Огляд ProtonVPN (2020) – Високий рівень безпеки | VPNoverview.com

Contents

Огляд ProtonVPN (2020) – Високий рівень безпеки

ProtonVPN – порівняно новий постачальник VPN із Швейцарії. Вони пропонують як безкоштовну, так і платну версію свого програмного забезпечення та належать ProtonVPN AG. Ця компанія запустила ProtonMail ще в 2014 році. ProtonMail швидко став найбільшим у світі захищеним постачальником електронної пошти, що ставить конфіденційність, анонімність та шифрування понад усе. ProtonVPN швидко перемістив ProtonMail. VPN був розроблений для того, щоб запропонувати клієнтам безпечне з’єднання поза електронною поштою. Ці два проекти – ProtonVPN та ProtonMail – були перетворені на два окремих підприємства з метою збереження безпеки та конфіденційності клієнтів Proton..


Команда, що стоїть за ProtonVPN, постійно працює над тим, щоб змінити світ: вони готують журналістів, навчають громадськість та протистоять урядам. Крім цього вони розпочали співпрацю з Mozilla у 2018 році. Оскільки їх штаб-квартира розташована в Женеві, Швейцарія, вони не зобов’язані вести журнали. ProtonVPN доступний для Windows, MacOS, iOS, Android та Linux та пропонує безліч додаткових параметрів налаштування. Крім цього, можливі кілька різних підписок, починаючи з дуже пристойної безкоштовної версії.

Технічні характеристики ProtonVPN

 • Одночасне підключення: 2-10
 • Торренти: +
 • Netflix: +
 • Операційні системи: Windows, MacOS, iOS, Android, Linux
 • Протоколи: IKEv2 / IPSec, OpenVPN
 • Політика ведення журналів: Журнали підключень
 • Сервери: 698 серверів у 40+ країнах
 • Ціна: Від $ 4,00 на місяць
 • Гарантія повернення грошей: 30 днів

Швидкість – як швидко протонVPN?

Багато користувачів хочуть швидку VPN. Ви не хочете нескінченно чекати завантаження відео YouTube або завантаження файлу просто тому, що використовуєте захищене підключення до Інтернету. Потокове передавання, ігор та веб-пошуку в Інтернеті мають бути простими та без затримок. VPN може потенційно уповільнити ваше інтернет-з’єднання. Якщо це стане занадто помітним, це певний недолік послуги.

Щоб перевірити, чи сповільнює VPN ваше з’єднання (чи, можливо, робить його швидшим), ми перевіряємо всіх постачальників VPN, які ми перевіряємо, на їх швидкість. Нижче ви побачите різні швидкості, які ми виконували з ProtonVPN. Ми також протестували швидкість VPN під час щоденного використання. Таким чином, ви отримуєте хороше і повне уявлення про ефект, який може мати ProtonVPN на ваше інтернет-з’єднання.

Результати тесту на швидкість ProtonVPN

У цьому розділі ви знайдете результати тестів на швидкість, отримані під час тестування ProtonVPN. Усі тести були виконані за допомогою угоди ProtonVPN Plus без активації їх Secure Core. Ця спеціальна служба двічі переспрямовує ваше інтернет-з’єднання, що додатково уповільнює вашу швидкість, отже, ми вийшли з тестування. Майте на увазі, що ці цифри завжди залежать від вашого місцезнаходження, провайдера Інтернету та часу доби. Для довідки ми додали тест на швидкість нашого простого підключення до Інтернету без використання VPN.

Швидкість без VPN (speedtest.net):

Швидкість передачі без VPN

Це результати speedtest.net, коли ми протестували власне підключення до Інтернету без використання VPN. Ми будемо використовувати цей тест для порівняння інших результатів.

Швидкість за допомогою локального сервера (speedtest.net):

Speedtest Server Нідерланди

Це результати speedtest.net нашого підключення до Інтернету при використанні відносно близького до нас сервера ProtonVPN. Порівняно з нашим першим тестом, пінг залишився абсолютно таким же. Це хороший знак. У той же час швидкість завантаження зменшилася приблизно вдвічі, але швидкість завантаження також залишилася такою ж. Здається, що локальні сервери ProtonVPN роблять дуже гарну роботу.

