Огляд Ivacy 2020: Доступний, зручний для користувачів VPN з деякими проблемами конфіденційності

Огляд Івасі (2020)

Ivacy була заснована в 2007 році, а головний офіс – у Сінгапурі. Івасі стверджує, що його місія полягає у створенні абсолютно безкоштовного інтернету для всіх. Для цього важлива винахідливість, констатує Івасі. Іваці особливо отримав похвалу та визнання у 2010 році, коли вони стали першим постачальником VPN, який запропонував функцію розділеного тунелювання. Такий розвиток подій позитивно вплинув на швидкість досягнення VPN-провайдерами. У 2015 році їм вдалося додати ще одну віху до свого списку досягнень. Це було цього року, коли їх база користувачів досягла позначки в 2 мільйони.


Не важко зрозуміти, чому багато людей їздить із Івасі, адже це дуже зручний користувач VPN, який пропонує безліч додаткових функцій та можливостей. Крім того, встановити Ivacy дуже просто, і лише одна підписка дозволяє підключити п’ять пристроїв одночасно. Однак багато хто погодиться, найкраща частина цього постачальника VPN – це його дуже доступна ціна. Їх найдоступніша підписка призведе до повернення вам лише 1 долара на місяць (рахунок – 60 доларів кожні п’ять років). Чи добре це звучить до добра? Ми дозволимо вам бути суддею цього. Нижче читайте про всі функції, параметри та характеристики Ivacy.

Технічні характеристики Івасі

 • Одночасне підключення: 5
 • Торренти: +
 • Netflix: +
 • Операційні системи: Windows, Mac, iOS, Android, Linux
 • Протоколи: OpenVPN, L2TP / IPSec, SSTP, IKEv2, PPTP
 • Політика ведення журналів: Журнали підключень
 • Сервери: 450+ серверів у 100 місцях
 • Ціна: Від $ 0,99 на місяць
 • Гарантія повернення грошей: 30 днів

Швидкість – як швидко Іваці

Одним з найважливіших аспектів провайдера VPN є його швидкість. Звичайно, ви не хочете, щоб VPN був настільки повільним, що негативно впливає на потокове передавання, завантаження та загальний доступ до Інтернету. Ось чому, хоча практично кожен VPN у деякій мірі сповільнить ваше з’єднання (принаймні, на папері), важливо вибрати VPN з гідною швидкістю. Щоб побачити, чи швидкості Івасі дорівнюють номіналу, ми провели широку перевірку швидкості обслуговування їх VPN. Результати цих тестів на швидкість ви знайдете нижче.

Результати тестування швидкості Івасі

Нижче ви побачите результати різних тестів на швидкість, які ми провели для перевірки швидкості з’єднання Івасі. Ми використовували speedtest.net для проведення цих тестів. Випробування проводилися в нашому офісі в Нідерландах.

Без VPN (speedtest.net):

Іваці найшвидший - без VPN

Вище бачите швидкість нашого з’єднання, коли ми взагалі не підключені до VPN.

Сервер у Нідерландах (speedtest.net):

Тест на швидкість Івасі - голландський сервер

Це результати тесту на швидкість, коли ми підключені до сервера Ivacy в Нідерландах. Ми використовували функцію автоматичного вибору сервера, яка підключила нас до найшвидшого сервера в Нідерландах. Як бачите, наша швидкість завантаження зменшилася, але лише незначно. Швидкість завантаження досить скоротилася. Це може спричинити деякі проблеми, якщо ви часто завантажуєте вміст в Інтернет (наприклад, відео YouTube або торренти). Наш пінг майже не збільшився (збільшення на 8 мс дуже мало).

