Огляд Mullvad (2020) – Відмінний з точки зору конфіденційності та швидкості

Contents

Огляд Mullvad (2020) – Відмінний з точки зору конфіденційності та швидкості

Mullvad – постачальник VPN, розташований у Швеції (країна «14 очей»), яка в основному зосереджена на конфіденційності. Вони ставляться до своєї місії дуже серйозно: вам навіть не потрібна адреса електронної пошти, щоб зареєструватися в акаунті. На їхньому веб-сайті Mullvad надасть вам унікальний код, який дозволяє вам увійти та отримати платну підписку. Оплата також може здійснюватися анонімно.


Окрім цієї дуже приватної системи, Mullvad також випереджає гру, що стосується протоколів VPN. Користувачі Mullvad можуть вибрати, наприклад, протокол WireGuard. Цей протокол був розроблений спеціально для користувачів Linux і, як очікується, може працювати навіть краще, ніж IPsec та OpenVPN.

Технічні умови Mullvad

 • Одночасне підключення: 5
 • Торренти: +
 • Netflix:
 • Операційні системи: Windows, Mac, Android, Linux
 • Протоколи: OpenVPN, WireGuard
 • Політика ведення журналів: Без журналів
 • Сервери: 410 серверів у 39 країнах
 • Ціна: € 5, – місяць
 • Гарантія повернення грошей: 30 днів

Швидкість – як швидко Маллвад?

Ви хочете без особливих зусиль переглядати, передавати та завантажувати та завантажувати, захищаючи VPN? Тоді вам знадобиться VPN, яке ледь впливає на швидкість вашого Інтернету. Ось чому ми широко перевірили швидкість Маллвада. Нижче наведені наші результати тестування.

Результати тесту на швидкість Mullvad

Перш ніж тестувати Mullvad, ми вперше провели тест власного “голого” зв’язку без VPN через speedtest.net. Потім ми увімкнули Mullvad і вибрали локальний сервер, щоб перевірити, наскільки вплинула швидкість завантаження та завантаження. Ми продовжили те ж саме з сервером у Сполучених Штатах. Ми намагалися підтримувати змінні тесту максимально послідовними.

Швидкість без VPN (speedtest.net):

Mullvad speedtest немає VPN

Це була швидкість нашого зв’язку, коли ми не використовували VPN. Ми будемо використовувати ці результати для порівняння наших інших тестів.

Локальний сервер (speedtest.net):

Найшвидший локальний сервер Mullvad

Це найшвидші результати нашого з’єднання після підключення до локального сервера в Нідерландах, наданого Mullvad. І швидкість завантаження, і завантаження майже не вплинули.

Сервер у Сполучених Штатах (speedtest.net):

Mullvad - найшвидший сервер США

Американські сервери Mullvad надзвичайно швидкі в порівнянні з серверами інших постачальників VPN. Як завжди, пінг сильно збільшився, але швидкість завантаження та завантаження залишалася високою.

Швидкість під час щоденного використання

Найшвидші результати Мулвада є неймовірними. Тому ми не були здивовані, коли не помітили різниці в швидкості, коли Mullvad був активований під час нашого щоденного користування Інтернетом. Потокове передавання на YouTube, ігри через Steam, завантаження як у нашому браузері, так і через торрент-мережі, а також все інше використання Інтернету проходило плавно і без ікони: на швидкість ледь не вплинув Mullvad. Завдяки цим результатам Mullvad – одна з найшвидших VPN, яку ми протестували.

Висновок швидкості Муллвада

Спочатку наші очікування щодо швидкості Mullvad були низькими, оскільки цей постачальник VPN настільки сильно орієнтований на безпеку. Незважаючи на те, Муллвад виступив напрочуд, коли справа доходить до швидкості і зумів нас здивувати. Ось наші висновки:

 • Під час наших обширних випробувань на швидкість Mullvad досяг дуже високих швидкостей
 • Наша швидкість Інтернету під час щоденного користування Інтернетом ледь не вплинула на Муллвад
 • Mullvad – надзвичайно швидкий постачальник VPN – швидше, ніж більшість інших VPN

Безпека – наскільки безпечно Mullvad?

Напевно, найважливішим аспектом будь-якої VPN є її безпека. Це також тісно пов’язане з приватним життям. На цих фронтах Мулвад – чудовий вибір. Вони використовують найбезпечніші протоколи і навіть придумують унікальну систему для обробки облікових записів клієнтів, тому вони запитують якомога менше особистих даних про вас.

