Дивіться Copa Libertadores 2020 за кордоном та в усьому світі! | VPNOперегляд

футболістиЯкщо ви фанат футболу, ви, напевно, знаєте, що “Копа Лібертадорес 2020” вже працює! Як завжди, ця Копа обіцяє бути абсолютним видовищем для любителів футболу в Південній Америці та за її межами.


Але уявіть це: ви за кордоном для дозвілля чи бізнесу, і дізнаєтесь, що потік Copa Libertadores не працює. Ви отримуєте повідомлення про те, що “ви не в потрібному регіоні для перегляду цього вмісту” або щось подібне. На жаль, це те, що трапляється досить часто і може трапитися з вами, залежно від вашого потокового сервісу. У цьому випадку щось, що називається гео-обмеженням (саме так називаються ці географічні обмеження), може справді зруйнувати ваш шанс розвеселити свою улюблену команду.

На щастя, існує простий спосіб обійти ці блоки: за допомогою VPN. Прочитайте решту цієї статті, щоб дізнатися, як слідкувати за Copa Libertadores, де б ви не були, використовуючи VPN. Ми також включили для вас корисні посібники, якщо вам потрібна додаткова допомога з цим.

Чому спостерігати за Копами Лібертадорес за кордоном може бути складно або неможливо?

Якби ми жили в утопії, ми б могли спостерігати все, що завгодно, куди хочемо, без гео обмежень. Однак ми живемо на планеті Земля, де гео обмеження занадто поширені. Це пояснюється тим, що мовники та потокові послуги пов’язані правилами про те, де вони можуть пропонувати певний контент. Ці правила є частиною та залежать від домовленості мовника та розповсюджувача разом.

Тому, наприклад, ви можете використовувати лише спортивний додаток Fox – популярний спосіб перегляду Copa Libertadores – у Бразилії, Аргентині та Мексиці. Так само багато вмісту на SporTV Globo доступне лише в Бразилії. Це означає, що якщо ви хочете скористатися однією з цих служб для перегляду Копа Лібертадорів за межами цих країн, вам не пощастить. Якщо, звичайно, читаючи вище, ви використовуєте програмне забезпечення, яке може обійти гео обмеження, наприклад VPN.

VPN – це ефективний і простий спосіб змінити своє “віртуальне” місце розташування і подивитися будь-який матч Copa Libertadores з будь-якої точки світу! Використання VPN для цієї та інших цілей просто та швидко. Однак для людей, які не мають або мають мало досвіду роботи з VPN і хочуть точно знати, як це робиться, ми включили два простих крокових посібника нижче, один для Globo SporTV і один для програми Fox Sports.

Простий посібник для перегляду Copa Libertadores з будь-якого місця з VPN – SporTV & Фокс-спорт

VPN, який використовується в обох наведених нижче посібниках, і який ми рекомендуємо використовувати для перегляду Copa Libertadores по всьому світу, є NordVPN. Зрештою, це дуже доступний VPN з хорошою швидкістю потоку та деякими дуже корисними функціями для розблокування матчів Copa Libertadores з найбільш великими потоковими службами.

Посібник 1: Дивіться Copa Libertadores по всьому світу на SporTV

 1. Перейдіть на веб-сайт NordVPN і підпишіться на їх службу VPN.
 2. Перейдіть на сторінку завантаження та завантажте додаток NordVPN, сумісний з вашою операційною системою, натиснувши одну з піктограм вгорі.
 3. Клацніть на завантаження та дотримуйтесь процедури встановлення.
 4. Відкрийте додаток NordVPN та увійдіть із своїм ім’ям користувача та паролем. Погляньте на свою папку “Вхідні”. Вам слід було б отримати електронний лист від NordVPN з інструкціями щодо входу в програму.
 5. Підключіться до бразильського сервера NordVPN, щоб отримати доступ до всього вмісту SporTV, включаючи матчі Copa Libertadores.
 6. Перейдіть на Globo SporTV, як зазвичай, та перейдіть до потоку Copa Libertadores, який ви хочете дивитися..