Сервер у Сполучених Штатах (speedtest.net):

Швидкий сервер США

Це результати speedtest.net нашого підключення до Інтернету під час використання сервера ProtonVPN у Сполучених Штатах. Цього разу пінг сильно збільшився. Більше того, залишилася лише десята частина швидкості завантаження, навіть якщо швидкість завантаження трохи краще.

На закінчення: хоча американський сервер здається досить повільним, локальний сервер працює дуже добре.

Швидкість під час щоденного використання

Завдяки цим результатам тестування швидкості нам було цікаво дізнатись, як ProtonVPN буде працювати під час щоденного використання. Під час перегляду ми не стикалися із затримками. Завантаження торрентів пройшло так само швидко: протягом п’ятнадцяти хвилин ми завантажили файл пристойного розміру. Ми також могли дивитись відео YouTube так, як зазвичай, хоча відео потребувало більше часу для буферизації. Ігри також були добре: завантаження потрібних сторінок та графіки може зайняти трохи більше часу, ніж зазвичай, але після цього гра функціонувала як слід. Трансляція та перегляд Netflix також працювали, але з одним недоліком. Для того, щоб дивитися американський Netflix, нам довелося використовувати американський сервер. Цей зв’язок для нас досить повільний і призводив до великих затримок.

Висновок швидкості ProtonVPN

 • Тести на швидкість показали гідні результати, особливо при роботі з локальним сервером.
 • Американський сервер був значно повільнішим, ніж наш локальний сервер.
 • Швидкість Інтернету під час перегляду, трансляції та завантаження була пристойною.
 • Доступ до американської мережі Netflix спричинив деякі затримки.

Безпека – Наскільки безпечний ProtonVPN?

Безпека може бути найважливішою якістю VPN. VPN відомі своєю здатністю захищати конфіденційність та анонімність користувачів. Люди використовують VPN для того, щоб переглядати Інтернет, не стежачи за ним і не відстежуючи. Для того, щоб переконатися, що VPN фактично робить це успішно, ми розглядаємо безпеку та безпеку всіх VPN, які ми перевіряємо.

У цьому розділі ви прочитаєте все про безпеку ProtonVPN. Які протоколи вони використовують? Чи мають політику без журналів? Перемикач на вбивство? Яку особисту інформацію вони запитують у вас? Відповівши на ці запитання, ми складемо остаточний вердикт щодо безпеки ProtonVPN.

Протоколи

ProtonVPN використовує два різні протоколи для своєї мережі серверів VPN. Ці протоколи допомагають шифрувати ваші дані. В даний час ProtonVPN працює з IKEv2 / IPSec і OpenVPN. Використовуючи клієнт ProtonVPN, ви можете самостійно вибрати, чи хочете ви використовувати UDP (стандартний) або TCP.

Творці ProtonVPN вирішили не працювати з серверами, що використовують PTTP або L2TP / IPSec. Ці протоколи дешевші в обслуговуванні, але, як правило, не такі безпечні, як, наприклад, OpenVPN. ProtonVPN хоче запропонувати своїм клієнтам нічого, крім самого найкращого. Тому вони працюють лише з найбезпечнішими протоколами.

Ведення журналу та конфіденційність

Політика реєстрації VPN визначає, чи постачальник VPN збирає та зберігає будь-які дані про користування Інтернетом своїх клієнтів. Якщо це так, це безпосередньо впливає на вашу конфіденційність. Збереженими даними можуть бути надані треті сторони або викрадені хакерами. Деякі постачальники VPN навіть підпадають під дію місцевих законів, які змушують їх передавати інформацію урядам.

