Як дивитися Disney Plus (безкоштовна пробна версія) | VPNOперегляд

Disney + D з + на екрані ноутбука


Там, де Netflix колись мав монополію, нові потокові сервіси, такі як Amazon Prime та HBO GO, з’явилися всюди. Один з великих новачків – Disney Plus (Disney +), офіційний сервіс потокової передачі для всього Disney. Тут ви можете знайти всі улюблені класики, а також вміст Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic тощо. Disney Plus офіційно стартував у США, Канаді та Нідерландах 12 листопада 2019 року. Деякі інші країни, такі як Індія, також отримали доступ відтоді. Протягом найближчих двох років послуга стане доступною в іншому світі. У цій статті ми розповімо більше про Disney Plus та про те, як можна сміливо насолоджуватися цією новою потоковою послугою.

Disney Plus: поки не доступний скрізь

Протягом найближчих двох років Disney Plus буде представлений у різних куточках світу. Хоча люди з США, Канади, Нідерландів, Австралії, Нової Зеландії, Пуерто-Рико та Індії вже мають доступ, є багато інших, яким доведеться чекати місяцями до виходу. Іншими словами, кожен, хто живе в правильній країні, пощастить. Наприклад, якщо у вас є американська або голландська IP-адреса, ви можете створити обліковий запис і насолоджуватися вмістом Disney Plus всього за 6,99 доларів (або 6,99 євро, залежно від того, звідки ви приїхали) на місяць. Решта світу зможе скористатися підпискою на Disney Plus лише пізніше.

Нова послуга Disney внесла деякі істотні зміни на потоковий ринок. Компанія оголосила, що за перші три місяці після запуску вони придбали понад 28 мільйонів користувачів. Це було набагато вище, ніж їх прогнози. У грудні експерти вже говорили про те, скільки людей скасовували підписки на Netflix, щоб натомість отримати обліковий запис Disney Plus. Завдяки такій поведінці Netflix вже втратив понад мільйон підписників. Однак, для Disney все не так “щасливо”, як може здатися. Через обмеження, які Disney Plus розмістив на своєму веб-сайті, людям, які використовують VPN, стає важче дійти до їх вмісту.

Як VPN збільшує вашу безпеку та свободу в Інтернеті

VPN (віртуальна приватна мережа) допомагає приховати та змінити свою IP-адресу. Це може здатися не дуже, але це надзвичайно важливо для вашої конфіденційності та безпеки в Інтернеті. Ваша IP-адреса розкриває всіляку особисту інформацію про вас, наприклад ваше місцезнаходження. Веб-сайти, разом з усіма іншими сторонами, які мають доступ до ваших онлайн-даних, можуть читати цю інформацію та відповідно коригувати їх вміст. Ви живете в Нью-Йорку? Веб-сайти знають і показуватимуть вам рекламу послуг у вашому місцевому районі. Ви зараз перебуваєте в Парижі? Тоді вони можуть автоматично надіслати вас на французьку версію свого веб-сайту. Однак з VPN це не обов’язково.

VPN створюють захищений тунель між вашим пристроєм та Інтернетом. Таким чином, все, що ви робите в Інтернеті, відбувається більш анонімно та безпечно. Весь ваш трафік даних надсилається через тунель, тобто треті сторони не зможуть отримати доступ до нього досить легко. Коротше кажучи, VPN дає вам можливість повернути частину конфіденційності. Особливо, якщо великі компанії, такі як Google і Facebook, збирають всю інформацію, яку вони можуть знайти у своїх користувачів, цей додатковий контроль може бути надзвичайно зручним та корисним.

Інтернет-обмеження та свобода в Інтернеті

блокування смартфонаОкрім створення почуття анонімності, VPN може стати масовою допомогою для людей, доступ до Інтернету яких обмежений. Деякі країни встановили географічні обмеження, які не дозволяють громадянам відвідувати конкретні веб-сайти, такі як інформаційні бюлетені чи інші онлайн-сервіси. Ці обмеження свободи людей в Інтернеті можна обійти за допомогою VPN. Якщо ви виберете сервер VPN, розташований у країні, яка охоплює безкоштовний Інтернет, ви зможете переглядати Інтернет з IP-адресою цієї країни та відновити доступ. Коротше кажучи, VPN дає вам більше анонімності в Інтернеті, кращу безпеку в Інтернеті та більшу свободу в Інтернеті.

