Огляд ExpressVPN (квітень 2020 р.): Це справді найкращий VPN?

Contents

Огляд ExpressVPN (2020) – найкращий преміальний всебічний VPN

ExpressVPN вже деякий час знаходиться на вершині гри VPN – і це правильно. Вони існують з 2009 року і справді знають, що роблять. Наразі ExpressVPN домінує на ринку VPN разом із кількома іншими послугами. Завдяки передплаті ExpressVPN ви отримаєте доступ до широкої серверної мережі з 3000+ серверів у 160 різних місцях, що розподіляються в 94 країнах, щонайбільше на п’яти пристроях. Якість з’єднань є першокласним і дозволяє вільно переглядати, передавати та завантажувати, завантажувати та завантажувати з вражаючою швидкістю. Крім того, безпека та шифрування програмного забезпечення відповідають рівню найвищим міжнародним стандартам і захистять вас від будь-яких сторонніх втручань та шпигунства..


Компанія офіційно зареєстрована на Британських Віргінських островах, а це означає, що вона не зобов’язана юридично вести журнали користувачів. Отже, ExpressVPN не зберігає журналів, що порушують конфіденційність своїх користувачів. ExpressVPN надзвичайно зручний у користуванні: це робить використання VPN простим для широкої громадськості. Щоб користуватися програмами ExpressVPN, вам не потрібно дотримуватися технологій. Більше того, їх веб-сайт та обслуговування клієнтів дуже корисні, а програми працюють інтуїтивно.

Технічні характеристики ExpressVPN

 • Одночасне підключення: 5
 • Торренти: +
 • Netflix: +
 • Операційні системи: Windows, Mac, iOS, Android, Linux
 • Протоколи: OpenVPN, L2TP / IPsec та PPTP
 • Політика ведення журналів: Без журналів
 • Сервери: 3000+ серверів у 94 країнах
 • Ціна: Від $ 6,67 на місяць
 • Гарантія повернення грошей: 30 днів

Швидкість – як швидкий ExpressVPN?

Швидкість будь-якого VPN-з’єднання важлива, особливо якщо ви хочете зробити більше, ніж просто переглядати веб-сторінки. Якщо підключення до Інтернету недостатньо швидко, ви можете відчути відставання під час завантаження, трансляції чи ігор. З цієї причини ми перевіряємо всі VPN на їх швидкість, щоб побачити, чи і в якій мірі вони сповільнюють ваше з’єднання. По-перше, ми покажемо вам кілька тестів на швидкість, які ми зробили, щоб перевірити, чи є якісь значні відмінності між нашими швидкостями з ExpressVPN або без них. Згодом ми поділимося власним досвідом зі швидкістю ExpressVPN під час щоденного використання. Нарешті, ми розповімо вам про власний тест швидкості ExpressVPN, який вбудований у їх додаток.

Результати тесту на швидкість ExpressVPN

Нижче ви побачите результати кількох тестів на швидкість, які ми виконали за допомогою speedtest.net. Ми перевірили швидкість у власному місці (у Нідерландах), тому ваші результати можуть відрізнятися залежно від того, де ви перебуваєте у світі. Крім того, такі фактори, як ваш Інтернет-провайдер та обмеження даних, також впливають на швидкість вашого з’єднання. Тому наведені тут результати лише вказують на можливі результати. Тим не менш, вони можуть сказати нам щось про вплив серверів ExpressVPN, як правило, на швидкість вашого Інтернету.

Швидкість без VPN (Speedtest.net):

Швидкість експресу немає VPN

Це швидкості нашого інтернет-зв’язку без VPN. Ми будемо використовувати ці результати як орієнтир для порівняння інших результатів.

Швидкість за допомогою локального сервера (Speedtest.net):

Експрес-швидкість сервера NL

Наведені вище цифри – це результати тесту на швидкість, які ми вимірювали, підключаючись до сервера ExpressVPN, який був найближчим до тестуваного місця. Найближчий сервер, швидше за все, дасть найкращі результати, оскільки велика відстань між вами та сервером може спричинити відставання. Як бачите, пінг трохи збільшився, але все ще чудово. Швидкість завантаження та завантаження зменшилась, але також є ще досить хорошою.

