Дивіться Лігу чемпіонів онлайн у всьому світі! | VPNOverview.com

Ліга чемпіонів – один з найбільш переглянутих та престижних міжнародних спортивних турнірів у світі та, мабуть, найвідоміший турнір для футбольних клубів у всьому світі. Багато людей по всьому світу люблять дивитися матчі та підтримувати свою улюблену команду. Однак якщо ви їдете у відпустку та хочете подивитися турнір із коментарями рідною мовою, у вас можуть виникнути труднощі. Багато потокових служб блокують використання вашої онлайн-підписки на спорт під час перебування в іноземній країні. Більше того, деякі сервіси потоку можуть блокувати певний географічний вміст. Це може означати, що ви не будете налаштовані на перегляд фіналу цього захоплюючого турніру чи будь-якого іншого матчу. На щастя, завжди є можливість вирішити цю проблему за допомогою VPN. Зрештою, за допомогою VPN ви можете дивитися Лігу чемпіонів так само, як і вдома. Ми розповімо вам, як саме це працює нижче.

Коли вам потрібен VPN для перегляду Ліги чемпіонів УЄФА?

Існують різні причини, чому люди потребують або отримують перевагу від VPN для перегляду Ліги чемпіонів УЄФА. У країнах, де футбол популярний, зазвичай ви можете дивитись усі ігри в прямому ефірі на телевізорі або все частіше передавати їх в Інтернеті. Перегляд футболу в Інтернеті пропонує переваги, але також і мінуси. Один із прикладів – геоблокування вмісту. На щастя, VPN можуть вирішити цю проблему. Ось кілька причин, чому вам потрібен VPN:

  • У вас є підписка на спортивний канал, який транслює ігри, але ви у відпустці чи за кордоном для бізнесу. Через геоблокаду ви не можете отримати доступ до каналу чи його вмісту.
  • Ви хочете переглянути матчі з коментарями певною мовою, яка не виходить у ефір у вашій країні.
  • Країна, в якій ви живете, не передає Лігу чемпіонів.
  • Ви не маєте доступу до телевізора, але у вас є доступ до пристрою з Інтернетом.
  • Ви перебуваєте в країні, де цензура уряду не дозволяє відвідувати веб-сайти, на яких можна передавати ігри Ліги чемпіонів.

З будь-якої причини, можливо, у вас немає (легкого) доступу до прямого ефіру Ліги чемпіонів, VPN може допомогти вам отримати доступ до цих матчів. Ми пояснимо, як це працює, щоб ви могли насолоджуватися улюбленими матчами Ліги чемпіонів УЄФА!

Перегляд Ліги чемпіонів з VPN

Усі вищезазначені проблеми зумовлені географічними обмеженнями. Це означає, що ви не маєте доступу до певного контенту, оскільки постачальник блокує вміст у вашому регіоні чи країні. Для отримання додаткової інформації про географічні обмеження та про те, як VPN може допомогти вам дістатися до певних послуг незалежно від цих обмежень, подивіться наш розділ про розблокування. Права на трансляцію Ліги чемпіонів УЄФА купували різні канали по всьому світу. Ці канали, як правило, можуть транслювати лише матчі у власній країні (адже це права, які вони зазвичай платять). Це означає, що ви можете часто дивитися матч лише на певному каналі, якщо ви перебуваєте в країні, де знаходиться цей канал.

Коли ви намагаєтесь передавати потоковий онлайн, платформи, які ви використовуєте, перевірять ваше місцезнаходження за допомогою вашої IP-адреси. Таким чином, вони можуть “заблокувати” вам доступ до певного контенту або навіть їх веб-сайту в цілому. За допомогою VPN ви можете підключитися до сервера, який знаходиться в іншій країні, і ви отримаєте IP-адресу цього сервера. Таким чином, здається, що ви отримуєте доступ до Інтернету з цієї конкретної країни. Поточні веб-сайти надають вам доступ до вмісту, який вони випускають у цій країні. Тепер ви можете дивитися Лігу чемпіонів УЄФА в прямому ефірі, де б ви не були, за умови, що у вас є досить швидке підключення до Інтернету та підключено до досить швидкого VPN-сервера (докладніше про це пізніше).