Протоколи

Mullvad вирішує використовувати лише найбезпечніші протоколи: OpenVPN та WireGuard. OpenVPN повільно став стандартом для VPN-провайдерів. WireGuard – це порівняно новий протокол, який ще розробляється, але він, мабуть, вже кращий, ніж IPsec та OpenVPN. Іншими словами: якщо мова йде про протоколи, то Mullvad випереджає гру.

Ведення журналу та конфіденційність

У Муллваді є сувора політика без реєстрації. Їх твердження про конфіденційність дуже чітке, вказуючи всім, що вони роблять, а що не робити. Як правило, вони зберігають мало інформації про вас. Вони навіть згадують, як зберігаються будь-які дані, які вони збирають, і як довго. Вони також відкрито визнають, що, якщо ви використовуєте конкретні способи оплати, будуть інші сторони, які отримають певну інформацію про вас.

Політика конфіденційності Mullvad є унікальною. Незважаючи на те, що є багато постачальників, які дуже відкрито ставляться до своєї політики в наші дні, Муллвад може бути єдиним, хто демонструє їх манеру керувати цим. Це не так дивно, оскільки вони реєструються поруч із нічого, і єдине, що вам потрібно, щоб створити обліковий запис, це спосіб оплати (який може містити додаткову особисту платіжну інформацію). Для використання цієї VPN вам навіть не потрібна адреса електронної пошти. Якщо ви хочете надіслати їх електронною поштою, наприклад, зв’язатися із службою підтримки клієнтів, ви можете використовувати зашифрований електронний лист PGP. Коротше кажучи, Муллвад продумав усе, що стосується конфіденційності.

Яка інформація потрібна Муллваду?

Mullvad не вимагає від вас вказувати їм свою електронну адресу. Це досить унікально, адже для відкриття облікового запису для більшості інших приватних постачальників VPN вам знадобиться ваш електронний лист. З Mullvad вам потрібен лише унікальний код, наданий вам ними. Ви можете пов’язати свій платіж за підписку з цим кодом. Це все, що потрібно Mullvad, щоб надати вам доступ до їх мережі VPN.

Висновок безпеки Mullvad

Mullvad – надзвичайно безпечний VPN. Це може бути одним із найбезпечніших преміальних VPN, з якими ми стикалися до цього моменту. Тому наші висновки такі:

 • Mullvad використовує лише найбезпечніші протоколи: OpenVPN та WireGuard
 • Муллвад не веде журналів будь-якого виду
 • Вам не потрібна адреса електронної пошти, щоб створити обліковий запис VPN разом із Mullvad
 • Надсилання електронної пошти до служби підтримки клієнтів також може здійснюватися через шифрований електронний лист PGP
 • Єдине, що заслуговує на увазі, це те, що Муллвад розташований у країні «14 очей», що може означати, що на Муллвада може бути тиск (зараз або в майбутньому), щоб відмовитися від журналів (хоча вони не матимуть їх, щоб вони не могли поділитися їх)

Юзабіліті – Наскільки зручним є Mullvad?

Зручність у користуванні Муллвада пристойна. Багато програм VPN подібні сьогодні, і Mullvad не є винятком. Ця знайома формула робить Mullvad дуже зручним постачальником VPN. Тим не менш, є кілька варіантів, які ми пропускаємо, коли ми порівнюємо послугу з послугою, наприклад, NordVPN. Це здебільшого, коли мова йде про незначні речі, наприклад, неможливість бачити, наскільки переповнений сервер і які сервери найбільш підходять для торрентів або потокових передач. Крім того, ви не можете встановити Mullvad на свій iPhone через AppStore. Замість цього вам доведеться це зробити через конфігураційні файли OpenVPN або WireGuard.

Веб-сайт Mullvad

У Mullvad є структурований веб-сайт, який містить корисну інформацію. На головній сторінці ви зможете знайти більшість того, що шукаєте. Будь-яку більш поглиблену конкретну інформацію можна знайти на їхній сторінці поширених запитань. На наш погляд, це не завжди зручно. Хоча існує сторінка “про” з інформацією про компанію, що стоїть за Mullvad та баченням провайдера, ми пропускаємо більш практичну інформацію, яку більшість інших постачальників VPN зберігали б на сторінці “Особливості”.

Домашня сторінка веб-сайту Mullvad VPN

Щоб увійти на веб-сайт та отримати доступ до сторінки “Мій рахунок”, все, що вам потрібно, – це код, який ви використовуєте для свого облікового запису VPN. Цей код ідеально підходить, коли мова йде про конфіденційність, але великий недолік полягає в тому, що кожен зможе увійти до вашого акаунта, як тільки має код. На практиці це мало має значення, оскільки єдині варіанти, доступні в цій частині веб-сайту, – це управління портами та можливість здійснення платежу. Незважаючи на це, варто пам’ятати про щось. Зрештою, люди могли використовувати ваш обліковий запис, якби у вас був код та завантажено програмне забезпечення. Тому важливо ніколи не ділитися кодом свого рахунку ні з ким іншим.

