Recenzja VyprVPN (2020): Bezpiecznie i łatwo! | VPNOverview

Przegląd VyprVPN (2020) – Bezpieczny i łatwy w użyciu

VyprVPN jest silnym konkurentem wśród sieci VPN i jest własnością firmy Golden Frog. VyprVPN znajduje się w Szwajcarii, gdzie przepisy dotyczące prywatności są bardzo wygodne dla dostawcy VPN. Aby móc zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa, Golden Frog opracowuje i kontroluje wiele własnych usług i technologii. Na przykład zbudowali własny protokół VPN i całkowicie kontrolują własną sieć serwerów zamiast wynajmować serwery od podmiotów zewnętrznych. To sprawia, że ​​VyprVPN jest jednym z najbezpieczniejszych dostawców VPN na rynku. Niestety, szybkość ich serwerów nie jest tak dobra, jak się wydaje, przynajmniej z naszego doświadczenia. Chcesz dowiedzieć się więcej o VyprVPN i naszych przemyśleniach na temat ich usług? Będziemy szczegółowo sprawdzać tego dostawcę, więc czytaj dalej!


Dane techniczne VyprVPN

 • Jednoczesne połączenia: 3-5
 • Torrenty: +
 • Netflix: +
 • System operacyjny: Windows, Mac, iOS, Android
 • Protokolen: OpenVPN, L2TP / IPsec, PPTP, Chameleon
 • Zasady rejestrowania: Brak dzienników
 • Serwery: Ponad 700 serwerów w ponad 70 krajach
 • Cena £: Od 2,50 USD miesięcznie
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 dni

Szybkość – jak szybka jest VyprVPN?

Aby VPN działał dobrze, potrzebuje przyzwoitych prędkości roboczych. W końcu nie musisz czekać pół godziny, aby móc obejrzeć prosty film na YouTube. Wiele sieci VPN spowalnia połączenie internetowe. Wynika to z natury VPN: usługa wysyła ruch danych przez inny serwer, co kosztuje czas. VPN może jednak również zwiększyć prędkość Internetu: jeśli twój dostawca Internetu ręcznie zmniejsza przepustowość, VPN pomaga obejść te ograniczenia. Jak więc VyprVPN działa pod względem prędkości? Zajrzeliśmy do tego.

Wyniki testu prędkości VyprVPN

Po pierwsze, zbadaliśmy wpływ VyprVPN na nasze połączenie internetowe. Zrobiliśmy to za pomocą testów prędkości dostarczonych przez speedtest.net. Badaliśmy prędkość pingowania, pobierania i wysyłania wielu serwerów VyprVPN. Wszystkie testy zostały przeprowadzone z Holandii.

Prędkość bez VPN (Speedtest.net):

Test ślepej próby prędkości VyprVPN

Powyższy obraz pokazuje wyniki testu szybkości naszego normalnego połączenia internetowego, bez korzystania z VPN. Będziemy używać tego testu jako testu zerowego do porównywania innych wyników.

Szybkość z lokalnym serwerem VyprVPN (Speedtest.net):

Serwer lokalny VyprVPN speedtest

Są to wyniki testu prędkości przy użyciu najszybszego lokalnego serwera VyprVPN. Jak widać, wyniki niewiele różnią się od naszego pustego testu. W rzeczywistości nasz ping spadł, co oznacza, że ​​czas reakcji naszego połączenia jest nieco lepszy z tym serwerem VyprVPN niż bez niego. Zarówno nasze prędkości pobierania, jak i wysyłania nieznacznie spadły, ale nie dramatycznie. Są to bardzo dobre wyniki dla każdego serwera VPN.

Szybkość z serwerem USA (Speedtest.net):

Serwer VyprVPN speedtest US

Są to wyniki testu szybkości najszybszego amerykańskiego serwera VyprVPN dostępnego w momencie testowania. Skończyło się to serwerem w Nowym Jorku. Z tych wyników można wywnioskować, że nasza prędkość Internetu spadła dość gwałtownie. Nasz ping gwałtownie wzrósł. Prędkość pobierania spadła do mniej niż 5 Mb / s, co stanowi spadek o ponad 80%. Nasza prędkość przesyłania również spadła do zaledwie 10 Mb / s. Innymi słowy, amerykańskie serwery VyprVPN znacznie spowolniły naszą prędkość Internetu (w Holandii).

