Як дивитись MLB World Series в Інтернеті VPNOперегляд

Світова серія з бейсболу вищої ліги (MLB) – одне з найзначніших спортивних подій року, популярне серед любителів спорту на Суперкубку НФЛ або Лізі чемпіонів УЄФА.


Щороку близько 18 мільйонів американців налаштовуються на спостереження за тим, як команди чемпіонів Американської ліги (AL) та Національної ліги (NL) проходять головою в плей-оф кращого семи, який визначатиме, хто виграє бажаний трофей комісара . На жаль, люди, що знаходяться за межами США, можуть зіткнутися з деякими проблемами, коли намагаються дивитись ігри в Інтернеті. Нижче ви можете прочитати, чому це відбувається і як можна обійти це.

Популярність світової серії

Логотип світової серіїНе дивно, що найзначніша подія в бейсбольному календарі приносить чималий дохід. Вартість бренду світової серії MLB перевищила 124 мільйони доларів США у 2017 році. В США значна частина цих доходів припадає на рекламу та спонсорство. Це дозволяє мережі Fox безкоштовно транслювати світові серії для американських глядачів.

Оскільки має лише права на трансляцію світових серій у континентальній Америці, Fox використовує геоблокування, щоб запобігти нерезидентам дивитися ігри. Геоблокування програми Fox вимагає ввести дійсний поштовий індекс США, перш ніж надати доступ до пари. Потім він перевіряє вашу IP-адресу (IP-адресу), щоб перевірити ваше місцезнаходження, блокуючи IP-адреси, які не є США, від перегляду потоку

Поза межами США MBL складає більшу частину своїх доходів за продажі потокових пакетів World Series, які дозволяють громадянам, які не входять до США, переглядати ігри. На жаль, ці потокові пакети можуть бути дорогими і доступні не у всіх країнах.

На щастя, якщо ви один із оцінених 500 мільйонів любителів бейсболу у всьому світі, є спосіб обійти геоблокінг Фокса. Ви можете дивитись світові серії безкоштовно, використовуючи Віртуальну приватну мережу (VPN). У цій статті ви можете дізнатися, як використовувати VPN для перегляду світової серії в Інтернеті. Крім того, ми запропонуємо використовувати кілька кращих VPN-провайдерів.

Використання VPN для перегляду світової серії в Інтернеті

Геоблокування використовується для обмеження того, хто може переглядати певний вміст на основі географічної області, в якій вони проживають. Зазвичай це пов’язано з тим, що мовники або мережі мають лише права на показ програм у певних країнах.

Що стосується World Series, то мережа Fox не має прав на трансляцію та трансляцію ігор за межами США. Глядачів, які намагаються отримати доступ до потокових ігор через веб-сайт Fox Sports, просять ввести дійсний американський поштовий індекс. Потім перевіряється їх IP-адреса. Якщо IP-адреса вказує на те, що з’єднання відбувається за межами Сполучених Штатів, глядачеві заборонено перегляд потоку.

VPN можна використовувати для обходу геоблокування, оскільки він спрямовує ваш інтернет-трафік через сервер, розташований у Сполучених Штатах. Це означає, що коли ваша IP-адреса буде перевірена веб-сайтом Fox Sports, вона буде зареєстрована як базована в континентальній частині США, що дозволяє вам дивитися ігри безкоштовно.

Чому Реєстрація в службі VPN?

Переваги використання VPN виходять далеко за рамки лише перегляду світових серій. VPN пропонує вам ряд переваг та варіантів, які ви, можливо, не врахували.

 • Анонімний перегляд – У епоху відстеження файлів cookie, націленої реклами та продажу особистих даних перегляду, справжньої анонімності в Інтернеті може бути складним завданням. Послуги VPN направляють ваш інтернет-трафік через зашифрований тунель VPN. Це один з небагатьох способів перегляду Інтернету, не турбуючись про те, що дані та звички перегляду видобуваються чи продаються.
 • Обхід обмежень в Інтернеті – Якщо ви живете в країні, яка звичайно блокує доступ до певних веб-сайтів, служб або соціальних медіа, то VPN – це прекрасний спосіб отримати доступ до цього обмеженого вмісту. VPN постачаються з додатковим бонусом за затемнення вашого місцезнаходження та шифрування вашого трафіку. Це набагато складніше урядам чи службам безпеки відстежувати вашу діяльність в Інтернеті.
 • Захист від кіберзлочинності – Більшість людей були б здивовані кількістю особистої інформації, яку кіберзлочинці можуть отримати лише від свого щоденного перегляду та звичок у соціальних медіа. Захищаючи своє місцезнаходження та шифруючи свої дані, VPN допомагає захистити вас в Інтернеті та захистить вас від широкого кола кіберзлочинностей.