Якщо ви хочете завантажити Mullvad, вам не доведеться спочатку входити в систему. Просто завантажте програмне забезпечення, натиснувши на зелену кнопку «Завантажити» у верхній частині домашньої сторінки. Як тільки ви перейдете на сторінку завантаження, ви зможете вибрати потрібне програмне забезпечення для вашої операційної системи.

Встановлення Mullvad

Встановити Mullvad досить просто, але він не працює так само, як установка будь-якого іншого постачальника VPN. Ось чому ми хотіли витратити час, щоб пояснити, як це працює. Ви можете почати, завантаживши програмне забезпечення або створивши номер рахунку. Виконання одного чи іншого спочатку не сильно змінить процедуру. Ми вирішили спершу створити номер рахунку, який ми пояснимо нижче.

 1. Перейдіть на головну сторінку Mullvad, прокрутіть униз і натисніть “Створити акаунт”. Ви перейдете на сторінку з унікальним кодом. Цей код – все, що вам потрібно, щоб увійти та налаштувати свій обліковий запис.
 2. Завершіть оплату вибравши спосіб оплати на сторінці номера рахунку та дотримуючись вказаних кроків.
 3. Завантажте програмне забезпечення Mullvad VPN завантаживши інсталяційний файл .exe для вашої ОС.
 4. Виконайте дії вказується на екрані установки Mullvad VPN.
 5. Відкрийте програмне забезпечення Mullvad як тільки установка завершена.
 6. Заповніть номер свого рахунку і підключіться до будь-якого сервера Mullvad VPN!

Зовнішній вигляд і простота використання Mullvad

Mullvad підключив сервер ЧикагоХоча програмне забезпечення Mullvad може виглядати таким, як у більшості інших преміальних VPN, є що сказати за мінімальну кількість варіантів, які він дозволяє. Оскільки Mullvad вирішив обмежити вибір між протоколами VPN, серед інших варіантів, програмне забезпечення є дуже простим у використанні. Єдиним недоліком є ​​те, що існує дуже мало інформації про різні сервери, наприклад, наскільки вони зайняті та чи підходять вони для завантаження торрентів та розблокування американської версії Netflix.

Крім цих незначних речей, мало що сказати про зручність використання Муллвада. Програмне забезпечення не є надзвичайним, але все легко знайти і працює добре. Невеликим роздратуванням було те, що програмне забезпечення прив’язане до панелі завдань і мінімізується щоразу, коли ви клацнете де-небудь за межами цього екрана. Однак загалом, Mullvad – це гідний, мінімалістичний VPN, що стосується зовнішнього вигляду та простоти у використанні.

Ціноутворення та способи оплати

В € 5, – місяць, що коштує приблизно 5,50 доларів, Муллвад досить дорогий. Ця ціна не змінюється, незалежно від того, хочете ви підписатись лише на місяць або багато більше. Вони сприяють оплаті за допомогою Bitcoin або Bitcoin Cash, надаючи 10% знижку, якщо ви вирішите платити одним із цих способів. Хоча це не велика знижка, можливо, варто перевірити це, чи хочете ви користуватися Mullvad протягом більш тривалого періоду часу.

Способи оплати Mullvad

Що стосується способів оплати, ви можете вибрати один із наступних варіантів:

 • Paypal
 • Кредитна картка
 • банківський трансфер
 • Swish
 • Біткойн
 • Bitcoin Cash
 • Готівкою
 • Ваучер

Оплата через Bitcoin або Bitcoin Cash – найбільш анонімний варіант. Можливо також перевести гроші безпосередньо з вашого банківського рахунку на їхній. У цьому випадку ви будете ділитися інформацією свого облікового запису під час передачі, а це означає, що ви більше не будете абсолютно анонімними. Ще одна річ, яку варто згадати, – це те, що Mullvad пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Обслуговування клієнтів

Mullvad пропонує чудову підтримку клієнтів. Поки вони не пропонують чат на сайті, він швидко реагує на електронні листи. Ми часто отримували відповіді на наші запитання протягом 10 хвилин. Було очевидно, що реальні співробітники відповідають на нас і що вони щиро намагаються допомогти нам замість того, щоб давати нам стандартні відповіді, що ми дуже цінували..

