Recenzja ExpressVPN (kwiecień 2020): Czy to naprawdę najlepsza sieć VPN?

Przegląd ExpressVPN (2020) – Najlepsza, wszechstronna sieć VPN typu premium

ExpressVPN już od jakiegoś czasu znajduje się w czołówce gry VPN – i słusznie. Są już od 2009 roku i naprawdę wiedzą, co robią. ExpressVPN dominuje obecnie na rynku VPN wraz z kilkoma innymi usługami. Dzięki subskrypcji ExpressVPN uzyskasz dostęp do ogromnej sieci serwerów obejmującej ponad 3000 serwerów w 160 różnych lokalizacjach rozproszonych w 94 krajach, na maksymalnie pięciu urządzeniach. Jakość połączeń jest na najwyższym poziomie i pozwala na swobodne przeglądanie, przesyłanie strumieniowe i pobieranie z imponującą prędkością. Ponadto bezpieczeństwo i szyfrowanie oprogramowania są zgodne z najwyższymi międzynarodowymi standardami i będą chronić Cię przed wszelkimi ingerencjami i szpiegowaniem stron trzecich.


Firma jest oficjalnie zarejestrowana na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, co oznacza, że ​​nie jest prawnie zobowiązana do przechowywania dzienników użytkowników. W związku z tym ExpressVPN nie przechowuje żadnych dzienników naruszających prywatność jego użytkowników. ExpressVPN jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika: sprawia, że ​​korzystanie z VPN jest łatwe dla ogółu społeczeństwa. Aby korzystać z aplikacji ExpressVPN, nie musisz być obeznany z technologią. Ponadto ich strona internetowa i obsługa klienta są bardzo pomocne, a aplikacje działają intuicyjnie.

Dane techniczne ExpressVPN

 • Jednoczesne połączenia: 5
 • Torrenty: +
 • Netflix: +
 • System operacyjny: Windows, Mac, iOS, Android, Linux
 • Protokoły: OpenVPN, L2TP / IPsec i PPTP
 • Zasady rejestrowania: Brak dzienników
 • Serwery: Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
 • Cena £: Od 6,67 USD miesięcznie
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 dni

Szybkość – jak szybka jest ExpressVPN?

Szybkość każdego połączenia VPN jest ważna, szczególnie jeśli chcesz robić więcej niż tylko przeglądać strony internetowe. Jeśli Twoje połączenie internetowe nie jest wystarczająco szybkie, możesz odczuwać opóźnienia podczas pobierania, przesyłania strumieniowego lub grania. Z tego powodu testujemy wszystkie sieci VPN pod kątem ich prędkości, aby sprawdzić, czy i do jakiego stopnia spowalniają one połączenie. Najpierw pokażemy kilka testów prędkości, które zrobiliśmy, aby sprawdzić, czy istnieją jakieś znaczące różnice między naszymi prędkościami z ExpressVPN lub bez. Następnie podzielimy się własnymi doświadczeniami z prędkością ExpressVPN podczas codziennego użytkowania. Na koniec opowiemy o własnym teście prędkości ExpressVPN, który jest wbudowany w ich aplikację.

Wyniki testu prędkości ExpressVPN

Poniżej zobaczysz wyniki kilku testów prędkości, które przeprowadziliśmy za pomocą speedtest.net. Przetestowaliśmy prędkość z naszej własnej lokalizacji (w Holandii), więc Twoje wyniki mogą się różnić w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie. Ponadto czynniki, takie jak dostawca Internetu i limit danych, również wpływają na szybkość połączenia. Dlatego pokazane tutaj wyniki wskazują jedynie możliwe wyniki. Niemniej jednak mogą powiedzieć nam coś o wpływie, jaki serwery ExpressVPN będą miały ogólnie na szybkość Internetu.

Prędkość bez VPN (Speedtest.net):

Szybkość ekspresowa bez VPN

Takie są prędkości naszego połączenia internetowego bez VPN. Wykorzystamy te wyniki jako punkt odniesienia do porównania innych wyników.