Prędkość podczas codziennego użytkowania

Testy prędkości pokazują liczby połączeń w szybkości. Aby dowiedzieć się, jaka jest rzeczywista wydajność, przetestowaliśmy VyprVPN również podczas naszych codziennych czynności. Nasze ustalenia są ogólnie dość pozytywne: połączenie czasami napotykało pewne opóźnienia, ale w większości przypadków nie przeszkadzało nam to. Przeglądanie, przesyłanie strumieniowe, Netflix i oglądanie filmów na YouTube przebiegło bezproblemowo. Czasami ładowanie stron trwało nieco dłużej, ale to opóźnienie nie wystarczyło, aby stworzyć prawdziwe problemy lub irytację.

Napotkaliśmy poważniejsze problemy podczas grania i pobierania. Podczas grania sama gra była stosunkowo płynna, chociaż ładowanie czasem trwało dłużej. Może to być dużą wadą podczas wieloosobowych gier online. Pobieranie torrentów również trwało zaskakująco długo. Byliśmy zmuszeni czekać na pobranie około dwa razy dłużej niż zwykle.

Jedną z zalet VyprVPN jest to, że automatycznie pokazuje prędkość na żywo każdego serwera w sieci, jeśli chcesz go wybrać. Dlatego bardzo łatwo jest wybrać najlepszy, najszybszy serwer. Oprócz tego możesz po prostu kliknąć „Najszybszy serwer”, aby w tej chwili automatycznie połączyć się z najszybszym serwerem.

Prędkość wnioskowania VyprVPN

 • Lokalne serwery VyprVPN są bardzo szybkie i prawie nie wpłynęły na nasze połączenie.
 • Amerykańskie serwery spowodowały poważne opóźnienie naszego połączenia internetowego.
 • Przeglądanie, przesyłanie strumieniowe i oglądanie serwisów Netflix i YouTube przebiegło całkiem sprawnie.
 • Wystąpiły pewne opóźnienia podczas grania i pobierania.

Bezpieczeństwo – jak bezpieczne jest VyprVPN?

Jednym z najważniejszych aspektów każdej sieci VPN jest jej bezpieczeństwo. W końcu wiele osób decyduje się na VPN, ponieważ chcą chronić swoje dane. Dlatego ważne jest, aby sprawdzić, jak dobrze konkretna sieć VPN, taka jak VyprVPN, chroni Twoje informacje online i ruch. Dlatego w tej sekcji skoncentrujemy się na protokołach używanych przez VyprVPN, ich zasadach rejestrowania, przełączniku „zabicia” oraz danych osobowych potrzebnych od Ciebie do założenia konta.

Protokoły

VyprVPN oferuje cztery różne protokoły. Są to OpenVPN, L2TP / IPsec, PPTP i Chameleon. OpenVPN to bardzo silny protokół, który zawsze zalecamy. Chameleon to format szyfrowania VPN opracowany przez Golden Frog. Protokół oparty jest na OpenVPN, ale szyfruje również metadane. Dlatego można obejść DPI (głębokie inspekcje pakietów) ruchu VPN przez rządy i usługi przesyłania strumieniowego online, takie jak Netflix. Firmy zewnętrzne nie są już w stanie tego wykryć, gdy korzystasz z VPN, więc też nie mogą zablokować Twojego korzystania z VPN. Dzięki temu Chameleon jest bezpiecznym i wygodnym protokołem. Jednak Chameleon jest dostępny tylko dla członków VyprVPN z subskrypcją premium.