Сервер у Сполучених Штатах (speedtest.net): 

Тест на швидкість Івасі - сервер США

Тут ви можете побачити результати тесту на швидкість, коли ми були підключені до сервера Ivacy у Сполучених Штатах. Оскільки наше тестове розташування (наш офіс) знаходилось у Нідерландах, вищезгадані результати, ймовірно, є гідним свідченням того, що буде, якщо ви підключитесь до сервера, який знаходиться далеко від того, де ви живете чи перебуваєте. Як і слід було очікувати, пінг досить сильно зріс. Однак це абсолютно нормально під час підключення до сервера з іншого боку світу. Швидкість завантаження, проте, досить вражаюча, все ще досить хороша. Швидкість завантаження, на жаль, скоротилася зовсім небагато. Однак, ці результати не обов’язково повинні сильно турбуватися, якщо ви в основному використовуєте свій VPN для “звичайних заходів”, таких як перегляд, трансляція та завантаження, як ми побачимо далі.

Швидкість під час щоденного використання

В цілому для більшості цілей реального життя Івасі пропонує хороші швидкості. Ми перевірили швидкість Івасі під час широкого спектру онлайн-заходів і загалом VPN працював добре. Ми перевірили швидкість Івасі під час онлайн-завдань, таких як перегляд веб-сайтів, трансляція відео (на Netflix, наприклад), завантаження торрентів та онлайн-ігри.

Під час перегляду Інтернету Івасі виявився дуже швидким. Насправді ми просто не помітили різниці між переглядом VPN або без нього. Усі веб-сайти завантажуються швидко, і нам вдалося увійти на будь-які веб-сайти та платформи, які ми бажали. Також нам вдалося перевірити нашу електронну пошту та завантажити вкладення без особливих труднощів чи помітної затримки.

Потокове передавання відео також виявилося для Івасі легким завданням, і ми зовсім не помітили, що зв’язок сповільнюється. Лише відкривши нову сторінку огляду відео на YouTube, ми помітили незначну затримку. Однак ця затримка навряд чи тривала більше секунди. Крім того, нам було зручно користуватися Netflix та Spotify з Ivacy, що працює без будь-якої затримки.

Більше того, завантаження файлів також виявилося швидким. Ми помітили незначну різницю у швидкості на відміну від завантаження торентів та інших файлів без VPN. Однак це не було серйозним питанням. Івасі приємно, що він пропонує функцію завантаження файлів на додатковий захищений сервер.

Під час ігор ми також помітили надзвичайно малу різницю у швидкості між використанням Ivacy та грою без VPN-з’єднання, принаймні, під час використання сервера в Нідерландах (де знаходиться наш офіс). Коли ми спробували кілька різних ігор на сервері Ivacy в Сполучених Штатах, ми помітили досить велике зниження швидкості. Це говорить нам про те, що під час використання Ivacy VPN ви, безумовно, зможете мати хороший ігровий досвід в Інтернеті, якщо ви не вибрали сервер Ivacy, який знаходиться дуже далеко від географічного місця (думайте, головним чином, про різні континенти).

Висновок Швидкість Івасі

Наш остаточний вердикт щодо швидкості Іваці такий:

 • Для постачальника VPN Ivacy пропонує швидкість вище середнього.
 • Згідно з нашими тестами на швидкість, Ivacy справді втрачає швидкість.
 • Затримки, які викликає Івасі, настільки малі, що ви все ще можете комфортно переглядати, передавати та завантажувати, завантажуючи та завантажуючи, коли Івасі працює на задньому плані.
 • Ігри теж не були проблемою, хоча ви повинні обов’язково підключитися до сервера Ivacy, який знаходиться не так далеко від вас. Інакше підвищений ping може спричинити деякі проблеми.

Безпека – наскільки безпечна Івасі?

Безпека та конфіденційність можуть бути лише найважливішими аспектами VPN. Люди, особливо після інвестицій у послугу VPN, хочуть бути безпечними в Інтернеті. Саме тому ми ретельно вивчаємо безпеку всіх VPN на нашому веб-сайті.

Івасі стверджує, що її безпека є “міцною”. Місія Іваці, за їх словами, – створити безпечний цифровий світ, доступний кожному. Іваці каже, що вони допомагають створити цей світ завдяки VPN-сервісу та унікальним додатковим функціям та можливостям.