ProtonVPN не повинен мати справу з такими законами. Штаб-квартира ProtonVPN знаходиться у Швейцарії, яка відома своїм законодавством про конфіденційність. Країна не входить до 14 очей і звільнена від багатьох правил Європейського Союзу. З цих причин Швейцарія, як правило, сприймається як хороше місце для VPN-провайдера. Розташовані там постачальники не зобов’язані вести журнали своїх клієнтів і не повинні видавати дані клієнта.

На своєму веб-сайті ProtonVPN стверджує, що вони працюють з політикою без журналів. Інформація про ваше з’єднання чи активність перегляду не зберігається. Однак не все так просто: ProtonVPN збирає “журнали з’єднань”. Ці дані використовуються виключно для того, щоб ваш обліковий запис залишався в безпеці та працював як слід. Для цього зберігається часова марка останнього входу. Цей штамп перезаписується щоразу, коли ви входите в систему. Ніяка інформація, яка б нічого не розкривала про ваше місцезнаходження, час, який ви провели на VPN-з’єднанні, або місце, з якого ви ввійшли в систему, не буде збережено..

Ці журнали підключень необхідні для того, щоб не зловживати вашим обліковим записом. Марка часу підключена лише до вашого облікового запису, а не до вашої IP-адреси. Останній відомий логін буде зберігатися до тих пір, поки обліковий запис активний, якщо користувач не звернеться до видалення даних.

Відкрите джерело

Програми ProtonVPN останнім часом стали відкритим кодом, а це означає, що кожен може заглянути за кадром і, таким чином, перевірити технологію програми. Таким чином, кожен може дослідити, чи правильні вимоги компанії. Таким чином компанія нічого не може приховати. Вони запрошують експертів оглянути та опублікувати свої висновки. Таким чином ProtonVPN показує, що вони насправді роблять те, що кажуть, що роблять.

Вбивчий вимикач

ProtonVPN має вбудований перемикач захисту. Ви можете ввімкнути або вимкнути його в налаштуваннях на панелі приладів VPN. Активований перемикач знищення гарантує, що ви не загрожуєте, якщо з’єднання VPN тимчасово втрачено: весь інтернет-трафік автоматично блокується, тому його більше ніколи не можна відслідковувати..

Окрім перемикача на знищення, ProtonVPN також має функцію “Завжди включений VPN”. Цей параметр автоматично підключає вас до іншого сервера, коли у вас виникають проблеми з підключенням. Таким чином, ви завжди в Інтернеті, але все ще постійно захищені.

Яка інформація потрібна ProtonVPN?

Для того, щоб створити обліковий запис у ProtonVPN, вам потрібно поділитися деякими даними з ними. В основному це стосується вашої електронної пошти та реквізитів оплати. Для використання безкоштовної версії потрібно лише ввести адресу електронної пошти. На сторінці оплати зазначено, що ця електронна адреса ніколи не надається стороннім особам і використовується лише для питань, пов’язаних з обліковим записом, зв’язку та відновлення. Звичайно, ви можете легко створити анонімну адресу електронної пошти, яку неможливо простежити до вас (наприклад, за допомогою ProtonMail).

Для кожної платної підписки на ProtonVPN потрібно ввести платіжні дані. Оплачуючи PayPal або кредитною карткою, вам доведеться розлучитися з деякими вашими особистими даними. Однак є і анонімні варіанти. Ми повернемося до цього пізніше.

Висновок безпеки ProtonVPN

 • ProtonVPN використовує лише найбезпечніші та найкращі зашифровані протоколи.
 • Політика журналу: лише журнали підключення, які складаються з часової позначки останнього входу.
 • Програми ProtonVPN є відкритим кодом.
 • ProtonVPN має вбудований комутатор вбивства та можливість автоматичного перемикання серверів, коли з’єднання перестає.
 • Для створення облікового запису ProtonVPN потрібна ваша електронна адреса та платіжні дані.

Юзабіліті – Наскільки зручним є ProtonVPN?

