Recenzja PureVPN (2020): Tani, szybki, prosty | VPNOverview

Recenzja PureVPN (2020) – Tani, szybki, prosty w użyciu

W tej recenzji omówimy dostawcę VPN PureVPN. PureVPN jest jednym z najbardziej znanych dostawców VPN, który ma serwery na całym świecie. Dzięki tej usłudze VPN Twój ruch internetowy jest szyfrowany, ukryty i anonimowy, a Ty możesz ominąć ograniczenia. PureVPN jest znany jako przyzwoita usługa oferująca szybkie serwery i oferująca możliwość oglądania amerykańskiego Netflix. Możesz także ominąć ograniczenia w Internecie za pomocą PureVPN, takie jak cenzura w krajach takich jak Chiny, Turcja czy Rosja. Możliwe jest całkowicie anonimowe pobieranie filmów i seriali za pośrednictwem torrentów za pomocą PureVPN. Należy jednak pamiętać, że PureVPN miał problemy z logowaniem w przeszłości, dlatego nie możemy całkowicie ufać ich zasadom braku rejestrowania.


Dane techniczne PureVPN

 • Jednoczesne połączenia: 5
 • Torrenty: +
 • Netflix: +
 • System operacyjny: Windows, Mac, iOS, Android, Linux
 • Protokoły: OpenVPN, L2TP / IPsec, SSTP, IKEv2, PPTP
 • Zasady rejestrowania: Dzienniki sieciowe
 • Serwery: Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
 • Cena £: Od 1,32 USD miesięcznie
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy: 31 dni

Funkcje PureVPN

Oto najważniejsze cechy PureVPN w podsumowaniu

 • Połączenia PPTP, L2TP i SSTP oraz 256-bitowe szyfrowanie
 • Nieograniczone przełączniki szerokopasmowe i serwerowe
 • Szybkość połączenia 1 Gb / s
 • Brak dzienników aktywności, tylko dostęp do serwera jest rejestrowany przez 5 dni (nie odwiedzone strony internetowe)
 • Do 5 jednoczesnych połączeń na jednym koncie
 • Wskazuje, kiedy pewne dane nie mogą być przesyłane przez połączenie VPN
 • Darmowe oprogramowanie i aplikacje dla systemów Windows, Mac, iOS i Android
 • Funkcja wirtualnego routera: pozwala zmienić komputer w router z VPN, z którym można podłączyć do 10 urządzeń.
 • Kompatybilny z routerami DD-WRT, Smart TV, Chromecast, Amazon Fire TV Stick i Roku.
 • Całodobowe wsparcie czatu na żywo z wydajnymi i przyjaznymi pracodawcami.
 • Elastyczne opcje płatności
 • 31-dniowa polityka gwarancji zwrotu pieniędzy

Windows PureVPN

PureVPN i Netflix

Netflix ostatnio walczy z użytkownikami VPN i proxy. Są to głównie użytkownicy, którzy chcą korzystać z amerykańskiego serwisu Netflix spoza USA. Umożliwia to użytkownikom dostęp do znacznie większej liczby filmów i seriali.

Na szczęście PureVPN ma rozwiązanie tego problemu. Od czasu do czasu tworzą nowe amerykańskie adresy IP, które starają się trzymać tak długo, jak to możliwe, poza blokadami Netflix.

Jeśli chcesz korzystać z tych serwerów, zalecamy skontaktowanie się z zespołem PureVPN; doradzą, które serwery zapewniają najlepszy dostęp do Netflix w danym momencie. Podczas naszego testu przydzielony serwer działał bardzo dobrze. W pierwszej minucie jakość strumienia była rozsądna, ale po minucie mogliśmy przesyłać strumieniowo amerykański serwis Netflix w jakości HD bez żadnych problemów i czasów ładowania. Oprócz możliwości streamowania amerykańskiej Netflix, masz również dostęp do międzynarodowych meczów piłki nożnej i innych sportów, jeśli jesteś na wakacjach za granicą.

PureVPN Netflix

Szybkość serwera

Oprogramowanie PureVPN wygląda dobrze i działa dobrze, ale szybkość połączenia jest dobra?

Prędkości połączenia, które można uzyskać dzięki połączeniu VPN, zależą od kilku czynników. Najważniejsze czynniki to; własną prędkość połączenia, rodzaj szyfrowania, którego używasz, lokalizację serwera VPN oraz własną lokalizację i odległość do serwera.

Testowane połączenie internetowe to połączenie 150 Mb. Dzięki serwerom w Holandii, Wielkiej Brytanii i Niemczech prędkość połączenia osiągnęła nawet 100 Mb. To samo dotyczy większości krajów w Europie. Prędkość połączenia z USA wynosiła około 70 Mb. Podsumowując, byliśmy bardzo zadowoleni z szybkości połączenia, którą mieliśmy i uważamy, że będzie wystarczająca do większości zastosowań. W praktyce możemy przeglądać bez zauważalnego spowolnienia, oglądać YouTube, oglądać Netflix i pobierać.