Який найкращий VPN для трансляції світової серії?

Вибір найкращої VPN для надання доступу до світової серії означає врахування низки важливих факторів. Вам потрібна будь-яка послуга VPN, яку ви використовуєте, щоб мати можливість підтримувати швидке та стабільне з’єднання. Ніщо не зіпсує вашу оцінку найбільшої події в бейсболі, як повільний і невпинний відеопотік.

Ціна також врахування. Однією з багатьох причин того, що люди користуються послугами VPN для перегляду світової серії, є значна вартість міжнародних потокових пакетів MLB. Використовувати VPN-послугу не має великого значення, яка коштує стільки, скільки послуга потокового потоку, за яку ви хочете уникнути оплати.

Зважаючи на ці фактори, ось наші пропозиції щодо найкращих VPN-сервісів, які ви можете використовувати для перегляду світової серії.

NordVPN

NordVPN – провідний постачальник швидких та безпечних VPN-послуг. Вони пропонують відмінне обслуговування за розумними цінами. Крім того, NordVPN має 30-денну гарантію повернення грошей, щоб ви могли протестувати послугу, не взявши на себе зобов’язання.

NordVPN пропонує підключення до великої кількості серверів у США. Це означає, що доступ до потокового покриття World Series не буде проблемою. Вони також відомі своєю безпекою та конфіденційністю. NordVPN використовує obfsproxy, щоб уникнути глибокої перевірки пакетів та застосовувати політику “без реєстрації”, щоб якомога більше анонімно переглядати ваш веб-перегляд..

ExpressVPN

ExpressVPN пропонує неймовірно зручний інтерфейс у поєднанні зі швидкістю швидкості з’єднання та розгалуженою мережею із серверами в 94 країнах. Їх служба VPN забезпечує стабільно високу швидкість з’єднання з їх американськими серверами. Це означає, що ви зможете передавати Світ серії, не турбуючись про пропуски чи буферизацію по довжині.

Як і NordVPN, ExpressVPN застосовує політику “без реєстрації”, що стосується ваших даних перегляду. Їх веб-сайт та програмне забезпечення є простим і легким у використанні. Більше того, їх команда з обслуговування клієнтів завжди під рукою, щоб допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем

Surfshark

Surfshark – це відмінний вибір для передачі світової серії через швидке з’єднання. Обійти геоблокування Fox не буде проблемою, коли ви використовуєте один із багатьох їхніх американських серверів. Їх відмінна швидкість підключення дозволить вам без проблем переглядати ігри світової серії.

Ціни на передплату Surfsharks дуже розумні. Якщо з будь-якої причини ви не зовсім задоволені їх обслуговуванням, вони пропонують 30-денну гарантію повернення грошей.

MLB канали та веб-сайти

 • Фокс Спорт (Нідерланди)
 • Фокс-спорт & ESPN (США)
 • MLB.TV (різні місця)
 • Спортивна мережа (Канада)
 • BT Sports (Великобританія)
 • Viasat Sport en Sport1 США (Кілька країн Європи)
 • ESPN (Австралія)
 • Фокс Спорт Азія (Азія)
 • Шеньчжень TV (Китай)

Канали та веб-сайти NPB

 • DAZN (Японія)

MLB Події

Подія
Дата
Сезон MLB20 березня до 30 жовтня 2019 року
Світова серія22 жовтня 2019 року
Гра 730 жовтня 2019 року

Події NPB

Подія
Дата
Серія Climax4 до 15 жовтня 2019 року

Фінальні думки

Якщо ви любитель бейсболу, ви не хочете пропустити зіткнення титанів, що є Всесвітньою серією. Це може бути дуже неприємно не мати можливості дивитися ігри тільки через те, де ви живете.

На щастя, вибравши правильну службу VPN, ви можете обійти геоблокування, яке не дозволяє людям за межами США переглядати деякі найважливіші ігри в бейсбольному календарі.

Завдяки VPN ви не просто отримаєте доступ до всіх благ світової серії. Це також дозволить вам переглядати Інтернет, не передаючи жодних особистих даних. Більше того, ви захищені від кіберзлочинності. Нарешті, ви також отримуєте повну свободу, і жоден контент не буде обмежений для вас. Це справжня безпрограшна ситуація.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me