Використання VPN для перегляду Ліги чемпіонів: покрокове керівництво

Якщо ви хочете якомога швидше розпочати роботу з VPN, наприклад, якщо збирається почати збіг, ви можете виконати наступні дії:

  1. Отримайте підписку у надійного та доброго постачальника VPN. Для перегляду Ліги чемпіонів у всьому світі рекомендуємо CyberGhost. Цей провайдер – швидкий, надійний і за розумними цінами, гарантує повернення грошей на 45 днів. Клацніть помаранчеву кнопку внизу цього покрокового керівництва, якщо ви хочете розпочати роботу з CyberGhost відразу.
  2. Завантажте додаток VPN на вашому комп’ютері, ноутбуці, смартфоні чи планшеті – незалежно від того, на якому пристрої ви хочете переглянути матч.
  3. Запустіть додаток і виберіть потрібне місце розташування сервера VPN. Це залежить від того, який потік ви хочете розблокувати. Американському потоку знадобиться сервер США, тоді як італійському потоку, наприклад, потрібен італійський (або європейський) сервер. Програмне забезпечення CyberGhost інтуїтивно зрозуміло та дуже просте у використанні. Якщо ви все ще намагаєтеся зрозуміти, як вибрати сервер, ви завжди можете ознайомитися з нашим оглядом CyberGhost для отримання додаткових інструкцій.
  4. Протягом декількох секунд ви підключитесь до сервера VPN. Зараз зовнішньому інтернету все буде здаватися так, ніби ви переходите на веб-сайти з обраного вами місця. VPN буде активним у фоновому режимі вашого пристрою, тому ви його зовсім не помітите. Тобто, збережіть той факт, що ви зможете користуватися Інтернетом так, ніби перебуваєте в іншому місці. Найголовніше: у вас буде доступ до вашого потоку Ліги чемпіонів!

Інші переваги VPN

Ви можете змінити свою IP-адресу за допомогою VPN, через що веб-сайти думають, що ви перебуваєте в іншій країні. Але обхід географічних обмежень – це не все, що VPN може зробити для вас.

Підключившись до VPN, весь ваш інтернет-трафік шифрується, що значно ускладнює вашому інтернет-провайдеру, інтернет-трекерам, хакерам, державним установам або будь-яким іншим учасникам інформацію, що ви робите в Інтернеті. Навіть постачальник VPN не зможе побачити, що ви шукаєте в Інтернеті, якщо вони дотримуватимуться політики без реєстрації та дотримуватимуться її. Таким чином, приховуючи справжню IP-адресу та шифруючи свій трафік, ви робите свою інтернет-діяльність більш приватною. Загалом, інвестування у якісну VPN може забезпечити вам безпеку та анонімність, яких вимагає сучасна Інтернет.

За допомогою цього рішення ви можете не лише спостерігати за Лігою чемпіонів, ви також можете стежити за Чемпіонатом світу з футболу, Чемпіонатом Європи з УЄФА, Копа-Амеріка та Копа Лібертадоресом. Більше того, є багато інших видів спорту, за якими можна спостерігати, наприклад, баскетбол, американський футбол та хокей на льоду.

Найкращі постачальники VPN для перегляду Ліги чемпіонів

футболістиЩоб мати можливість дивитись Лігу чемпіонів УЄФА в Інтернеті, вам потрібно знайти хорошого постачальника VPN з серверами в потрібній країні або країнах, тобто в країнах, в яких доступні сервіси потокової передачі. Якщо у вас вже є підписка на спортивний канал (з виділеним потоком) у певній країні, вам потрібно переконатися, що у вашого постачальника VPN є сервери в цій конкретній країні.

Ще одним важливим фактором вибору правильної VPN є швидкість роботи серверів, що надаються VPN. Останнє, що ви хочете, – це пропустити вирішальну мету або момент, оскільки ваш потік потребує буферизації. З цієї причини швидке з’єднання є обов’язковим.