Logowanie i prywatność

VyprVPN to usługa VPN z zerowym logiem. Oznacza to, że nie będą zapisywać żadnych danych o Twoim użyciu. Polityka rejestrowania VyprVPN była niezależnie kontrolowana przez firmę o nazwie Leviathan. Ta kontrola wykazała, że ​​VyprVPN nie zapisuje żadnych możliwych do zidentyfikowania dzienników bez zgody użytkownika. Golden Frog wyraźnie stwierdza w swojej polityce prywatności, że nie rejestruje żadnych:

 • Rzeczywiste (lokalne) adresy IP
 • Adresy IP przypisane do użytkowników
 • Czasy połączenia
 • Przepływ danych / treść komunikacji online użytkowników
 • Żądania DNS

Co więcej, firma jest neutralna dla sieci, co oznacza, że ​​nie dyskryminują urządzeń, protokołów ani aplikacji. Obiecują również, że nie będą ograniczać prędkości internetu.

VyprVPN może poprosić Cię o udostępnienie danych osobowych, w tym imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, informacji o płatności i adresu. Ma to głównie na celu zapewnienie wsparcia i bieżące otrzymywanie najnowszych wiadomości. Zbieranie danych osobowych odbywa się zawsze za pośrednictwem formularzy, przy czym od Ciebie zależy, czy chcesz udostępnić pewne informacje, czy nie.

W przeszłości VyprVPN prowadził dzienniki dla swoich użytkowników, co było wyraźnie określone w ich warunkach. To pokazuje, że były przezroczyste. Jednak teraz mają one ścisłe zasady dotyczące braku rejestrowania. Od czasu wprowadzenia tej nowej polityki wygląda na to, że się jej trzymała. Innymi słowy: nie ma powodu do obaw, że VyprVPN może rejestrować twoje dane za twoimi plecami.

VyprVPN posiada również własną sieć serwerów, w tym serwery DNS. Dlatego mogą zapewnić optymalne bezpieczeństwo i prywatność. Żadne strony trzecie nie są zaangażowane w ich usługi, co oznacza, że ​​szanse na wyciek DNS są bardzo niewielkie. W ten sposób VyprVPN może zagwarantować większą anonimowość w Internecie.

Wyłącznik awaryjny

Kill Switch OffVyprVPN ma również własny przełącznik zabijania. Możesz go aktywować, przechodząc do ustawień oprogramowania VyprVPN. Kliknij przycisk, a przełącznik zabijania zostanie włączony. Kliknij jeszcze raz, aby wyłączyć. Możliwe są również inne konfiguracje przełącznika „zabicia”: możesz zdecydować, czy przełącznik zabijania ma być aktywowany tylko podczas działania aplikacji, czy też powinien działać przez cały czas. Jeśli wybierzesz tę pierwszą, po zamknięciu oprogramowania będziesz mógł przeglądać bez VPN. To ostatnie zapewni, że nigdy nie wybierzesz się w Internecie bez ochrony.

Jakich informacji potrzebuje VyprVPN?

Tworząc konto VyprVPN, musisz podać serwisowi pewne dane osobowe. Zostaniesz poproszony o podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail i hasła do konta. Ponadto musisz udostępnić szczegóły płatności. Możesz użyć anonimowego adresu e-mail, a także nadać im inną nazwę, ale zawsze będziesz musiał zapłacić za usługę w sposób umożliwiający identyfikację. Dlatego nie możesz używać VyprVPN całkowicie anonimowo.

Wnioski dotyczące bezpieczeństwa VyprVPN

 • VyprVPN współpracuje z OpenVPN, L2TP / IPsec, PPTP i Chameleon (protokół Golden Frog).
 • Golden Frog posiada wszystkie serwery w swojej sieci.
 • Ta usługa VPN ma zasadę zerowego dziennika, która była niezależnie kontrolowana.
 • VyprVPN ma przełącznik zabijania.
 • Musisz podać imię i nazwisko, adres e-mail, hasło i dane bankowe, aby utworzyć konto VyprVPN.

Użyteczność – jak przyjazny dla użytkownika jest VyprVPN?

Poza bezpieczeństwem i szybkością VPN, łatwość obsługi jest również niezwykle ważna. Bez sprawnego oprogramowania nawet najbezpieczniejsza sieć VPN na świecie będzie nadal niemożliwa do użycia przez klientów. W związku z tym w tej sekcji szczegółowo przeanalizowana zostanie użyteczność VyprVPN.

