Дивіться формулу 1 онлайн, де б ви не були! | VPNOперегляд

Формула 1 – вид спорту, який приваблює глядачів з усього світу. Оскільки це такий міжнародний вид спорту, що гонки відбуваються по всьому світу, багато країн проводять гонки по телевізору. Однак є країни, де перегони не транслюються. Якщо ви хочете переглянути Формулу 1 в одній із цих країн, вам знадобиться закордонний веб-сайт, який передає формулу 1 та VPN (віртуальна приватна мережа).


Використовуйте VPN, щоб дивитися формулу 1 онлайн

Навіщо вам потрібен VPN, щоб дивитися Формулу-1 онлайн? Ну, причина проста: через перегляд прав. Через свою популярність Формула 1 має досить дорогі телевізійні права. Це означає, що телерадіокомпанія повинна заплатити чималі гроші, щоб показати гонку. Зазвичай це не буде проблемою, але ці телерадіокомпанії лише купують права показувати перегони у своїй країні. Якщо ви не живете в цій країні, ви не зможете спостерігати за гонкою, навіть не в Інтернеті. Ці телерадіокомпанії та їх веб-сайти також дуже легко заблокувати перегляд їх вмісту F1 з іншої країни. Вони просто використовують так званий геоблок для блокування сторонніх IP-адрес.

Ось чому вам потрібна VPN. VPN – це спосіб захистити Інтернет-з’єднання, встановивши захищений VPN-тунель, який з’єднує вас з Інтернетом через зовнішній VPN-сервер. Цей процес також надає вам іншу IP-адресу: сервер VPN, до якого ви підключились. Якщо ви виберете сервер в іншій країні, ви будете використовувати IP-адресу цього сервера, і веб-сайти будуть думати, що ви перебуваєте в цій країні. Ви можете використовувати це для розблокування контенту, зокрема потоків, відео та веб-сайтів. Щоб переглянути Формулу 1, ви використовуєте її для розблокування потоку, який надає телерадіокомпанія в іншій країні.

гоночний автомобільНаприклад: ми працюємо з Нідерландів. Хоча Формула 1 стає все популярнішою завдяки Максу Верстаппену (дуже популярному голландському драйверу Формули-1), ми не завжди можемо спостерігати за Формулою 1, оскільки наша місцева телерадіокомпанія не має прав на мовлення. Для того, щоб спостерігати за Формулою 1, ми маємо підключитися до британського Sky Sports. Використовуючи VPN, ми можемо практично змінити місцезнаходження нашого інтернет-зв’язку, щоб веб-сайт Sky Sports вважав, що ми перебуваємо у Великобританії. Це дозволяє нам без проблем спостерігати за потоками їх Формули-1.

Хочете отримати більш глибоку інформацію про послуги VPN? Перегляньте цю статтю: пояснив VPN.

Коли вам потрібен VPN, щоб переглянути F1?

Вам знадобиться VPN для перегляду Формули 1 у певних ситуаціях. Деякі приклади таких ситуацій:

 • Ви у відпустці чи у відрядженні але хочете дивитись трансляцію Формули-1 із своєї країни (наприклад, через коментар).
 • Ви опиняєтесь у країні, де вони не транслюють Формулу-1 зовсім.
 • Вам не подобається наданий коментар від телерадіомовників у вашій країні (це досить популярна причина в Нідерландах).

5-хвилинне покрокове керівництво: як дивитися Формулу-1 де завгодно

Якщо ви читаєте цю статтю, швидше за все, ви просто хочете якнайшвидше спостерігати за гонками Формули-1. Ось чому ми створили простий покроковий посібник, який допоможе вам розпочати роботу менше ніж за п’ять хвилин, незалежно від того, де ви знаходитесь у світі. Ось що потрібно зробити:

