Огляд PIA (2020): Безпечний і дешевий | VPNOперегляд

Contents

Огляд PIA (приватний доступ до Інтернету) (2020) – безпечний і дешевий варіант

Приватний доступ до Інтернету (зазвичай скорочено PIA) є одним із найбільших VPN-провайдерів на ринку VPN на даний момент. Однією з найкращих їх особливостей є зосередженість на конфіденційності. Вони мають сувору політику без реєстрації, що робить PIA особливо популярною серед (бітових) торент-користувачів. Крім того, приватний доступ до Інтернету відомий своїми мінімалістичними та компактними програмами та програмами. Деякі споживачі вважають це плюсом, а інші можуть вважати це занепадом. Ми перевірили цю послугу VPN і подивилися швидкість Інтернету PIA, безпеку, конфіденційність, зручність у користуванні, серверну мережу та додаткові функції. Це ми знайшли.


Нещодавно PIA придбала компанія Kape Technologies. Ця компанія також придбала VPN-провайдерів CyberGhost та Zenmate за останні кілька років. Це може означати певні зміни для PIA в наступні роки. Однак важко сказати, що саме відбудеться. Ми будемо спостерігати, чи зміна впливає на безпеку та конфіденційність їх користувачів.

Технічні характеристики PIA

 • Одночасне підключення: 10
 • Торренти: +
 • Netflix: +
 • Операційні системи: Windows, Mac, iOS, Android, Linux
 • Протоколи: OpenVPN, L2TP / IPsec, PPTP
 • Політика ведення журналів: Без журналів
 • Сервери: 3300+ серверів у 30 країнах
 • Ціна: Від $ 3,33 на місяць
 • Гарантія повернення грошей: 7 днів

Швидкість – як швидка PIA?

Швидкість з’єднання VPN залежить від багатьох різних факторів. Деякі ключові фактори – швидкість вашого власного з’єднання, відстань між тим, де ви перебуваєте, і VPN-сервер, і швидкість і розташування сервера, з яким обмінюєтесь даними, наприклад, веб-сервер, сервер торентів або сервер груп новин, з яким ви хочете підключитися. до. Ping (час відгуку) та стабільність з’єднання також дуже важливі.

Щоб дати вам хороше уявлення про те, як приватний доступ до Інтернету підтримує швидкість, ми провели різні тести на швидкість. Ми також врахували наш особистий досвід, протестуючи PIA під час щоденного використання. Ви можете знайти результати нижче.

Результати тесту на швидкість PIA

Нижче ви можете побачити результати тестів на швидкість, які ми проводили в приватному доступі до Інтернету. Зауважте, що ці вимірювання завжди різняться в залежності від місця розташування, Інтернет-провайдера та часу доби. З цієї причини ми також включили тест швидкості нашого з’єднання без VPN як орієнтир.

Швидкість без VPN (Speedtest.net):

Швидка PIA без VPN

Це результати speedtest.net нашого власного підключення до Інтернету без використання VPN. Це “порожній” тест, який ми використаємо для порівняння інших результатів.

Швидкість за допомогою локального сервера (Speedtest.net):

Найшвидший PIA VPN локальний

Це результати speedtest.net нашого підключення до Інтернету, коли ми підключаємось до PIA-сервера, найближчого до нашого місця розташування. Результати є багатообіцяючими. Пінг трохи збільшився, з 4 до 7, але швидкість завантаження та завантаження майже не зменшилась. На практиці подібні результати повинні означати, що ви помічаєте незначну або різницю в швидкості Інтернету при використанні такого VPN-сервера.

Швидкість за допомогою сервера США (Speedtest.net):

Найшвидший PIA VPN США

Це результати тесту на швидкість нашого підключення до Інтернету, коли ми підключаємось до сервера PIA у Сполучених Штатах. Це показує зовсім іншу картину: пінг сильно зростав, тоді як швидкість завантаження та завантаження значно зменшилась. Іншими словами, можна помітити затримки з подібними результатами. Такі результати не дивують для VPN-сервера, який знаходиться на великій відстані від користувача. Зрештою, ця відстань означає, що весь інтернет-трафік повинен проїхати повз цей сервер, перш ніж він буде відправлений у потрібне місце. Це майже завжди уповільнює ваш зв’язок.

