Доступ до WhatsApp за кордоном: як обійти обмеження

Популярна служба обміну повідомленнями WhatsApp дозволяє користувачам безпечно обмінюватися текстовими повідомленнями, відеодзвінками та файлами один з одним. У той час, коли порушення даних є поширеними, WhatsApp звертається до багатьох людей. На жаль, WhatsApp заборонений у Китаї та Об’єднаних Арабських Еміратах і обмежений у багатьох інших країнах. Однак користувачі WhatsApp можуть отримати доступ до сервісу в цих країнах. Ось огляд обмежень WhatsApp за кордоном та способів їх подолання.


Які країни обмежують WhatsApp і чому?

В останні роки Китай значною мірою заборонив WhatsApp. У липні 2017 року уряд Китаю почав блокувати багато функцій WhatsApp. Вони включали обмін файлами, відео та голосові чати. Китай зняв блок через кілька тижнів. Але у вересні 2017 року уряд заблокував усі функції програми. Зараз заборона залишається в силі, незважаючи на занепокоєння, що порушує китайський бізнес.

Хоча заборона Китаю на WhatsApp відома, інші країни також обмежують програму. Катар та Об’єднані Арабські Емірати забороняють WhatsApp, а також Snapchat та FaceTime. Саудівська Аравія обмежувала деякі функції WhatsApp в минулому, особливо голосові дзвінки, але скасувала заборону в 2016 році. Інші країни, які тимчасово закрили WhatsApp, включають Бразилію, Уганду, Зімбабве, Єгипет та Марокко.

Чому вони забороняють WhatsApp?

Whatsapp логотипВарто вивчити, чому деякі країни тимчасово заборонили або закрили WhatsApp. Громадяни Бразилії мали більше свободи в Інтернеті. Країна навіть прийняла Інтернет-конституцію, яка підтримує нейтралітет мережі в 2014 році. Але у 2015 та 2016 роках уряд заблокував WhatsApp двічі. Це було через те, що уряд виник суперечку з власником WhatsApp Facebook щодо передачі даних для розслідування кіберзлочинів. З тих пір бразильський уряд прийняв більше законів, які борються з кіберзлочинністю. Але ці закони також обмежують Інтернет-свободу багатьох бразильців.

Туреччина заблокувала WhatsApp у листопаді 2016 року після арешту членів підтримуваної курдом Народної партії демократії (PDP). Турецький уряд все частіше вдається до інтернет-цензури. Це здебільшого для запобігання висвітленню в певних політичних подіях у ЗМІ. Вони стверджують, що ці дії спрямовані на те, щоб запобігти громадянським заворушенням. Однак вони значно обмежують Інтернет-свободу турецьких громадян.

До 2017 року Саудівська Аравія забороняла голосові дзвінки в службах WhatsApp, Skype та інших VoIP (Voice over Internet Protocol). Це ускладнило спілкування жителів Саудівської Республіки із зовнішнім світом. Метою було обмежити потік іноземних ідей та інформації в країну. Королівство скасувало цю заборону в 2017 році для сприяння розвитку бізнесу та економічного зростання. Китай поділяє думку про те, що такі послуги, як WhatsApp і Skype, повинні захищатись від негативних впливів.

Обмеження WhatsApp та Великий Брандмауер Китаю

Китайська заборона WhatsApp пов’язана зі спробами країни цензурувати вільне та відкрите спілкування. Програма китайської цензури в Інтернеті, відома як Великий Брандмауер Китаю, є однією з найбільш обмежувальних у світі. Уряд створив Брандмауер для блокування інформації, яка загрожує його комуністичним принципам. Він також функціонує для обмеження поширення зарубіжних та західних ідей у ​​країні.

WhatsApp викликає особливе занепокоєння уряду Китаю, оскільки він має вдосконалені функції шифрування. Технологія шифрування перешкоджає стороннім сторонам бачити розмови та повідомлення, що надсилаються через WhatsApp. Як результат, уряд побоюється, що громадяни Китаю будуть обмінюватися антикомуністичним контентом через WhatsApp. Ось чому додаток обмежено разом із багатьма іншими веб-сайтами.

У Китаї є інші сервіси обміну повідомленнями, такі як WeChat, який схожий на WhatsApp, але без функцій шифрування. Не дивно, що такі послуги, як WeChat, часто контролюються урядом. Крім того, WeChat надає інформацію китайському уряду на запит. Ця практика свідчить про те, що уряд глибоко підозріло ставиться до приватного спілкування. В результаті Китай сильно цензує своїх громадян.