Єдине, що вони не могли нам допомогти, – це розблокування американської версії Netflix. Оскільки Mullvad зосереджується на безпеці та конфіденційності, вони вирішили не намагатися розблокувати Netflix. Це соромно, але ми розуміємо, що таке рішення, орієнтоване на конфіденційність, як, наприклад, Mullvad.

Висновок зручності використання Mullvad

Після тестування Mullvad ми дійшли наступних висновків щодо зручності використання постачальника:

 • Mullvad – мінімалістичний, але зручний користувач VPN
 • Програмне забезпечення Mullvad – це швидкий і простий у використанні
 • Створення облікового запису просте і робиться за пару кліків
 • Mullvad простий в установці
 • У Mullvad немає додатка для iOS в AppStore
 • Служба підтримки клієнтів Mullvad реагує напрочуд швидко по електронній пошті
 • Оскільки підписка коштує 5 євро, щомісяця (приблизно 5,50 доларів), Mullvad – не найдешевший VPN
 • Mullvad пропонує 30-денну гарантію повернення грошей

Серверна мережа Mullvad

У Mullvad є досить велика серверна мережа. Він не такий великий, як у ExpressVPN або CyberGhost, але включає в себе пару сотень серверів. Mullvad розділив свої сервери на три категорії:

 • OpenVPN-сервери (більш “стандартні” VPN-сервери)
 • Сервери WireGuard (“новий” тип VPN-сервера: вони повинні бути швидшими, ніж сервери OpenVPN, але вони ще в розробці)
 • Мости (особливий вид VPN-сервера, коли інші сервери недоступні через онлайн-цензуру)

Mullvad не відрізняється між потоковими або P2P-серверами. Більше того, вони не пропонують жодних спеціальних серверів “Лук” для мережі Tor, як це робить NordVPN.

Кількість серверів та локацій

Мулвад має загалом 410 серверів, які розкинулися на 63 міста в 39 країнах. Розташування серверів можна побачити в таблицях нижче:

Сервери Mullvad OpenVPN

Країна
Кількість серверів
Місцеположення
Албанія1Тирана
Австралія10Аделаїда, Брісбен, Канберра, Мельбурн, Перт, Сідней
Австрія3Відень
Бельгія3Брюссель
Бразилія2Сан-Паулу
Болгарія2Софія
Канада13Монреаль, Торонто, Ванкувер
Чеська Республіка3Прага
Данія6Копенгаген
Фінляндія6Гельсінкі
Франція3Париж
Німеччина20Франкфурт
Греція1Афіни
Гонконг2Гонконг
Угорщина2Будапешт
Індія1Пуне
Ізраїль1Тель-Авів
Італія2Мілан
Японія2Токіо
Латвія1Рига
Люксембург1Люксембург
Молдова1Кишинів
Нідерланди18Амстердам
Нова Зеландія1Окленд
Норвегія7Осло
Польща3Варшава
Португалія1Лісабон
Румунія2Бухарест
Сербія2Белградо, Ніш
Сінгапур2Сінгапур
Південна Африка1Йоганнесбург
Іспанія3Мадрид
Швеція57Гетеборг, Гельсінгборг, Мальме, Стокгольм
Швейцарія9Цюрих
Україна1Київ
Об’єднані Арабські Емірати1Дубай
Об’єднане Королівство27Лондон, Манчестер
Сполучені Штати67Атланта, Чикаго, Даллас, Денвер, Лос-Анджелес, Маямі, Нью-Йорк, Фенікс, Піскавей, Солт-Лейк-Сіті, Сан-Франциско, Сіетл, Секаук

Сервери Mullvad WireGuard

Країна
Кількість серверів
Місцеположення
Австралія4Мельбурн, Сідней
Австрія2Відень
Бельгія2Брюссель
Бразилія1Сан-Паулу
Болгарія3Софія
Канада7Монреаль, Ванкувер
Чеська Республіка3Прага
Данія2Копенгаген
Фінляндія1Гельсінкі
Франція3Париж
Німеччина5Франкфурт
Гонконг1Гонконг
Угорщина2Будапешт
Індія1Пуне
Ірландія1Дублін
Італія3Мілан
Японія2Токіо
Латвія1Рига
Молдова1Кишинів
Нідерланди3Амстердам
Нова Зеландія2Окленд
Норвегія3Осло
Польща3Варшава
Румунія3Бухарест
Сербія2Белградо
Сінгапур1Сінгапур
Іспанія3Мадрид
Швеція9Гетеборг, Мальме, Стокгольм
Швейцарія4Цюрих
Україна1Київ
Об’єднане Королівство7Лондон, Манчестер
Сполучені Штати19Атланта, Чикаго, Даллас, Лос-Анджелес, Маямі, Нью-Йорк, Фенікс, Піскатай, Солт-Лейк-Сіті, Сіетл