VPN працює у фоновому режимі вашого пристрою. Без особливих втручань з вашого боку, це забезпечує безпечний та анонімний досвід в Інтернеті. Тому важливо, щоб з VPN було легко працювати та зручно користуватися. Якщо установка та налаштування VPN пройде швидко, ви зможете розпочати роботу раніше. Хороша команда підтримки та низька ціна також допомагають зручності користування VPN. Щоб переконатися, що ви маєте найкращий досвід, ми використовуємо цей розділ, щоб переглянути загальну зручність користувачів ProtonVPN. Ми розглянули їх веб-сайт, процес встановлення, програмне забезпечення, ціну та обслуговування клієнтів та дамо свою думку щодо кожного.

Веб-сайт ProtonVPN

Домашня сторінка веб-сайту ProtonVPN виглядає добре і легко переміщується. Миттєво ви бачите посилання, яке веде безпосередньо до сторінки платежів з різними підписками на ProtonVPN. Прокручуючи вниз, ви знайдете інформацію про різні функції ProtonVPN та переваги VPN взагалі. На домашній сторінці також розміщені твіти користувачів, які розповідають про свій досвід.

Верхня панель дозволяє переходити до різних сторінок веб-сайту: інформація, функції, ціни, блог та підтримка. Також передбачена кнопка входу та прямі посилання на соціальні медіа ProtonVPN. Веб-сайт доступний лише англійською мовою.

Домашня сторінка веб-сайту ProtonVPN

Якщо натиснути будь-яке Отримайте ProtonVPN зараз або Ціноутворення, ви перейдете на сторінку підписки, де ви можете вибрати між різними підписками на ProtonVPN. Вибравши його, автоматично переведете вас на сторінку оплати, де ви зможете заповнити свою інформацію.

Коротше кажучи: веб-сайт дуже простий у навігації, а також надає багато інформації про ProtonVPN та VPN загалом.

Встановлення ProtonVPN

Для використання ProtonVPN вам знадобиться обліковий запис. Щоб створити обліковий запис, вам потрібно буде надати деяку інформацію, зокрема електронну пошту (хоча це можна зробити анонімно через ProtonMail) та платіжні дані. Вам також потрібно придумати ім’я та пароль облікового запису. Після придбання облікового запису настав час завантажити клієнтське програмне забезпечення ProtonVPN. Цю сторінку легко знайти, коли ви тільки що зробили обліковий запис, але в іншому випадку трохи приховано. Щоб знайти його, прокрутіть до кінця веб-сайту вниз і натисніть Завантажити в лівому нижньому куті.

Сторінка завантаження веб-сайту ProtonVPN

Інформаційну панель можна завантажити для Windows, MacOS та Linux. Крім цього, сторінка завантаження надасть вам посилання на додатки Google Play та App Store. Ми завантажили клієнт для Windows, і це процедура, яку ми оцінимо та обговоримо тут.

Після натискання Завантажити для Windows, ми відкрили завантажений файл.

Екран завантаження ProtonVPN

Екран, який показав, не міг пояснювати: дотримуйтесь інструкцій та встановіть ProtonVPN. Єдине, що нам потрібно було зробити, це дати програмі дозвіл на використання на нашому пристрої.

Увійти на панель приладів ProtonVPN

Після завершення встановлення, яке не повинно зайняти більше хвилини, програмне забезпечення запускається самостійно, і з’являється інформаційна панель. Тут ви можете увійти, використовуючи дані свого облікового запису.

Коротше кажучи, процес установки простий, хоча сторінку завантаження важко знайти, якщо у вас вже є обліковий запис і просто потрібно отримати програмне забезпечення.

Зовнішній вигляд ProtonVPN та простота використання

Програмне забезпечення ProtonVPN просте у навігації та приємне для очей, але також є зайнятим. Інформаційна панель містить перелік країн збоку екрана, включаючи панель пошуку та можливість включення спеціального захищеного ядра ProtonVPN (для користувачів із ProtonVPN Plus або Visionary). Ця опція забезпечує додатковий рівень захисту. Також є кнопка швидкого підключення, яка автоматично вибирає найшвидший або найближчий сервер на той момент і підключає вас до нього. Окрім вкладки, що містить місця розташування сервера, також є вкладка “Профілі”. Тут ви можете налаштувати особисті профілі з власними уподобаннями, будь то конкретна країна, сервер чи протокол. Ваша IP-адреса відображається у верхній частині екрана і після підключення буде змінена на IP-адресу ProtonVPN.

