Огляд Hide.me (2020): Швидкий та зручний | VPNOперегляд

Огляд Hide.me (2020) – швидка та зручна VPN

Hide.me – відносно новий постачальник VPN. Вони спрямовані на надання швидкої та безпечної послуги VPN. Hide.me спочатку німецький і був заснований у 2012 році (раніше їх називали Hide.io). Компанія розташована в Малайзії через законодавство про конфіденційність у цій країні. Провайдер з кожним днем ​​стає все більш відомим і вже має 10 мільйонів користувачів у всьому світі.


Hide.me був створений, щоб запропонувати зручну, але дуже безпечну Віртуальну приватну мережу (VPN). Останнім часом вони також прагнули стати найшвидшим VPN на ринку. Hide.me – один з небагатьох постачальників VPN, який сертифіковано безкоштовно. Ми розглянемо всі ці твердження, пізніше в огляді.

Hide.me пропонує хороше шифрування і дуже швидко. Цей VPN трохи дорожче, ніж більшість інших постачальників VPN. На щастя, ви можете спробувати Hide.me безкоштовно з 30-денною гарантією повернення грошей. Вони навіть пропонують безкоштовну послугу, але коли ви користуєтесь цим, вони обмежать ваші дані.

Встановити Hide.me порівняно просто, і за їх преміум-плану ви можете одночасно користуватися однією підпискою на 10 пристроїв. Таким чином ви можете захистити безліч пристроїв одночасно, щоб захистити свою анонімність.

Технічні характеристики Hide.me

 • Одночасне підключення: 10
 • Торренти: +
 • Netflix:
 • Операційні системи: Windows, Mac, iOS, Android, Linux
 • Протоколи: OpenVPN, PPTP, L2TP / IPsec, IKEv2, IKEv1, SoftEther
 • Політика ведення журналів: Без журналів
 • Сервери: 1560 серверів у 60 місцях
 • Ціна: Від $ 4,99 на місяць
 • Гарантія повернення грошей: 30 днів

Швидкість – як швидко Hide.me?

Швидкість – важлива частина досвіду людей із постачальниками VPN. Прикро, коли ваш відеопотік потребує буферизації або ви відчуваєте відставання під час гри. Оскільки це так важливо, ми широко перевірили швидкість серверів Hide.me. Ми зробили це, виконавши кілька тестів на швидкість з різними серверами та переглянувши швидкості під час щоденного використання. Ви можете прочитати все про наш досвід нижче.

Результати тесту на швидкість Hide.me

Тут ви можете знайти результати декількох тестів на швидкість, які ми виконали для різних серверів Hide.me. Ми протестували в нашому місці в Нідерландах. Зауважте, що результати можуть бути дуже різними, якщо ви знаходитесь десь у світі. Однак це повинно дати загальну інформацію про їх швидкість.

Швидкість без VPN (Speedtest.net):

Швидкість передачі без VPN

Вище ви можете перевірити швидкість Інтернету, яку ми насолоджуємось, не використовуючи VPN.

Швидкість роботи з локальним сервером у Нідерландах (Speedtest.net):

Швидкий тест з VPN NL

На цьому малюнку показані результати нашої швидкості в Інтернеті, коли ми підключились через сервер Hide.me в Гарлемі (Нідерланди). Як бачите, результати залишилися практично такими ж, що є досить неординарним для VPN.

Швидкість за допомогою сервера США (Speedtest.net):

Швидкість роботи з VPN VS

Це результати нашого тесту з сервером в США. Ці результати можуть бути важливими, якщо ви хочете отримати доступ до американського контенту з іншої країни. Як бачите, швидкості не сильно змінилися. Це несподівано, оскільки найчастіше фізична відстань між вами та сервером призведе до меншої швидкості з’єднання.

Швидкість під час щоденного використання

Швидкість серверів Hide.me дуже хороша в повсякденному використанні. Ми перевірили це, займаючись нашим бізнесом так само, як ми звикли, щоб побачити, чи не відчували наслідок Hide.me. Ми використовували VPN під час перегляду, пропарювання, завантаження та ігор; такі результати:

Під час регулярного перегляду ми не помічали різниць у швидкості та часі завантаження. За допомогою цього VPN ви можете відвідувати ваші улюблені веб-сайти без помітних змін. Завантаження файлів і додатків також не була проблемою.

Ми також протестували кілька потокових служб за допомогою VPN Hide.me, щоб побачити, як це вплине на буферизацію та завантаження відео та музики. Знову ж таки, у нас не виникло жодних проблем, і ми змогли без жодних проблем користуватися такими послугами, як YouTube та Spotify. Це робить Hide.me ідеальним VPN, якщо ви хочете переглянути геоблоковані матеріали. На жаль, ви не можете використовувати його для перегляду Netflix. Пізніше в огляді ми пояснимо, чому.