Szybkość z lokalnym serwerem (Speedtest.net):

Serwer ekspresowej prędkości NL

Powyższe liczby to wyniki testu szybkości, które mierzyliśmy po podłączeniu do serwera ExpressVPN, który był najbliżej miejsca, z którego testowaliśmy. Pobliski serwer prawdopodobnie zapewni najlepsze wyniki, ponieważ duża odległość między tobą a serwerem może powodować opóźnienia. Jak widać, ping nieznacznie wzrósł, ale nadal jest świetny. Prędkości pobierania i wysyłania spadły, ale nadal są całkiem dobre.

Prędkość z oddalonym serwerem (Speedtest.net):

Ekspresowy serwer US Speed
Kiedy podłączyliśmy się do najszybszego serwera ExpressVPN dostępnego w USA (serwer daleko od naszego rodzinnego kraju, Holandii), otrzymaliśmy wyniki pokazane powyżej. Oczywiste jest, że ping znacznie się zwiększył. Teoretycznie jest to problem, jeśli chcesz grać w gry online dla wielu graczy. Szybkość pobierania nie różni się tak bardzo od prędkości pobierania, którą mieliśmy na naszym lokalnym serwerze (co jest bardzo dobrą wiadomością). Szybkość przesyłania spadła, ale nadal jest bardzo wykonalna.

Biorąc to pod uwagę, wynik ten nie oznacza, że ​​amerykańskie serwery ExpressVPN są gorszej jakości niż nasze lokalne. Wręcz przeciwnie, są naprawdę świetne. Kiedy łączysz się z oddalonym serwerem, zawsze tracisz trochę prędkości i znacząco zwiększasz ping. Te wyniki pokazują, że serwery ExpressVPN, nawet te, które są daleko od ciebie, są nadal bardzo dobre. Jeśli mieszkasz w USA i wypróbujesz amerykański serwer, Twoje wyniki będą prawdopodobnie lepsze niż nasze.

Prędkość podczas codziennego użytkowania

Kiedy testowaliśmy ExpressVPN w praktyce, jego prędkości były doskonałe. Nie mieliśmy żadnych opóźnień podczas regularnego przeglądania, odwiedzania stron internetowych i pracy nad własną witryną. Streaming i pobieranie również nie stanowiły problemu. Możemy bez problemu oglądać filmy na YouTube i korzystać z Netflix. Ponadto moglibyśmy łatwo pobierać pliki dowolnego rodzaju i wielkości.

Korzystając z zalecanych serwerów, nie mieliśmy również opóźnień podczas grania. Jednak w tym przypadku ważne jest, aby połączyć się z serwerem, który nie znajduje się zbyt daleko od Twojej fizycznej lokalizacji, ponieważ w przeciwnym razie Twój ping może wzrosnąć. Ogólnie ExpressVPN to świetna sieć VPN do grania. Ogólnie rzecz biorąc, byliśmy w stanie utrzymać duże prędkości Internetu podczas korzystania z ExpressVPN, bez znacznego przyspieszenia.

Test prędkości ExpressVPN

Test prędkości przeglądu ExpressVPNExpressVPN ma wbudowany test prędkości wbudowany w ich aplikację. Po otwarciu programu można go znaleźć w menu w lewym górnym rogu. Jeśli klikniesz opcję „Test prędkości”, możesz rozpocząć test prędkości z komputera na wszystkich serwerach ExpressVPN. Zajmie to kilka sekund i będzie działać tylko wtedy, gdy sieć VPN nie zostanie aktywowana, ale wtedy będziesz mieć jasną listę serwerów i ich wydajności z połączeniem internetowym. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli szukasz optymalnego serwera dla swojej lokalizacji.

Test pokaże opóźnienie, które w grach jest również znane jako ping. Wyświetli także prędkości pobierania i ogólny indeks prędkości. Na stronie ExpressVPN znajdziesz prosty przewodnik, który wyjaśnia to narzędzie i pomaga dokonać najlepszego wyboru na serwerach.