Ми не рекомендуємо використовувати безкоштовні послуги VPN, оскільки вони часто обмежують використання та швидкість використання ваших даних. Перегляд футбольної гри з безкоштовним VPN-сервісом може бути дуже неприємним. Наступні сервіси полегшать вам перегляд кожної гри без будь-якого відставання.

Surfshark для Ліги чемпіонів

Surfshark – це високоякісний, але дуже доступний постачальник VPN. Вони пропонують вражаючу кількість VPN-серверів у всьому світі, і це більш ніж ймовірно, що ви знайдете потрібний сервер. Більшість серверів дуже швидкі, і їх сервіс дуже зручний.

Якщо ви шукаєте дешевий, але приємний спосіб перегляду Ліги чемпіонів, ви неодмінно можете спробувати Surfshark.

ExpressVPN для Ліги чемпіонів

ExpressVPN надзвичайно швидкий і безпечний. Вони пропонують сервери по всьому світу. Через це легко знайти хороший сервер у вибраній країні. ExpressVPN ідеально підходить, якщо ви перебуваєте за кордоном протягом тривалого періоду часу або якщо у вас є підписка на міжнародний спортивний канал.

ExpressVPN має 30-денну гарантію повернення грошей, щоб ви могли протестувати їх обслуговування, перш ніж повністю взяти на себе передплату. Чому б не побачити, чи сподобався їхній VPN, переглянувши важливий матч Ліги чемпіонів?

CyberGhost для Ліги чемпіонів

CyberGhost – один із найбільш зручних та дешевих VPN-провайдерів. Цей VPN дуже швидкий і має сервери, розповсюджені по всьому світу. Це робить CyberGhost ідеальним для трансляції матчів Ліги чемпіонів. Більше того, програмне забезпечення легко встановлювати та використовувати на всіх пристроях та операційних системах.

Ще одним великим плюсом є те, що CyberGhost є відносно дешевим. Крім цього, вони пропонують велику 45-денну гарантію повернення грошей з усіма підписками. Їх плани починаються з менш ніж 4 доларів на місяць, що робить CyberGhost ідеальним, якщо ви шукаєте дешевий, але все ще дуже хороший VPN для перегляду Ліги чемпіонів.

Порада про бонуси: велика кількість потокових служб блокує користувачів, яких вони визнали користувачами VPN в наші дні. Можливо, ви отримаєте повідомлення із закликом вимкнути “розблокувальник” чи щось подібне, перш ніж ви отримаєте доступ до вмісту, який ви хочете переглянути. Netflix робить це, наприклад.

помилка netflix

Звичайно, ви не хочете, щоб це сталося, коли ви намагаєтесь дивитись Лігу чемпіонів. На щастя, CyberGhost має корисну додаткову функцію, яка запобігає цьому: виділені IP-адреси. Це унікальні IP-адреси VPN, які, на відміну від звичайних VPN-IP-адрес, використовуються лише одним користувачем. Це набагато складніше для потокових служб виявити, що ви використовуєте VPN, а згодом заблокувати вас.

Коли тривають матчі Ліги чемпіонів?

Через поточну коронну кризу багато матчів Ліги чемпіонів було скасовано. Нижче ви знайдете огляд різних етапів Ліги чемпіонів УЄФА 2019/2020, як вони мали бути зіграні.

Фаза
Дата
Груповий етап17 вересня до 11 грудня 2019 року
16 раунд (незавершений)18 лютого до 18 березня 2020 року
Чвертьфінал (перенесено)7, 8, 14 та 15 квітня 2020 року
Півфінал (перенесено)28 та 29 квітня, 5 та 6 травня 2020 року
Фінал (перенесено)30 травня 2020 року

На жаль, багато з цих етапів, зокрема частина 16-го туру, чвертьфіналу та півфіналу, цього року не можуть бути зіграні через епідемію. У результаті УЄФА вирішила перенести фінал. Нової дати ще не оголошено. Будь-які нові розробки будуть включені до цієї статті якнайшвидше.

