Як дивитися BBC iPlayer за межами Великобританії VPNOперегляд

Перегляд BBC iPlayer, коли ви не перебуваєте у Сполученому Королівстві, може бути досить складним завданням. Якщо є серія BBC або програма, яку ви хочете дивитись в Інтернеті, ви можете виявити, що ви не маєте доступу до BBC iPlayer. На щастя, існує спосіб легко отримати доступ до iPlayer BBC, де б ви не були. Перегляньте всі ваші улюблені серіали, документальні фільми та трансляції новин, забезпечивши зв’язок та перенаправляючи свій інтернет-трафік за допомогою VPN. Ця стаття пояснить, як саме це зробити.


Дивіться BBC iPlayer за межами Великобританії з VPN

Логотип BBC iPlayerVPN означає Virtual Private Network. VPN створює екранований тунель між вашим пристроєм та Інтернетом. Як результат, ніхто не зможе побачити, де ви знаходитесь та які веб-сайти ви відвідуєте. Якщо ви налаштуєте VPN правильним способом, що дуже легко зробити, BBC iPlayer не зможе побачити, що ви не знаходитесь у Великобританії, тож ви зможете просто отримати доступ.

VPN забезпечує більше конфіденційності, безпеки та свободи в Інтернеті. У випадку з BBC iPlayer, останній особливо важливий. VPN дає вам можливість дивитися улюблені програми в будь-якій точці світу. Це можливо, оскільки VPN приховує вашу IP-адресу. Натомість вам призначено IP-адресу VPN-сервера, який ви використовуєте.

Через це перегляд BBC iPlayer з будь-якої точки світу стане легким за допомогою VPN-з’єднання. Все, що вам потрібно, це підписка на хорошого і надійного постачальника VPN з серверами у Великобританії. Провайдери VPN зазвичай працюють з простими програмами та програмними засобами, які дозволяють зробити анонімне підключення до Інтернету. Більшість VPN мають програмне забезпечення, яке можна використовувати на всіх своїх пристроях, від Mac до Windows та iPhone до Android. Коли у вас буде хороший VPN, ви зможете переглядати BBC iPlayer в найкоротші терміни.

Перегляньте BBC iPlayer із VPN: Швидкий покроковий план

Ви хочете переглянути BBC iPlayer одразу, фактично не перебуваючи у Великобританії? Для цього вам знадобиться VPN Ось короткий покроковий посібник, який надасть вам безкоштовний доступ протягом декількох хвилин.

 1. Отримайте підписку з хорошим постачальником VPN та створити аккаунт. Один з постачальників, який ми рекомендуємо, – NordVPN. Ви також можете прокрутити вниз до нашого списку найкращих VPN для BBC iPlayer або перейти безпосередньо до наших 5 найкращих VPN-сетей цього моменту..
 2. Завантажте програмне забезпечення VPN на пристрої, який ви хочете використовувати для перегляду BBC iPlayer. Це може бути на комп’ютері Mac або Windows, а також на вашому смартфоні iPhone або Android.
 3. Увійдіть до програмного забезпечення VPN з обліковим записом, який ви створили на кроці 1. У більшості випадків все, що вам потрібно зробити, – це заповнити своє ім’я користувача та пароль.
 4. Виберіть VPN-сервер у Великобританії і підключиться до VPN. Клацання на розташуванні сервера часто достатньо. В інших випадках вам може знадобитися натиснути кнопку “увімкнути” в програмному забезпеченні VPN.
 5. Перейдіть на веб-сайт BBC iPlayer і передайте вміст вашого серця!

Найкращі VPN для iPlayer BBC

Не всі постачальники VPN підходять для перегляду BBC iPlayer за допомогою. Вам знадобиться, перш за все, VPN із серверами у Великобританії. Крім того, ви можете вибрати постачальника VPN, який пропонує пристойну швидкість, тому вам не доведеться чекати, поки показ показується в режимі трансляції. Нарешті, важливо, щоб обраний вами VPN мав програмне забезпечення, яке відповідає вашій операційній системі, наприклад, Windows або iOS.

Ось список постачальників VPN, які ми рекомендуємо переглянути BBC iPlayer.

ExpressVPN: швидка трансляція без буферизації

ExpressVPN – це, мабуть, найкращий постачальник VPN для BBC iPlayer. Вони пропонують сервери в різних місцях Великобританії, тому ви можете легко перейти на інший, якщо сервер не працює. Окрім того, що це дає вам великий вибір, усі сервери також дуже швидкі: ExpressVPN був беззаперечним переможцем наших тестів на швидкість. Ця максимальна швидкість робить ExpressVPN придатним провайдером для потокової передачі в цілому, не тільки для BBC iPlayer. Наприклад, поточна передача за допомогою Kodi – це просто з ExpressVPN.