Ivacy пропонує комутатор заборонити, щоб захистити вашу конфіденційність та безпеку у випадку, якщо ваше з’єднання із серверами Ivacy буде перервано з будь-якої причини. Крім того, Ivacy також пропонує NAT-брандмауер (додатково 1 долар на місяць). Це брандмауер на серверах Ivacy, який повинен відфільтрувати віруси та інше зловмисне програмне забезпечення, перш ніж воно навіть потрапить на ваш пристрій або мережу. Ці функції – лише невелика частина інструментарію Ivacy для захисту вашої конфіденційності та безпеки в Інтернеті. Крім того, в політиці конфіденційності Ivacy зазначено, що постачальник не веде жодних журналів про Інтернет-діяльність своїх користувачів. Нижче ви прочитаєте докладніше про протоколи шифрування Ivacy, їх політику ведення журналів та інші питання безпеки.

Протоколи Івасі

Ivacy пропонує своїм користувачам відмінну безпеку, частково завдяки їх великому шифруванню: Ivacy пропонує шифрування AES-256. Як правило, це вважається дуже безпечним типом шифрування, яке дуже важко зламати для урядів або хакерів. Ivacy пропонує такі протоколи шифрування:

 • OpenVPN
 • Неприхованість
 • IKEv2
 • L2TP / IPSec
 • PPTP
 • SSTP

Звичайно, кожен із цих протоколів VPN має свій набір переваг та недоліків. Взагалі OpenVPN вважається найбезпечнішим із цих (і часто навіть усіх) протоколів VPN, але теоретично деякі з цих протоколів, такі як PPTP та IKEv2, можуть запропонувати (трохи) більш високі швидкості.

Будь ласка, запиши: На деяких пристроях (таких як Mac) Ivacy підтримує лише протокол IPSec (без L2TP). Цей протокол вважається досить небезпечним.

Політика ведення журналів та конфіденційність

Івасі в своїй політиці конфіденційності чітко зазначає, що вони не ведуть журнали своїх користувачів будь-якого типу. Насправді Івасі стверджує, що “за задумом” у них немає чутливих даних, якими вони можуть ділитися, навіть якщо вони юридично зобов’язані це робити. Це, звичайно, чудова новина для людей, які цінують анонімність та конфіденційність у VPN-провайдера, що, мабуть, є головною причиною для багатьох отримати VPN. Однак ми помітили щось непокоїть сервери Ivacy, коли справа стосується конфіденційності та анонімності.

Кілька місяців тому ми помітили щось незвичне, що Івасі ніде не згадував на своєму веб-сайті чи деінде: вони використовували сервери, що належать GZ Systems Ltd. Ця компанія володіє PureVPN, ще одним популярним постачальником VPN. Потенційно це може означати, що PureVPN або навіть GZ Systems Ltd. мали / мають доступ до даних користувачів Ivacy. Ми також перевірили цю претензію за допомогою тесту на герметичність DNS. Це були результати, коли ми були підключені до сервера Ivacy в США:

Ще одна вказівка ​​правди на цю претензію, яку ми отримали – це був час назад, коли ми зв’язалися з представником компанії Ivacy, і вона помилково, здається, вважає, що ми користувачі PureVPN, і звернулася до нас як такої.

Іваці-DNS-тест на витік

У будь-якому випадку повинно бути зрозуміло, що саме той сервер, який ми тестували, у той час належав PureVPN / GZ Systems. Ми намагалися перевірити, чи зараз Ivacy використовує сервери, що належать компанії GZ Systems Ltd. Ми звернулися до служби підтримки клієнтів Ivacy, щоб дізнатися про це. Представник Ivacy, з яким ми спілкувались, попросив почекати короткий момент, перш ніж він відповів на запитання, після чого заявив, що «Ivacy не використовує сервери, що належать до систем GZ». Наш другий рецензент не зміг цього підтвердити через технічну проблему, яку він зіткнувся з додатком Ivacy. Однак факт залишається фактом, що вся ця (минула) ситуація викликає деякі питання, і, на жаль, слугує дещо підірвати претензії Іваці про “надійну безпеку”.