Witryna VyprVPN

Strona internetowa VyprVPN jest kolorowa i łatwa w nawigacji. Strona główna ma przejrzysty baner, który wyśle ​​cię bezpośrednio na stronę zamówienia. W górnym menu znajdziesz także dodatkowe informacje na temat VPN w „Dlaczego warto korzystać z VPN??”, A także opisy wielu funkcji VyprVPN w części„funkcje„. Ponadto będzie można pobrać oprogramowanie dla różnych systemów operacyjnych w sekcji „Aplikacje VPN„.

Cała strona internetowa ma przejrzystą strukturę. Jednak na większości stron pojawia się stosunkowo mało informacji, ponieważ zdjęcia zajmują dużo miejsca. Często zostaniesz przeniesiony do FAQ, jeśli naprawdę chcesz dowiedzieć się o VPNach lub możliwościach VyprVPN.

Strona główna VyprVPN

Ogólnie rzecz biorąc, witryna VyprVPN ma dobrą strukturę, nawet jeśli może nie być tak dużo informacji, jak niektórzy użytkownicy chcieliby zobaczyć.

Instalowanie VyprVPN

Proces instalacji VyprVPN jest bardzo łatwy. Klikając „Aplikacje VPN”U góry witryny, od razu znajdziesz się na właściwej stronie.

Instalacja VyprVPN

Pobraliśmy oprogramowanie na komputer z systemem Windows. Jeśli chcesz zainstalować go samodzielnie, możesz po prostu wykonać następujące kroki:

 1. Kliknij logo swojego systemu operacyjnego na „Aplikacje VPN”Strona.
 2. Kliknij niebieski „Pobieranie”. Pobieranie rozpocznie się automatycznie.
 3. Otwórz pobrany plik i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie konfiguracji.
  Ekran konfiguracji VyprVPN
 4. Po zakończeniu instalacji kliknij „Kolejny” i wtedy “koniec”.
 5. Oprogramowanie VyprVPN otworzy się automatycznie. Zaloguj się i możesz od razu zacząć.

Wygląd i łatwość użycia VyprVPN

Oprogramowanie VyprVPN

Oprogramowanie VyprVPN ma bardzo typowy wygląd. Przypomina nam oprogramowanie, na przykład ExpressVPN. Możesz natychmiast zobaczyć wybrany serwer z dużym „PołączyćPrzycisk pod spodem. Klikając lokalizację serwera (lub „Serwery”Na dole), zobaczysz pełną listę serwerów. Możesz także wybrać automatyczne łączenie się z najszybszym dostępnym serwerem, klikając „Najszybszy serwer„. Po nawiązaniu połączenia tło klienta zmienia kolor z szarego na purpurowy, nadając mu bardziej wyjątkowy wygląd.

Zakładka ‘DostosujPokaże więcej opcji, które można dostosować. Zdecyduj, czy chcesz aktywować ochronę Wi-Fi, czy przełącznik Kill, jakiego protokołu używasz i czy oprogramowanie VyprVPN uruchomi się wraz z komputerem. Możesz także dostosować swoje preferencje DNS i opcje adaptera TAP.

Ponadto, klikając trzy linie w lewym górnym rogu, będziesz mógł zobaczyć informacje o koncie i oprogramowaniu, poprosić o pomoc lub przejść do bloga.

Podsumowując, oprogramowanie VyprVPN jest bardzo łatwe w użyciu. Klienci nie mają do czynienia z mnóstwem opcji, ale nadal mogą skonfigurować dla siebie wiele funkcji. To sprawia, że ​​aplikacja jest ładna i skuteczna.

Ceny i metody płatności

Podobnie jak w przypadku wielu innych dostawców VPN, cena VyprVPN zależy od długości abonamentu. Czy zastanawiasz się nad wyborem rocznej subskrypcji? Następnie średnio płacisz niższą cenę miesięcznie niż w przypadku wybrania subskrypcji miesięcznej. Poniżej znajdziesz subskrypcje, które obecnie oferuje VyprVPN.