Більшу частину екрану займає карта світу. Трикутники на карті представляють різні місця розташування сервера, які ви можете вибрати. У нижній частині екрана ви можете відстежувати, скільки ви завантажили та завантажили під час свого поточного сеансу, наскільки швидким є ваш зв’язок та як довго тривав сеанс до цього моменту. Зовнішній вигляд карти дуже привабливий. Загалом, зовнішній вигляд всієї приладової панелі є професійним та приємним.

Інформаційна панель ProtonVPN

ProtonVPN має безліч варіантів. Багато з них доступні безпосередньо на головному екрані. Решту можна знайти в налаштуваннях. Йти до Про щоб знайти інформацію про вашу версію програмного забезпечення. Під Рахунок ви зможете внести зміни до свого акаунта та плану підписки. Профілі показує вам різні профілі, які ви зробили.

Під Налаштування ви можете змінити, як і коли запускається програма, і чи з’являться сповіщення на екрані. Ви також можете вибрати протокол, вибрати підключення автоматично або активувати швидке з’єднання. Перейти до Розширений на вкладці, щоб знайти вимикач захисту, захист від витоку DNS та розділене тунелювання.

Перевага програмного забезпечення ProtonVPN полягає в тому, що до багатьох варіантів можна отримати доступ одним натисканням кнопки. Ви можете легко налаштувати свій досвід. Це корисно для людей, які мають досвід роботи з VPN, але може стати перешкодою для початківців.

Ціноутворення та способи оплати

ProtonVPN має чотири різні підписки VPN. Залежно від вибраної передплати, вам доступні різні функції.

The безкоштовна версія ProtonVPN нічого не коштує і надає вам доступ до серверів у трьох різних країнах (Нідерландах, США та Японії). Ця версія працює лише для одного пристрою на один обліковий запис одночасно. Не існує обмеження швидкості, але невелика кількість доступних серверів вплине на швидкість вашого Інтернету. Чим більше людей використовують один і той же сервер, тим повільніше він стає. Як результат, ваша швидкість може бути набагато нижчою, ніж ви звикли. ProtonVPN Free не має обмежень даних, тому ви можете користуватися нескінченно. Однак ProtonVPN Free не надає вам доступ до програмного забезпечення Secure Core і не підтримує потокове передавання, торрент або Tor.

Називається найдешевший платний варіант для ProtonVPN Основні. Якщо ви вибираєте щорічний контракт замість того, щоб вибирати щомісячні платежі, ви навіть отримуєте 20% знижку на свою підписку, і це стосується всіх підписок на ProtonVPN. Послуга Basic ProtonVPN надає вам доступ до всіх їхніх серверів, дозволяє захищати два пристрої в будь-який час та захищає вас під час використання P2P.

The Пакет ProtonVPN Plus трохи дорожче, ніж базовий варіант, і включає все з цього пакету та інше: підтримку Tor та потокової передачі, Plus сервери та Secure Core. Ви можете використовувати цю підписку одночасно на до п’яти пристроях.

Якщо ви хочете повний пакет, ProtonVPN Visionary це угода для вас. Це дає всі переваги Plus, доступ до десяти пристроїв у будь-який час та ProtonMail Visionary. Таким чином, ви можете використовувати дивовижну електронну пошту Протона, а також їх VPN.

Ціни на ProtonVPN

Залежно від типу підписки, який ви хочете, у ProtonVPN для вас є певний варіант. Однією з переваг ProtonVPN є те, що вони пропонують дуже пристойний безкоштовний VPN. Крім того, їхні платні підписки є ціною.

