NordVPN огляд (2020): немає журналів і піднесеного шифрування

Contents

NordVPN Review (2020) – Без журналів, піднесеного шифрування та функціональних серверів Netflix!

NordVPN вважається одним з провідних VPN в галузі. Насправді NordVPN став лідером ринку протягом 2019 року. Це частково пояснюється їх зусиллями щодо просування їх сервісу в популярних соціальних медіа, таких як YouTube. Цілком імовірно, ви натрапили на відео, спонсороване NordVPN минулого року.


NordVPN є дочірньою компанією Tefinkom & Co. Штаб-квартира їхньої холдингової компанії, розташованої в Панамі, NordVPN та її базу користувачів користуються високим рівнем свободи щодо Інтернет-законодавства. Офіс штабу в Панамі також означає, що NordVPN не піддається обміну даними через альянс «14 очей».

NordVPN була створена в 2008 році, і з тих пір компанія наполегливо працює, щоб зарекомендувати себе як надійного і швидкого постачальника VPN з високими стандартами конфіденційності. NordVPN навіть пройшов додаткову милю і зумів обійти VPN-захист Netflix, щоб їхні користувачі могли повною мірою відчути можливості проксі-мережі, а також змогли дивитися американський Netflix. У цьому огляді ми обговоримо швидкість, безпеку, зручність у користуванні, серверну мережу та функціональність NordVPN.

Технічні умови NordVPN

 • Одночасне підключення: 6
 • Торренти: +
 • Netflix: +
 • Операційні системи: Windows, Mac, iOS, Android, Linux
 • Протоколи: OpenVPN, IKEv2 / IPsec
 • Політика ведення журналів: Без журналів
 • Сервери: 5400+ серверів у 57 країнах
 • Ціна: Від $ 3,49 на місяць
 • Гарантія повернення грошей: 30 днів

Швидкість – як швидко NordVPN?

Якщо ви використовуєте VPN, ви не хочете, щоб він занадто сповільнював ваше інтернет-з’єднання. Ми протестували NordVPN на різних пристроях протягом тривалого періоду, щоб перевірити його швидкість. Потенційна втрата швидкості Інтернету була оцінена за допомогою speedtest.net. Ви можете переглянути наші висновки нижче.

Результати тесту на швидкість NordVPN

Виключна ефективність NordVPN нас здивувала. У нашому попередньому огляді швидкість NordVPN не могла конкурувати зі швидкістю інших постачальників преміальних VPN. Це чітко змінилося. Ми протестували як сервери NordVPN в нашій країні, так і ті, що в США. Майте на увазі, що ваші особисті результати швидкості за допомогою NordVPN можуть відрізнятися залежно від швидкості та місця розташування в Інтернеті.

Швидкість без VPN (Speedtest.net):

Найшвидший NordVPN без VPN

Це результати тесту на швидкість нашої “голої” мережі без використання VPN. Ми будемо використовувати ці цифри в якості базового вимірювання для порівняння всіх інших наших результатів.

Швидкість за допомогою локального сервера (Speedtest.net):

Найшвидший NordVPN NL

Вище можна побачити результати тесту на швидкість нашої мережі при підключенні до одного з локальних серверів NordVPN. Існує мінімальне зниження швидкості завантаження та завантаження, але ці відмінності незначні.

Швидкість за допомогою сервера США (Speedtest.net):

Найшвидший NordVPN США

Наведені вище результати детально описують швидкість нашої мережі, досягнуту під час підключення до найшвидшого американського сервера. Зокрема, швидкість завантаження показує значне зниження. Швидкість завантаження, однак, є найважливішим фактором для більшості користувачів VPN. На останнє це не впливає сильно, тому ми все ще вважаємо, що ефективність NordVPN є чудовою. Однак пам’ятайте, що ми пройшли тестування з Нідерландів, тож якщо ви самі знаходитесь у США, ви отримаєте кращі результати підключення до американського сервера.