Швидкість під час щоденного використання

PIA – це дуже приємний VPN для щоденного використання. Ми навряд чи помітили різницю в порівнянні з нашим інтернет-з’єднанням без VPN. Ми могли переглядати, передавати музику та відео та користуватися YouTube – і все це без затримок чи інших проблем. Ми також мали змогу спостерігати за американським Netflix із американським сервером. Якщо що-небудь, Netflix потрібно було трохи додаткового часу, щоб захистити епізод, але відео відтворювалося без жодних проблем після цього. Ми могли грати в онлайн-ігри без будь-якого відставання, а також могли дуже швидко завантажувати торрент: файл майже 2 Гб протягом 15 хвилин. Загалом ми навряд чи помітили, що наше PIA VPN-з’єднання було ввімкнено, коли ми використовували його для повсякденних інтернет-заходів – відмінна якість для VPN.

Висновок швидкості PIA

 • Результати тестів на швидкість були неоднозначними, з деякими хорошими результатами для наших локальних серверів PIA та з меншими результатами для американських серверів
 • Під час щоденного використання швидкість Інтернету не знижується або майже не знижується під час перегляду, потокового передавання чи завантаження.

Безпека – наскільки безпечним є PIA?

VPN – це питання безпеки та анонімності. Хороший постачальник VPN повинен дбати про ваші дані і дбати про те, щоб жодне з них не потрапило в чужі руки. Вони також повинні охороняти вашу конфіденційність і дозволяти вам залишатися максимально анонімними під час користування їх послугами. PIA ставить на перше місце безпеку та конфіденційність, і, безумовно, перевершує ці аспекти. Вони використовують лише найсильніші VPN-протоколи, підтримують політику без реєстрації та вимагають якомога менше особистої інформації. У цьому розділі ми детальніше заглибимося в ці аспекти приватного доступу до Інтернету.

Протоколи

Що стосується безпеки та шифрування, приватний доступ до Інтернету має чітко впорядковані справи. Вони працюють з різними протоколами (OpenVPN, PPTP, IPsec / L2TP) і мають проксі-сервер SOCKS5. Більшість користувачів захочуть обрати OpenVPN, оскільки це справжній протокол. Ви хочете більшої швидкості і чи менше ви переживаєте за шифрування даних? Тоді ви можете легко вибрати один з інших протоколів у програмі PIA. Щоб дізнатися більше про протоколи, ви можете переглянути нашу статтю, яка порівнює всі різні протоколи на ринку.

Ведення журналу та конфіденційність

Приватний доступ до Інтернету відомий своєю увагою до конфіденційності, що демонструється кожним кроком провайдера. PIA дотримується суворої політики без реєстрації. Це створює більш безпечний та анонімний досвід для користувачів, який PIA цінує понад усе. Дані перегляду користувача ніколи не зберігаються на жорстких дисках, а на спеціальному нульовому пристрої. Це віртуальний пристрій, який автоматично робить вигляд, ніби будь-які дані, надіслані через нього, не існують. Після того, як інформація була записана на нульовий пристрій, вона не може отримати. Ось як PIA може гарантувати їх політику без реєстрації.

Оскільки PIA нічого не реєструє, вони не можуть передати інформацію у разі постанови суду. Головний офіс PIA знаходиться у Сполучених Штатах, що було свідомим вибором. США – одна з небагатьох країн світу, яка не має обов’язкової політики зберігання даних. Це означає, що PIA не зобов’язана зберігати інформацію протягом певного періоду, як це часто трапляється в Європі. Однак, оскільки PIA розташований у США, можливо, вони будуть зобов’язані розпочати реєстрацію інформації про конкретного користувача, щоб допомогти їх ідентифікувати після ухвали суду. Під час численних випробувань та розслідувань PIA виявила, що не володіє будь-якою інформацією про використання VPN своїх клієнтів.