Канали, які транслюють Лігу чемпіонів

Для перегляду Ліги чемпіонів протягом сезону 2019/2020 року вам також потрібен обліковий запис в одній з наступних служб:

Європейські послуги мовлення

Країна
Служба мовлення
АлбаніяТрінг
АндорраRMC Sport
ВірменіяВірменія ТБ
АвстріяНебо Австрія
АзербайджанCBC Sport, AzTV
БілорусьБілорусь телебачення
БельгіяRTL, Q2, VIER, Proximus (FR), Proximus (NL)
Боснія і ГерцеговинаSportKlub, Arena Sport
БолгаріяA1, bTV Media Group
ХорватіяHRT, VIPNET
КіпрCYTA
Чеська Республікаo2
ДаніяViasat Данія
ЕстоніяУсі медіа-балтії
ФінляндіяMTV
ФранціяRMC Sport
БЮР МакедоніяМакедонія Телеком
ГрузіяШовковий спорт
НімеччинаSky Deutschland
ГреціяCOSMOTE TV
УгорщинаMTVA, TV2
ІсландіяStod 2 Sport
Республіка ІрландіяRTÉ, Virgin Media
ІзраїльСпортивний канал
ІталіяSky Italia
КазахстанQazSport
КосовоКуйтеса
ЛатвіяУсі медіа-балтії
ЛитваУсі медіа-балтії
ЛюксембургRTL, RMC Sport
МальтаPBS, ТСН
Молдова3 канал
МонакоRMC Sport
ЧорногоріяSportKlub, Arena Sport
НідерландиZiggo Sport, Вероніка
НорвегіяВіасат
ПольщаTelewizja Polsat
ПортугаліяОдинадцять видів спорту
РумуніяTelekom Sport, Digi Sport
РосіяМатч телевізора
Сан-МариноSky Italia
СербіяRTS, Arena Sport
СловаччинаПомаранчевий спорт
СловеніяPro Plus, SportKlub
ІспаніяМовістар
ШвеціяВіасат
ШвейцаріяРТС, телеклуб
УкраїнаВоля ТБ, Футбол 1
Об’єднане КоролівствоBT Sport
ВатиканSky Italia