Швидкість під час щоденного використання

Чи є NordVPN таким швидким у щоденному використанні? Відповідь – остаточне “так”. Ми випробували цю VPN під час декількох повсякденних заходів, зокрема простого перегляду, жорстких ігор та завантаження. Як завантаження через P2P, так і спеціальні платформи, такі як Steam, пройшло також надзвичайно швидко. Після цього тестування ми можемо сміливо зробити висновок про відсутність помітної різниці у швидкості між з’єднанням через NordVPN і мережею без VPN. Для нас все пройшло так само гладко.

Більшість сучасних постачальників VPN автоматично дозволяють вам підключитися до їх найшвидшого сервера в певному місці, і NordVPN не є винятком. Ця система в поєднанні з численними серверами NordVPN гарантує стабільне та швидке з’єднання.

Швидкість висновку NordVPN

 • NordVPN дійсно швидкий
 • Тести на швидкість показують лише невелике зниження швидкості
 • Під час щоденного використання не помітна різниця в швидкості, навіть під час гри
 • NordVPN автоматично підключається до найшвидшого з можливих серверів
 • Завантаження програми P2P було дуже просто за допомогою NordVPN

Безпека – Наскільки безпечно NordVPN?

Ще одна важлива частина нашого процесу розгляду VPN – це перевірка політики безпеки та конфіденційності. Це, безумовно, сильний костюм NordVPN. Як згадувалося раніше, штаб-квартира NordVPN знаходиться в Панамі. У цьому розділі ми пояснимо, чому це певна перевага. Крім того, ми поглибимося в протоколи підтримки NordVPN, їх політику входу в журнал та можливість їх перемикання.

Протоколи

NordVPN має рівні шифрування військового рівня. Найбільше, що вони використовують 256-бітове шифрування даних AES. Це, поряд із захищеними серверами та чудовим брандмауером, робить безпеку NordVPN дуже надійною. Крім того, вони також пропонують підтримку багатьох різних протоколів, включаючи швидший IKEv2 / IPsec. Однак ми рекомендуємо протокол OpenVPN, оскільки він, як правило, вважається найбезпечнішим варіантом. NordVPN підтримує такі протоколи:

 • OpenVPN
 • IKEv2 / IPsec

Ведення журналу та конфіденційність

Значок журналів NordVPNЯк згадувалося раніше, NordVPN зареєстрований у Панамі. У цій країні вони мають чудове законодавство про конфіденційність, а це означає, що NordVPN не змушений вести журнали своїх користувачів. Є не так багато постачальників, які справді можуть сказати, що вони не ведуть журналів своїх клієнтів, як це робить Nord. Щоб забезпечити це та уникнути можливого злому сервера, NordVPN працює на бездискових серверах оперативної пам’яті, які взагалі не містять конфіденційної інформації. У разі злому на ньому не знайдеться жодних даних або файлів конфігурації – тому немає інформації про крадіжку.

Більше того, NordVPN також підтримує obfsproxy. Ця (Tor) методика призначена для запобігання глибокої перевірки пакетів, що дозволяє використовувати VPN залишатися прихованими. Це може дозволити користувачам у таких країнах, як Китай та Туреччина, де використання VPN, як правило, заборонено, отримувати VPN для роботи. NordVPN також пропонує додатковий захист від витоків IP.

Фінський сервер зламали

У 2019 році NordVPN виявив, що один з фінських серверів NordVPN був зламаний попереднього року. Несанкціонованій особі вдалося отримати доступ до системи центру обробки даних, що належить серверу. Хоча це було серйозним питанням і спричинило справжній шок, NordVPN добре впорався з ситуацією. Жодні особисті дані чи журнали клієнтів не просочилися, оскільки постачальник не зберігає жодних журналів. Постраждалий сервер більше не використовується, і NordVPN розірвав контракт з центром обробки даних.

З моменту взлому, NordVPN зробив усе можливе для підвищення їх безпеки. Ніхто з інших їх серверів не постраждав. Незалежно від того, постачальник ретельно перевіряє та перевіряє свої сервери. Вони також планують повний аудит інфраструктури, а також новий аудит без журналів.