Швидкість із віддаленим сервером (Speedtest.net):

Експрес-швидкість сервера США
Коли ми підключилися до найшвидшого сервера ExpressVPN, доступного в США (сервер, далеко від нашої країни Нідерландів), ми отримали результати, показані вище. Зрозуміло, що пінг досить сильно збільшився. Це, теоретично, є проблемою, якщо ви хочете грати в багатокористувацькі ігри. Швидкість завантаження не відрізняється від швидкості завантаження, яку ми мали на своєму локальному сервері (що дуже хороша новина). Швидкість завантаження знизилася, але все ще є дуже працездатною.

Однак, цей результат не означає, що американські сервери ExpressVPN мають гіршу якість, ніж наші локальні. Навпаки, вони насправді чудові. Підключившись до далекого сервера, ви завжди втрачаєте деяку швидкість і відчутно збільшуєте ping. Ці результати показують, що сервери ExpressVPN, навіть ті, які знаходяться далеко від місця, де ви могли бути, все ще дуже хороші. Якщо ви живете в США і випробуєте американський сервер, ваші результати, ймовірно, будуть кращими за наші.

Швидкість під час щоденного використання

Коли ми перевірили ExpressVPN на практиці, його швидкості були чудовими. Ми не відчували затримок під час регулярного перегляду, відвідування веб-сайтів та роботи над власним веб-сайтом. Потокове передавання та завантаження також не були проблемою. Ми могли дивитись відео на YouTube і без проблем користуватися Netflix. Крім того, ми могли легко завантажувати файли будь-якого типу та розміру.

Під час використання рекомендованих серверів ми не відчували відставання під час ігор. Однак у цьому випадку важливо підключитися до сервера, який знаходиться не дуже далеко від вашого фізичного місцезнаходження, оскільки в іншому випадку ваш пінг може збільшитися. В цілому, ExpressVPN – це чудовий VPN для ігор. Загалом, нам вдалося підтримувати великі швидкості в Інтернеті під час використання ExpressVPN без значного зниження швидкості.

Тест швидкості ExpressVPN

Тест на швидкість огляду ExpressVPNExpressVPN має в своєму застосуванні тест на швидкість. Відкривши програму, ви можете знайти її в меню у верхньому лівому куті. Якщо натиснути опцію “Тест швидкості”, ви зможете запустити тест на швидкість зі свого комп’ютера на всіх серверах ExpressVPN. Це займе пару секунд і працюватиме лише тоді, коли VPN не активовано, але тоді ви матимете чіткий перелік серверів та їх ефективність за допомогою підключення до Інтернету. Це ідеально, якщо ви шукаєте оптимальний сервер для свого місцезнаходження.

Тест покаже затримку, яка також відома як пінг в іграх. Він також покаже вам швидкість завантаження та загальний індекс швидкості. На веб-сайті ExpressVPN ви знайдете простий посібник, який додатково пояснює інструмент та допомагає зробити найкращий вибір на серверах.

Результати тесту на швидкість огляду ExpressVPN

Швидкість висновку ExpressVPN

 • Ви підтримуєте високу частку швидкості свого Інтернету, коли використовуєте ExpressVPN
 • Під час щоденного використання помітної зміни швидкості не було
 • ExpressVPN пропонує власну, вбудовану, перевірку швидкості

Безпека – наскільки безпечний ExpressVPN?

Мабуть, найважливіша особливість VPN – це те, що він забезпечує безпеку та анонімність в Інтернеті. Він шифрує весь ваш трафік даних та анонімізує ваші онлайн-дії в певній мірі. ExpressVPN дотримується найвищих міжнародних стандартів і має чудові варіанти налаштувань безпеки. Нижче ви можете прочитати все про протоколи, які вони підтримують, їх реєстрацію та політику конфіденційності, їх перемикач на знищення та особисті дані, необхідні ExpressVPN для налаштування вашого облікового запису..