 1. Підпишіться на гідного постачальника VPN. У вас виникають проблеми з вибором? Прекрасним провайдером для перегляду Формули-1 є ExpressVPN. Цей VPN надійний, швидкий і дешевий. Крім того, якщо ви не задоволені своїм VPN, ви можете скористатися гарантією повернення грошей протягом перших 45 днів підписки. Почніть роботу відразу, натиснувши помаранчеву кнопку внизу.
 2. Отримавши підписку ExpressVPN, ви завантажити додаток VPN на своїх пристроях (ноутбук, смартфон, планшет тощо). Ви зможете знайти потрібне завантаження на офіційному веб-сайті вашого постачальника VPN.
 3. Після завантаження запустіть додаток, вибрати сервер VPN в країні, з якої ви хочете передати потоковий канал та підключитися до нього. Додатки ExpressVPN дуже прості у використанні, тому вам не доведеться турбуватися. Якщо ви відчуваєте себе подібними, вам потрібно трохи більше керівництва, ви можете знайти більше інформації в нашому огляді ExpressVPN.
 4. Ви будете підключені до сервера за лічені секунди. Тепер ви можете переглядати Інтернет так, ніби ви фактично перебуваєте в країні обраного сервера. VPN підтримуватиме безпечне з’єднання у фоновому режимі вашого комп’ютера. Тепер ти можеш дивіться потоки Формули-1.

Спосіб отримання доступу до потоку Формули-1 відрізняється в залежності від країни. У деяких країнах вам знадобиться передплата на службу, яка забезпечує потоки. Якщо ви вибираєте британський сервер, наприклад, ви можете використовувати потоки, надані британським Sky Sports для перегляду гонок. В решті цієї статті ви отримаєте ще кілька пропозицій щодо різних VPN, які ви можете використовувати, потоки в різних країнах, і розповімо більше про те, як працюють VPN та їх переваги.

Найкращі VPN-сервіси для перегляду Формули-1

Підбір правильної послуги VPN для вас може бути досить клопотом. На щастя, є певні аспекти, на які можна зосередитись, якщо ви хочете переглянути Формулу 1 з VPN. Найважливішими аспектами в цьому випадку є: швидкість, розташування сервера, ціна та зручність використання. Нижче ви знайдете список трьох VPN-служб, які добре підходять для перегляду Формули-1 в Інтернеті. Шукаєте більш широкий список? Перегляньте наш список постачальників VPN першого рівня.

ExpressVPN для Формули 1

ExpressVPN – це дуже популярний VPN, який швидко працює, має багато серверів у багатьох країнах та дуже зручний у користуванні. Це робить його одним з найкращих, якщо не найкращим для перегляду F1. Окрім чудових специфікацій, цей VPN надає чудову підтримку клієнтів та має 30-денну гарантію повернення грошей. Все це робить ExpressVPN кращим VPN для більшості любителів Формули-1.

NordVPN для Формули 1

NordVPN – це відмінна, дуже популярна VPN, яка виконує свою роботу дуже добре, якщо ви хочете використовувати її для перегляду Формули 1. Цей провайдер не веде журналів і має спеціальні сервери як для потокового, так і для P2P трафіку. Що стосується розблокування потоків, NordVPN – це, мабуть, найкращий постачальник, який ви могли обрати.

Більше того, NordVPN неймовірно безпечний і досягає високих швидкостей зі своїми серверами. Тому вам не доведеться часто чекати, коли потік завантажується. Ви можете спробувати NordVPN всього за пару євро на місяць. Крім цього, ви також отримаєте 30-денну гарантію повернення грошей, яку можете використати, якщо постачальник не влаштовує вас..

CyberGhost для Формули 1

CyberGhost є кращим VPN для будь-якого глядача, який шукає хорошої вартості, без того, щоб жертвувати продуктивністю. Цей провайдер є надзвичайно зручним VPN, який працює в цілому. Це в поєднанні з однією з найнижчих цін будь-якого преміального VPN робить CyberGhost хорошим VPN для перегляду Формули 1. Не впевнений, чи CyberGhost для вас? Не хвилюйтесь, CyberGhost має 45-денну гарантію повернення грошей на всі підписки.

Щоб встановити один із цих 3 VPN, просто виконайте наступні дії:

Встановіть VPN крок за кроком робочого столу

Як налаштувати VPN для перегляду Формули-1 в Інтернеті?

Налаштувати VPN для перегляду Формули-1 не так складно. Більшість програм VPN встановлюється так само, як і інше програмне забезпечення. На робочому столі та ноутбуці ви завантажуєте програму та встановлюєте її. На планшетних пристроях та смартфонах ви завантажуєте додаток з офіційного магазину додатків.