Швидкість висновку Hide.me

Наш вирок швидкості з Hide.me такий:

 • Hide.me пропонує VPN з хорошою швидкістю.
 • Тести на швидкість показують незначну різницю між швидкістю “знизу та завантаження” з VPN або без нього.
 • Під час регулярного використання, завантаження та трансляції ми не помітили зміни швидкості.

Безпека – Наскільки безпечно Hide.me?

Hide.me – постачальник VPN, який визначає пріоритетність їхніх функцій безпеки та конфіденційності. Безпека, як правило, розглядається як найважливіший аспект VPN. Ви не хочете, щоб сторонні особи отримували доступ до вашої особистої інформації, і VPN захистить вас від цього. Нижче ви можете прочитати про політику журналів, якої дотримується Hide.me. Крім того, ми повідомимо вам інформацію, яку Hide.me потребує від вас, якщо ви хочете створити обліковий запис.

Протоколи

Hide.me має чудову безпеку завдяки 256-бітовому шифруванню AES. Зазвичай це сприймається як найкращий доступний рівень шифрування. Більше того, Hide.me підтримує безліч різних протоколів. Ви можете обрати один із наступних протоколів:

 • OpenVPN
 • SSTP
 • PPTP
 • L2TP
 • IPsec
 • IKEv2
 • IKEv1
 • SoftEther.

На веб-сайті Hide.me показаний хороший огляд цих різних протоколів. У цьому огляді вони ілюструють сильні та слабкі сторони кожного протоколу. Це дуже корисно і може показати вам, який протокол буде найкраще працювати з вашою операційною системою. Ми завжди радимо протокол OpenVPN, оскільки це найбезпечніший варіант. Нижче ви можете побачити пояснення протоколу OpenVPN на веб-сайті Hide.me.

Відкрити протокол VPN

Ведення журналу та конфіденційність

Hide.me каже, що вони дотримуються суворої політики “без журналів”. Це означає, що вони не збирають жодних особистих даних. Оскільки Hide.me розташований у Малайзії, вони не зобов’язані вести журнали. У Малайзії немає правил, які змушують компанії вести журнали.

Hide.me не зберігає жодних журналів користувачів, але є одна бічна примітка; вони зберігають тимчасові журнали з’єднань. Це означає, що компанія може бачити, коли “customer x” підключається до одного зі своїх VPN-серверів. Однак Hide.me не може бачити, хто такий клієнт X, вони отримують лише анонімізовані дані користувачів. Більше того, вони зберігають ці журнали лише кілька годин, після чого вони назавжди видаляються.

Провайдерам VPN практично неможливо зберігати журнали. Крім того, журнали підключень часто не надто сильно втручаються у конфіденційність користувача. Вони використовують ці журнали зв’язків для покращення своїх послуг. Вони можуть переконатися, що їх сервери не будуть перевантажені, лише якщо вони знають, коли їх сервіси використовуються. Hide.me повністю анонімізує ці журнали з’єднань і не реєструє вашу IP-адресу.

Яка інформація потрібна Hide.me?

Для створення облікового запису на Hide.me потрібна адреса електронної пошти, після реєстрації ви можете видалити mailadres у налаштуваннях свого акаунта. Залежно від обраного способу оплати, вам також потрібно надати додаткову інформацію. Hide.me використовує третю сторону для обробки всіх платежів. Вони стверджують, що ця зовнішня компанія не побачить вашу IP-адресу або особу. Ви отримуєте номер платежу, який не може бути пов’язаний з вами. Більше того, цей платіжний номер знищується відразу після оплати. Таким чином, ви залишаєтесь абсолютно анонімними, коли платите за підписку на Hide.me.

Висновок безпеки Сховати.me

Після тестування безпеки Hide.me, ми можемо зробити висновок про наступні речі:

 • Hide.me – надійний і безпечний VPN.
 • Вони використовують сильне 256-бітове шифрування AES.
 • Hide.me не ділиться інформацією з третіми сторонами.
 • Ви можете вибрати з декількох протоколів.
 • Hide.me зберігає лише журнали з’єднань, які знищуються через кілька годин.

Корисність – Наскільки Hide.me є зручним для користувачів?

Hide.me – дуже зручний користувач, який доступний і зрозумілий для всіх. Нижче ви зможете знайти інформацію про їх веб-сайт, процес встановлення, вигляд додатків, ціни, способи оплати та нарешті службу підтримки.