PIA вже кілька разів доводить, що вони дуже серйозно ставляться до конфіденційності своїх клієнтів. Прикладом є їх вибір для видалення російських серверів зі своєї серверної мережі. Деякі роки тому Росія вирішила, що весь внутрішній трафік даних повинен реєструватися щонайменше один рік. Цей закон унеможливив PIA гарантувати конфіденційність своїх користувачів, тому вони вирішили більше не пропонувати російські сервери.

Коли ви використовуєте зовнішнього постачальника VPN, ви завжди передаєте частину своєї конфіденційності в їх руки. Це означає, що ви повинні довіряти їм. На щастя, до цього часу не було жодних ознак того, що PIA коли-небудь завдала шкоди конфіденційності своїх клієнтів. Навпаки, вони стоять біля своїх клієнтів при кожному повороті.

Вбивчий вимикач

Kill Switch OffПриватний доступ до Інтернету має перемикач захисту, який ви можете знайти в налаштуваннях приладної панелі. Активований вимикач знищення гарантує, що ви випадково не просочитеся будь-якою інформацією, коли ваше VPN-з’єднання втрачено на хвилину. Крім того, цей VPN має унікальний спосіб блокування доменів, які використовуються для реклами, відстежувачів та зловмисних програм. Ця функція називається PIA MACE і її можна знайти в налаштуваннях під перемикачем kill.

Яка інформація потрібна PIA?

Перш ніж почати користуватися VPN-сервісом PIA, компанії знадобиться ваша платіжна інформація. Приватний доступ до Інтернету пропонує безліч можливостей анонімної оплати, про що ми повернемося пізніше. Але просто знайте, що вам не потрібно давати їм будь-яку особисту інформацію для цієї мети, якщо ви цього не хочете. Оплатити за допомогою біткойна дуже просто. Тому вам потрібно лише вказати робочу адресу електронної пошти, щоб PIA могла зв’язати свій обліковий запис з нею. Ви, звичайно, можете зареєструвати нову адресу електронної пошти спеціально для PIA, щоб вона не була віднесена до вас.

Потім PIA створить для вас ім’я облікового запису, і ви отримаєте “Ідентифікатор замовлення” в електронному листі з підтвердженням після оплати. Ці коди можна використовувати, коли потрібно спілкуватися з командою підтримки, наприклад. Це все, що вам потрібно: робоча адреса електронної пошти. Крім цього, PIA можна використовувати повністю анонімно.

Висновок безпеки PIA

 • PIA працює з різними потужними протоколами, такими як OpenVPN
 • PIA проводить сувору політику без реєстрації
 • PIA має вбудований перемикач на вбивство та PIA MACE для блокування реклами, відстежувачів та зловмисних програм
 • Єдина інформація, яку вам потрібно надати їм для створення облікового запису, – це адреса електронної пошти та платіжна інформація, але те й інше можна зробити анонімно

Юзабіліті – наскільки зручною є PIA?

Зручність у користуванні може зробити або порушити послугу VPN. Легка навігаційна панель приладів означає, що ви можете налаштувати VPN в найкоротші терміни. Хороша ціна робить крок до захисту себе в Інтернеті меншим. Добре організований веб-сайт означає, що у вас є функціональна інформаційна панель на комп’ютері в найкоротші терміни. І нарешті, хороше обслуговування клієнтів може допомогти вам швидко повернутися в Інтернет, не хвилюючись, коли у вас виникли проблеми.

Усі ці речі мають значення при визначенні зручності для постачальника VPN. PIA оцінює всі ці аспекти дуже задовільно.