ExpressVPN доступний для Windows, Mac, Android, iOS та Linux та має 30-денну гарантію повернення грошей. Крім того, ви можете користуватися послугою на до п’яти пристроях одночасно.

NordVPN: спеціалізовані сервери для BBC iPlayer

NordVPN має тисячі серверів, в тому числі багато у Великобританії. Не всі ці сервери працюють з BBC iPlayer, але нові часто додаються. Тому, можливо, трохи поглянувши, ви завжди знайдете сервер, який працює, навіть якщо iPlayer блокує деякі з них. Крім того, NordVPN пропонує спеціальні сервери, які можна використовувати для включення функції завантаження BBC iPlayer. Це наступні британські сервери: 481, 483, 717-720, 745-752, 757-764, 974-977, 1022-1025, 1044-1045. Щоб вибрати один із цих серверів, перейдіть до списку серверів у програмі NordVPN та натисніть на три точки позаду “Великобританія”..

NordVPN – досить швидкий VPN і працює для Windows, Mac, iOS та Android, а також для Linux. Крім того, NordVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей. Ви можете використовувати це, щоб спробувати послугу, перш ніж отримати собі довгострокову підписку.

Інші постачальники: CyberGhost та Surfshark

Різні інші постачальники VPN намагаються зробити доступним iPlayer BBC для своїх користувачів. Однак на момент тестування це не працювало для нас. IP-адреси серверів VPN часто змінюються раз у раз, тому що постачальники постійно додають нові сервери та замінюють старі. Це означає, що є ймовірність того, що незабаром знову перепрацюють провайдери.

Насамперед є CyberGhost. Раніше CyberGhost був відомий як одна з кращих безкоштовних VPN-сервісів, але з того часу вона перетворилася на повністю платну послугу. Все-таки CyberGhost – це дуже пристойний варіант. Вони пропонують спеціалізовані сервери для всіх видів потокових служб, включаючи Netflix USA, Disney Plus і, звичайно, BBC iPlayer. Хоча ця VPN не могла розблокувати BBC iPlayer для нас на момент тестування, вони працюють над цим питанням, і робочий сервер незабаром повинен знову працювати..

Другий варіант, який, на жаль, не працював для нас на даний момент – Surfshark. Surfshark – це дешева і хороша альтернатива більш дорогим VPN-послугам, таким як ExpressVPN. У багатьох випадках Surfshark ідеально підходить для трансляції. Наприклад, якщо мова йде про Netflix, то цей провайдер надає вам доступ до різних бібліотек по всьому світу. Ми очікуємо, що незабаром Surfshark також зможе знову розблокувати BBC iPlayer.

Пояснення обмежень програвача BBC iPlayer

Можливо, вам цікаво, чому ви продовжуєте стикатися з цими географічними обмеженнями, відвідуючи BBC iPlayer. Правда така: BBC має право на трансляцію певних серіалів та фільмів у межах Великобританії. Якщо люди з-за меж Великобританії спробують переглянути ці шоу, вони не отримають доступ до BBC iPlayer. В інших регіонах світу інші телевізійні станції мають права на ці серії та програми, тому BBC не може показувати їх вам.

BBC перевіряє вашу IP-адресу, щоб визначити ваше місцезнаходження, коли ви відвідуєте їх iPlayer. Якщо ваша IP-адреса знаходиться за межами Великобританії, вам буде відмовлено у доступі. Ось тут і входить VPN: він змінює вашу IP-адресу, щоб BBC подумала, що ви перебуваєте у Великобританії. Іншими словами, ви все одно зможете обійти блок і отримати доступ до потрібного вмісту.

Розблокування за допомогою VPN

Це не працює лише для iPlayer BBC. Є багато інтернет-платформ, служб та веб-сайтів, доступних лише з певних місць. Можливо, країна, в якій ви живете, використовує цензуру, щоб сховати великі частини Інтернету. У таких випадках також може допомогти VPN. Ви можете використовувати його, наприклад, для доступу до Facebook, або для перегляду футбольних матчів у будь-якій точці світу. Як згадувалося раніше, VPN також може надавати вам доступ до більшої бібліотеки Netflix.

Заключні думки: Дивіться BBC iPlayer з VPN

І NordVPN, і ExpressVPN прекрасно працюють з BBC iPlayer. Використовуючи один із цих VPN, ви зможете переглядати всі ваші улюблені серії, такі як Eastenders, Masterchef та Peaky Blinders, на iPlayer BBC. Інші постачальники, такі як Surfshark та CyberGhost, також обіцяють надати доступ до BBC iPlayer, хоча ці служби не працювали для нас, коли ми їх тестували. Зауважте, що ці VPN можуть надати вам доступ, але вони не гарантовано працюють. Якщо ви краще шукаєте хороший VPN, щоб самостійно переглянути вміст BBC, подивіться наші огляди VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map