Яка інформація потрібна Івасі?

Потрібно говорити, що в ідеалі ви хочете дати якомога менше інформації про себе під час створення свого VPN-акаунта. Надання великої кількості особистої інформації під час створення облікового запису для вирішення питання конфіденційності перемагає мету. Ось чому ми вивчаємо, скільки інформації потрібні всі VPN на нашому веб-сайті під час створення вашого облікового запису. Щоб створити обліковий запис Ivacy, вам потрібно надати кілька особистих даних.

Перш за все, ви повинні отримати підписку, що тягне за собою надання Іваці імені та адреси електронної пошти. Залежно від обраного способу оплати вам також потрібно буде відмовитись від певної платіжної інформації. Якщо ви хочете залишитися якомога більше анонімним, радимо використовувати Bitcoin для оплати. Біткойн – це один з найбільш анонімних способів оплати і дає вам практично повну анонімність.

Нарешті, для завершення створення вашого акаунта вам доведеться заповнити ім’я та пароль. Якщо ви хочете залишитися анонімним, очевидно, краще вибрати ім’я акаунта, яке не може бути віднесено до вас.

Висновок Безпека Івасі

Провівши наше дослідження, ми зробили висновок про безпеку Івасі:

 • Ivacy пропонує надійне шифрування AES-256.
 • Вони пропонують кілька чудових додаткових функцій безпеки, таких як NAT-брандмауер на своїх серверах та додаткові добре захищені сервери завантаження.
 • Цей VPN пропонує безліч різних протоколів шифрування (зверніть увагу: не всі вони доступні на всіх пристроях).
 • Ivacy не зберігає жодних журналів для своїх користувачів.
 • Ivacy може мати досить серйозний ризик для безпеки, що стосується його серверів.

Зручність Іваці

Ivacy – дуже зручний користувач VPN-провайдера. Іваці чітко мав на увазі основні функції постачальника VPN, коли розробляв їхній додаток. Підключившись до одного з серверів Ivacy, ви відразу побачите місцезнаходження сервера, до якого ви підключені, і протягом якого часу ви були підключені. Крім того, додаток має спеціальні варіанти для завантаження, трансляції та розблокування географічно обмеженого вмісту.

Веб-сайт Івасі

Веб-сайт Ivacy чіткий, добре розроблений і містить всю інформацію (потенційну), яку потребують користувачі Ivacy. На його домашній сторінці ви знайдете загальну інформацію про Івасі і чому VPN – важливий і цінний інструмент для захисту вашої конфіденційності. Ви також знайдете більш глибоку інформацію про сам Ivacy, як-от різні підписки та ціни. Веб-сайт дуже добре розроблений і переходить в інтуїтивно зрозумілому вигляді. У ньому навіть є вікно чату, де ви можете ввести будь-яке запитання, після чого незабаром вам допоможе представник Ivacy (докладніше про це пізніше). Єдиний реальний мінус, про який ми могли б подумати – це той факт, що веб-сайт Івасі трохи важкий для реклами.

Після входу на веб-сайт ви отримаєте доступ до налаштувань і параметрів свого облікового запису. Як і решта веб-сайту, ця сторінка учасників є зручною для користувачів і дозволяє легко налаштувати ваш обліковий запис. На цій сторінці ви відразу побачите всю свою минулу кореспонденцію з підтримкою клієнтів Ivacy та будь-якими неоплаченими рахунками. Звідси ви можете відкрити новий квиток за підтримки клієнтів Ivacy для будь-яких питань. Крім того, якщо клієнти перейдуть до опції “переадресація порту” в головному меню, вони отримають деяку інформацію про додатковий брандмауер NAT та можливість додати цю додаткову функцію безпеки до своєї підписки..