Веб-сайт PIA

Веб-сайт приватного доступу до Інтернету містить вантажну інформацію, зручно розділену на чіткі пункти меню. На домашній сторінці викладено найважливішу інформацію про їх службу, яка включає причини використання VPN, коротке відео з поясненням того, що робить VPN, ціни на їх різні підписки, різні особливості PIA та деякі відгуки.

Веб-сайт PIA

Використовуючи меню вгорі, ви можете отримати доступ до інших частин веб-сайту. Тут ви дізнаєтесь більше про те, як працює VPN та як виглядає серверна мережа PIA. Крім того, ви знайдете завантаження, обслуговування клієнтів, блоги та сторінку входу для свого особистого облікового запису. Веб-сайт (майже повністю) доступний на декількох мовах.

Створити обліковий запис дуже просто і відбувається автоматично, коли ви реєструєтесь на підписку. Це можна зробити, вибравши одну з підписок на домашній сторінці або натиснувши в меню «Зареєструватися зараз». Виберіть свою підписку, оберіть спосіб оплати та завершіть реєстрацію, заповнивши решту необхідної інформації. Все, що вам потрібно зробити зараз, це завантажити програмне забезпечення.

Встановлення PIA

Програмне забезпечення PIA можна завантажити для Windows, MacOS, Linux, iOS та Android. Також є розширення для Chrome, Firefox та Opera. Тому PIA сумісна майже з усіма пристроями. На сторінці “Завантажити” на веб-сайті PIA показано, що всі ваші параметри чітко відображені. Просто натисніть праву операційну систему, щоб завантажити відповідний файл.

Екран завантаження PIA

Ми використовували додаток PIA для Windows, тому інструкції щодо завантаження, які ми пояснимо, стосуються Windows. Як тільки ви відкриєте завантажений файл, інсталятор почнеться. Встановлення приладної панелі займає менше хвилини, але все-таки ретельно пояснюється PIA покроково. Використовуйте інформацію свого облікового запису для входу. Тепер ви дійсно можете розпочати роботу.

PIA-Скріншот-Windows-Home

Зовнішній вигляд та зручність використання PIA

Програмне забезпечення PIA розроблено так, щоб якомога менше перешкоджати вам. Відкривши приладну панель, ви побачите велику кнопку “УВІМКНЕНО”, невелику карту та вибраний для вас сервер VPN. Після підключення до VPN-сервера ви знайдете свою IP-адресу внизу, а також IP-сервер VPN, який ви використовуєте в цей момент. Якщо натиснути на стрілку внизу, ви побачите більше інформації та можливостей: регулярно обрані VPN-сервери, продуктивність та використання вашого з’єднання, швидкі налаштування та тип підписки, яку ви маєте.

Домашній екран програми PIA Screenshot

Натиснувши на три точки у верхньому правому куті, ви отримаєте доступ до більш всебічних налаштувань. Наприклад, ви можете налаштувати мову, тему та загальні параметри в розділі “Загальні” або переглянути інформацію свого облікового запису в розділі “Обліковий запис”. Перемикач на знищення та PIA MACE можна знайти у розділі “Конфіденційність”. Крім того, ви можете налаштувати свої мережеві налаштування в розділі “Мережа”, а налаштування підключення – у “З’єднання”. Ці налаштування трохи вдосконаленіші, але налаштовані на найкращі налаштування для користувачів, які бажають розпочати роботу за замовчуванням. Нарешті, ви можете знайти підтримку (наприклад, огляд програмного забезпечення та посилання на службу підтримки) у розділі “Довідка”.

Налаштування iOS екрана PIA

Інформаційна панель зникне з вашого дисплея, коли ви не використовуєте її. Якщо вам це потрібно, ви можете знайти його на панелі завдань. Іноді, можливо, доведеться клацнути стрілку в правому нижньому куті дисплея (^). Вам потрібно буде натиснути це, якщо ви хочете ввімкнути або вимкнути з’єднання. Таким чином, додаток залишиться прихованим, якщо вам це справді не потрібно. Це корисна функція, коли ви хочете уникнути зору VPN, але це може дратувати, коли ви хочете щось зробити на панелі приладів: як тільки ви натиснете десь ще на дисплеї, панель приладів знову зникла.