Більше того, вони приєдналися до ініціативи довіри VPN разом з іншими високоповажними постачальниками, такими як Surfshark та ExpressVPN. NordVPN також запустила програму з помилок, заохочуючи етичних хакерів “білого капелюха” шукати помилок у системі NordVPN, щоб вони могли їх виправити. Тепер NordVPN використовує бездискові сервери оперативної пам’яті і підвищив рівень безпеки провайдерів своїх серверів. Нарешті, вони будують власну мережу серверів, що винятково належать NordVPN. Все це показує, наскільки серйозно вони ставляться до безпеки своїх клієнтів.

Незважаючи на злому, NordVPN залишається одним із найбезпечніших преміальних VPN на ринку. Їх розташування та чітка політика без реєстрації підтверджують, що NordVPN буде зберігати ваші персональні дані та захищати вашу конфіденційність.

Вбивчий вимикач

Для додаткового захисту NordVPN також має власну опцію перемикача вбити. Цей параметр дуже схожий на комутатор вбивства інших служб VPN. Це гарантує, що ви не будете просочувати будь-які особисті дані, коли тимчасово втрачаєте зв’язок із сервером VPN. Натомість ваше інтернет-з’єднання буде повністю перервано, доки резервне копіювання VPN не буде відновлено та працює.

Крім цього, NordVPN дозволяє розміщувати певні програми та програми у спеціальному списку вбивств додатків. Таким чином, лише ті конкретні програми будуть відключені, якщо VPN-з’єднання перестане. Це може бути дуже корисно. Уявіть, що ви зазвичай використовуєте один веб-переглядач для приватних занять, а інший – для менш чутливого веб-серфінгу. Додавши перший браузер до списку вбивств, ви переконаєтесь, що цей веб-переглядач буде відключений, коли безпечне з’єднання VPN буде втрачено, а інший браузер продовжує працювати. Ви матимете повний контроль над тим, що можете, а що не можете робити, поки VPN не працює. Іншими словами: цей перемикач вкрай корисний і безпечний.

Яка інформація потрібна NordVPN?

Значок даних NordVPNЩоб створити обліковий запис у NordVPN, вам потрібна лише адреса електронної пошти та пароль. Ви можете вибрати одноразову адресу електронної пошти, якщо ви хочете залишатися анонімнішими. NordVPN не запитуватиме додаткову інформацію, наприклад номер телефону чи домашню адресу. Вони також надають можливість оплати криптовалютою, як биткойн. Таким чином ви можете залишатися (майже) повністю анонімним під час створення свого облікового запису NordVPN. Зауважте, що якщо ви використовуєте будь-який інший спосіб оплати, вам доведеться надати NordVPN деякі свої особисті дані, наприклад номер вашого банківського рахунку.

Висновок безпеки NordVPN

 • Штаб-квартира NordVPN знаходиться в Панамі
 • NordVPN пропонує сильне 256-бітове шифрування AES
 • NordVPN підтримує більшість протоколів для всіх пристроїв (OpenVPN en IKEv2 / IPSec)
 • У компанії діє сувора політика без реєстрації
 • Ви можете використовувати їх параметр перемикання вбити для підвищення захисту
 • Вам потрібно лише електронну адресу та пароль для створення облікового запису NordVPN

Юзабіліті – Наскільки зручним є NordVPN?

NordVPN намагається спростити своє програмне забезпечення та додатки, але не за рахунок можливостей та налаштувань. Їм вдалося створити ідеально врівноважений вигляд, який також радує око.

Нижче ви зможете прочитати все про зручність NordVPN. Крім того, ви дізнаєтесь про дизайн їхніх додатків та різні способи оплати, які вони пропонують.

Веб-сайт NordVPN

У NordVPN є простий і зрозумілий веб-сайт. Вони використовують заспокійливі кольори, які прості в очах і надають користувачеві достатньо інформації. Це поєднання робить його одним з найкращих VPN-сайтів у мережі Інтернет.