Веб-сайт Hide.me

Веб-сайт Hide.me зрозумілий і містить всю інформацію, яку можна очікувати від постачальника VPN. На домашній сторінці ви можете знайти інформацію про Hide.me, чому вам потрібен VPN, та огляди їх програмного забезпечення. Вони пропонують свій веб-сайт кількома мовами.

Крім того, ви можете знайти інформацію про їх серверну мережу та протоколи на їх веб-сайті. На ньому також є чітка вкладка, де ви можете знайти завантаження програмного забезпечення та вкладку з усіма можливими планами підписки. На цій фотографії показано веб-сайт Hide.me.

Сховати веб-сайт

На жаль, ми не змогли знайти варіант пошуку на веб-сайті, що може ускладнити пошук дуже конкретної інформації. Коли ви увійдете у свій обліковий запис Hide.me, ви побачите огляд даних свого облікового запису. Тут ви також можете знайти посібники, які полегшать установку їх програмного забезпечення на ваш пристрій.

Встановлення Hide.me

Встановити Hide.me на свої пристрої дуже просто. Ви можете встановити додаток на свій пристрій або завантажити програмне забезпечення для одного конкретного протоколу та змінити налаштування вашого ПК або Mac. Перший варіант – найпростіший. Ви можете знайти їх додаток у App Store або Google Play Store. Після встановлення програми потрібно лише заповнити дані свого облікового запису, і ви будете готові до роботи.

Приховати.me appstore

Вище ви можете побачити додаток Hide.me в Appstore. Додаток автоматично використовувати найбільш підходящий протокол для вашої операційної системи. Для Windows це IKEv2 і PPTP, а для Mac він використовує протокол IKEv2 з IKEv1 як резервне копіювання. Це означає, що ви не можете використовувати OpenVPN в додатку, що дуже погано, оскільки це найбезпечніший протокол. Однак є один виняток, Android підтримує OpenVPN.

Після того як ви встановите додаток, ви можете безпечно переглядати Інтернет. Потрібно лише заповнити дані свого облікового запису, як ви бачите нижче.

Сторінка вступу Hide.me

Другий варіант установки трохи складніше. Однак цей спосіб дає вам більше варіантів у протоколах. Якщо ви увійдете на сторінку свого облікового запису на веб-сайті Hide.me, ви можете знайти керівництво по встановленню для всіх різних протоколів та операційних систем. Дотримуючись цих посібників, ви можете встановити будь-який протокол, який вам подобається, на свій пристрій.

Зовнішній вигляд Hide.me та простота використання

Hide.me – дуже зручний користувач VPN-постачальника, який робить їх ідеальним у відповідності з новими VPN. Додаток простий; у вас є кнопка для підключення до сервера Hide.me, і ви можете вибрати місце свого сервера. Програмне забезпечення має професійний вигляд, і всі варіанти та функції працюють добре. Додаток пропонується декількома мовами, серед яких англійська.

У супер простого додатка є кілька недоліків. Наприклад, ви не можете змінити налаштування. Це означає, що ви не можете змінювати протоколи під час використання програми. Хоча більшість користувачів VPN так чи інакше залишать налаштування за замовчуванням, деякі користувачі можуть захотіти змінити протоколи, щоб оптимізувати їх захист під час різних пошуків в Інтернеті.

У додатку можуть бути відсутні деякі налаштування, але він має деякі акуратні функції. Додаток Hide.me має функцію “автоматичного підключення”, “вимикач”, “захист від витоку IP” та “захист від витоку DNS”. Ці функції гарантують, що ви не випадково просочили інформацію в незахищені моменти. Додаток захистить все, що ви робите в Інтернеті.

Hide.me чітко має на меті створити зручний додаток, який кожен буде знати, як користуватися. Однак це означає, що більш просунуті користувачі можуть часом відчувати себе обмеженими.

Фронти додатків Hide.me

Ціноутворення та способи оплати

Hide.me – не найдорожчий, ані найдешевший VPN-провайдер. Вони пропонують кілька різних планів передплати. Перш за все, вони пропонують безкоштовний рахунок. З цим безкоштовним обліковим записом у вас обмежено 10 Гб на місяць, ви можете вибрати лише 5 серверних місць, а одночасно можете використовувати лише 1 пристрій. Більше того, платні підписки, швидше за все, матимуть швидші сервери, оскільки вони менш переповнені.

Вони пропонують свої підписки Premium за трьома різними цінами. Напевно, найкращі варіанти – це їх 2-річний план що ви можете отримати лише $ 4,99 на місяць. Зараз ви навіть отримуєте два вільних місяці з цим планом. Крім того, вони пропонують підписку на один рік, що коштує $ 8,32 на місяць. Нарешті, ви також можете отримати їх преміум-сервіс один місяць, це обійдеться вам12,95 дол.