Процедура встановлення Ivacy

Встановити Ivacy на свій пристрій дуже просто. Зрештою, цей постачальник VPN пропонує програмне забезпечення для всіх основних пристроїв та операційних систем (Windows, Mac, Android, iOS та Linux). Завантажити всі ці різні програми дуже просто. Ви можете встановити Ivacy на більшість пристроїв у 6 простих кроків:

 • Перейдіть на веб-сайт Івасі.
 • Клацніть на “Get Ivacy” або прокрутіть униз, щоб вибрати підписку та вибрати будь-які додаткові додатки (NAT-брандмауер та / або виділений IP-адрес) і оплатити бажаний спосіб оплати.
 • Завантажте потрібну програму для своєї операційної системи.
 • Увійдіть у свій реквізит (який буде вам надісланий електронною поштою).
 • Виберіть сервер і підключіться до нього.
 • Насолоджуйтесь безпечним та вільним переглядом Інтернету!

Як ви читали вище, за 6 швидких та простих кроків ви можете встановити Ivacy на свій пристрій. На мобільних пристроях це стає ще простіше, оскільки вони дозволяють просто завантажити додаток Ivacy з AppStore (на iPhone) або Google Playstore (на телефонах Android). Мобільні додатки Ivacy пропонують усі функції та параметри, які пропонує версія Desktop. Ми обговоримо це детальніше в наступному розділі цього огляду.

Зовнішній вигляд та зручність використання програмного забезпечення Ivacy

Мобільний додаток ІвасіМи не можемо наголосити на тому, що Івасі є дуже зручним провайдером VPN. Спеціально для «VPN-початківців» програми Ivacy чудові. Додаток дуже інтуїтивно зрозумілий і має окреме підменю для будь-яких різних функцій, таких як потокове передавання, завантаження та розблокування веб-сайтів та контенту. Це означає, що Івасі добре обслуговує основні групи людей, які використовують VPN, та причини, якими вони користуються.

Безперечно, додаток Іваці виглядає дуже професійним як на робочому столі, так і на мобільному пристрої. Обидві версії дозволяють швидко підключитися до VPN-сервера одним натисканням великої білої кнопки. Як ви можете бачити на скріншоті праворуч, легко перемикатися між різними параметрами та місцями сервера, навіть у мобільній версії.

Івасі, здавалося б, витратив багато часу та зусиль на створення максимально зручної програми. Вони явно зробили чудову роботу.

Ціни та способи оплати

Ivacy – дуже доступний постачальник VPN. Чим довше ви купуєте підписку, тим доступнішим буде місячний тариф. Якщо ви отримаєте підписку, яку можна скасувати щомісяця, це призведе до повернення $ 8,95 на місяць. План на 1 рік коштує 3 долари на місяць. Якщо ви берете на себе дворічну підписку, це коштуватиме вам 1,99 долара на місяць. Однак якщо ви шукаєте дійсно доступну передплату, ви не можете помилитися з 5-річним планом Івасі, який коштує лише 1 долар на місяць. Це справді робить Івасі однією з найдоступніших VPN на ринку.

На жаль, Івасі не пропонує безкоштовної версії свого VPN. Також вони не пропонують пробну версію. Однак, на щастя, всі підписки, які є на рік або довше, мають 30-денну гарантію повернення грошей. Фактично це означає, що ви можете спробувати Ivacy протягом 30 днів, перш ніж взяти на себе (довгострокову) підписку. Якщо ви йдете з 30-денною підпискою, ви отримуєте лише 7-денну гарантію повернення грошей.