На жаль, деякі веб-сайти, включаючи Disney Plus, вибирають блокувати IP-адреси, які, як відомо, належать до служб VPN. Це створює проблему для користувачів, які хочуть насолоджуватися Disney Plus, зберігаючи свою безпеку в Інтернеті. Оскільки Disney не дає людям доступу до їх вмісту під час використання VPN, вони змушені вимкнути це VPN, щоб переглянути вміст Disney Plus. Іншими словами, якщо ви використовуєте VPN, щоб забезпечити безпеку трафіку в Інтернеті, ви змушені відмовитися від безпечного підключення до Інтернету, щоб мати можливість дивитися фільми Діснея через сервіс. Це певний недолік Disney Plus.

Для отримання додаткової інформації про VPN та їх роботу ви можете прочитати нашу статтю “VPN Explained”, де ми розповімо вам усе про цю тему.

Як отримати VPN: покрокове керівництво

VPN надає вам можливість веб-пошуку безпечно, анонімно та вільно користуватися Інтернетом. Тому ми радимо будь-якому користувачеві Інтернету отримати собі надійну VPN. Якщо ви хочете почати використовувати VPN, але ви не впевнені в цьому, виконайте наведені нижче дії.

 1. Перевірте наші огляди та вибрати надійного постачальника VPN (наприклад, Surfshark)
 2. Отримайте підписку до служби та створити аккаунт
 3. Завантажте програмне забезпечення VPN для ОС вашого пристрою (наприклад, Windows, Linux або Mac)
 4. Увійти до програмного забезпечення VPN з обліковим записом, створеним на кроці 2
 5. Підключення до сервера вибравши його в межах програмного забезпечення та натиснувши кнопку «Підключити»

Якщо ви успішно виконали ці кроки, ви підключитесь до VPN. Тепер ви можете безпечно пересуватись в Інтернеті, без того, щоб ваша діяльність в Інтернеті була видимою для всіх.

Як отримати доступ до Disney Plus

Якщо ви хочете насолоджуватися усім вмістом у Disney Plus, вам доведеться створити обліковий запис Disney Plus. На щастя, це досить просто. Вам потрібна лише IP-адреса, розташована в країні, де Disney Plus вже випущена, яку ви найпростіше отримати, просто перебуваючи в цій країні. Крім того, Disney Plus пропонує безкоштовну семиденну пробну версію для кожного, хто приєднається до служби. Виконайте такі дії, щоб отримати підписку на Disney Plus:

 1. Переходьте до disneyplus.com
 2. Натисніть “Почніть безкоштовну пробну версію“Зліва на екрані (або”Придбайте зараз“Якщо ви хочете отримати повний пакет, включаючи Hulu та ESPN +, хоча ви не зможете отримати безкоштовну пробну версію з цією опцією)
 3. Заповніть свою електронну адресу та натисніть “Погодьтесь і продовжуй
 4. Створіть надійний пароль і натисніть “Продовжуйте
 5. Виберіть свою підписку (щомісяця чи щорічно) та спосіб оплати (кредитна картка чи Paypal), заповніть свою інформацію (якщо ви обов’язково скасуєте свій рахунок до закінчення семиденного пробного періоду, вам не стягуватиме плата) та натисніть ‘Погодьтеся і підпишіться

Тепер у вас є доступ до всього доступного до цього часу вмісту Disney Plus. Перегляньте послугу старої класики Діснея, милого короткого Pixar, останнього блокбастера Marvel або найновіших оригіналів Disney Plus. Клацніть пограти, і насолоджуйтесь!