сховай мене ціни

Hide.me має 30-денну гарантію повернення грошей на всі оплачені підписки. Крім того, ви можете оплатити свій рахунок Hide.me за допомогою кредитної картки, PayPal, SEPA Direct Debit або Bitcoin.

Обслуговування клієнтів

Hide.me пропонує кілька способів відповісти на ваші запитання. На веб-сайті ви можете знайти широку сторінку поширених запитань. Ви також можете задати свої запитання електронною поштою. Послуги клієнтів пропонуються лише англійською мовою, що може бути складно, якщо англійська мова не є вашою першою мовою. Ви також можете спробувати свою удачу на форумі Hide.me, де ви можете направляти свої запитання на інших користувачів. Нарешті, блоги Hide.me пропонують інформацію про оновлення та новини.

Щоб отримати уявлення про зручність обслуговування клієнтів Hide.me, ми зв’язалися з ними. Коли ви надішлете електронний лист на Hide.me, ви отримаєте електронний лист із інформацією про вхід. Якщо ви ввійдете в систему за допомогою цієї інформації, ви отримаєте ідентифікатор підтримки клієнта, який допоможе людям, які надають підтримку клієнтам, визначити вашу проблему. На жаль, такий спосіб спілкування не спрацював, коли ми його спробували.

Нарешті, ми отримали електронний лист із відповіддю на наше запитання. Вони пояснювали пояснення скріншотами та картинками, завдяки яким було легко дотримуватися їхніх вказівок. Ми отримали відповідь на наш електронний лист протягом двох годин, і вони звернулися до нас ввічливо і доброзичливо, як ви бачите нижче:

обслуговування клієнтів Hide.me

Обслуговування клієнтів працює добре, і ви отримуєте ефективну відповідь на своє запитання. Hide.me пропонує функцію чату в реальному часі, але у нас виникли деякі проблеми з цим. Ви можете користуватися чатом у прямому ефірі, лише якщо у вас є квиток на службу підтримки. На жаль, ми не змогли увійти з інформацією в електронному листі. Це може бути дуже неприємно, якщо ви шукаєте швидкого виправлення. (Оновлення: Як повідомляє Hide.me, ці проблеми з підтримкою квитків були вирішені).

Висновок зручності користування Hide.me

Після деякого використання VPN Hide.me деякий час ми можемо зробити висновок про зручність використання цього провайдера.

 • Додаток зручно для користувачів і працює інтуїтивно
 • Веб-сайт Hide.me зрозумілий і простий у використанні
 • Установка Hide.me проста для всіх операційних систем
 • Додаток має обмежені можливості
 • Ви можете оплатити Hide.me за допомогою кредитної картки, Paypall, SEPA та bitcoin
 • Програмне забезпечення доступне багатьма мовами
 • Обслуговування клієнтів добре, але функція чату в реальному часі не працювала

Серверна мережа Hide.me

За останні кілька років серверна мережа Hide.me зросла. Нижче ви дізнаєтесь все, що вам потрібно знати про цю мережу. Крім того, ви можете дізнатися, чи пропонує цей постачальник спеціалізовану послугу IP.

Кількість серверів та локацій

Маючи понад 1560 серверів у 60 різних локаціях, Hide.me значно збільшився за останні кілька років. Hide.me в основному обслуговує європейський та північноамериканський ринок, а значить, більшість їх серверів розташовані саме там. Вони пропонують 9 серверів у США та 2 у Нідерландах. Вони також почали розширюватися до Азії, але все ще зосереджено увагу на західному світі.

Причина, чому Hide.me не має багато серверів, полягає в тому, що вони самі керують серверами. Вони мають широкий набір правил, які вони встановлюють, щоб гарантувати безпеку своїх користувачів. Частина цього процесу полягає в тому, що вони управляють власними серверами. На жаль, це означає, що їх мережа серверів лише повільно розширюється. Якщо ви шукаєте VPN з великою кількістю параметрів сервера, ви можете шукати в іншому місці. Наприклад, ви можете переглянути нашу порівняльну статтю, яка містить список найкращих постачальників VPN.

Виділена IP-адреса

За допомогою Hide.me не можна отримати виділену IP-адресу. Кожна IP-адреса, яку надає Hide.me, ділиться з іншими користувачами. Це означає, що переглядати Netflix буде неможливо, оскільки вони блокують IP-адреси, якими одночасно користуються кілька людей. Більше того, деякі веб-сайти вимагають додаткової ідентифікації, оскільки ви отримуєте доступ до них з багатьох різних IP-адрес.