Щоб придбати підписку на Ivacy, ви можете вибрати один із наступних способів оплати:

 • Кредитна / дебетова картка (Visa, MasterCard, American Express, Discover Network, JCB, Diners Club)
 • PayPal
 • BitPay
 • AliPay
 • PerfectMoney
 • Оплата (ідеально, Neosurf, Clickandbuy, Dotpay, Onecard, Mobiamo)
 • Криптовалюта (кілька варіантів, включаючи BitCoin)

Деякі варіанти оплати Іваці

Обслуговування клієнтів

Івасі наполегливо працює, щоб відповісти на ваші запитання якнайшвидше та якісніше. Є різні способи зв’язатися із службою підтримки Ivacy. Ви можете надіслати їм електронний лист, розпочати чат в прямому ефірі на їхньому веб-сайті або навіть особисто відвідати їх у їх офісі в Сінгапурі. Крім того, на їхньому веб-сайті є дуже корисна та обширна сторінка «Часті питання» (FAQ). Потрібно сказати, що ми також зв’язалися з Івасі, щоб перевірити їх чуйність та якість їх підтримки.

Ми кілька разів контактували з Івасі, використовуючи зручну функцію чату на їхньому веб-сайті. Наприклад, ми задавали їм питання щодо своїх серверів і про те, чи є у них інший офіс, окрім одного в Сінгапурі (у них немає), і вони відповіли нам дуже швидко та ефективно. Те, як вони зверталися до нас, було дуже ввічливим, і кожен раз вони запитували, чи відповідає їх відповідь на наші питання відповідно.

Щоб розпочати чат і задати питання на веб-сайті Ivacy, вам не потрібно заповнювати будь-яку інформацію. Вам також не потрібно бути клієнтом Ivacy. Це чудовий спосіб отримати додаткову інформацію про Ivacy, перш ніж взяти участь у 30-денному періоді повернення грошей, який ви отримуєте за всі підписки протягом одного року. Крім того, якщо ви не увійшли на їхній веб-сайт і не підключились до VPN-сервера, він також добре підходить до ідеї бути максимально анонімним, навіть звертаючись до служби підтримки клієнтів..

Висновок: дружність Іваці

Виходячи з нашого досвіду використання та тестування Ivacy, ці наші висновки щодо зручності використання:

 • Івасі дуже зручний у користуванні
 • І настільні, і мобільні додатки Ivacy інтуїтивно зрозумілі та дуже прості у використанні
 • Веб-сайт Івасі зрозумілий і добре розроблений, але досить важкий для реклами
 • Створити обліковий запис Ivacy швидко і просто
 • Отримати підписку на Ivacy зручно, оскільки вони приймають багато різних способів оплати
 • На жаль, Івасі не пропонує пробну чи безкоштовну версію
 • Підтримка клієнтів Ivacy дуже легко отримати, і дуже корисна

Серверна мережа Івасі

Серверна мережа Ivacy досить велика, особливо для VPN, який поки не є одним з найбільших гравців. Вони пропонують 450+ серверів у понад 100 країнах. Більшість серверів розміщені на двох континентах, у яких є більшість користувачів Ivacy, а саме Північна Америка (конкретно США) та Європа. Нижче ви прочитаєте докладніше про сервери Ivacy, місця розташування сервера та варіанти та можливості сервера.

Кількість серверів та локацій

Ivacy має сервери в понад 100 країнах. У середньому вони мають 2 серверні місця в країні, хоча більші країни, такі як Росія та США, мають більше серверів. Насправді в США є 18. У будь-якому випадку Ivacy пропонує більш ніж достатньо серверів та серверів, щоб зробити геодеблокування дуже життєздатним варіантом за допомогою цієї VPN. Нижче ви побачите кількість серверів, які пропонує Ivacy на континенті:

Іваці-сервери-континенти

Для простого перегляду веб-сайтів ви можете використовувати будь-який із серверів Ivacy, але Ivacy також пропонує деякі спеціальні сервери для конкретних цілей. Наприклад, вони пропонують спеціальні потокові сервери, до яких можна перейти, натиснувши на функцію потокової передачі в меню зліва на додаток Іваці. Підключившись до цих серверів, ви одразу отримаєте доступ до своїх улюблених потокових служб. Це робить Ivacy дуже зручним для користувачів варіантом для людей, які, наприклад, люблять використовувати Netflix.

Крім того, у Ivacy також є набір спеціальних серверів P2P, які роблять завантаження (торенти) дуже зручним. Ви можете підключитися до цих серверів, вибравши функцію завантаження в додатку Ivacy. Ці сервери для завантаження розповсюджуються по всьому світу.