Cena PureVPN

Cena PureVPN

PureVPN oferuje kilka pakietów. Stawka zależy od długości subskrypcji, na którą się rejestrujesz. Im dłuższy okres subskrypcji, tym mniej musisz płacić miesięcznie. PureVPN oferuje następujące stawki:

 • Nieograniczony VPN (1 miesiąc) 10,95 $ miesięcznie
 • Nieograniczony VPN (1 rok) 5,81 USD miesięcznie
 • Nieograniczony VPN (5 lat) 1,65 USD miesięcznie

PureVPN oferuje 31-dniową polisę zwrotu pieniędzy na wszystkich pakietach.

PureVPN Bezpieczeństwo i prywatność

PureVPN ma kilka silnych funkcji szyfrowania. Jednym z najważniejszych jest obsługa wielu protokołów szyfrowania VPN, które obejmują kilka silnych: OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP, SSTP i IKEv2. Osobiście doradzamy OpenVPN z 256-bitowym szyfrowaniem AES i SHA-1 do weryfikacji danych, ponieważ jest to znacznie bezpieczniejsze niż inne opcje. PureVPN oferuje również rozwiązania dotyczące wycieków DNS i wycieków IPv6. Dowodzi to, że ich usługa zapewnia bardzo dobre szyfrowanie.

Jeśli chodzi o rejestrowanie danych, musimy stwierdzić, że PureVPN rejestruje pewne dzienniki. Obejmuje to takie informacje, jak imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu (tylko od użytkowników z niektórych krajów) i dzienniki sesji. Dzienniki sesji rejestrują moment nawiązania połączenia i wykorzystanie danych, brak dzienników aktywności. Zwłaszcza, jeśli korzystasz z serwerów z dzielonym IP, bardzo trudno będzie wyśledzić jakąkolwiek aktywność, chociaż wolelibyśmy, aby nie prowadzili żadnych dzienników. Ponadto w przeszłości zdarzał się przypadek, w którym PureVPN dzielił się z władzami informacjami, co wskazuje, że prowadzili dzienniki i byli gotowi udostępnić je FBI. Mimo że firma twierdzi, że nie prowadzą już żadnych dzienników, nie możemy tego całkowicie usunąć z naszej pamięci.

Ponadto siedziba PureVPN znajduje się w Hongkongu. Tutaj nie ma przepisów dotyczących zatrzymywania danych, więc PureVPN nie jest zobowiązany do rejestrowania żadnych danych użytkownika.

Lokalizacje serwerów PureVPN

PureVPN oferuje serwery w wielu krajach. W sumie dostępnych jest ponad 2000 serwerów w 141 krajach. Mała grupa krajów, w których PureVPN ma serwery:

USA, Wielka Brytania, Australia, Brazylia, Kanada, Chile, Chiny, Kostaryka, Niemcy, Egipt, Francja, Hongkong, Irlandia, Indonezja, Włochy, Japonia, Litwa, Luksemburg, Malezja, Holandia, Nowa Zelandia, Panama, Rumunia , Rosja, Singapur, Republika Południowej Afryki, Korea Południowa, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Tajlandia, Turcja, Ukraina, Polska, Argentyna, Belgia, Dania, Meksyk, Norwegia, Wietnam, Islandia.

Serwery PureVPN

Obsługa klienta PureVPN

Obsługa klienta PureVPN została ostatnio znacznie ulepszona. W tej chwili oferują także wsparcie czatu 24/7, oprócz biletów i wsparcia przez e-mail. Przetestowaliśmy tę obsługę czatu z kilkoma trudnymi pytaniami technicznymi i na wszystkie odpowiedziały poprawnie w ciągu kilku minut. Biorąc pod uwagę obsługę klienta, PureVPN ma się bardzo dobrze.

Wniosek PureVPN

PureVPN jest wystarczająco przyzwoitym dostawcą VPN. Aplikacja jest dobrze zaprojektowana i ma łatwe w obsłudze oprogramowanie z przewodnikami „jak to zrobić”. PureVPN oferuje szeroką gamę szybkich serwerów ze stabilnymi połączeniami. Ich ceny są rozsądne i od czasu do czasu mają ładne oferty. Fakt, że mogliśmy bez problemu oglądać amerykańską Netflix, będzie dobrym argumentem, aby przekonać wiele osób do zapisania się na subskrypcję PureVPN. Ponadto miło jest anonimowo pobierać bez problemu z PureVPN.

Wreszcie, mamy pewne problemy z ich zasadami rejestrowania. Być może zmienili swoje sposoby, ale nadal myślimy, że ten dostawca udostępnił dzienniki użytkowników władzom. Z powodu tych przeszłych wydarzeń nie możemy definitywnie stwierdzić, że PureVPN nie prowadzi dzienników.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me