Карта NordVPN з обраним бразильським сервером

Примітка: Зауважте, що для використання цього методу вам потрібен обліковий запис Globo.

Посібник 2: Дивіться Copa Libertadores за допомогою програми Fox Sports

 1. Перейдіть на веб-сайт NordVPN і підпишіться на їх службу VPN.
 2. Перейдіть на сторінку завантаження та завантажте додаток NordVPN, сумісний з вашою операційною системою, натиснувши одну з піктограм вгорі.
 3. Клацніть на завантаження та дотримуйтесь процедури встановлення.
 4. Відкрийте додаток NordVPN та увійдіть.
 5. Підключіться до бразильського, аргентинського чи мексиканського сервера NordVPN.
 6. Перейдіть у додаток Fox Sports і увійдіть у систему.
 7. Перейдіть до матчу Copa Libertadores, який ви хочете подивитися і насолоджуватися грою!

Карта NordVPN з п'ятьма латиноамериканськими серверами, серед яких бразильський, аргентинський та мексиканський сервери

Примітка: Зверніть увагу, що для описаного вище способу вам потрібен обліковий запис Fox Sports.

Потік Copa Libertadores заблокований “VPN блоком”

Багато потокових веб-сайтів і додатків останнім часом демонструють тенденцію використовувати щось, що ми любимо називати “VPN-блоки”. Це означає, що ці потокові послуги блокують користувачів VPN переглядати їх вміст. Якщо ви користувач VPN, ви можете побачити повідомлення, яке виглядає наступним чином:

помилка netflix

Цей конкретний скріншот походить від Netflix, але ідея така ж. Служба потокової передачі може виявити, що ви використовуєте VPN (розблокувальний) і заборонити доступ до його вмісту. Вони можуть це зробити, якщо виявлять велику кількість користувачів з однаковим IP-адресою. На сервіс потокової передачі цього сигналу ці користувачі надходять з одного сервера, швидше за все, проксі-сервера або VPN-сервера. Згодом вони просто блокують цю IP-адресу і помічають, що отримують багато трафіку.

Сказане не означає, що всі VPN та VPN-сервери блокуються потоковими службами, далеко від них. Таким чином, ви можете не помітити нічого іншого, дивлячись на Copa Libertadores за кордоном з VPN на Фокс-Спорті або SporTV, наприклад (крім того, що він працює). Однак потокові служби часто змінюють свою політику щодо VPN без попереднього повідомлення. Ось чому добре знати, як обійти VPN-блоки, на всякий випадок. Ось чому нижче ми включили три поради, як це зробити за допомогою NordVPN.

Обхід VPN-блоків за допомогою NordVPN

NordVPN пропонує деякі дуже корисні функції, які допоможуть вам обійти блоки VPN. По-перше, NordVPN пропонує дуже велику кількість серверів по всьому світу (5400+). Оскільки блоки VPN завжди передбачають блокування конкретних серверів VPN, ви можете просто спробувати інший сервер NordVPN, якщо ви зіткнетесь з блоком VPN. Це може вирішити проблему. Це, безумовно, найпростіше та безпроблемне рішення, яке ви можете спробувати.

По-друге, NordVPN пропонує спеціальну функцію розблокування, якої немає у багатьох інших провайдерів: виділену IP-адресу. Виділений IP відрізняється від “стандартної IP-адреси VPN”. Зрештою, звичайний VPN IP поділяється багатьма користувачами VPN. Таким чином, потокові сервіси можуть помітити багато трафіку, що надходить з такого IP-адреси, і просто заблокувати IP-адресу. З виділеною IP-адресою ви не зіткнетеся з цією проблемою, оскільки цей IP використовується лише ви. Ось чому отримання спеціальної IP-адреси за допомогою NordVPN (за додаткову плату) – найкращий і найбезпечніший спосіб розблокувати матчі Copa Libertadores, не турбуючись про блоки VPN.