Виділена IP-адреса

Ivacy також пропонує спеціальні IP-адреси. Є кілька причин, чому ви можете використовувати спеціальну IP-адресу. Наприклад, виділені IP-адреси рідше блокуються Netflix та іншими (потоковими) послугами, ніж “звичайні IP-адреси VPN”. Зазвичай один сервер VPN використовується дуже великою групою користувачів VPN. Це означає, що потокові сервіси, такі як Netflix, помітять, що вони отримують багато трафіку з тієї ж IP-адреси. Спеціальна IP-адреса унікальна для кожного користувача, який має її, а це означає, що ви не стикаєтеся з цією проблемою і набагато рідше буде заблокований веб-сайтами та програмами.

Оскільки спеціальна IP-адреса призначена саме для вас, це означає, що, якщо ви хочете, ви завжди можете використовувати ту саму IP-адресу, навіть якщо ви використовуєте VPN. Це може бути дуже корисно, оскільки деякі сервіси в Інтернеті (наприклад, портали онлайн-банківських послуг) вживають додаткових запобіжних заходів, коли вони отримують спробу входу з зовсім іншої IP-адреси. Часто для того, щоб користувачі могли входити з іншої IP-адреси, ці служби потребують додаткової перевірки, наприклад, заповнення коду безпеки, який банк надсилає на ваш телефон. Якщо ви багато подорожуєте, наприклад, і вважаєте, що ці заходи безпеки (хоча і дуже важливі) є занадто великими клопотами, ви можете просто отримати спеціальний IP.

Ivacy пропонує своїм користувачам усі вищезазначені переваги з виділеними їм IP-адресами. Ці спеціальні IP коштують 1,99 долара додатково на місяць. Якщо порівнювати це з багатьма іншими постачальниками VPN, це цілком доступно. Ivacy має кілька серверів, які підтримують виділені IP-адреси. Ці сервери розташовані в США, Австралії, Канаді, Німеччині, Гонконзі, Сінгапурі та Великобританії.

Висновок мережі та локації сервера

Після наших обширних тестів та досліджень Іваці це остаточний вердикт щодо серверної мережі Івасі:

 • Ivacy має досить велику серверну мережу, що містить 450+ серверів у понад 100 країнах.
 • Серверна мережа Ivacy широко розширена по всіх континентах.
 • Цей VPN також пропонує спеціальні сервери потокового та завантаження.
 • Ivacy також пропонує спеціальні IP-адреси за додаткові $ 1,99 на місяць.

Параметри та функції Івасі

Ivacy пропонує всі стандартні варіанти, які ви можете очікувати від сучасного VPN, але на цьому він не зупиняється. Вони також мають багато додаткових функцій, деякі з яких досить унікальні.

Івасі пропонує перемикач на вбивство. Це функція, яка по суті припиняє ваше інтернет-з’єднання, якщо з будь-якої причини втрачено з’єднання з сервером VPN. Це захід безпеки, щоб запобігти порушенню вашої конфіденційності та безпеки у разі малоймовірної втрати зв’язку. Ваше Інтернет-з’єднання буде відновлено, як тільки ваше VPN-з’єднання знову запрацює.

Крім того, Ivacy пропонує можливість використання їх NAT-брандмауера. Це брандмауер на рівні сервера (на серверах Ivacy), який по суті функціонує як додатковий рівень захисту між вами та вірусами та іншими зловмисними програмами. Зрештою, цей брандмауер може відфільтрувати багато шкідливого програмного забезпечення, перш ніж він навіть дійде до брандмауера вашої мережі, а отже, до вашої мережі чи пристрою. Крім того, часто звичайний брандмауер на вашому маршрутизаторі може навіть не працювати в цій ситуації, оскільки багато з цих брандмауерів не можуть успішно прочитати інформацію, що надсилається між вашим комп’ютером та сервером VPN (через шифрування). Ось чому ми пропонуємо використовувати NAT-брандмауер, який пропонує Ivacy.