Obecne subskrypcje VyprVPN

Jak widać, najtańszą subskrypcją VyprVPN jest plan 2-letni, który kosztuje tylko 2,50 USD miesięcznie (rozliczane w wysokości 60 USD co 2 lata). Wszystkie powyższe plany obejmują korzystanie z abonamentu na maksymalnie pięciu urządzeniach oraz korzystanie z własnego protokołu Chameleon VyprVPN.

VyprVPN oferuje również abonament biznesowy. Ta wersja oprogramowania jest specjalnie przeznaczona dla firm i ich pracowników. Możesz wypróbować tę wersję za darmo, korzystając z okresu próbnego. Następnie zwykła subskrypcja biznesowa kosztuje 229 USD rocznie, a pakiet VyprVPN dla Business Cloud (który obejmuje VyprVPN Cloud, dedykowany adres IP i serwer dedykowany) kosztuje 349 USD rocznie.

VyprVPN pozwala na kilka różnych metod płatności:

 • Karta kredytowa
 • PayPal
 • UnionPay

Niestety, żadna z tych metod nie pozwoli ci pozostać całkowicie anonimowym, co oznacza, że ​​zawsze musisz udostępniać pewne dane osobowe i szczegóły płatności VyprVPN.

Obsługa klienta

Obsługa klienta VyprVPN jest dostępna na różne sposoby. Po pierwsze, możesz skontaktować się z „Golden Frog Bot” na ich stronie internetowej. Po prostu kliknij przycisk czatu na żywo w prawym dolnym rogu. Jeśli bot nie będzie w stanie odpowiedzieć na twoje pytanie, skontaktuje się z Tobą z obsługą „prawdziwego”.

Czat na żywo VyprVPN umożliwia kontakt z pracownikami, którzy próbują odpowiedzieć na twoje pytanie lub zapytanie. Jeśli to możliwe, wysyłają link do artykułu na swojej stronie internetowej zawierającego więcej informacji. Ten czat na żywo jest szybki i łatwy. Po zamówieniu sesji czatu na żywo (która obejmuje podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail), od razu będziesz rozmawiać z członkiem zespołu wsparcia.

Oprócz czatu możesz otworzyć bilet w dziale obsługi klienta. Dzięki temu możesz opisać problemy, które napotykasz w wiadomości, którą możesz wysłać pocztą do właściwego działu za pośrednictwem strony internetowej VyprVPN. Aby wysłać pytanie, kliknij „Wsparcie”U góry strony głównej, a następnie„Złóż wniosek’. Wybierz kategorię, która najlepiej odpowiada Twojemu zapytaniu. Wpisz swój adres e-mail i temat oraz zadaj pytanie. Jeśli chcesz, możesz wypełnić swój system operacyjny i dodać załączniki, aby lepiej zilustrować problem. Odpowiedź otrzymasz e-mailem w ciągu kilku dni roboczych.

Wniosek użyteczność VyprVPN

 • Zarówno witryna VyprVPN, jak i ich oprogramowanie są przejrzyste i przyjazne dla użytkownika.
 • Instalacja VyprVPN jest szybka i łatwa.
 • VyprVPN oferuje miesięczny, roczny i dwuletni plan.
 • Nie można anonimowo płacić za subskrypcję VyprVPN.
 • Możesz skontaktować się z obsługą VyprVPN za pośrednictwem bota, czatu na żywo i systemu sprzedaży biletów działającego za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Sieć serwerów VyprVPN

Sieć serwerów VPN jest niezwykle ważna. Dzięki dużej i szerokiej sieci będziesz mógł odblokować więcej części internetu. W końcu będziesz mógł wybierać spośród niezliczonych lokalizacji na świecie, co daje większą swobodę online. Z drugiej strony dedykowany adres IP może zapewnić większą pewność i spójność niż dynamiczny adres IP. Szanse, że użyty adres IP znajduje się na czarnej liście, są znacznie mniejsze.