ProtonVPN приймає такі способи оплати:

 • Visa, Mastercard
 • PayPal
 • Біткойн
 • Готівкою

Як бачите, у ProtonVPN є кілька варіантів оплати. Можна платити анонімно, наприклад, використовуючи Bitcoin. Ви також можете платити готівкою, якщо у вас є рахунок ProtonVPN. Детальніше про це можна прочитати на веб-сайті ProtonVPN. Якщо ви платите за допомогою PayPal або кредитної картки, вам доведеться надати певну особисту інформацію. Однак ProtonVPN працює із захищеними платежами, зашифрованими SSL, тому, крім того, що ваші дані надсилаються ProtonVPN для оплати, ваша безпека не порушена.

Усі оплачені підписки на ProtonVPN мають 30-денну гарантію повернення грошей: якщо ви не задоволені їх послугою, просто повідомте їм, і вони повернуть вам гроші. Однак тут є одна сторона: якщо ви заплатили анонімно, постачальнику набагато складніше повернути гроші.

Обслуговування клієнтів

На веб-сайті ProtonVPN є розширений FAQ, який дає відповіді на всілякі питання. Вони називають це своєю «базою знань», і ви знайдете її в розділі «Підтримка». Якщо ваше запитання відсутнє в списку або відповідь не вирішила вашу проблему, ви завжди можете зв’язатися зі службою підтримки ProtonVPN. Унизу сторінки підтримки є посилання, яке перенаправить вас на контактну форму. Введіть операційну систему, ім’я користувача та електронну адресу та поясніть свою проблему. Команда підтримки зв’яжеться з вами електронною поштою протягом одного або двох робочих днів.

Коли ми презентували проблему команді, ми отримали відповідь протягом дня. Команда з обслуговування клієнтів надала нам пояснення, надіслала нам посилання на сторінку із їхніх поширених запитань та попросила нас отримати додаткову інформацію. Після відповіді нам запропонували ряд рішень. Що ми можемо відібрати від цього, це те, що команда підтримки дуже ретельна: вони намагаються з’ясувати, що саме викликає вашу проблему, і роблять все можливе, щоб її вирішити. Крім того, що ProtonVPN може зайняти деякий час, щоб відповісти, це був досить хороший досвід. Єдиний спосіб його вдосконалити було б, якби ProtonVPN ввів послугу чату в реальному часі.

Висновок зручності використання ProtonVPN

 • Веб-сайт ProtonVPN містить багато інформації, але простий у навігації.
 • Процес установки ProtonVPN проходить швидко і досить просто.
 • Програмне забезпечення ProtonVPN має багато варіантів, які можуть бути важкими для новачків.
 • ProtonVPN має безкоштовну версію з обмеженими серверами.
 • Вибір річної підписки дає 20% знижку.
 • ProtonVPN підтримує кілька способів оплати, включаючи анонімні способи.
 • Обслуговування клієнтів дуже корисне, але працює лише через форми та електронну пошту.

Серверна мережа ProtonVPN

Широка і добре функціонуюча серверна мережа є великою перевагою будь-якого постачальника VPN з багатьох причин. Перш за все, широка мережа корисна, якщо ви хочете уникнути геоблокування. Чим більше серверів розташував провайдер, тим більше, що серед них потрібна країна. Це стосується перегляду американських Netflix за межами США, але також якщо ви хочете прочитати певну інтернет-газету, яка не є у вільному доступі по всьому світу.

У цьому розділі ми вивчимо різні сервери та розташування серверів, які пропонує ProtonVPN. Ми також обговоримо, чи можна запросити спеціальну IP-адресу.