Протоколи

ExpressVPN використовує 256-бітове шифрування і рекомендує протокол UDP OpenVPN, який також встановлюється як їх протокол за замовчуванням. Це найвищі міжнародні стандарти шифрування, тому вам не доведеться турбуватися про свою конфіденційність. ExpressVPN підтримує такі протоколи:

 • OpenVPN UDP: Найкраще поєднання швидкості та безпеки, але може працювати не у всіх мережах.
 • OpenVPN TCP: Можливо, функціонує у всіх типах мереж і, можливо, найбезпечніший протокол VPN навколо, але може бути повільніше, ніж UDP.
 • L2TP / IPSec: Слабша безпека – корисна для анонімізації та зміни місць, коли інші протоколи не працюють.
 • PPTP: Як правило, дуже швидкий і сумісний практично з будь-яким типом мережі та пристроїв, але найслабше шифрування всіх цих протоколів.

Ми рекомендуємо вам зберігати налаштування ExpressVPN за замовчуванням, оскільки вони забезпечують найкращий захист, який ви можете отримати від будь-якої VPN. Якщо ви хочете дізнатися більше про цю тему, ви можете переглянути нашу статтю, яка порівнює всі різні протоколи VPN.

Ведення журналу та конфіденційність

ExpressVPN офіційно розташований на Британських Віргінських островах. Ця назва може змусити вас думати, що вони є частиною Великобританії, але ці острови є незалежною нацією із суворими правилами конфіденційності (які приносять користь споживачам). З цієї причини ExpressVPN не повинен зберігати жодні дані. Це означає, що вони не зобов’язані вести журнали користувачів.

Через вищезазначене ExpressVPN не зберігає трафіку чи IP-журналів. Тому вони не мають жодної інформації про те, що ви робите в Інтернеті. Єдиний тип журналів, які вони зберігають, – це журнали з’єднань. Цей тип журналів повідомляє лише про те, у які дати послуга була використана та на якому сервері ви підключились. Ця інформація пов’язана не з вашою IP-адресою, а з вашим обліковим записом користувача. Це означає, що ви можете залишитися абсолютно анонімними, скориставшись спеціальною адресою електронної пошти та сплативши в bitcoin. Своїми словами: “Ми можемо знати, що Клієнт використовував ExpressVPN, але ми ніколи не знаємо, ЯК вони використовували нашу службу … ExpressVPN не збирає IP-адреси, історію перегляду, дані про трафік або запити DNS, які можуть бути використані для ідентифікації конкретного користувача”.

По правді, ExpressVPN навіть не здатний зберігати журнали. Це пов’язано з новою технологією TrustedServer, яку компанія представила у 2019 році. Усі дані на серверах ExpressVPN тепер передаються через оперативну пам’ять, що є формою енергонезалежної пам’яті. Це означає, що всі дані регулярно видаляються, оскільки оперативна пам’ять потребує електричного живлення для того, щоб функціонувати. Щоразу, коли потужність падає, всі зібрані дані автоматично зникають. Це чудове рішення для всіх, хто серйозно ставиться до своєї конфіденційності.

Вбивчий вимикач

Після підключення через захищені тунелі ExpressVPN може трапитися зникнення з будь-якої причини. Це означатиме, що ваші дані не захищені, поки ви не зможете знову підключитися до сервера ExpressVPN. Ви, мабуть, хочете не допустити цього.

ExpressVPN пропонує додатковий елемент захисту для Windows та Mac; перемикач вбити. Після включення перемикача на знищення ви більше ніколи не будете захищені. Якщо ви втратите VPN-з’єднання, перемикач kill заблокує весь доступ до Інтернету. Таким чином, у вашій активності в Інтернеті немає слабких місць.

На що слід звернути увагу, це те, що перемикач kill іноді спрацьовує при переключенні між мережами. Наприклад, коли ви автоматично підключаєтесь до нової мережі або перемикаєтесь між даними та wifi. Ви не отримуєте чіткого повідомлення з цього приводу, тому вам іноді доводиться вручну розблокувати Інтернет, натискаючи кнопку “розблокувати Інтернет” в програмному забезпеченні ExpressVPN. Дуже безпечно, але також непрактично.

Яка інформація потрібна ExpressVPN?

Щоб створити обліковий запис за допомогою ExpressVPN, вам потрібна лише адреса електронної пошти та спосіб оплати. Це означає, що ви можете залишатися абсолютно анонімними, якщо будете використовувати анонімізовану електронну адресу та платити за допомогою Bitcoin. Якщо ви переконаєтесь, що адреса електронної пошти жодним чином не посилається на вас, ніхто не дізнається, хто ви є.

