Дивіться хокей НХЛ у всьому світі: дізнайтеся, як! | VPNOперегляд

Хокей на льоду – один з найпопулярніших видів спорту в США та Канаді, а НХЛ багато хто спостерігає по всьому світу. NHL (Національна хокейна ліга) – найпопулярніша хокейна ліга США та Канади. Однак у любителів хокею за межами США та Канади можуть виникнути проблеми з доступом до хорошого прямого ефіру. Нижче ви можете дізнатися, як ви можете дивитись усі свої улюблені ігри з хокею на льоду з будь-якого місця.


У більшості постачальників за межами Північної Америки спостерігати будь-яку гру з хокею на льоду може бути досить важко. Американські або канадські компанії, які поширюють права на трансляцію ігор, дозволять глядачам у США та Канаді лише дивитись прямі трансляції. Це може бути дуже неприємно, якщо ви хочете дивитися улюблену команду, але ви десь у світі.

За допомогою VPN (Virtual Private Network) ви можете змінити своє віртуальне місцезнаходження та переглядати NHL з будь-якої точки світу. Нижче ви можете дізнатися, як це працює.

Коли вам потрібен VPN для перегляду НХЛ?

Є кілька причин, чому комусь може знадобитися VPN для перегляду НХЛ. Це найпоширеніші:

 • Ви живете за межами США або Канади і хочете дивитися НХЛ.
 • Ви відпочиваєте за межами США або Канади і хочете подивитися НХЛ
 • Ви хочете безкоштовно дивитися НХЛ на загальнодоступному каналі за межами своєї країни

Як я можу дивитись НХЛ із VPN?

Проблеми, згадані вище, усі мають однакову причину; географічні обмеження. Це означає, що певний вміст доступний лише для глядачів в одній країні чи кількох вибраних країнах. Це часто пов’язане з розподілом прав. Ви повинні платити за права на трансляцію спортивних ігор, і ви повинні робити це окремо для кожної країни. Якщо спорт не має достатньої кількості переглядів в країні, каналам буде недостатньо цікаво придбати права на ефір цих ігор.

В Інтернеті веб-сайти, які передають спортивні ігри, перевірять ваше місцезнаходження, щоб побачити, чи потрібно вам дозволити дивитися гру чи ні. Вони роблять це, дивлячись на вашу IP-адресу.

За допомогою VPN ви можете приховати власну IP-адресу та замінити її IP-адресою, наприклад, у США. Коли ви підключаєтесь до Інтернету за допомогою VPN, ви робите це через сервер VPN. Ви часто можете вибрати, де ви хочете, щоб цей сервер був, щоб ви могли отримати доступ до вмісту в цій країні.

Що ще робить VPN?

Крім того, що VPN може допомогти вам обійти географічні обмеження, він також захищає вашу конфіденційність і анонімізує ваші онлайн-дії. Жоден хакер, уряд чи компанія не можуть бачити, чим ви займаєтесь в Інтернеті, або відслідковувати його.

VPN-з'єднання ІнтернетЯк згадувалося раніше, ви підключаєтесь до VPN-сервера, коли ви отримуєте доступ до Інтернету за допомогою VPN. Ви часто можете вибрати сервер у своїй країні або в будь-якій іншій країні, в якій постачальники VPN мають сервери. Весь ваш трафік даних переспрямовується через цей сервер. Більше того, все зашифровано, тому ніхто не може зламати те, що ви робите.

Оскільки ви підключаєтесь до Інтернету через цей зовнішній сервер, ви отримуєте IP-адресу цього сервера. Ваша власна IP-адреса залишатиметься прихованою, що анонімізує всі ваші онлайн-дії.

Таким чином, за допомогою VPN ви зможете переглядати свою улюблену гру з хокею на льоду, яку випускаєте лише в іншій країні. Але ви також будете абсолютно анонімні, роблячи це, і ніхто, навіть ваш Інтернет-провайдер, не зможе побачити, що ви робите.

Запобігання відключення NHL за допомогою VPN

nhl гравцівІноді ви не можете дивитися гру, навіть якщо ви перебуваєте в США і маєте передплату на канал, який транслює ігри NHL. Вони називають це затемненням, і це стосується прав місцевого мовлення.

Можливо, у вас є підписка на велику національну мережу, але права на певну гру можуть бути в руках місцевого телеканалу. Якщо ви перебуваєте в районі цієї місцевої телевізійної станції, ви не зможете переглядати гру через вашу підписку. Вони роблять це, тому що хочуть підштовхнути вас до перегляду цього локального каналу.