Загалом, програмне забезпечення PIA прозоре та приємне для роботи. Він має спокійний зовнішній вигляд і чіткі варіанти.

Ціноутворення та способи оплати

PIA пропонує на вибір три підписки: щомісячну, 6-місячну та щорічну. Якщо ви вирішили про а щомісячний план—Який ви можете скасувати після кожного місяця – це коштуватиме $ 9,95 на місяць. А 6-місячне рослина зводиться до $ 5,99 на місяць. Якщо ви вибрали річний план, ви лише витратите $ 2,85 на місяць. Це означає, що ви економите понад 50% порівняно з щомісячною підпискою. Коротше кажучи: чим довше ваша підписка, тим дешевше вона порівняно для вас.

Ціни PIA

Усі підписки на приватний доступ в Інтернет надають повний доступ до всієї їхньої мережі VPN. Вони також надають 7-денну гарантію повернення грошей, дозволяючи спробувати VPN перед тим, як взяти на себе договір.

PIA приймає багато різних варіантів оплати:

 • PayPal
 • Кредитна картка (Visa, MasterCard, Amex, Discover, JCB)
 • AmazonPay
 • Біткойн
 • BitcoinCash
 • Zcash
 • Ethereum
 • Litecoin
 • Bitpay
 • iDeal
 • Софорт
 • М’ята передплачена
 • Промінь

Думаємо, що існує багато варіантів оплати вашої підписки. Існують різні анонімні способи оплати, такі як Bitcoin, які дозволяють зберігати повну конфіденційність, навіть якщо мова йде про придбання вашого VPN-з’єднання. Знову ж таки, PIA ставить на перше місце анонімність, яку високо оцінюють багато користувачів – в тому числі і ми.

PIA та Linux

PIA добре піклується про своїх користувачів Linux. Для користувачів Debian, Fedora, Slackware та Arch розповсюдження можливо встановити OpenVPN через термінал. Набагато кращим є варіант встановлення інтерфейсу Windows для Linux. Особливо для нових користувачів Linux це може бути неймовірно зручно. Маючи такий інтерфейс, доступний для Linux, PIA є одним з небагатьох постачальників VPN, який намагався полегшити життя користувачам Linux. На жаль, програма доступна лише для дистрибутивів Linux, які також мають набір системного програмного забезпечення. До них відносяться Linux Mint, Ubuntu, Debian і Arch.

Серверна мережа PIA не є найбільш розгалуженою, а також не містить найшвидших серверів там – ця честь належить ExpressVPN. Але є безліч серверів для переважної більшості користувачів і більшість серверів демонструють помітний ступінь надійності та послідовності. Під час тестування PIA ми жодних проблем із безпекою не стикалися. На додаток до цього, PIA пропонує ряд корисних додаткових функцій. По-перше, існує власна програма PIA під назвою “Булава”. Ця програма пропонує додатковий захист від рекламних оголошень, відстежувачів та зловмисних програм. У додатку у вас також є можливість перейти на користувальницькі сервери DNS або змінити рівень шифрування. Звичайно, є також перемикач на знищення, і, нарешті, ви можете вибрати, щоб прокласти трафік через проксі-сервер SOCKS5 для додаткового тунелювання через SSH.

У PIA може бути не найбільше серверів чи найшвидших серверів, але PIA є конкурентоспроможними та стійкими для кожної категорії. Будь то швидкість, безпека чи зручність використання, PIA пропонує якісний продукт, який є прекрасним вибором для більшості користувачів Linux.