Ta sekcja koncentruje się na sieci serwerów VyprVPN i możliwości żądania dedykowanego adresu IP.

Liczba serwerów i lokalizacji

VyprVPN ma ponad 700 serwerów w ponad 70 lokalizacjach. Co więcej, mają wiele adresów IP na serwer, dzięki czemu liczba adresów IP pod kontrolą VyprVPN liczy ponad 200 000. Istnieją serwery w Ameryce Północnej, Ameryce Środkowej, Ameryce Południowej, Oceanii, Afryce, Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. Ponadto nowe serwery i lokalizacje są stale dodawane do sieci. Wszystkie lokalizacje serwerów są obecnie dostępne na poniższej liście:

Sieć serwerów VyprVPN

Ponadto VyprVPN kontroluje własną sieć serwerów. Strony trzecie nie wynajmują serwerów. Zwiększa to bezpieczeństwo serwerów i teoretycznie może zapewnić bardziej stabilną i wyższą prędkość.

Dedykowany adres IP

VyprVPN pozwala na pracę z dedykowanym adresem IP. Oznacza to, że będziesz mieć jeden stały adres IP, który różni się od lokalnego adresu IP. W ten sposób nie będziesz musiał weryfikować swojej tożsamości za każdym razem, gdy korzystasz z VPN i próbujesz zalogować się na przykład na swój adres e-mail. Główną wadą dedykowanego adresu IP jest to, że osobom trzecim łatwiej jest śledzić twoje zachowanie w Internecie, nawet jeśli nie są w stanie dowiedzieć się, kim i gdzie jesteś.

Dedykowana opcja IP VyprVPN jest dostępna tylko w ramach subskrypcji Premium. Jest zawarty w VyprVPN Cloud, która jest dodatkową usługą, która oferuje większe bezpieczeństwo podczas korzystania z publicznych lub osobistych serwerów w chmurze.

Podsumowanie sieci serwerów VyprVPN

 • VyprVPN ma ponad 700 serwerów w ponad 70 lokalizacjach serwerów.
 • Dedykowanego adresu IP można używać tylko w przypadku subskrypcji Premium VyprVPN.

Opcje VyprVPN

Wiele sieci VPN nie tylko zwiększa bezpieczeństwo i prywatność w Internecie. VPN może szybko zyskać popularność, jeśli na przykład z powodzeniem współpracuje z Netflix. Możliwość bezpiecznego pobierania jest również ważna dla wielu użytkowników. W tej sekcji dowiesz się wszystkiego o różnych opcjach oferowanych przez VyprVPN.

VyprVPN i Netflix

VyprVPN aktywnie stara się zapewnić dostępność Netflix na swoich serwerach. Niestety nie działa to na wszystkich serwerach. W rezultacie nie będziesz mieć możliwości wybrania dowolnej lokalizacji serwera, aby uzyskać dostęp do treści Netflix w tym kraju. Jednak VyprVPN współpracuje z amerykańską wersją Netflix, a także z brytyjską, kanadyjską i niemiecką wersją strony. Po prostu wybierz serwer w jednym z tych czterech krajów i przejdź do strony głównej Netflix. Zaloguj się, a będziesz mieć natychmiastowy dostęp do wszystkich seriali i filmów oferowanych w wybranym kraju.

VyprVPN nie tylko pozwala na przesyłanie strumieniowe Netflix, ale także współpracuje z wszelkiego rodzaju innymi usługami strumieniowymi, takimi jak Amazon Prime, HBO GO i Hulu. Podobnie jak w przypadku Netflix, tylko określone serwery VyprVPN działają z tymi usługami. Są to serwery w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Niemczech.

Kraj
Dostępne usługi przesyłania strumieniowego za pomocą VyprVPN
Stany ZjednoczoneNetflix, Amazon Prime Now, HBO Go / Now, MLB.tv, WatchESPN i ESPN +, YouTube, Spotify, Crunchyroll, DAZN, NFL Gamepass i Hulu
Zjednoczone KrólestwoNetflix UK, Amazon Prime Now UK, TVPlayer, Channel 4/5, Eurosport, ITV, NFL Gamepass, Sky GO, Sky Sports UK i Hulu
KanadaNetflix Canada, DAZN, NHL.TV, MuchTV, CBC i Hulu
NiemcyNetflix Germany, DAZN, Eurosport, RTL, Sky Go Germany, ARD, ZDF, Pro 7 i Amazon Prime Germany.