Нарешті, NordVPN також пропонує функцію (без додаткової плати!) Під назвою «затуманені сервери». Це сервери, які набагато складніше для веб-сайтів і додатків ідентифікувати як VPN-сервери. На жаль, NordVPN пропонує ці спеціальні сервери лише у кількох вибраних країнах, таких як США та Канада. Таким чином, ця функція в основному корисна для людей, які проживають у США, наприклад, мають підписку на ESPN +. Якщо ви один із цих людей, ви можете скористатися одним із нерозкритих серверів NordVPN у США для розблокування матчів Copa Libertadores за межами США за допомогою свого облікового запису ESPN +, якщо ви зіткнетесь із блоком VPN. Зауважте, однак, що затуманені сервери, завдяки своїй технології затухання, можуть досить уповільнити ваш зв’язок. Таким чином, вони можуть бути не найбільш підходящим типом серверів для потокового передавання.

Яким чином VPN розблокує Copa Libertadores?

Однією з найважливіших переваг VPN є його можливість змінювати вашу IP-адресу на іноземну IP-адресу лише одним натисканням кнопки. Багато веб-сайтів і додатків, таких як SporTV та додаток Fox Sports, використовують вашу IP-адресу для визначення вашого місцезнаходження. Використовуючи VPN, щоб змінити цю IP-адресу, ви можете змінити місце розташування, в якому ви перебуваєте. Іншими словами, ви можете бути жителем Бразилії чи Аргентини, який зараз перебуває в США на роботі або у відпустку. Скажімо, ви будете використовувати SporTV (якщо ви бразилець) або підписку на Fox Sports (якщо ви аргентинець) для перегляду Copa Libertadores. Підключившись до бразильського або аргентинського VPN-сервера, Rede Globo або Fox подумають, що ви перебуваєте в Бразилії чи Аргентині. Це означає, що ви матимете доступ до всього відеоконтенту Globo та Fox Sport, включаючи Copa Libertadores!

Розблокування за допомогою VPN

Однак надати вам доступ у всьому світі до Copa Libertadores – не єдина перевага VPN. Насправді, хороший VPN пропонує безліч переваг, таких як доступ до американської версії Netflix, більше конфіденційності та підвищення безпеки в Інтернеті. Якщо ви хочете дізнатися більше про всі ці переваги, ознайомтеся з нашою статтею про переваги, які приносить VPN.

Чи можу я дивитися Copa Libertadores з безкоштовним VPN?

Ми розуміємо, що найбільше подобається економити гроші, тому хочемо знати, чи зможуть вони спостерігати за Copa Libertadores з безкоштовним VPN. На жаль, безкоштовні VPN зазвичай не підходять для перегляду Copa Libertadores. Нижче ми пояснимо, чому це так.

Безкоштовні VPN часто не підходять для потокового передавання

Зазвичай ми не рекомендуємо використовувати безкоштовні VPN, особливо для потокового передавання. Це тому, що часто безкоштовні VPN застосовують обмеження швидкості передачі даних та / або швидкості. Обмеження даних стосуються наступного: багато вільних VPN відключать ваше з’єднання після використання певного обсягу даних. Наприклад, з HideMe ви можете використовувати максимум 2 ГБ, з TunnelBear 1,5 ГБ, з ZoogVPN 2 Гб і т. Д. Обмеження швидкості досить само собою зрозуміле: безкоштовні VPN часто дозволяють вам використовувати лише (потокову) швидкість, яка ( значно) нижче вашої фактичної швидкості в Інтернеті. Обидва питання сильно торкаються стримерів Копа Лібертадорес. Зрештою, трансляція цілого футбольного матчу коштує великої кількості даних в Інтернеті. Останнє, що вам потрібно, – це нестача даних на півдорозі матчу та не в змозі спостерігати за рештою, оскільки ваш безкоштовний постачальник VPN відключає ваше з’єднання. Ви також не хочете пропускати цілі та навички руху через тривалий час завантаження.