Обслуговування клієнтів

Служба підтримки PIA пропонує різні можливості. Ви можете ознайомитися з їхньою базою даних чи посібниками з інструкціями, коли у вас є проблеми. Також можна надати зворотній зв’язок, якщо ви вважаєте, що PIA повинна виправити певну існуючу проблему або додати функцію. Інші користувачі можуть “проголосувати” за це, після чого PIA визначить, чи можуть вони щось робити зі зворотним зв’язком.

Сторінка підтримки PIA

Якщо ви зіткнулися з проблемою, яку не вдається виправити після звернення до бази даних, ви також можете зв’язатися з PIA, заповнивши контактну форму. Вам доведеться надати деяку інформацію про свій рахунок і поставити своє запитання. Цю форму потрібно заповнити англійською мовою. Ви отримаєте їх відповідь електронною поштою.

Ми самі надіслали їм запитання і отримали відповідь через 6 годин. Електронний лист містив більш детальну інформацію та подальші запитання, які могли б нам допомогти більше, якщо нам це потрібно. Загалом, відповідь була досить грунтовною. Незважаючи на те, що PIA не пропонує чату в реальному часі, і тому вам доведеться трохи почекати відповіді, ми вважаємо, що система, яку вони мають зараз, є дуже пристойною.

Висновок зручності використання PIA

 • Веб-сайт PIA дуже інформативний і зрозумілий
 • Установка PIA – це швидко та легко
 • Програмне забезпечення PIA можна знайти на панелі завдань і легко переміщуватися
 • Є три підписки на PIA, з яких однорічний план – найдешевший варіант – 2,85 долара на місяць
 • PIA пропонує безліч різних і безліч анонімних варіантів оплати
 • Обслуговування клієнтів є корисним та працює через онлайн-форму та електронну пошту, хоча це трохи повільно

PIA серверної мережі

Серверна мережа постачальника VPN визначає ваші можливості. Якщо ви хочете обійти географічне обмеження, вам потрібно буде вибрати один із кількох серверів. Наприклад, коли ви хочете подивитися пропозицію американського Netflix з іншої країни. У цьому розділі ми розповімо, скільки серверів та розташування серверів пропонує приватний доступ в Інтернет. Ми також коротко пояснимо, чому PIA вирішила не пропонувати виділені IP-адреси.

Кількість серверів та локацій

На даний момент приватний доступ до Інтернету має понад 3300 серверів у 30 країнах. Для більшості користувачів це більш ніж достатньо серверів у достатній кількості локацій. PIA вказує, що вони постійно працюють над розширенням своєї серверної мережі, тому ви можете перевірити їх веб-сайт, щоб дізнатися про останні події.

Скріншот регіонів PIA

На момент написання інформації PIA має різні сервери (та розташування серверів) у 30 країнах:

Країна
Кількість серверів
Кількість серверів
Австралія3142
Австрія117
Бельгія115
Канада3246
Чеська Республіка117
Данія126
Фінляндія120
Франція148
Німеччина279
Гонконг116
Угорщина110
Індія14
Ірландія110
Ізраїль18
Італія113
Японія116
Люксембург110
Мексика133
Нідерланди1548
Нова Зеландія116
Норвегія128
Польща110
Румунія128
Сінгапур120
Іспанія114
Швеція1100
Швейцарія185
Об’єднані Арабські Емірати14
Об’єднане Королівство3188
Сполучені Штати14 1525 рік

Виділена IP-адреса

Приватний доступ до Інтернету не пропонує виділених IP-адрес. Вони завжди хочуть запропонувати найвищу можливу форму анонімності, саме тому всі їхні IP-адреси – це спільні адреси. Це краще захищає вашу конфіденційність в Інтернеті. PIA розглядає виділений IP як не що інше, як звичайне незахищене підключення до Інтернету, і тому не бачить причин пропонувати цю послугу.