Якщо ви перебуваєте в країні, де ще не запущено Disney Plus, ви не отримаєте доступ до всього вмісту Disney Plus. Ви зможете зробити обліковий запис, але зіткнетеся з помилкою, яку сервіс, можливо, ще не запущено у вашій країні. Звичайно, ви отримаєте повний доступ до цього облікового запису, як тільки він стане доступним у цьому місці. Хоча поки що не існує дати запуску для кожної країни світу, ось такі дати ми знаємо:

Країни
Дата запуску
США, Канада, Нідерланди12 листопада 2019 року (запущено)
Австралія, Нова Зеландія, Пуерто-Рико19 листопада 2019 року (запущено)
Індія15 березня 2020 р. (Розпочато достроково через спалах Корони)
Австрія, Франція, Німеччина, Ірландія, Італія, Іспанія, Швейцарія, Великобританія24 березня 2020 року
Бельгія, Данія, Фінляндія, Ісландія, Норвегія, Португалія, ШвеціяЛіто 2020 року

Найкращі VPN для Disney Plus

Щит VPNВ ідеальному світі не потрібно було б відмовлятися від конфіденційності та безпеки, щоб можна було дивитись фільм. Але це реальність, коли мова йде про багато потокових сервісів, включаючи Disney Plus. Disney активно блокує IP-адреси від відомих постачальників VPN, що робить неможливим перегляд вмісту, захищаючись VPN.

На щастя, є кілька постачальників VPN з серверами, які дозволяють дивитися Disney Plus. Таким чином, ви можете дивитися цю потокову службу, не приносячи шкоди своїй безпеці. Ось три постачальники VPN, які можуть надати вам доступ до Disney Plus.

1. Surfshark

Surfshark – одна з наших улюблених сервісів VPN. Цей провайдер є відносним новачком, але швидко створив собі чудову репутацію. Він не реєструє ваше використання, має багато серверів та серверів і не обмежує кількість пристроїв, якими ви можете користуватися підпискою. Мабуть, найпривабливіше, це коштує лише кілька доларів на місяць. Особливість у Surfshark полягає в тому, що всі їх сервери, незалежно від їх місцезнаходження, нададуть вам доступ до веб-сайту та вмісту Disney Plus. Ми вважаємо Surfshark дуже хорошим постачальником VPN, який успішно захистить ваше інтернет-з’єднання, а також дозволить вам передавати потокове відео, як зазвичай. Детальніше про цього постачальника читайте в нашому детальному огляді або перейдіть безпосередньо на веб-сайт Surfshark, натиснувши банер нижче.

2. ExpressVPN

Як і Surfshark, ExpressVPN спеціально має на меті надати своїм користувачам доступ до веб-сайту Disney Plus. Якщо вибрати правильний VPN-сервер ExpressVPN, ви зможете легко і безпечно насолоджуватися багатьма фільмами та серіями на Disney Plus (доки ви підписалися на потокову платформу). Це стосується будь-якого сервера ExpressVPN у США, Канаді, Нідерландах та Австралії. Оскільки ExpressVPN – одна з найшвидших VPN сьогодні, ви, мабуть, навіть не помітите різницю в швидкості Інтернету. Не потрібно додаткового буферизації! Якщо ви хочете дізнатися більше про ExpressVPN, ви можете прочитати повний огляд їх служби VPN прямо тут або безпосередньо відвідати їх веб-сайт.

3. NordVPN

NordVPN – одна з найбільших та найкращих VPN на даний момент. Він має понад 5000 серверів у понад 60 країнах. Швидкість більшості серверів NordVPN велика. Більше того, це один із найбезпечніших VPN. NordVPN є надійним і має дуже зручний додаток. Якщо ви хочете переглянути Disney Plus, ви можете використовувати для цього американські, голландські або австралійські VPN-сервери. Надалі більше серверів можуть дозволити вам дивитися Disney Plus, зберігаючи ваше з’єднання. Ви можете ознайомитися з нашим більш детальним оглядом цього постачальника тут або перейти безпосередньо на їхній веб-сайт, натиснувши кнопку в полі нижче.