Кількість серверів та локацій

На момент написання програми ProtonVPN має майже 700 серверів у понад 40 країнах. Нижче наведено різні місця розташування сервера:

 • Австралія
 • Австрія
 • Бельгія
 • Бразилія
 • Болгарія
 • Канада
 • Коста-Ріка
 • Чеська Республіка
 • Данія
 • Естонія
 • Фінляндія
 • Франція
 • Греція
 • Німеччина
 • Гонконг
 • Індія
 • Ірландія
 • Ізраїль
 • Японія
 • Італія
 • Латвія
 • Литва
 • Люксембург
 • Молдова
 • Нідерланди
 • Нова Зеландія
 • Норвегія
 • Португалія
 • Румунія
 • Росія
 • Сербія
 • Сінгапур
 • Іспанія
 • Південна Африка
 • Південна Корея
 • Швеція
 • Швейцарія
 • Тайвань
 • Україна
 • Об’єднане Королівство
 • Сполучені Штати

ProtonVPN постійно працює над їх серверною мережею, тобто доступні країни та сервери постійно змінюються. Відвідайте їх веб-сайт, щоб отримати оновлений список місць.

Усі сервери ProtonVPN належать провайдеру та присвячені йому, але не всі вони доступні кожному користувачеві. Кількість серверів, до яких ви маєте доступ, частково залежить від вашої підписки. З безкоштовна версія у ProtonVPN ви маєте доступ лише до конкретних безкоштовних серверів у Японії, Нідерландах та США. Підписки на Basic, Plus та Visionary мають доступ до всіх серверів.

ProtonVPN також пропонує спеціальні сервери для P2P (у Швейцарії, Нідерландах, Сінгапурі та Швеції) та серверів, які підтримують подвійне використання Тор (у Гонконзі, США та Швейцарії).

Нарешті, використання розташування серверів у режимі Secure Core працює дещо інакше. The Безпечний ядро сервери додають додатковий рівень захисту до вашого з’єднання, створюючи подвійний тунель. Це означає, що ви будете підключені до обраного вами сервера через сервер Secure Core у Швейцарії, Ісландії чи Швеції. Ось такі варіанти сервера пропонує Secure Core:

Безпечний сервер Core
Місце розташування сервера
ІсландіяБельгія, Бразилія, Канада, Коста-Ріка, Німеччина, Ірландія, Ізраїль, Нідерланди, Норвегія, Росія, Іспанія, США
ШвеціяЕстонія, Фінляндія, Франція, Гонконг, Японія, Нова Зеландія, Португалія, Росія, ПАР, Південна Корея, Тайвань
ШвейцаріяАвстралія, Австрія, Болгарія, Канада, Чехія, Данія, Греція, Індія, Італія, Латвія, Люксембург, Португалія, Румунія, Сербія, Сінгапур, Україна, Великобританія, США

Виділена IP-адреса

Наразі ProtonVPN не пропонує виділених IP-адрес. Це означає, що ви можете використовувати лише сервери, доступні і для інших клієнтів. Іншими словами, ви ділитесь IP-адресою з кількома людьми. Ділитися IP-адресами з іншими, використовуючи той самий VPN, краще для вашої особистої безпеки та конфіденційності: якщо всі використовують один і той же IP, особливо якщо всі дані на ньому зашифровані, складніше, якщо не неможливо, відстежувати Інтернет-трафік назад до однієї людини . З цієї причини ProtonVPN має лише динамічні спільні IP-адреси.

Висновок серверної мережі ProtonVPN

 • ProtonVPN має майже 700 серверів у понад 40 країнах.
 • Кількість серверів та місцезнаходження, до яких ви маєте доступ, частково залежить від вашої підписки (безкоштовно проти преміум-класу).
 • ProtonVPN не пропонує виділених IP-адрес.

Параметри ProtonVPN

Окрім опцій, доступних у програмному забезпеченні, як ми обговорювали у розділі зручності для користувачів, ProtonVPN також має ряд інших функцій. За допомогою ProtonVPN ви отримали (обмежений) доступ до Netflix і можете завантажувати торенти анонімно, використовуючи один із їх спеціальних серверів. У цьому розділі ми розповімо більше про кожен із цих варіантів, а також про безпечне ядро ​​ProtonVPN.

ProtonVPN і Netflix

Питання, яке часто задають про будь-яку VPN, полягає в тому, чи можете ви використовувати його для перегляду Netflix. Netflix намагається заблокувати VPN, щоб вони не мали доступу до їх вмісту, щоб залишатися у відповідність із обмеженими географічними положеннями у своїх контрактах. Однак є багато VPN, які продовжують боротьбу і намагаються обійти ці блоки. ProtonVPN також намагається підтримувати Netflix для своїх користувачів із неоднозначними результатами.