Висновок серверної мережі PIA

 • Наразі PIA має понад 3300 серверів у 30 країнах
 • Вони мають 14 серверів у США
 • PIA не пропонує виділених IP-адрес

Параметри PIA

Більшість користувачів вважають важливим, щоб VPN зберігав їх безпечно та анонімно, але VPN також дає більше свободи у користуванні Інтернетом. Наприклад, ви можете отримати доступ до пропозиції Netflix для різних країн, а це означає, що ви можете переглянути великий вибір шоу та фільмів. Завантаження торрентів також набагато безпечніше з VPN. Ми обговоримо ці можливості в цьому розділі.

PIA та Netflix

Netflix App IconПерегляд (зарубіжних) Netflix – гаряча тема у світі VPN. Netflix веде жорстку боротьбу з VPN та блокує кожну IP-адресу, про яку вони знають, від постачальника VPN. Для багатьох провайдерів важко змусити Netflix працювати зі своїм VPN-з’єднанням. PIA робить все можливе, щоб зробити це можливим для вас.

Коли ми провели тест, нам вдалося отримати доступ до американського Netflix з Нідерландів через VPN-сервер у Нью-Йорку. У PIA розповіли, що Netflix працює на їх американських, канадських та британських серверах. Це говорить про те, що вони наполегливо працюють над тим, щоб це було так. У будь-якому випадку, наразі можна переглянути пропозицію американських Netflix з інших країн, використовуючи PIA.

PIA та торенти

Можна завантажувати файли через P2P під час використання приватних серверів доступу до Інтернету. Завантажити торренти легко і швидко. Ви навіть не помічаєте, що використовуєте VPN, за винятком того, що ви справді захищені та завантажуєте анонімно.

Розширення для браузера PIA

Крім програмного забезпечення PIA, PIA також має зручне розширення для браузера. Це працює приблизно так само, як і звичайне програмне забезпечення для настільних ПК та смартфонів. Різниця полягає в тому, що розширення браузера забезпечує лише те, що трафік браузера працює через VPN. Інші програми, які використовують Інтернет, але не працюють через браузер, не захищені VPN-з’єднанням. До речі, розширення браузера надає додаткові параметри щодо відстеження, як показано нижче на скріншоті налаштувань розширення.

Налаштування розширення браузера PIA

PIA Squid-Proxy

Якщо ви заглянули на веб-сайт PIA, можливо, ви помітили, що вони також говорять про щось, що називається “проксі-кальмар”. Ми побачили, що щодо цього в Інтернеті було досить багато питань, тому ми подумали, що потрібно коротко пояснити, що це таке. Проксі-сервери Squid від PIA використовуються при використанні розширення браузера. PIA використовує ці проксі-сервери Squid, щоб тримати розширення свого веб-переглядача окремо від звичайного трафіку додатків VPN. Проксі-сервери Squid можуть кешувати веб-сайти, щоб вони швидше завантажувалися, якщо ви відвідуєте один і той же сайт кілька разів.

Варіанти висновку PIA

 • Ви можете дивитися американські, британські та канадські Netflix за допомогою PIA
 • Завантажувати торренти за допомогою PIA легко, швидко та безпечно
 • PIA використовує Squid Proxies для розширення свого браузера

Інтерв’ю з PIA

Ми мали можливість задати деякі питання людям за лаштунками в приватному доступі до Інтернету. Ми говорили про безпеку та конфіденційність їх обслуговування та про те, як керувати їх серверами. Дізнайтеся, якими були наші запитання та відповіді, які PIA мала для нас (хоч трохи ущільнену версію).

1. Чи зберігаєте ви журнали, які дозволять вам зв’язати IP-адресу з певним користувачем?

“Ні, ми не зберігаємо журнали.”

2. Чи можете ви розповісти трохи більше про закони щодо збереження даних, яких ви повинні дотримуватися?

“Наразі в США не існує законів, які зобов’язують постачальників VPN зберігати дані”.

3. Які інструменти ви використовуєте для контролю та боротьби з неналежним використанням ваших послуг?