Для інших пристроїв ми написали кілька корисних посібників, які допоможуть вам встановити VPN:

 • Встановлення VPN на маршрутизатор
 • Встановлення VPN на смарт-телевізорі
 • Встановлення VPN на ваш Amazon Fire TV Stick
 • Встановлення VPN на Android TV
 • Встановлення VPN на Google Chromecast

Канали та перегони Формули-1

Як згадувалося раніше, вам потрібно дві речі, якщо ви хочете переглянути Формулу 1: веб-сайт, який транслює перегони та VPN щоб змінити вашу IP-адресу на потрібну країну, щоб розблокувати вміст веб-сайту.

Шукаєте веб-сайт або телерадіокомпанію, яка транслює формулу 1? Перегляньте список нижче, де згадується кілька відомих постачальників потоків Формули-1. Не впевнені, коли наступна гонка? Ми також висвітлювали: нижче списку телерадіокомпаній ви можете ознайомитись з усіма перегонами в цьому сезоні F1.

Канали та веб-сайти, які транслюють Формулу 1

 • ESPN (США)
 • Канал 4 (Великобританія)
 • Sky Sports (Великобританія)
 • RTL + (Німеччина)
 • Sport Telenet (Бельгія)
 • RTBF (Бельгія, Франція)
 • F1 TV (Кілька країн. Це нова, інтерактивна послуга, яка дозволяє вибрати улюблені кути камери.)

Календар формули 1 на 2020 рік

Тепер, коли ви точно знаєте, як і де спостерігати за Формулою 1, де б ви не знаходилися, вам, очевидно, захочеться знати, коли проходять усі гонки! Ось чому нижче ми включили зручну таблицю, яка містить усі змагання цього року та повідомляє, коли вони відбудуться.

На жаль, багато гонок Формули-1 цього сезону було скасовано. Це пов’язано з коронною кризою, яка зараз відбувається у всьому світі. Тому велика кількість гонок Гран-Прі була перенесена на невідомий пізній час – якщо вони взагалі відбудуться. У таблиці нижче показані всі скасовані перегони, перенесені перегони та ті, які ще можуть відбутися. Будь-яка нова інформація буде розкрита якнайшвидше.

Дата
Гран-прі
Розташування
13-15 березня 2020 року (скасовано)АвстраліяАльберт Парк
20-22 березня 2020 року (перенесено)БахрейнМіжнародний контур Бахрейна
3-5 квітня 2020 року (перенесено)В’єтнамХаной
17-19 квітня 2020 року (перенесено)КитайШанхайська міжнародна схема
1-3 травня 2020 року (перенесено)НідерландиZandvoort
8-10 травня 2020 року (перенесено)ІспаніяCircuit de Catalunya
21-24 травня 2020 р. (Перенесено)МонакоМонако
5-7 червня 2020 р. (Перенесено)АзербайджанБаку
12-14 червня 2020 р. (Перенесено)КанадаЛанцюжок Жиля Вілньова
26-28 червня 2020 рокуФранціяПол Річард
3-5 липня 2020 рокуАвстріяКільце Червоного Бика
17-19 липня 2020 рокуОб’єднане КоролівствоСільверстоун
31 липня – 2 серпня 2020 рокуГонгаріХунгарорінг
28-30 серпня 2020 рокуБельгіяSpa-Francorchamps
4-6 вересня 2020 рокуІталіяМонца
18-20 вересня 2020 рокуСінгапурСінгапур
25-27 вересня 2020 рокуРосіяСочі Автодром
9-11 жовтня 2020 рокуЯпоніяSuzuka
23-25 ​​жовтня 2020 рокуСполучені ШтатиКоло Америк
30 жовтня – 1 листопада 2020 рокуМексикаAutodromo Hermanos Rodriguez
13-15 листопада 2020 рокуБразиліяІнтерлагос
27-29 листопада 2020 рокуАбу-ДабіЯсь Марина

Відмова: Майте на увазі, що ця стаття має на меті лише дати поради щодо того, як слідкувати за Формулою 1 у всьому світі та що робити у випадку гео обмеження чи цензури. Однак завжди ви несете власну відповідальність враховувати останню угоду користувача про будь-які (потокові) послуги, якими ви користуєтесь, та діяти відповідно до цих угод.. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map