Нарешті, Івасі пропонує опцію “роздільне тунелювання”, і насправді це був перший VPN, який зробив це в 2010 році. За допомогою цього параметра ви можете вибрати, які дані потрібно надіслати через VPN-з’єднання, а які дані можна просто надіслати ” як завжди »(не шифрується і не захищено VPN). Основна перевага тут полягає в тому, що ви можете зменшити кількість даних, що надсилаються на комп’ютер і з вашого комп’ютера через VPN-з’єднання, тобто ваше VPN-з’єднання, швидше за все, прискориться.

Івасі та Netflix

Івасі добре працює з Netflix. Спеціальні потокові сервери Ivacy нададуть вам доступ до популярної потокової служби. Для того, щоб це працювало, вам потрібно використовувати спеціальну функцію потокової програми, тобто ви не можете отримати доступ до кожної існуючої для кожної країни версії Netflix. Більше того, під час наших тестів ми помітили, що хоча американський потоковий сервер працює нормально, у інших є деякі проблеми. Однак, вважаючи, що американська версія Netflix є на сьогодні найбільш популярною та найбільшою, ми не бачимо, що це є великою проблемою для багатьох людей.

Іваці та потоки

Іваці добре працює, коли справа доходить до завантаження торрентів. Івасі нам було легко завантажувати всілякі різні файли торрентів. Якщо ви перейдете до спеціальної опції завантаження в додатку Ivacy, ви можете легко вибрати між різними серверами, які підтримують (P2P) завантаження. Івасі має пристойну кількість серверів, які підтримують завантаження (P2P).

Висновок Іваці та його особливості

Плюси
Мінуси
Простий у використанніНа деяких пристроях Ivacy пропонує лише протокол IPSec
Багато додаткових функцій та опційМожливий ризик безпеки: незрозуміло, чи управляють вони власними серверами
Простий в установціПотокові сервери в Європі не завжди працюють (добре)
Швидка та доброзичлива підтримка клієнтів
Дуже доступний (від $ 1 на місяць)
Сумісність з Netflix у США
Торрент сумісний
30-денна гарантія повернення грошей
Пропонує виділені IP-адреси
Пропонує безліч різних протоколів

Загалом, Івасі є відмінним постачальником VPN. Вони забезпечують швидке, стабільне з’єднання та дуже зручне для користувача програмне забезпечення та програми. Більше того, цей VPN дозволяє користувачам вибирати з широкого вибору різних протоколів та додаткових функцій та опцій.

Справа в суті: Івасі пропонує розділене тунелювання, NAT-брандмауер, виділені IP-адреси та комутаційний ключ. Додаток Ivacy дуже інтуїтивно зрозумілий. Ви можете просто вибрати опцію та тип серверів, які ви хочете використовувати в додатку. Використовуючи опцію потокової передачі, ви легко отримуєте доступ до американської версії Netflix і за допомогою функцій завантаження ви можете завантажувати торрент з вражаючою швидкістю.

На жаль, Івасі продає себе коротко, коли справа стосується безпеки. Хоча Ivacy використовує суцільне AES-256-бітове шифрування, незрозуміло, чи використовується їхнє VPN-з’єднання / використовує сервери, які не є їхніми: сервери, що належать PureVPN. Крім того, схоже, Ivacy зберігає журнали підключення. Іншими словами, Івасі є дуже зручним VPN з безліччю додаткових функцій та опцій, але має деякі недоліки, коли справа стосується конфіденційності та безпеки.

В основному ми рекомендуємо Івасі людям, які мають дуже специфічні “VPN-вимоги”, які можуть відповідати одній із численних додаткових функцій Ivacy, або першим користувачам VPN через свою зручність. Однак людям, які шукають VPN, який світить, коли йдеться про конфіденційність та безпеку, ми, мабуть, будемо більш схильні рекомендувати PIA або ExpressVPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me