Безкоштовні VPN мають обмежене розташування сервера

Є ще одна причина, чому ми не рекомендуємо використовувати безкоштовний VPN для перегляду Copa Libertadores. Часто у безкоштовних VPN доступна дуже обмежена кількість серверів. Досить рідко один або кілька таких обмежених серверів знаходяться в Південній Америці. Однак багатьом, хто хоче дивитися Копа Лібертадорес, особливо з коментарями на їхній власній мові, знадобиться доступ до сервера в Бразилії, Аргентині, Мексиці (для Fox Sports), Колумбії чи іншій країні CONMEBOL. Це тому, що потокові сервіси з цих країн – особливо відео Copa Libertadores – часто працюватимуть лише в тому випадку, якщо ці служби “думають”, що ви знаходитесь у “правильній” країні. Це ми вже пояснювали вище. Таким чином, обмежена кількість серверів, пропонованих більшістю безкоштовних VPN, є ще однією причиною, яку ми рекомендуємо замість цього отримати платну VPN. Однак ми розуміємо, що всі люблять економити гроші. Тому ми створили список найкращих дешевих VPN саме зараз. Це призводить нас до наступного.

Порада про бонуси – дивіться Copa Libertadores з найкращим бюджетом VPN: Surfshark

Викликати Surfshark бюджетним VPN не зовсім справедливо. Незважаючи на те, що найдешевша підписка приходить за дуже доступними $ 1,99 на місяць, Surfshark відчуває себе преміальним VPN. Зрештою, він пропонує понад 1000 серверів із серверами, серед інших, Бразилії, Чилі та Парагваю. Таким чином, Surfshark – це чудовий VPN для людей з тих та інших країн, які хочуть розвеселити свою національну сторону. Але це на цьому не зупиняється. Якщо у вас є підписка на Fox Sports, ви можете використовувати Surfshark для підключення до бразильського сервера (додаток Fox Sports працює лише в Бразилії, Аргентині та Мексиці) і спостерігати за кожним матчем Copa Libertadores. У будь-якому випадку, Surfshark – це чудовий варіант спостерігати за Copa Libertadores, де б ви не були, не порушуючи банк!

Ще одна порада: IP-адреси, які змінюється VPN, використовуються багатьма веб-сайтами та програмами, щоб визначити, де ви знаходитесь. Однак аналіз вашої IP-адреси – не єдиний спосіб визначення веб-сайту. Ще один популярний спосіб веб-сайтів зробити це за допомогою файлів cookie. На приклад: одного разу під час використання Surfshark для того, щоб спробувати подивитися географічне відео з футболом із обмеженими географічними показниками на Globo SporTV, з’явилося повідомлення про те, що ми не знаходимось у потрібному регіоні (Бразилія). Це сталося, навіть якщо ми були підключені до бразильського сервера Surfshark. Це може бути дуже добре, тому що до цього часу ми відвідували SporTV без VPN. Коли ми це зробили, SporTV, можливо, вставив печиво у наш браузер. Одним розумним, що потрібно спробувати в таких ситуаціях, – це спробувати отримати доступ до відео в новому вікні анонімного перегляду, тому жодне cookie не буде використовуватися для відстеження вас.

Розклад Копа Лібертадорес

Тепер, коли ви знаєте, як ви можете спостерігати за Copa Libertadores по всьому світу, ви, очевидно, хочете дізнатися, коли проходять матчі та різні етапи. Ось чому нижче ми включили таблицю з різними етапами Лібертадорів Копи, як вони відомі досі, та дати, коли вони відбудуться.

Етап
Дата
Перший тур1 – 30 січня (Вже завершено)
Другий тур4 – 14 лютого (Вже завершено)
Груповий етап3 березня – 8 травня
Фінал21 листопада

Копа Лібертадорес 2020: справжнє футбольне видовище для Південної Америки та решти світу

CONMEBOL Copa Libertadores 2020 – це 61-е видання турніру, який відбудеться з 1 січня по 21 листопада, коли фінал відбудеться на Маракані в Ріо-де-Жанейро. Минулого року (у 2019 році) збірна Бразилії з футболу з Фламенго отримала свій другий титул Копа Лібертадорес, зробивши їх правлячими чемпіонами. Цьогорічне видання гарантовано стане ще одним видовищем для любителів футболу по всій Південній Америці та в усьому світі. Ось чому ми вирішили написати цю статтю та допомогти вам спостерігати за турніром, де б ви не знаходилися з VPN. Насолоджуйтесь уболівальниками за улюблену команду!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me