Мулвадські мости

Країна
Кількість серверів
Місцеположення
Австралія1Сідней
Канада1Монреаль
Німеччина1Франкфурт
Гонконг1Гонконг
Нідерланди1Амстердам
Норвегія1Осло
Польща1Варшава
Румунія1Бухарест
Сінгапур1Сінгапур
Швеція3Гетеборг, Гельсінгборг, Мальме
Сполучені Штати4Чикаго, Лос-Анджелес, Маямі, Нью-Йорк
Об’єднане Королівство1Лондон

Виділена IP-адреса

Mullvad не пропонує спеціальні IP-адреси. Усі їх IP-адреси спільні, і ми не очікуємо, що це зміниться незабаром. Mullvad зосереджений на конфіденційності та безпеці, а статичні IP-адреси, наприклад, виділений IP-адреси, легше простежити до однієї людини. Отже, є сенс, що вони вирішили не пропонувати їх.

Висновок сервера netwerk Mullvad

Ось наші висновки щодо серверної мережі Mullvad:

 • У Mullvad є достатня кількість серверів у всьому світі
 • У Mullvad є 288 серверів OpenVPN, 105 серверів WireGuard та 17 мостів
 • Користувачі Mullvad можуть використовувати лише спільні IP-адреси

Варіанти Маллвада

Mullvad – це простий і функціональний VPN. Окрім гарного перемикача на знищення та серверів Bridge, вони не пропонують додаткових функцій, як-от такі, як, наприклад, Surfshark. Немає білого списку, можливості використання серверів MultiHop або блокування відстеження. Зрештою, це є частиною сили Мулвада: вони мають на меті запропонувати приватну та безпечну VPN. Будь-яка інша розкіш виходить другою.

Маллвад та Нетфлікс

Netflix App IconМи не можемо гарантувати, що Mullvad буде працювати над розблокуванням американської версії Netflix. Netflix активно намагається утримати користувачів VPN від користування їх послугами, а сервери Mullvad, здається, не в змозі обійти цей блок. Коли ми запитали їх про це, Муллвад повідомив нам, що деяким користувачам вдається отримати доступ до Netflix під час використання проксі-сервера SOCKS5 та нью-йоркського сервера, але це не допомогло нам. Це справжній ганьба для VPN, який досягає такої швидкості і був би ідеальним для потокової передачі Netflix, якби тільки йому вдалося надати вам доступ.

Маллвад та потоки

Логотип BittorrentХоча у Mullvad немає жодних виділених серверів P2P, наші локальні сервери працювали під час завантаження торентів. Файли швидко завантажувалися завдяки високій швидкості серверів Mullvad. Крім того, ви можете знайти додаткові інструкції щодо захисту свого клієнта BitTorrent на веб-сайті Mullvad. Інші клієнти не підтримують Mullvad, оскільки вони не є відкритим кодом, не містять рекламного та небажаного програмного забезпечення або просто не пропонують гідних налаштувань конфіденційності.

Варіанти висновку Муллвад

 • Mullvad не працює з Netflix
 • Завантажувати торренти з Mullvad можливо і є додаткові параметри безпеки для BitTorrent
 • У Mullvad є перемикач на вбивство
 • Сервери мосту Mullvad можуть допомогти вам обійти надійні брандмауери

Висновки – Наш досвід роботи з Mullvad

Плюси
Мінуси
Дуже добре, коли справа стосується безпеки та конфіденційностіNetflix не працює
Не зберігає журналиВідносно дорогий
Використовується лише найсильніші протоколи VPNНемає програмного забезпечення для iOS
Надзвичайно швидкі сервериРозташований у країні “14 очей”
Дуже зручне програмне забезпечення
Підтримка клієнтів реагує швидко
Необов’язкові сервери WireGuard
Можлива завантаження через торрент

Загалом, Mullvad – чудовий постачальник VPN. Хоча вони в основному зосереджуються на безпеці та конфіденційності, вони також дуже добре оцінюють, коли справа стосується швидкості та зручності використання. На нашу думку, Mullvad – без сумніву, один з найкращих VPN. Єдиними недоліками є те, що Mullvad є досить дорогим і не працює з (американською версією) Netflix. Для деяких користувачів це буде достатньою причиною для вибору більш дешевого VPN, який надає користувачам доступ до Netflix.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me