За межами Європи

Країна
Служба мовлення
АфганістанSony
АлжирbeIN Спорт
АнголаКанал +, Суперспорт
АнгільяСпортивні потоки, SportsMax
Антигуа & БарбудаСпортивні потоки, SportsMax
АргентинаFox Sports, ESPN, Facebook
АрубаFlow Sports, SportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook, Ziggo Sport, Veronica
Острів ВознесінняFox Sports, ESPN, Facebook
АвстраліяOptus Sport
Австральські островиRMC Sport
БагамиСпортивні потоки, SportsMax
БахрейнbeIN Спорт
БангладешSony
БарбадосСпортивні потоки, SportsMax
БелізFox Sports, ESPN, Facebook
БенінКанал +, Суперспорт
Бермудські островиСпортивні потоки, SportsMax
БутанSony
БолівіяFox Sports, ESPN, Facebook
БонайреFlow Sports, SportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook, Ziggo Sport, Veronica
БотсванаКанал +, Суперспорт
БразиліяТернер, Facebook
Британські Віргінські островиСпортивні потоки, SportsMax
БрунейGoal.com
Буркіна-ФасоКанал +, Суперспорт
БурундіКанал +, Суперспорт
КамбоджаGoal.com
КамерунКанал +, Суперспорт
Канада
DAZN
Кабо-ВердеКанал +, Суперспорт
Кайманові островиСпортивні потоки, SportsMax
Центральноафриканська республікаКанал +, Суперспорт
ЧадbeIN Спорт, Канал +, Суперспорт
ЧиліFox Sports, ESPN, Facebook
КитайPPTV
КолумбіяFox Sports, ESPN, Facebook
Коморські островиКанал +, Суперспорт
КонгоКанал +, Суперспорт
Коста-РікаFox Sports, ESPN, Facebook
КубаСпортивні потоки, SportsMax
КюрасаоFlow Sports, SportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook, Ziggo Sport, Veronica
Демократична Республіка КонгоКанал +, Суперспорт
ДжибутіbeIN Спорт, Канал +, Суперспорт
ДомінікаСпортивні потоки, SportsMax
Домініканська республікаFlow Sports, SportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook
ЕквадорFox Sports, ESPN, Facebook
ЄгипетbeIN Спорт
СальвадорFox Sports, ESPN, Facebook
ЕритреяКанал +, Суперспорт
ЕфіопіяКанал +, Суперспорт
Фолклендські островиFox Sports, ESPN, Facebook
ФіджіТелебачення FBC
Французька ГвіанаFox Sports, ESPN, Facebook, RMC Sport
Французька ПолінезіяRMC Sport
Французькі південні та антарктичні земліRMC Sport
ФутунаRMC Sport
ГабонКанал +, Суперспорт
ГамбіяКанал +, Суперспорт
ГанаКанал +, Суперспорт
ГренадаСпортивні потоки, SportsMax
ГваделупаFlow Sports, SportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook, RMC Sport
ГватемалаFox Sports, ESPN, Facebook
Гвінея-КонакриКанал +, Суперспорт
Гвінейський екваторКанал +, Суперспорт
Гвінея-БісауКанал +, Суперспорт
ГайанаSportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook
ГаїтіСпортивні потоки, SportsMax, Канал+
ГондурасFox Sports, ESPN, Facebook
ГонконгbeIN Спорт
ІндіяSony Six
ІндонезіяЗагальний вибух спорту
ІранbeIN Спорт
ІракbeIN Спорт
Берег Слонової КісткиКанал +, Суперспорт
ЯмайкаСпортивні потоки, SportsMax
ЯпоніяDAZN
ЙорданіяbeIN Спорт
КеніяКанал +, Суперспорт
КувейтbeIN Спорт
КиргизстанСаран
ЛаосGoal.com
La RéunionRMC Sport
ЛіванbeIN Спорт
ЛесотоСуперспорт
ЛіберіяКанал +, Суперспорт
ЛівіяbeIN Спорт
МакаоTDM Desporto
МадагаскарКанал +, Суперспорт
МалавіКанал +, Суперспорт
МалайзіяGoal.com
МальдівиSony
МаліКанал +, Суперспорт
МартінікаFlow Sports, SportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook, RMC Sport
МавританіяbeIN Спорт, Канал +, Суперспорт
МаврикійRMC Sport, Canal +, SuperSport
МайоттаRMC Sport
МексикаFox Sports, ESPN, Facebook
МароккоbeIN Спорт
МонголіяSPS HD, дивіться телевізор
МонтсерратСпортивні потоки, SportsMax
МозамбікКанал +, Суперспорт
М’янмаSkynet
НамібіяКанал +, Суперспорт
НепалSony
НевісСпортивні потоки, SportsMax
Нова КаледоніяRMC Sport
Нова ЗеландіяSky NZ
НікарагуаFox Sports, ESPN, Facebook
НігерКанал +, Суперспорт
НігеріяКанал +, Суперспорт
ОманbeIN Спорт
ПакистанSony
ПалестинаbeIN Спорт
ПанамаFox Sports, ESPN, Facebook
ПарагвайFox Sports, ESPN, Facebook
ПеруFox Sports, ESPN, Facebook
ФіліппіниGoal.com
КатарbeIN Спорт
РуандаКанал +, Суперспорт
СабаFlow Sports, SportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook, Ziggo Sport, Veronica
Сан-Томе & ПринципКанал +, Суперспорт
Саудівська АравіяbeIN Спорт
СенегалКанал +, Суперспорт
Сейшельські островиКанал +, Суперспорт
Сьєрра-ЛеонеКанал +, Суперспорт
СінгапурGoal.com
СомаліbeIN Спорт, Канал +, Суперспорт
Південна АфрикаСуперспорт
Південна КореяSPO TV
Шрі ЛанкаSony
Сент-БартсFlow Sports, SportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook, RMC Sport
Святий ХристофорСпортивні потоки, SportsMax
Святий ЄвстатійFlow Sports, SportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook, Ziggo Sport, Veronica
Свята Єлена & ВознесінняКанал +, Суперспорт
Сент-КітсСпортивні потоки, SportsMax
Сент-ЛюсіяСпортивні потоки, SportsMax
Святий МартінFlow Sports, SportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook, RMC Sport, Ziggo Sport, Veronica
Сен-П’єр & МікелонFlow Sports, SportsMax, Fox Sports, ESPN, Facebook, RMC Sport
Сент-Вінсент & ГренадиниСпортивні потоки, SportsMax
СуданbeIN Спорт
СурінамFox Sports, ESPN, Facebook
СвазілендСуперспорт
СиріяbeIN Спорт
ТайваньGoal.com
ТаджикистанСаран
ТанзаніяКанал +, Суперспорт
ТаїландGoal.com
ЙтиКанал +, Суперспорт
ТортолаСпортивні потоки, SportsMax
Тринідад & ТобагоСпортивні потоки, SportsMax
ТунісbeIN Спорт
ТуркменістанСаран
Турки & Острови КайкосСпортивні потоки, SportsMax
УгандаКанал +, Суперспорт
Об’єднані Арабські ЕміратиbeIN Спорт
Сполучені ШтатиUnivision, TNT, B / R Live
УругвайFox Sports, ESPN, Facebook
УзбекистанСаран
ВенесуелаFox Sports, ESPN, Facebook
В’єтнамК+
УоллісRMC Sport
ЄменbeIN Спорт
ЗамбіяКанал +, Суперспорт
ЗанзібарКанал +, Суперспорт
ЗімбабвеКанал +, Суперспорт