Сторінка особистого рахунку також дуже чітка. Вся необхідна інформація знаходиться на вкладці “приладова панель”. Дві інші доступні вкладки – це “завантаження”, де ви можете знайти все програмне забезпечення та програми для різних пристроїв та “змінити пароль”, де ви можете змінити свій пароль. Цей огляд інформації – це все, що користувачеві дійсно потрібно з веб-сайту VPN.

Встановлення NordVPN

Встановлення NordVPN – це шматок пирога. Через сторінку свого акаунта ви можете завантажити необхідне програмне забезпечення для більшості операційних систем. Ви також можете завантажити інсталятор Nord на свій пристрій. Таким чином вам потрібно лише увійти, щоб почати користуватися їх сервісом. На мобільних пристроях та планшетах можна завантажити додаток NordVPN з App Store. На сьогодні завантаження VPN – це гра дитини. Усі великі постачальники VPN мають просте встановлення програмного забезпечення та спеціальні програми для всіх типів пристроїв. NordVPN не є винятком. Крім того, вони пропонують розширення для браузера для Chrome, Brave та Firefox.

NordVPN Операційні системи

Якщо ж у вас виникли проблеми під час встановлення NordVPN, ви можете подивитися на їхній сторінці підтримки. Тут вони надають посібники для встановлення їх програмного забезпечення, серед іншого. Ви також можете знайти посібник, щоб налаштувати NordVPN для перегляду Netflix або задати будь-яке інше питання, яке у вас може виникнути.

Зовнішній вигляд та простота використання NordVPN

Настільний додаток для Windows та Mac має великий вибір та варіанти встановлення.

Програмне забезпечення NordVPN чітке та візуально привабливе. У додатку існують різні способи вибору сервера. Один із варіантів – вибрати місце вашого сервера на карті світу. Крім того, ви також можете вибрати свій сервер на основі певної функції, наприклад завантаження P2P або перегляду Netflix. Ще один варіант – це вибір найшвидшого для вашого місцезнаходження сервера. Ви також можете створити список серверів на основі країни, з якої ви хочете потік.

Додаток стабільний і швидкий. Було б добре, якби вони включили тест на швидкість у додаток, щоб самостійно знайти найшвидший сервер. Однак ми насправді цього не пропустили, оскільки NordVPN сам може знайти дуже швидкий сервер для вас.

NordVPN Скріншоти Windows

Крім карти світу, ви також можете просто вибрати сервер із алфавітного списку серверів. Якщо ви виберете країну, ви можете вибрати один з різних серверів у цій країні. Таким чином, ви можете вручну вибрати інший сервер, якщо веб-сайт або послуга потокового потоку заблоковані на одному сервері. У списку серверів також відображається відстань між вашим місцезнаходженням та місцеположенням сервера. Крім того, вони також повідомляють вам, чи багато серверів використовує сервер чи ні.

Додаток iOS NordVPN також простий у використанні та має стабільні зв’язки. Однак не забудьте дозволити додатку отримати доступ до вашого пристрою. Додаток може керувати з’єднаннями для вас. Підключення до VPN-сервера буде швидким та простим. У цьому додатку ви також можете вибрати тип VPN-сервера, який ви хочете використовувати, а NordVPN обов’язково підключиться до найшвидшого сервера.

Скріншоти для iPhone NordVPN

Між мобільним додатком та настільним програмним забезпеченням, яке пропонує NordVPN, майже немає різниці. Обидва є чіткими, зручними для користувачів та мають рівномірний зовнішній вигляд. Це забезпечує NordVPN певний зовнішній вигляд, що дуже подобається користувачеві.

NordVPN та Linux

Все більше і більше людей починають використовувати платні VPN на Linux Distros. NordVPN це зрозумів і доклав додаткових зусиль для створення різноманітних посібників щодо використання серверів NordVPN через термінал Linux. Вони також працюють достатньо людей для вирішення будь-яких питань, пов’язаних з Linux.

Сервери NordVPN можна встановити для дистрибутивів на основі Debian- Fedora та openSUSE. Можливо також підключення до серверів NordVPN QubesOS та RHEL. Це означає, що ваша система, швидше за все, зможе працювати на своїх серверах. На жаль, для Linux немає жодної програми на основі інтерфейсу, тому вам доведеться все налаштовувати через термінал. Звичайно, більшість фанатів хардкор-Linux взагалі цього не заперечують.