Висновок безпеки ExpressVPN

 • ExpressVPN використовує 256-бітове шифрування
 • Ви можете вибрати між протоколами UDP OpenVPN, OpenVPN TCP, L2TP / IPSec та PPTP
 • У ExpressVPN є опція перемикання вбити
 • ExpressVPN використовує технологію TrustedServer, яка використовує оперативну пам’ять
 • Щоб створити обліковий запис, вам потрібна лише адреса електронної пошти та спосіб оплати

Юзабіліті – Наскільки зручним є ExpressVPN?

Оскільки Інтернет може бути досить складним місцем, важливо, щоб сервіс VPN мав чудову підтримку клієнтів. Зрозуміти, які параметри використовувати або до якого сервера підключитися, може бути досить складно, якщо у вашого постачальника VPN немає чіткого веб-сайту або програмного забезпечення, що просте у використанні. Нижче ви зможете прочитати все про зручність використання ExpressVPN. Ми розглянемо їх веб-сайт, процес установки, програмне забезпечення, ціни та підтримку клієнтів.

Веб-сайт ExpressVPN

У ExpressVPN є дуже чіткий і зручний веб-сайт. Вони надають вам багато інформації про те, як працює VPN.

ЕкспресVVN Огляд веб-сторінки домашньої сторінки

На вкладці “Що таке VPN” ви можете знайти багато інформації про те, що саме є VPN та як працюють різні елементи VPN.

На вкладці “Продукти” ви можете знайти докладні інструкції по встановленню для різних пристроїв та операційних систем. Крім того, ви побачите різні розширення браузера та інструменти конфіденційності.

На вкладці “Підтримка” ви перейдете до меню, де ви можете натиснути на їх посібники з усунення несправностей або налаштувати інструкції. Як ви бачите нижче, ви також можете поговорити з їх службою обслуговування клієнтів тут.

веб-сайт експрес-підтримки

Таким чином, легко знайти всю необхідну інформацію. Якщо ви щось не можете знайти, ви можете поспілкуватися із службою підтримки клієнтів 24/7.

Встановлення ExpressVPN

Процес установки ExpressVPN надзвичайно простий та швидкий. Завдяки їх легкому майстру встановлення, це не потребує часу, перш ніж ви зможете отримати доступ до Інтернету анонімно.

Програмне забезпечення ExpressVPN доступне для Windows, Mac, Android, iOS та Linux. Ви також можете встановити їх програмне забезпечення на маршрутизаторі DD-WRT.

ExpressVPN пропонує наступний покроковий посібник на своєму веб-сайті:

Експрес завантаження

Це може здатися надто спрощеним, але насправді це так просто. Купуючи підписку, ви відвідуєте сторінку налаштування на веб-сайті. Ви вибираєте програмне забезпечення для свого пристрою та операційної системи та встановлюєте його. Додаток відкриється, і ви зможете побачити, як це працює інтуїтивно. Ви також можете знайти їх додаток для мобільних пристроїв у будь-якому магазині додатків. Процес завантаження однаковий для всіх пристроїв.

Зовнішній вигляд ExpressVPN та простота використання

Вигляд програмного забезпечення ExpressVPN дуже професійний і привабливий. Це також працює інтуїтивно, і використовувати його надзвичайно чітко і зрозуміло. Більшість користувачів потребують лише чіткої кнопки включення та вимкнення та простого способу зміни розташування сервера. Додаток ExpressVPN показує вам саме це. Більше того, він не захаращений інформацією, яку ви не розумієте і не потребуєте. З цієї причини ExpressVPN ідеально підходить для людей, які раніше не використовували VPN.

У меню у верхньому лівому куті ви можете знайти параметри, які дозволять налаштувати налаштування вашого VPN-з’єднання, якщо ви цього хочете. Крім того, ви можете запустити тест на швидкість і вибрати меню довідки, якщо у вас виникнуть запитання.