Hide.me пропонує “статичну” IP-адресу, що означає, що ви підключаєтесь до того ж сервера щоразу, коли використовуєте додаток. Таким чином у вас не виникне підозр на веб-сайтах через багато IP-адрес, які ви використовуєте. Вони не вимагатимуть додаткової перевірки, що заощадить ваш час. Однак ви все одно ділитесь IP-адресою з іншими користувачами.

Якщо ви дійсно хочете, щоб ваш постачальник VPN запропонував виділений IP-адрес, ви можете поглянути на наш огляд NordVPN.

Висновок серверної мережі Hide.me

Ми прийшли до такого висновку щодо мережі серверів Hide.me:

 • Hide.me має відносно невелику, але швидку серверну мережу
 • Мережа існує з 1560 серверів у 60 різних місцях
 • Hide.me контролює та керує власними серверами для додаткової безпеки
 • Hide.me не надає спеціальні IP-адреси
 • Вони пропонують “статичний IP”

Параметри Hide.me

Hide.me пропонує найбільш звичайні функції VPN, але також надає вам кілька додаткових опцій. Тут ви можете дізнатися більше про ці параметри та прочитати про Hide.me у поєднанні з Netflix та завантаженням торрентів.

Сховати.me додаткові параметри

Kill Switch OffПерш за все, Hide.me пропонує перемикач захисту, який забезпечить захист вашого пристрою навіть тоді, коли з’єднання на мить втрачено. Це в поєднанні з функцією “автоматичного підключення” означає, що ви, мабуть, нічого не помітите, окрім Hide.me буде захищати вас.

За допомогою облікового запису Hide.me Premium ви отримуєте свободу завдяки функції «Динамічне переадресація портів». Це допоможе вам пройти брандмауер.

Нарешті, Hide.me також пропонує протокол SoftEther, який є більш швидким протоколом, ніж часто використовуваний OpenVPN. OpenVPN має максимальну швидкість 100 Мб / сек, тоді як SoftEther може досягати швидкості 900 Мб / с.

Сховати.me та Netflix

Як це відбувається з дедалі більшою кількістю постачальників VPN, сервери Hide.me блокуються Netflix. Служба потокового потоку активно намагається блокувати користувачів VPN, які намагаються отримати доступ до вмісту Netflix в іншому регіоні. На жаль, є лише кілька постачальників VPN, яким вдається випереджати Netflix, і Hide.me – це не один з них. Якщо ви хочете дивитися Netflix за допомогою VPN, ви можете ознайомитись з нашим списком найкращих VPN-провайдерів для перегляду американських Netflix.

Сховати.me та торренти

Нарешті ми протестували завантаження торентів за допомогою Hide.me. У нас не виникло жодних проблем. Файл об’ємом 1,2 ГБ був зроблений за 5 хвилин. Hide.me дозволяє завантажувати торренти через однорангові мережі для більшості їх серверів. На своєму веб-сайті вони чітко вказують, які сервери підтримують цей тип завантаження, а які – не. Наприклад, сервери в США, Великобританії та Австралії не дозволяють завантажувати торрент, але сервери в Нідерландах.

Варіанти висновку Hide.me

 • Hide.me має функцію «перемикач на знищення», «автоматичне відновлення» та функцію «Динамічне переадресація портів»
 • Hide.me підтримує дуже швидкий протокол SoftEther
 • Netflix не доступний з Hide.me
 • Ви можете завантажувати торренти через мережі P2P з більшості серверів Hide.me

Висновок – Наш досвід роботи з Hide.me

Плюси
Мінуси
Простий у використанніНемає виділених IP-адрес
Простий в установціВ додатку лише кілька налаштувань
Швидкі сервериНемає доступу до Netflix
Безкоштовний варіантЖивий чат не працює
Можлива завантаження торрентів
Багато можливих протоколів (у т.ч. SoftEther)
30 днів гарантії повернення грошей

Hide.me – це швидкий і зручний VPN. Це особливо приємно для нових користувачів VPN через їх інтуїтивний інтерфейс додатків. Hide.me – надзвичайно безпечний варіант, оскільки він не зберігає журналів користувачів. Вони пропонують хороші сервери, але не так багато, як це роблять деякі інші провайдери. Багато їхніх серверів підтримують завантаження через однорангові мережі. Ми напевно рекомендуємо Hide.me людям, які ще не пробували послугу VPN. Якщо ви шукаєте просту, швидку та безпечну VPN, Hide.me може стати послугою для вас!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map