Незалежно від того, якою системою ви користуєтесь, спочатку доведеться завантажити сховище серверів NordVPN. Вони доступні у форматі .deb та .rpm. Ви можете встановити їх, натиснувши на завантаження та запустивши його через менеджер пакунків, або давши команду в терміналі. На веб-сайті NordVPN ви також знайдете покрокові посібники для кожного дистрибутива.

Нарешті, також можна легко змінити DNS-сервери в Linux на DNS-сервери NordVPN у випадку, якщо ви переживаєте про якісь витоки DNS.

Ціноутворення та способи оплати

У NordVPN є один пакет передплати з різними цінами залежно від тривалості вашого плану. Це означає, що якщо ви отримаєте підписку на більш тривалий період, ваша щомісячна плата буде нижчою. Усі плани надають доступ до понад 5400 серверів по всьому світу, і ви можете одночасно користуватися однією підпискою на 6 пристроях. Нарешті, усі плани передплати мають 30-денну гарантію повернення грошей. Нижче ви можете ознайомитись з їхніми планами на передплату.

Nord VPN ціни підписки нові

 • 1-місячний план: За допомогою цього плану ви отримуєте послугу NordVPN протягом одного місяця. Це особливо приємно, якщо ви хочете спробувати цю VPN. Ви можете отримати цей план $ 11,95 на місяць.
 • 1-річний план: Цей план дозволить вам користуватися послугами NordVPN протягом 12 місяців. Ви можете отримати це лише $ 6,99 на місяць (Всього 83,88 дол. США).
 • 2-річний план: Щоб користуватися захистом NordVPN ще довше, ви можете отримати цю підписку на 24 місяці. Здійснюючи зобов’язання на більш тривалий період, вам потрібно лише платити 4,99 дол місяць.
 • 3-річний план: Хочете вийти на вулицю і по-справжньому сприйняти спосіб життя NordVPN? Потім ви можете отримати цю підписку протягом 36 місяців. Для цієї підписки ціни знижуються ще більше, до $ 3,49 на місяць. Це дуже дешевий варіант для найвищого преміального VPN!

Методи платежів NordVPNNordVPN пропонує кілька різних варіантів оплати. Ви можете оплатити підписку за допомогою своєї кредитної картки, PayPal або Amazon Pay. Більше того, вони пропонують безліч регіональних способів оплати, що ідеально, якщо у вас немає іншого способу оплати. Нарешті, у них також є можливість оплати різними криптовалютами, такими як Bitcoin, Ripple та Monero. Ці варіанти особливо приємні, якщо ви хочете залишитися (майже) повністю анонімним.

Обслуговування клієнтів

NordVPN чудово обслуговує клієнтів. Якщо ви не можете знайти відповідь на своє запитання у великій базі даних на їхньому веб-сайті, ви можете зв’язатися з ними через електронну пошту та параметр чату в прямому ефірі, який ви можете легко знайти на їх домашній сторінці. Таким чином, ви завжди можете отримати швидку відповідь на всі ваші запити. Для чату в реальному часі потрібно вказати ім’я та електронну адресу. Це для того, щоб люди чи спамери не могли зловживати цією опцією.

Відповіді на більшість питань можна знайти на їхній сторінці поширених запитань. Коли ми перевірили службу підтримки, ми помітили, що ви можете отримати відповідь за допомогою прямого чату протягом хвилини. Однак ми зіткнулися з деякими працівниками NordVPN, які не були в курсі всіх подій у компанії. Наприклад, один з людей, з якими ми спілкувались, не знав про службу NordVPN для бізнесу. Це насправді не велика проблема, але вона трапляється трохи непрофесійно.

Загалом, ми були задоволені обслуговуванням клієнтів NordVPN. До них легко дістатися і допоможуть вам негайно.