ExpressVPN-App-Скріншот-Англійська

ExpressVPN та Linux

Як і всі інші провідні постачальники VPN, ExpressVPN дозволяє використовувати його сервіс на дистрибутивах Linux. Насправді ExpressVPN можна використовувати на Ubuntu, Debian, CentOS, Fedora, Raspbian та Arch. Іншими словами, існує дуже мало операційних систем, на яких ExpressVPN не працює. Нижче ви знайдете короткий підсумок про використання ExpressVPN в дистрибутиві Linux.

Вся мережа серверів ExpressVPN також доступна для користувачів Linux. Мало того, що сервери також є першокласними щодо швидкості та стабільності. Під час тестування ми не стикалися з жодним екземпляром витоків DNS або WebRTC.

Оскільки все робиться через термінал, важливо знайти правильну сторінку для завантаження сховища та вивчити основні команди. Це все є для цього Крім розширення Firefox та перемикача на знищення, додатку ExpressVPN для Linux немає додаткових функцій. Ви просто запитаєте список серверів і підключаєтесь до потрібного. Єдиною проблемою, яку ми мали під час тестування, було відсутність досвіду Linux серед працівників служби обслуговування. Це може спричинити проблему, щоб зайняти трохи більше часу, якщо ви зіткнетесь з нею. Як би там не було, ExpressVPN знаходиться у верхній частині нашого списку найкращих VPN для Linux.

Ціноутворення та способи оплати

Можливо, єдиним недоліком ExpressVPN є їх ціноутворення. Однак, навіть якщо ця VPN знаходиться на ціні, ExpressVPN, безумовно, коштує грошей.

ExpressVPN пропонує три різні плани підписки. Всі три плани пропонують однакову вищу послугу, різниця лише в тривалості плану та вартості на місяць. Вони пропонують одномісячний план за 12,95 дол, а 6-місячний план за 9,99 доларів на місяць і з нашою спеціальною угодою ви можете отримати ExpressVPN за 15 місяців лише 6,67 на місяць.

Останній варіант особливо – це гарна пропозиція за якість, яку ви отримуєте взамін. Більше того, ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей. Це означає, що ви можете перевірити їхні послуги протягом 30 днів і повернути гроші, якщо вам це не сподобається.

Ціни Expressvpn

ExpressVPN приймає такі способи оплати:

 • Кредитна картка (VISA, MasterCard, American Express, картка Discover, JCB, Diners Club International)
 • PayPal
 • Біткойн
 • Багато інших регіональних способів оплати.

За допомогою цих варіантів ви, без сумніву, зможете знайти підходящий для вас спосіб оплати. Якщо ви хочете залишатися абсолютно анонімними, навіть для свого постачальника VPN, ви можете використовувати Bitcoin, щоб оплатити вашу підписку.

Обслуговування клієнтів

Експрес-livechatНа відміну від деяких інших провайдерів, ExpressVPN має хорошу сторінку FAQ, яка відповість майже на всі ваші запитання миттєво.

Вони пропонують цілодобову підтримку клієнтів і людей, які лише відвідують їхній сайт. Вони відповідуть швидко та приємно на всі ваші запити.

Якщо ви зіткнулися з будь-якими проблемами з їх службою, вони допоможуть вам з’ясувати, що не так, і як вирішити це.

Висновок зручності використання ExpressVPN

 • Веб-сайт ExpressVPN зрозумілий і корисний
 • Процес установки ExpressVPN надзвичайно простий для всіх пристроїв та операційних систем
 • Програмне забезпечення ExpressVPN працює інтуїтивно
 • ExpressVPN трохи дорожче інших VPN-сервісів
 • Вони пропонують неабияку кількість способів оплати
 • ExpressVPN добре працює в поєднанні з Linux, але їх агенти підтримки мало знають про проблеми, пов’язані з Linux
 • ExpressVPN має прекрасну цілодобову підтримку клієнтів із чатом у прямому ефірі

Серверна мережа ExpressVPN

Серверна мережа VPN важлива, якщо ви хочете обійти географічні обмеження, підключившись до серверів інших країн. Наприклад, ви можете підключитися до сервера в США, щоб подивитися шоу на американській версії Netflix. Більше того, якщо ваш урядовий цензор може робити і бачити в Інтернеті, ви можете перенаправити своє з’єднання через сервер в іншій країні, щоб мати вільний доступ до Інтернету. Тут ви можете дізнатися більше про сервери ExpressVPN та про те, чи пропонує ExpressVPN спеціальні IP-адреси чи ні.

