Чемпіонат Європи 2020: Дивіться всі матчі у всьому світі!

Екран комп'ютера з м'ячемХоча у світі є багато захоплюючих видів спорту, футбол (або футбол у США) залишається найпопулярнішим. Найбільш інтригуючою частиною цього динамічного та веселого виду спорту може бути просто спостереження за різними націями, які б’ються за ним на міжнародній арені. Дійсно, чемпіонати Європи та світу є важливими часом для багатьох футбольних вболівальників по всьому світу.

Для багатьох жителів європейських країн, які грають в ЄК, перегляд матчів легко. Більшість із цих країн визначили компанії, які мають право на трансляцію цих матчів. Це означає, що футбольні вболівальники можуть переглядати (більшість) матчів на одному з головних телеканалів своєї країни чи потокових сервісах. Але що робити, якщо ви не живете в одній з цих країн? Що робити, якщо ви їдете у відпустку чи за кордон на роботу під час чемпіонату Європи?

Переглянути матчі ЄК за межами Європи часто важко

Якщо ви проживаєте в неєвропейській країні, знайти спосіб спостерігати за ЄК може бути досить складною справою. Те саме стосується подорожі. Наприклад, ви можете жити в Європі, але відпочивати в Мексиці під час ЄК. Ваші звичайні потоки не працюватимуть, оскільки їх заборонено транслювати за межі Європи. Це приклад того, що називається обмеженням географічного потоку. Щось подібне відбувається, якщо ви живете в США та маєте підписку на ESPN +. Ви зможете дивитись матчі ЄК в прямому ефірі з цим, але як тільки ви перейдете кордон, ваша підписка не буде корисною. Зрештою, вміст ESPN заблокований за межами США. Звичайно, якщо у вас немає підписки на ESPN + для початку, ви також не зможете переглядати матч вдома.

Люди з інших країн, наприклад, Канади, Австралії, Японії чи Китаю, постійно стикаються з подібними проблемами. Це може ускладнити або навіть неможливо спостерігати за ЄК. Однак хвилюватися не потрібно. Вам не доведеться пропускати всі найкращі кроки улюблених футболістів цього року. Є дуже простий спосіб дивитися ЕК у всьому світі, незалежно від того, де ви знаходитесь. Просто використовуйте VPN (віртуальна приватна мережа).

Дивіться ЕК за допомогою VPN

Хороший VPN має кілька чудових переваг. Однією з цих переваг є збільшення свободи Інтернету (наприклад, спостерігати за ЄК). Як це можливо? Ну а VPN анонімізує ваш інтернет-трафік, підключившись до VPN-сервера в іншій країні. Більшість хороших VPN матимуть сервери в країнах по всьому світу. Після підключення до VPN-сервера в іншій країні ваше з’єднання отримає локальну IP-адресу, відповідну цьому серверу.


На практиці це означає, що підключення до VPN-сервера в Нідерландах змінить вашу відображувану IP-адресу на голландську, незалежно від того, перебуваєте ви в США, Китаї чи десь ще. Багато веб-сайтів і додатків насамперед покладаються на IP-адреси користувачів, щоб визначити, де вони перебувають. Іншими словами: якщо ви підключитесь до VPN-сервера в Європі, багато потокових служб подумають, що ви насправді є в Європі, і нададуть вам доступ до європейських прямих потоків. Таким чином, VPN може допомогти вам обійти обмеження в Інтернеті.

Розблокування за допомогою VPN

Так само, якщо ви відпочиваєте в Азії, ви все одно можете використовувати свою підписку ESPN +, просто активувавши VPN. Зробіть VPN підключитися до сервера в США, і ESPN подумає, що ви перебуваєте в Штатах, і надасть вам доступ до потоків. Звичайно, цей метод працює не лише з ЕК, а зі всілякими подіями, веб-сайтами, відео, потоками тощо.

Інші переваги VPN: економте гроші на перегляді ЕК

Зміна вашої IP-адреси за допомогою VPN може навіть заощадити гроші. Наприклад, існує голландська програма для потокового передачі під назвою NPO Start, яка дозволяє людям у Нідерландах переглядати, серед інших програм, безкоштовно ЕК. Якщо ви підключитесь до голландського VPN-сервера, ви можете! Як ви, напевно, можете сказати, використання VPN відкриває безліч (розблокування) можливостей. Але найбільше це допоможе вам спостерігати за ЕК незалежно від того, де ви знаходитесь у світі!

Як згадувалося на початку цієї статті, ми настійно рекомендуємо ExpressVPN як VPN використовувати для розблокування всіх видів потоків, включаючи ті, що демонструють чемпіонат Європи. ExpressVPN – це блискавичний VPN з великою швидкістю потоку. Використовувати VPN для перегляду ЕК, як правило, дуже просто. Ось швидкий і простий посібник, який показує, як саме це зробити!

Покрокове керівництво: дивіться ЕК за допомогою VPN

  1. Отримайте підписку з надійним постачальником VPN. Знову ж таки, ми дуже рекомендуємо ExpressVPN:

    Якщо ви бажаєте вибрати інший VPN, переконайтеся, що він пропонує хороші швидкості потоку та сервери, які вам потрібні для перегляду EC на обраній потоковій службі. Наприклад, якщо ви хочете використовувати свою підписку ESPN + для перегляду ЄК під час відпустки за кордоном, переконайтеся, що VPN має сервери в США. Для пропозицій хороших постачальників, які відповідають обом цим критеріям, ознайомтеся з нашим оглядом п’яти найкращих постачальників VPN на даний момент.