Висновок зручності використання NordVPN

 • Веб-сайт NordVPN зрозумілий і організований
 • Програмне забезпечення NordVPN легко встановити на більшості операційних систем і пристроїв
 • NordVPN має велику базу даних, що часто задаються питаннями та посібниками
 • Програмне забезпечення має чистий вигляд і працює дуже інтуїтивно
 • Ви можете оплатити план NordVPN за допомогою кредитної картки, PayPal, криптовалют та багатьох інших опцій
 • Підтримка клієнтів NordVPN легко отримати, і швидко повернеться до вас

Серверна мережа NordVPN

На даний момент написання програми NordVPN має понад 5400 серверів у 57 країнах. На відміну від багатьох інших постачальників VPN, сервери NordVPN не однакові.

Є кілька серверів, які пропонують подвійне VPN-з’єднання для додаткової безпеки. Ці сервери створюють з’єднання між серверами у двох різних країнах поруч із Вашим з’єднанням із сервером VPN. Ще один сервер спеціальностей, на який ви можете вибрати, – це сервери “Onion over VPN”, які забезпечують додатковий захист від DDoS-атак. За допомогою цих серверів ви отримуєте захист типу Tor без необхідності використання браузера Tor.

Крім того, NordVPN має сервери, спеціально налаштовані для трафіку Netflix або P2P. Нарешті, вони також пропонують виділені IP-сервери для тих, хто хоче статичну IP-адресу. Серверна мережа NordVPN ідеально підходить для розблокування будь-якого обмеженого вмісту в Інтернеті.

Кількість серверів та локацій

NordVPN має понад 5400 серверів, що поширюються в 57 країнах. Ви можете знайти їх сервери в наступних країнах.

Сервери NordVPN у всьому світі

 • Америка: США, Канада, Бразилія, Мексика, Коста-Ріка, Аргентина, Чилі
 • Європа: Великобританія, Нідерланди, Німеччина, Франція, Швеція, Данія, Швейцарія, Бельгія, Норвегія, Польща, Італія, Іспанія, Австрія, Люксембург, Фінляндія, Чехія, Румунія, Ісландія, Угорщина, Португалія, Болгарія, Хорватія, Естонія, Ірландія, Албанія, Боснія і Герцеговина, Словаччина, Латвія, Грузія, Північна Македонія, Молдавія, Україна, Кіпр, Греціяленд, Сербія
 • Азіатсько-Тихоокеанський регіон: Австралія, Сінгапур, Японія, Гонконг, Нова Зеландія, Тайвань, Індонезія, Малайзія, Південна Корея, Таїланд, В’єтнам
 • Африка, Близький Схід та Індія: Індія, Південна Африка, Туреччина, Ізраїль

Виділена IP-адреса

NordVPN Виділений IPNordVPN має спеціальний IP-сервіс. Це означає, що ви можете отримати виділену IP-адресу за допомогою підписки NordVPN. На даний момент вони пропонують лише IP-адреси на серверах у таких місцях:

 • США.
 • Німеччина
 • Велика Британія.
 • Нідерланди
 • Франція

Висновок серверної мережі NordVPN

 • NordVPN має понад 5400 серверів у 57 країнах
 • Ви можете отримати виділену IP-адресу на обмеженій кількості серверів
 • NordVPN пропонує різні типи серверів для додаткового захисту, використання Netflix та завантаження через мережі P2P

Параметри NordVPN

Ознайомившись зі швидкістю, безпекою, зручністю у користуванні та серверною мережею NordVPN, ми зараз заглибимось у деякі їх додаткові можливості. Нижче ви можете ознайомитись з цими додатками, які NordVPN роблять особливим.

NordVPN і Netflix

Потокове передавання NordVPN

За допомогою NordVPN ви можете отримати доступ до свого облікового запису Netflix. Крім того, отримати доступ до контенту Netflix у США також легко. Їх функція Smartplay дозволяє неймовірно легко передавати вміст з іншої країни. Просто підключившись до сервера, наприклад, у США, ви отримаєте доступ до американського контенту Netflix. Деякий вміст Netflix характерний лише для США чи Великобританії, а це означає, що ви не зможете переглядати ці фільми чи серіали, якщо ви перебуваєте в Японії чи Німеччині. Однак із таким VPN, як NordVPN, ви можете прикидатися, що перебуваєте у США, і таким чином отримуєте доступ до цього вмісту.