Кількість серверів та локацій

ExpressVPN має понад 3000 серверів у 94 країнах світу. Завдяки цій величезній серверній мережі ви завжди можете знайти сервер, який відповідає вашим потребам. Крім того, ви можете змінювати сервери коли і скільки завгодно при використанні ExpressVPN.

Серверна мережа ExpressVPN

У програмах ExpressVPN вибрати сервер дуже просто, ви також можете зберегти улюблені сервери, щоб зробити це ще простіше.

Крім того, ExpressVPN покаже вам рекомендований сервер для вашого місцезнаходження. Цей сервер, можливо, буде для вас найшвидшим з’єднанням.

Виділена IP-адреса

ExpressVPN не пропонує спеціалізовану послугу IP-адрес. Однією з причин того, що людям потрібні спеціальні IP-адреси, є отримання доступу до Netflix. Завдяки ExpressVPN вам не потрібен спеціалізований IP для доступу до Netflix, оскільки ви вже можете це робити за допомогою своїх регулярних послуг.

Ще одна причина використання виділеної IP-адреси – це те, що деякі веб-сайти постійно вимагатимуть додаткової ідентифікації, якщо ви постійно отримуєте доступ до їх веб-сайту з різних IP-адрес. Якщо ви хочете запобігти цим додатковим заходам від вашого банку чи уряду, можете поглянути на постачальника VPN, який пропонує спеціальні IP-адреси, наприклад, NordVPN.

Висновок серверної мережі ExpressVPN

 • ExpressVPN має понад 3000 серверів у 94 різних країнах
 • ExpressVPN не пропонує спеціальні IP-адреси

Параметри ExpressVPN

Є деякі функції, які пропонують не всі провайдери VPN, але можуть бути дуже важливими для користувачів. Наприклад, ви не можете просто використовувати будь-яку VPN, щоб розблокувати вміст Netflix з інших країн. Насправді деякі VPN взагалі не працюють з Netflix. Більше того, для деяких важливим є варіант завантаження торентів через мережі P2P. Ще один варіант, який пропонують не всі VPN. Ми перевірили ці функції для ExpressVPN. Тут ви також можете знайти інформацію про дві додаткові функції, які пропонує ExpressVPN. Спочатку ми розглянемо пропозицію маршрутизаторів постачальника. Нарешті, ви можете прочитати про їх просте у використанні розширення для браузера, що робить використання ExpressVPN надзвичайно простим.

ExpressVPN та Netflix

чат netflix ExpressПровайдерам VPN виявилося складно випереджати зусилля Netflix щодо блокування користувачів VPN. Служба потокової передачі почала блокувати IP-адреси, якими користуються багато людей одночасно (наприклад, ті, які використовуються багатьма серверами VPN). Netflix не хоче, щоб люди користувалися VPN своїм сервісом.

Більшість постачальників VPN відмовилися від бійки, а це означає, що ви можете дивитися Netflix лише з виділеним IP. Однак ExpressVPN налаштовує гарну боротьбу і завжди має сервери, які дозволять вам без проблем користуватися Netflix. Оскільки це постійна боротьба, не всі їх сервери працюють з Netflix. Але якщо ви зателефонуєте за допомогою до служб клієнтів ExpressVPN, вони направлять вас на потрібний сервер, який дозволить вам без проблем передавати улюблене шоу на Netflix. З цієї причини ExpressVPN знаходиться у верхній частині нашого списку кращих VPN-провайдерів для Netflix.

ExpressVPN та торренти

ExpressVPN дозволяє завантажувати торрент анонімно. Швидкість з’єднання з ExpressVPN буде досить високою для завантаження файлів без особливих затримок. Більше того, з їх повним захистом в Інтернеті ви залишитеся абсолютно анонімним.

TrustedServer-технології

Нещодавно ExpressVPN представив нову функцію: TrustedServer. Ця технологія забезпечує ваші дані – разом з інформацією в Інтернеті всіх клієнтів ExpressVPN – на 100% захищеною. На жорсткому диску компанії не зберігаються дані, тому їх також не можна вкрасти. Крім того, TrustedServer допомагає всій системі ExpressVPN бути в курсі останніх оновлень. Це надзвичайно зменшує ймовірність слабких місць в системі.