  2. Завантажте програмне забезпечення VPN на пристрої, на якому потрібно переглядати матчі. Більшість популярних VPN пропонують прості програми для майже будь-якого пристрою, якщо вони сумісні з вашою ОС. Ви сумніваєтеся, що це стосується VPN, який ви хочете використовувати? Ви можете перевірити це за допомогою нашого інструменту порівняння оглядів. Якщо вам потрібна допомога щодо встановлення бажаного VPN, ExpressVPN, ознайомтеся з нашим оглядом ExpressVPN.
  3. Відкрийте програмне забезпечення VPN і підключитися до потрібного сервера (мається на увазі розташування сервера, яке працює з вашою службою потокового передавання).
  4. Перейдіть на веб-сайт своєї потокової служби, увійдіть та перейдіть до матчу, який ви хочете переглянути.
  5. Насолоджуйтесь вітаючи свою улюблену команду ЄК!

Навіщо використовувати VPN (для перегляду Чемпіонату Європи)?

футболістиМи вже виділили для багатьох важливу причину використання VPN: якщо ви використовуєте “звичайне” з’єднання, ви, можливо, не матимете доступу до улюбленого онлайн-контенту, наприклад, потоків із показом чемпіонату Європи. Однак використання VPN під час роботи в Інтернеті має ще багато переваг. VPN – це прекрасний спосіб підвищити вашу свободу в Інтернеті, конфіденційність в Інтернеті та безпеку в Інтернеті загалом. Зрештою, VPN шифрує весь ваш інтернет-трафік за допомогою так званого протоколу шифрування, що значно ускладнює іншим сторонам шпигувати за вами в Інтернеті. Щоб додати до цього, VPN спрямовує ваш трафік даних на зовнішній сервер через тунель VPN, перш ніж він буде надісланий в Інтернет. Це означає, що це також робить вас анонімними до певного моменту.

Якщо коротко, VPN не дозволяє вам отримати доступ до заблокованого контенту, він також захищає вас від великих компаній, які намагаються отримати та продати ваші дані, та від кібер-злочинців, які намагаються отримати ваші банківські реквізити. Потрібно сказати, що хоча VPN – це чудове рішення щодо захисту конфіденційності та безпеки, воно є одним із багатьох. Є багато інших заходів, які ви могли б і вжити, оскільки вони значно доповнять додаткову безпеку та конфіденційність, яку пропонує VPN. Щоб дізнатися більше про ці заходи, ознайомтеся з нашим розділом безпеки в Інтернеті.

Незважаючи на це, VPN відіграють вирішальну роль у захисті вашої безпеки в Інтернеті. Наприклад, уявіть, що ви відпочиваєте, і єдиний спосіб спостерігати за тим, як ваша улюблена команда змагається в ЄС, – це трансляція через загальнодоступну мережу Wi-Fi. Громадські мережі Wi-Fi – це схожі на віртуальні магазини цукерок для хакерів та кіберзлочинців. Шпигувати за людьми, що користуються загальнодоступною мережею Wi-Fi, дуже легко. Тобто, якщо ці люди не користуються правильними інструментами для захисту, наприклад, VPN. Завжди є шанс стати жертвою кіберзлочинності. Однак якщо ви використовуєте VPN, цей шанс стає значно меншим. Більше того, якщо, незважаючи на додатковий захист, ваші дані потрапляють у чужі руки, вони будуть зашифровані і, отже, нечитабельні.

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN для перегляду Чемпіонату Європи?

Деякі VPN пропонують свої послуги безкоштовно. Це може здатися спокусливим – все краще, коли це безкоштовно. Або це? На жаль, більшість безкоштовних VPN-провайдерів не можуть конкурувати зі своїми преміум-колегами, коли мова йде про якість та зручність використання. Наприклад, багато безкоштовних VPN-провайдерів застосовують обмеження швидкості та даних. Навіть якщо вони цього не роблять, їх зв’язок часто буде досить повільним, незалежно. Це тому, що безкоштовні VPN зазвичай пропонують (набагато) менше серверів, ніж платні провайдери. Як такі, їх сервери часто набагато більш переповнені, створюючи відставання.

Просто так трапляється, що і відставання, і обмеження даних часто є проблематичними для стримерів. Зрештою, для правильного перегляду потоку потрібні набір даних та хороша швидкість (завантаження). Як ми вже бачили вище, саме там багато безкоштовних VPN виконують підрозділ. Ось чому, якщо ви хочете заощадити гроші, ми радимо вам розглянути можливість придбання дешевого VPN. Ось, що ви можете спробувати.

Порада про бонуси: Surfshark – відмінна VPN за відмінну ціну

Якщо ви шукаєте VPN, який зуміє поєднати чудову якість з низькою ціною, ми щиро радимо Surfshark. Surfshark – це відносно новий постачальник VPN, який пропонує велику кількість швидких і стабільних серверів, зручних для користувачів додатків і безліч корисних додаткових опцій, таких як статичні VPN-сервери та подвійне VPN-з’єднання. Ви зможете отримати все це лише за 1,99 долара на місяць. Більше того, Surfshark пропонує ще одну велику перевагу. Це один з небагатьох постачальників, який дозволяє використовувати одну підписку на багатьох пристроях. Якщо коротко, якщо ви не хочете пропустити жодної мети ЄК, але також не хочете зламати банк, Surfshark – це вірний VPN для вас!

Розклад чемпіонатів Європи

Звичайно, тепер, коли ви знаєте як дивитися чемпіонат Європи, ви, мабуть, хочете знати коли це має місце. Ось таблиця з різними етапами чемпіонату Європи та коли вони проходять, щоб допомогти вам:

Етап
Дата
Груповий етап12-24 червня
8-й фінал27-30 червня
Четвертьфінал3-4 липня
Півфінал7-8 липня
Фінал12 липня
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me