Досі не маєте доступу до Disney Plus?

Можливо, Disney Plus все ще не працює на вас, навіть коли ви підписалися на одну з цих послуг. Ви все одно будете захищені VPN, але просто не зможете отримати доступ до улюбленого вмісту на Disney Plus. Це означає, що вам доведеться вимкнути VPN? Не обов’язково. Є кілька простих прийомів, за допомогою яких можна спробувати виправити цю проблему:

 • Видаліть файли cookie та відстежувачі або відкрити вікно в режимі анонімного перегляду перш ніж відвідати веб-сайт Disney Plus Відстежувачі у вашому веб-переглядачі можуть перешкодити вам потрапити на потрібну сторінку та отримати доступ. Видаливши файли cookie або переглянувши їх у приватному вікні перегляду, він з’явиться так, ніби ви новий відвідувач, надаючи вам доступ.
 • Спробуйте інший VPN-сервер. Можливо, Disney заблокував IP-адресу сервера VPN, який ви використовуєте, тому він не може отримати доступ до їх служби. На щастя, багато VPN мають декілька серверів на одному сервері, тому ви можете легко перейти на інший. Якщо ви хочете отримати доступ до потокової платформи, залишаючись захищеною, просто виберіть інший сервер. З деякими VPN ви зможете вибрати інший сервер вручну. З іншими вам доведеться знову підключитися, поки вам не призначать інший IP-адресу. Якщо ви хочете перевірити, яку IP-адресу ви зараз використовуєте, ви можете дізнатися це, перейшовши до розділу “Що таке моя IP-адреса?” інструмент.

Важливе повідомлення про договір користувача Disney Plus

Леді СправедливостіТеоретично ви можете використовувати згадані вище VPN для перегляду Disney Plus у країні, до якої ви ще не мали доступу (поки). Все, що потрібно, – це вибрати правильне розташування сервера VPN. Однак це може бути прямим порушенням положень та умов Disney Plus. На момент написання угоди в користувальницькій угоді зазначається, що Disney Plus має географічні обмеження щодо їх вмісту і використовує різні технології та методи для визначення вашого фізичного місцезнаходження. Ця угода не забороняє прямо використовувати VPN, але умови можуть змінюватися. Є ймовірність, що Disney Plus почне “карати” користувачів, які намагаються отримати доступ до своїх послуг за допомогою VPN, наприклад, повністю заблокувавши їхній обліковий запис.

Перш ніж спробувати використовувати VPN для доступу до вмісту Disney Plus з іншої країни, будь ласка, ознайомтеся з користувацькою угодою. Ви можете знайти це внизу веб-сайту. Якщо угода змінилася або у вашій країні відрізняється, ви можете порушити її, використовуючи VPN для розблокування вмісту. Усі можливі наслідки, що виникають внаслідок цього, покладаються на користувача.

Заключні думки

Disney Plus – це великий успіх у світі онлайн-потоків. У ньому різноманітний зміст, починаючи від Попелюшки до Ханни Монтани та від документальних фільмів National Geographic до «Месників: Війна нескінченності». Більше того, це одна з найдешевших послуг там. Однак якщо ви не зможете насолоджуватися цим вмістом, не відмовляючись від безпеки VPN, вам може бути цікаво, чи варто отримувати підписку.

На щастя, у деяких постачальників VPN в будь-якому разі є сервери, які працюють з Disney Plus. Наприклад, Surfshark, ExpressVPN та NordVPN, ви зможете насолоджуватися усім вмістом Disney, залишаючись захищеним безпечним підключенням до Інтернету. Майте на увазі, що перед отриманням доступу до потокової служби вам завжди потрібна буде (платна) підписка на Disney Plus.

Отримавши підписку на Disney Plus, вам доведеться погодитися з умовами та умовами компанії. Хоча наразі вони не згадують VPN, угоди можуть змінюватися. Майте на увазі, що використання VPN для розблокування вмісту Disney Plus з іншої країни може порушувати правила Disney.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me