Відключення може дуже дратувати, на щастя, це можна вирішити за допомогою VPN. Єдине, що вам потрібно зробити – це підключитися до VPN-сервера за межами цього місцевого телеканалу і переглянути гру в прямому ефірі, з підпискою. У більшості випадків ви можете переглянути гру пізніше.

На веб-сайті NHL є детектор затемнення, який показує, чи будете ви суб’єктом затемнення.

Дивіться Кубок Стенлі у всьому світі

Важливою ціною в рамках НХЛ є Кубок Стенлі. З цієї причини багато людей за межами США та Канади хочуть бачити ігри Кубка Стенлі. Це також можливо, підключившись до сервера в США або Канаді за допомогою VPN. Крім того, вам знадобиться підписка на один із каналів, що транслюють ці ігри. Для ігор 2019/2020 це будуть: NBC, NBCSN, NHLN, мережа США та CNBC.

Кращі VPN-провайдери для перегляду НХЛ

Кубок СтенліЯкщо ви хочете подивитися ігри НХЛ з VPN, слід пам’ятати про деякі речі. Провайдеру VPN необхідно мати сервери в США та / або Канаді, бажано, кілька хороших серверів, які пропонують стабільне з’єднання.

Для перегляду ігор без будь-якого відставання або буферизації, зв’язок із сервером повинен бути швидким. Це також залежить від того, де ви знаходитесь у світі, але деякі постачальники VPN мають значно швидші сервери, ніж інші.

І останнє, але не менш важливе, постачальнику VPN потрібно мати хороший захист і бути всебічним хорошим VPN. Нижче ви можете побачити деякі рекомендовані VPN-провайдери для перегляду NHL.

ExpressVPN для НХЛ

ExpressVPN – один з найкращих VPN-провайдерів. У цього постачальника є багато серверів у всьому світі, включаючи США та Канаду. Їх сервери дуже швидкі і пропонують стабільне з’єднання. ExpressVPN має максимально можливе шифрування для всіх своїх планів підписки. Їх програми зручні в користуванні та дуже прості в установці та використанні. Все це робить ExpressVPN ідеальним VPN для перегляду NHL.

На додаток до всього, ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей. Таким чином ви можете перевірити їх службу, переглянувши Кубок Стенлі, і якщо вам це не сподобається, ви отримаєте гроші, не задаючи запитань.

IPVanish для NHL

IPVanish, можливо, має найшвидшу мережу серверів усіх VPN-провайдерів. Їх зв’язки завжди стабільні. Велика кількість їх багатьох серверів розташована в США або Канаді, що робить провайдера VPN ідеальним для перегляду NHL.

IPVanish також має сильні методи шифрування, що забезпечить вашу безпеку в Інтернеті та анонімність. З їх 7-денною гарантією повернення грошей ви можете перевірити їх службу, спостерігаючи за грою улюбленої команди. Якщо вам не сподобається це VPN, ви можете повернути свої гроші.

 ВипрВПН для НХЛ

Ми також можемо рекомендувати VyprVPN. Цей постачальник VPN пропонує високу швидкість з’єднання та більш ніж достатньо серверів у США. В цілому вони є надійним постачальником, який управляє власними серверами для захисту вашої конфіденційності.

VyprVPN – одна з дешевих VPN-послуг там. Їх гарантія повернення грошей становить лише 3 дні, але цього достатньо, щоб подивитися гру та побачити, чи працює вона для вас.

NHL: Канали та події

Як було сказано вище, вам потрібно знайти канал, який транслює ігри NHL. Нижче ви знайдете список каналів у різних країнах та деякі важливі події NHL.

Канали та веб-сайти, які транслюють NHL

 • Логотип НХЛFox Sports (Нідерланди)
 • NBC, CNBC, NBCSN, NHL Network та Мережа США (США)
 • CBC, Sportsnet і SN360 (Канада)
 • Premier Sports (Великобританія)
 • Канал + (Франція)
 • Спорт 1 (Німеччина, Австрія та Швіцерленд)
 • Viasat Sport (Скандинавія, країни Балтії та частини Східної Європи)
 • ESPN BR (Бразилія)

NHL Події

ПодіяДата
Регулярний сезон НХЛЗ 2 жовтня 2019 року до 4 квітня 2020 року
Всезіркова гра25 січня 2020 року
Плей-оф Кубку СтенліПісля 4 квітня 2020 року
Фінали Кубка СтенліКінець травня до початку червня 2020 року
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me