Як обійти ці обмеження

Важливо зрозуміти, як уряди обмежують WhatsApp, щоб подолати ці обмеження. Коли уряд приймає рішення про блокування WhatsApp, вони повідомляють про це всі провайдери інтернет-послуг (ISP) в країні. Інтернет-провайдери зобов’язані блокувати підключення користувачів до програми, щоб вони більше не мали доступу до нього. Оскільки всі Інтернет-провайдери повинні відповідати, додаток заблоковано в кожному інтернет-з’єднанні в країні.

Незважаючи на ці заборони на WhatsApp, ви можете отримати доступ до послуги за допомогою віртуальної приватної мережі (VPN). Ви також можете використовувати VPN для доступу до забороненого веб-вмісту. VPN шифрує ваші дані та передає їх через проксі-сервер, який призначає вам іншу IP-адресу. Це приховує вашу фактичну IP-адресу та місцезнаходження та надсилає ваші дані через іншу країну. Таким чином, хтось у Китаї може обійти блок WhatsApp.

Відповідні параметри VPN для розблокування WhatsApp

Для доступу до WhatsApp у країнах, які обмежують його використання, потрібно спочатку підключитися до послуги VPN. Потім ви можете подолати обмеження та скористатись усіма функціями програми. У той же час, не всі VPN є надійними. Вам потрібно знайти службу VPN з розширеними функціями безпеки, великою мережею серверів та швидкістю з’єднання. Ось кілька варіантів VPN, які добре підходять для розблокування WhatsApp.

Доступ до WhatsApp з ExpressVPN

ExpressVPN оцінюється як найкраща загальна VPN-послуга цього моменту з точки зору швидкості, надійності та безпеки. Він дозволяє підключатися до мережі з понад 3000 серверів у більш ніж 90 країнах. Це означає, що ви можете обійти блоки WhatsApp у багатьох країнах, включаючи Китай. Насправді, ExpressVPN – це одне з найкращих VPN, якими ви можете користуватися, відвідуючи Китай.

На ExpressVPN існує багато різних функцій безпеки, щоб захистити вас під час використання WhatsApp. Особливості включають 256-бітове шифрування для захисту ваших даних, захист від витоку DNS та перемикач захисту, щоб запобігти передачі даних через незахищене з’єднання. Додаткові функції включають в себе перевірку IP та політику без реєстрації для подальшого захисту ваших приватних даних.

Ця послуга також відрізняється високою швидкістю, яка дозволяє вам надсилати тексти, повідомлення та голосові дзвінки через WhatsApp без затримок. Це також досить просте навігація та встановлення, що робить його хорошим вибором для новачків VPN, а також більш досвідчених користувачів.

Доступ до WhatsApp з CyberGhost

CyberGhost – це один із найпростіших доступних VPN-варіантів, що робить його ідеальним для нових користувачів VPN. Вам не потрібно бути високотехнологічним або мати попередній досвід роботи з VPN, щоб з’ясувати CyberGhost.

Процес розблокування WhatsApp простий. Все, що вам потрібно зробити, це відкрити програмне забезпечення CyberGhost і вибрати опцію Розблокувати основні веб-сайти. Звідти ви можете розблокувати WhatsApp лише одним клацанням миші. Програма також автоматично налаштує всі налаштування для вас.

Крім простоти використання, CyberGhost має багато інших важливих особливостей. Її мережа складається з тисяч серверів у 60+ різних країнах. Як і ExpressVPN, він пропонує 256-бітне шифрування, не має політики реєстрації журналів і має високу швидкість. Це дозволяє легко безпечно використовувати всі функції WhatsApp.

Використання VPN в Китаї

Незалежно від того, який варіант ви обрали, якщо ви подорожуєте до Китаю, є додаткові міркування. Якщо ви плануєте використовувати VPN в Китаї, пам’ятайте, що вибирайте свого постачальника ретельно та завантажуйте VPN, перш ніж виходити з дому. Це тому, що Китай також забороняє послуги VPN. Дотримуючись цих кроків, у вас не повинно виникнути проблем із використанням WhatsApp в Китаї.

Фінальні думки

Багато країн обмежують такі послуги, як WhatsApp, з різних причин. Деякі країни, такі як Китай, переживають, що люди надсилають антиурядові повідомлення. Або вони переймаються тим, щоб утримувати небажані впливи від своїх громадян. Тимчасові заборони WhatsApp часто трапляються в періоди громадянських заворушень або антиурядових протестів. Багато разів країни вдаються до цензури, щоб зменшити заворушення або заворушення. У будь-якому випадку, готовність уряду обмежити свободу своїх громадян є дуже суперечливою практикою.

Хороша новина полягає в тому, що незважаючи на урядові обмеження, громадяни та відвідувачі все ще можуть отримати доступ до WhatsApp. Якщо ви купуєте VPN у надійного постачальника, у вас є все необхідне для використання WhatsApp за кордоном. Поки ви налаштовуєте VPN перед виходом з дому, можна обійти обмеження WhatsApp у будь-якій країні.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me