ProtonVPN у своєму FAQ задає, що вони не хочуть заохочувати порушувати закони про авторські права та заяви, висунуті Netflix. Проте вони вважають, що Netflix не повинен забороняти використання VPN, оскільки VPN пропонує безпеку та конфіденційність. ProtonVPN хоче, щоб користувачі могли безпечно використовувати Netflix, не обов’язково використовуючи його для обходу географічних блокувань.

Незважаючи на це, під час використання ProtonVPN можна спостерігати за американськими Netflix за межами США. Підключившись до американського сервера, ми могли переглядати такі серії, як The Office US, які зазвичай не були б у нас доступні. Завантаження зайняло трохи більше часу, ніж зазвичай, але це має сенс, оскільки ми перевіряємо наші VPN в Нідерландах. За допомогою протона ви можете отримати доступ до американської, британської та німецької версій Netflix.

ProtonVPN та торенти

Завантаження торрентів за допомогою ProtonVPN – це швидко та просто. Ми змогли завантажити файл пристойного розміру в найкоротші терміни. Під час завантаження ми могли б відвідувати Інтернет без помітних затримок. Для цього ми використовували один із спеціалізованих P2P-серверів ProtonVPN, що є важливим. Якщо ви збираєтесь завантажити щось за допомогою ProtonVPN і хочете переконатися, що ваше з’єднання захищене, завжди використовуйте один із цих серверів P2P, інакше ви не будете захищені.

Безпечний ядро

Особливістю ProtonVPN є їх мережа Secure Core. Завдяки Secure Core вони надають своїм користувачам ще більшу безпеку. Secure Core створює подвійний тунель VPN, який захищає з’єднання від мережевих атак. Безпечний Core перенаправляє ваш інтернет-трафік на різні сервери, перш ніж він покине мережу ProtonVPN. Спеціальні сервери Secure Core, що використовуються для цієї мети, знаходяться у Швейцарії, Ісландії та Швеції, де створені центри обробки даних ProtonVPN.

Secure Core доступний для ProtonVPN Plus та Visionary і його можна вмикати та вимикати вручну. Крім того, як описано в заголовку “Серверна мережа”, ви можете вибрати, на який сервер захищеного ядра потрібно надіслати дані, залежно від місця розташування сервера виходу.

Варіанти висновку ProtonVPN

 • Можливість переглядати американський Netflix, хоча завантаження може зайняти більше часу, ніж зазвичай, залежно від вашого місцезнаходження.
 • ProtonVPN має конкретні P2P-сервери, які дозволяють безпечно завантажувати торренти.
 • Secure Core ProtonVPN забезпечує додатковий захист.

Висновок – Наш досвід роботи з ProtonVPN

Плюси
Мінуси
Простий в установціКоманда підтримки доступна лише через контактну форму
Веб-сайт простий у навігаціїБагато варіантів можуть бентежити початківців
Безліч варіантів
Сильне шифрування
Доступ до Netflix
Пристойні ціни
Secure Core для додаткової безпеки

ProtonVPN вже створив міцну репутацію. Вони дуже добре обробляють безпеку своїх серверів і пропонують безліч варіантів для покращення цього. Secure Core гарантує, що користувачі преміум-класу мають можливість захистити себе, використовуючи подвійний тунель VPN. Крім того, VPN відрізняється високою ціною, працює з Netflix та завантажує і має гарний вигляд. Наші локальні сервери показали невеликі втрати швидкості. На жаль, американські сервери не спрацювали так добре для нас. Крім цього, обслуговування клієнтів трохи громіздке, хоча допомога, яку ми отримали, була дуже повною та гідною. Загалом, ProtonVPN – це, безумовно, хороший вибір, якщо ви шукаєте VPN з багатьма параметрами та сильним шифруванням.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me