“Ми не відстежуємо та не реєструємо діяльність наших користувачів. Іноді це може призвести до проблем при зловживанні нашими серверами, оскільки ми не можемо визначити користувача, який порушує правила. Ми детально перераховуємо, що є, а що заборонено в наших умовах використання. Інколи клієнт зв’яжеться з нами, оскільки їм потрібна допомога з технічного порушення наших правил (наприклад, тому, що вони мають на увазі зламати, фрикувати або виконувати іншу незаконну діяльність). Ми завжди припиняємо ці рахунки ».

4. Що станеться, коли ви отримаєте повідомлення про зняття DMCA або його європейський еквівалент?

“Повідомлення про вилучення DMCA займаються нашим юридичним департаментом. Однак ми не можемо пов’язати інформацію з певним користувачем, оскільки ми не ведемо журнали. “

5. Які кроки вживаються, якщо видано судове рішення про відстеження конкретного користувача? Чи бувало це раніше? Чи зможете ви визначити користувача в такому випадку?

«Ухвали суду розглядаються нашим юридичним департаментом. Але оскільки ми нічого не реєструємо, ми не можемо передавати будь-які дані. “

6. Чи дозволений трафік обміну файлами BitTorrent та інших файлів на всіх ваших серверах?

“Так, торрент торгів дозволено на всіх наших серверах, хоча завантаження та обмін незаконними матеріалами заборонено законом. Раз у раз є провайдери, які блокують портали, які використовуються для торрентів. Ось чому у нас є кілька серверів, які дозволяють переадресовувати порти, тому ми можемо обійти ці блоки ».

7. Чи є у вас власні сервери DNS?

«Так, у нас є власні DNS-сервери. Це запобігає можливим витокам DNS. Наші програми PIA автоматично використовують ці DNS-сервери. “

8. Чи маєте ви фізичний контроль над усіма своїми серверами?

«На даний момент ми маємо 3292 сервери у понад 29 країнах. Ось чому ми змушені використовувати низку зовнішніх центрів обробки даних та постачальників, усі вони пов’язані суворими угодами, що відповідають цінностям приватного доступу до Інтернету. Ми також постійно контролюємо стан та положення країн, в яких розміщені наші сервери. Якщо в регламенті є якісь зміни, ми визначаємо, чи «витрати та вигоди» все ще відповідають нашим вимогам. У деяких унікальних випадках це призведе до призупинення наших послуг у певній країні (наприклад, у Росії у 2016 році). “

Висновок – Наш досвід роботи з PIA

Плюси
Мінуси
Сильна безпекаНіякого обслуговування клієнтів
Без журналівІнформаційна панель є частиною панелі завдань
Сильна увага до конфіденційності
Багато серверів
Швидкі сервери
Відносно дешево
US Netflix працює
Просте і зрозуміле програмне забезпечення та веб-сайт

Приватний доступ до Інтернету – один з найбільших VPN-провайдерів на даний момент. Вони відомі своєю орієнтацією на безпеку та конфіденційність. І з поважної причини: їхня політика без реєстрації є повітронепроникною, і вони пильно стежать за будь-якими змінами в світі, які можуть вплинути на конфіденційність користувачів. Крім того, вони пропонують широкий вибір серверів та серверів, які зазвичай забезпечують стабільне та швидке з’єднання. Американські Netflix та інші потокові сервіси, схоже, підтримуються належним чином.

Крім того, PIA дуже недорогі, коли ви реєструєтесь на передплату на довший час. Це в поєднанні з простим і чистим програмним забезпеченням дозволяє нам радісно рекомендувати PIA, якщо ви шукаєте якісну VPN. Єдині можливі недоліки – це відсутність чату в реальному часі із службою обслуговування клієнтів, а також те, що приладова панель зникає, коли ви натискаєте десь ще на дисплеї. Само собою зрозуміло, що це незначні недоліки, які деякі можуть навіть вважати активами. На закінчення PIA – це дуже надійний, швидкий та хороший VPN-провайдер.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map