VyprVPN i torrenty

Oprócz przesyłania strumieniowego możesz również bezpiecznie pobierać torrenty za pomocą VyprVPN. VyprVPN obsługuje sieci P2P, co pozwala zachować anonimowość nawet podczas pobierania. Niestety pobieranie trwało długo podczas naszych testów. Prędkości pobierania były niższe niż do tej pory. Pobranie pliku zajęło nam dwa razy więcej czasu.

Zapora NAT

Twoje oprogramowanie VyprVPN zawiera zaporę NAT. Jest to dodatkowa warstwa ochrony Twojego połączenia internetowego. Przychodzący ruch danych jest automatycznie blokowany, jeśli użytkownik nie zażądał go bezpośrednio. Jeśli masz VyprVPN, możesz od razu korzystać z tej ochrony.

VyprVPN może pomóc Ci upewnić się, że żadne złośliwe dane nie są wysyłane na Twój komputer przez podmioty zewnętrzne. Zapora NAT to dodatkowa linia obrony zapory komputera. Jest to szczególnie przydatne, gdy często korzystasz z publicznych hotspotów Wi-Fi.

Wnioski opcje VyprVPN

 • VyprVPN jest w stanie odblokować kilka usług przesyłania strumieniowego (w tym Netflix) za pomocą serwerów amerykańskich, kanadyjskich, niemieckich i brytyjskich.
 • Możesz użyć VyprVPN, aby bezpiecznie pobierać torrenty, nawet jeśli prędkości pobierania nie są optymalne.
 • VyprVPN ma zaporę NAT, która chroni ruch danych.

Wniosek – nasze doświadczenie z VyprVPN

Podsumowując, VyprVPN jest bardzo przyzwoitym dostawcą VPN, który odzyskał zaufanie, które stracili dzięki swojej początkowej polityce rejestrowania: zwykli rejestrować dane osobowe, ale już nie. Są teraz w stanie zagwarantować swoją politykę braku rejestrowania poprzez niezależny audyt. Dlatego czujemy się na tyle pewni, że VyprVPN nie przechowuje już żadnych możliwych do zidentyfikowania informacji o swoich użytkownikach. Mają także sieć serwerów o odpowiedniej wielkości, która jest całkowicie pod ich kontrolą. Co więcej, ich technologia Chameleon stanowi wyjątkową funkcję, pokazując, że VyprVPN naprawdę stara się chronić swoich klientów tak dobrze, jak to możliwe. Wreszcie VyprVPN współpracuje z Netflix i pobiera torrenty.

Niestety, serwery VyprVPN nie okazały się tak szybkie, jak obiecano. Podczas grania i pobierania wystąpiły pewne opóźnienia. Od czasu do czasu zdarzały nam się opóźnienia podczas innych działań online. Ponadto niektóre opcje, takie jak dedykowany adres IP, są dostępne tylko wtedy, gdy płacisz dodatkowo za subskrypcję Premium. Nie oferują też żadnych metod płatności, które pomagają zachować całkowitą anonimowość.

Pomimo tych wad VyprVPN jest solidną siecią VPN, która dość dobrze plasuje się na naszej ogólnej liście. Ten dostawca będzie dobrze chronić twoje dane i oferuje przydatne dodatkowe opcje, które mogą zwiększyć twoje wrażenia z Internetu.

Plusy
Cons
Możliwe Netflix USACzasami doświadczenia są opóźnione
Możliwe pobieranie torrentówNiektóre opcje są dostępne tylko z subskrypcją Premium
Wskazuje prędkość na serwerBrak anonimowych metod płatności
Dobre i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie
Brak dzienników
Oryginalny protokół (Chameleon)
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me