Всі дані на серверах ExpressVPN надсилаються через оперативну пам’ять. Великою перевагою роботи з цією методикою є те, що будь-які дані автоматично видаляються щоразу, коли з’єднання або падіння живлення падає. Це відрізняється від роботи з жорсткими дисками, де дані залишаються навіть після закінчення сеансу. Завдяки TrustedServer ExpressVPN просто не може зберігати журнали під час використання Інтернету. Так само хакери, уряди та інші установи не зможуть дістатися до ваших даних, оскільки не буде жодних даних.

ExpressVPN на маршрутизаторі

Встановлення VPN на маршрутизатор – це ідеальний спосіб захистити всі пристрої вдома за один раз. Однак це може бути досить складно, адже потрібно мати правильний тип маршрутизатора. Більше того, вам потрібно змінити прошивку на маршрутизаторі (блимає), щоб підготувати її до VPN.

ExpressVPN допомагає вам значно полегшити цей процес. На своєму веб-сайті вони посилаються на найкращі попередньо прошиті маршрутизатори. За допомогою цих маршрутизаторів ви можете бути впевнені, що на ньому можна встановити програмне забезпечення VPN. Щоб зробити процес ще простішим, ExpressVPN має інструкції з установки всіх популярних маршрутизаторів на своєму веб-сайті.

Експрес-маршрутизатори

Розширення браузера

Експрес-розширення браузераПісля підписки на підписку ExpressVPN ви можете встановити їх розширення для браузера. Вони пропонують це розширення для Chrome, Firefox та Safari. Перевага розширення для браузера полягає в тому, що вам не доведеться відкривати додаток ExpressVPN, але ви можете перейти до свого браузера відразу. У вашому браузері ви побачите невеликий логотип ExpressVPN, який показує, чи увімкнено службу. Натиснувши на піктограму, ви побачите інтерфейс, який дуже схожий на додаток. Тут ви можете вмикати та вимикати VPN та змінювати розташування вашого сервера.

З розширенням ExpressVPN намагався зробити використання VPN ще простіше. Лінь більше не є приводом для незахищеності в Інтернеті!

Варіанти висновку ExpressVPN

 • Netflix працює з ExpressVPN
 • ExpressVPN дозволяє завантажувати торрент
 • Правильні маршрутизатори ви можете знайти на веб-сайті ExpressVPN
 • ExpressVPN має розширення для браузера

Висновок – Наш досвід роботи з ExpressVPN

Плюси
Мінуси
Всебічний чудовий VPN з точки зору швидкості та безпекиНемає виділених IP-адрес
Зручний інтерфейс та просте у користуванні програмне забезпеченняЗ цінової сторони
Простий в установці
Багато серверів на вибір
Можливо переглянути США Netflix
Можлива завантаження торрентів
30-денна гарантія повернення грошей

Не дивно, що ExpressVPN вже деякий час знаходиться на вершині нашого списку. ExpressVPN добре працює у всіх важливих аспектах послуги VPN. Вони пропонують великі швидкості та стабільні зв’язки. Незалежно від того, чи просто ви переглядаєте Інтернет чи інтенсивно граєте, ExpressVPN зашифрує ваші дані, не маючи проблем із затримкою чи завантаженням..

ExpressVPN має найвищі міжнародні стандарти шифрування. Політика конфіденційності та реєстрації даних гарантує, що вам не потрібно буде турбуватися про свою анонімність. Більше того, якщо увімкнено їх перемикач на вбивство, не буде місця для витоків даних.

Що робить ExpressVPN бажаним постачальником VPN, це їх зручність у користуванні. Їх веб-сайт та програмне забезпечення працюють інтуїтивно та виглядають чисто. Це робить їхні сервіси доступними для всіх, будь то геймер, який користується технологіями або випадковий веб-переглядач.

Незважаючи на те, що ExpressVPN стоїть на дорогій стороні, вони перебувають у верхній частині більшості списків найкращих VPN, і це справедливо. За надану їм послугу їм слід дозволити трохи більше запитати. Коли ми не тестуємо інших VPN-провайдерів, ми часто використовуємо ExpressVPN, просто через гарну якість.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map