів з певних країн) та журнали сеансів. Журнали сеансів реєструють момент, коли було встановлено з’єднання та використання даних, а не журнали активності. Особливо, коли ви використовуєте сервери спільного доступу до IP, буде дуже важко відстежити будь-яку активність, яку ви зробили, хоча ми вважаємо за краще, щоб вони не зберігали журналів. Крім того, у минулому був випадок, коли PureVPN ділився інформацією з владою, що свідчить про те, що вони ведуть журнали та готові поділитися ними з ФБР. Поки компанія каже, що вони більше не ведуть журнали, ми не можемо повністю стерти це з пам’яті.

Крім того, штаб-квартира PureVPN розташована в Гонконзі. Тут немає законів щодо збереження даних, тому PureVPN не зобов’язаний реєструвати будь-які дані користувача.

Місцезнаходження сервера PureVPN

PureVPN пропонує сервери у багатьох країнах. Всього доступно понад 2000 серверів у 141 країні. Невелика група країн, де PureVPN має сервери:

США, Великобританія, Австралія, Бразилія, Канада, Чилі, Китай, Коста-Ріка, Німеччина, Єгипет, Франція, Гонконг, Ірландія, Індонезія, Італія, Японія, Литва, Люксембург, Малайзія, Нідерланди, Нова Зеландія, Панама, Румунія , Росія, Сінгапур, Південна Африка, Південна Корея, Швеція, Швейцарія, Тайвань, Таїланд, Туреччина, Україна, Польща, Аргентина, Бельгія, Данія, Мексика, Норвегія, В’єтнам, Ісландія.

Сервери PureVPN

Служба обслуговування клієнтів PureVPN

Підтримка клієнтів PureVPN останнім часом значно покращилася. Наразі вони також пропонують цілодобову підтримку чату, окрім квитків та електронної пошти. Ми перевірили цю підтримку в чаті за допомогою декількох складних технічних питань, і всі вони відповіли правильно протягом декількох хвилин. Зважаючи на підтримку клієнтів, PureVPN працює дуже добре.

Висновок PureVPN

PureVPN – досить гідний постачальник VPN. Додаток добре розроблений, у ньому є просте у користуванні програмне забезпечення зі скріншотом, на основі посібників “як це робити”. PureVPN пропонує широкий спектр швидких серверів із стабільним з’єднанням. Їх ціни розумні, і вони мають приємні пропозиції раз у раз. Те, що ми змогли без проблем переглядати американський Netflix, буде хорошим аргументом, щоб переконати безліч людей підписатися на підписку на PureVPN. Крім того, також непогано анонімно завантажувати без проблеми PureVPN.

Нарешті, у нас є деякі проблеми з їхньою політикою журналів. Вони, можливо, змінили свій спосіб, але це все ще в нашій думці, що цей постачальник ділився журналами користувачів з владою. Через ці минулі події ми не можемо остаточно сказати, що PureVPN не веде журнали.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me