Деякі з цих сервісів пропонують безкоштовні пробні рахунки або для початку абсолютно безкоштовно. Це означає, що ви можете користуватися їх послугою безкоштовно, принаймні пару днів. Таким чином, вам не доведеться отримувати підписку, якщо ви хочете переглянути лише одну чи дві ігри. Це ідеально, якщо ви відпочиваєте, але все ж хочете практично розвеселити свою країну чи улюблену команду. Деякі постачальники VPN також пропонують безкоштовну послугу. У поєднанні з безкоштовною пробною версією однієї з згаданих вище служб, Ви можете дивитися Лігу чемпіонів абсолютно безкоштовно. Однак з безкоштовним VPN ви не отримуєте тих самих функцій, що і з платною підпискою VPN. Ваші дані, швидкість і навіть безпека можуть бути обмежені безкоштовним VPN.

Фінальні думки

Якщо ви хочете переглядати ігри Ліги чемпіонів з будь-якої точки світу, у вас є кілька варіантів. По-перше, вам потрібна підписка на один із каналів чи онлайн-сервісів, які транслюють матчі у вибраній вами країні. Після цього вам знадобиться VPN з серверами в цьому конкретному окрузі. Підключившись до VPN-сервера в іншій країні, ви можете змінити своє віртуальне місцезнаходження, щоб отримати доступ до потоку чи веб-сайту, які в іншому випадку ви не зможете переглянути. Це дозволить вам дивитися будь-яку гру Ліги чемпіонів. Спробуйте VPN-сервіс та насолоджуйтесь улюбленою командою!

Відмова: Важливо усвідомити, що вищезазначене складається лише з підказок, які допоможуть вам спостерігати улюблені матчі Ліги чемпіонів, незалежно від того, де ви знаходитесь. Однак завжди ви несете свою відповідальність ознайомитись з угодами користувачів будь-якого каналу чи (потокової) служби, яку ви використовуєте для перегляду Ліги чемпіонів та для дії відповідно до цієї угоди.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me