Ми перевірили це з Нідерландів і могли без проблем передати Netflix. Залежно від вашого місцезнаходження, ви можете зіткнутися з деяким відставанням. Якщо це трапиться, ви завжди можете спробувати різні сервери, щоб побачити, чи покращиться він.

Netflix дуже намагається зупинити VPN, щоб допомогти нам змінити IP-адресу. За останні кілька місяців ми помітили, що Netflix іноді бачить, що ми використовуємо проксі-сервер або VPN, коли ми намагаємось користуватися їх сервісом з NordVPN. Однак, як тільки ми виберемо інший сервер у додатку NordVPN, ми зможемо передавати трансляцію. Іноді це також може допомогти просто оновити сторінку кілька разів. Це трохи дратує, але, звичайно, не кінець світу.

NordVPN та торенти

NordVPN P2PУ NordVPN також є спеціальні сервери для завантаження торентів. Ці сервери P2P дозволяють завантажувати та завантажувати торренти. За допомогою легкого програмного забезпечення NordVPN ви можете вибрати один з цих серверів і почати завантажувати торренти безпечно та анонімно. Оскільки більшість серверів NordVPN дуже швидкі, ви можете завантажувати файли в найкоротші терміни.

NordVPN, без сумніву, є хорошим постачальником для P2P-трафіку. З цієї причини його часто використовують ті, хто хоче запобігти штрафу за незаконне завантаження.

CyberSec

CyberSec – це додаткова функція безпеки, яку NordVPN забезпечує блокування будь-яких додатків та захист від зловмисного програмного забезпечення, фішингу та інших онлайн-загроз. Ця прекрасна функція безпеки NordVPN гарантує, що ваш пристрій не можна використовувати в атаках DDoS. Також не може заразитися шкідливим програмним забезпеченням. NordVPN стежте за своєю безпекою в Інтернеті.

Розширення браузера NordVPN для Chrome, Brave та Firefox

NordVPN має просте розширення браузера для Chrome, Brave та Firefox. Це розширення по суті дозволить HTTPS для більшості веб-сайтів та забезпечить ваш трафік за допомогою функції CyberSec.

Рішення для бізнесу NordVPN

NordVPN БізнесКрім регулярних послуг для приватного користування, NordVPN також має специфічну послугу для бізнесу. За допомогою цих підписок ви отримаєте пріоритетну підтримку та спеціалізованого менеджера облікових записів. Більше того, адміністрування дуже просто, і ви можете подати заявку на спеціальний IP для всіх своїх облікових записів. Цей пакет робить надзвичайно привабливим для підприємств почати використовувати VPN для захисту своїх даних. Ви можете отримати стандарт безпеки NordVPN для всіх пристроїв у вашому офісі!

Висновок – Наш досвід роботи з NordVPN

Плюси
Мінуси
Netflix працюєЩе в 2018 році стався інцидент безпеки з їхнім фінським сервером
Політика без реєстрації (дуже хороші настройки конфіденційності)
Сильне шифрування та висока швидкість
Чистий та єдиний користувальницький інтерфейс
Має перемикач Kill
Відносно дешево
Пропонує спеціальні P2P, торент і Tor VPN-сервери
Пропонує VPN-сервери з подвійним VPN-з’єднанням
Відмінний вибір серверів
Доступний виділений IP

Загалом, нам дуже подобається послуга NordVPN. Їх політика без реєстрації є надійною, а широкий вибір серверів робить її дуже привабливою для будь-якого користувача. Більше того, VPN ідеально підходить для анонімності в Інтернеті. У NordVPN є безліч додаткових варіантів для покращення безпеки в Інтернеті, що безумовно робить їх найбезпечнішим преміальним постачальником VPN. Вони надають цей дивовижний сервіс за більш ніж розумною ціною, що справді робить його одним із наших улюблених.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me