Wyniki testu szybkości przeglądu ExpressVPN

Szybkość wnioskowania ExpressVPN

 • Korzystając z ExpressVPN, utrzymujesz dużą część prędkości Internetu
 • Podczas codziennego użytkowania nie było zauważalnej zmiany prędkości
 • ExpressVPN oferuje własny, wbudowany test prędkości

Bezpieczeństwo – jak bezpieczny jest ExpressVPN?

Być może najważniejszą cechą VPN jest to, że zapewnia bezpieczeństwo i anonimowość w Internecie. Szyfruje cały ruch danych i do pewnego stopnia anonimizuje twoje działania online. ExpressVPN jest zgodny z najwyższymi międzynarodowymi standardami i ma świetne opcje ustawień zabezpieczeń. Poniżej możesz przeczytać wszystko o protokołach, które obsługują, ich logowaniu i polityce prywatności, ich wyłączniku zabójstw oraz danych osobowych, których ExpressVPN potrzebuje od ciebie do założenia konta.

Protokoły

ExpressVPN używa 256-bitowego szyfrowania i zaleca protokół UDP OpenVPN, który jest również ustawiony jako domyślny protokół. Są to najwyższe międzynarodowe standardy szyfrowania, więc nie musisz się martwić o swoją prywatność. ExpressVPN obsługuje następujące protokoły:

 • OpenVPN UDP: Najlepsza kombinacja prędkości i bezpieczeństwa, ale może nie działać we wszystkich sieciach.
 • OpenVPN TCP: Prawdopodobnie działa we wszystkich typach sieci i prawdopodobnie najbezpieczniejszym protokole VPN, ale może być wolniejszy niż UDP.
 • L2TP / IPSec: Słabsze bezpieczeństwo – przydatne do anonimizacji i zmiany lokalizacji, gdy inne protokoły nie działają.
 • PPTP: Zasadniczo bardzo szybki i kompatybilny z praktycznie każdym typem sieci i urządzenia, ale najsłabsze szyfrowanie wszystkich tych protokołów.

Zalecamy zachowanie domyślnych ustawień ExpressVPN, ponieważ zapewniają one najlepszą ochronę, jaką można uzyskać z dowolnej sieci VPN. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zapoznaj się z naszym artykułem, który porównuje wszystkie różne protokoły VPN.

Logowanie i prywatność

ExpressVPN jest oficjalnie zlokalizowany na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Ta nazwa może sprawić, że pomyślisz, że są częścią Wielkiej Brytanii, ale wyspy te są niezależnym narodem o surowych przepisach dotyczących prywatności (z korzyścią dla konsumentów). Z tego powodu ExpressVPN nie musi zatrzymywać żadnych danych. Oznacza to, że nie są zobowiązani do prowadzenia dzienników użytkowników.

Z tego powodu ExpressVPN nie utrzymuje dzienników ruchu ani adresów IP. Nie mają więc żadnych informacji na temat tego, co robisz online. Jedynym rodzajem dzienników, które przechowują, są dzienniki połączeń. Ten typ dzienników informuje ich tylko o datach korzystania z usługi i serwerze, z którym się łączyłeś. Informacje te nie są powiązane z twoim adresem IP, ale z twoim kontem użytkownika. Oznacza to, że możesz pozostać całkowicie anonimowy, korzystając ze specjalnego adresu e-mail i płacąc bitcoinami. Na własnych warunkach: „Możemy wiedzieć, ŻE klient korzystał z ExpressVPN, ale nigdy nie wiemy, JAK korzystał z naszej Usługi… ExpressVPN nie gromadzi żadnych adresów IP, historii przeglądania, danych o ruchu ani zapytań DNS, które mogłyby zostać wykorzystane do zidentyfikowania konkretnego użytkownika.”

W rzeczywistości ExpressVPN nie jest nawet w stanie zapisać żadnych dzienników. Wynika to z nowej technologii TrustedServer, którą firma wprowadziła w 2019 r. Wszystkie dane na serwerach ExpressVPN są teraz przesyłane przez pamięć RAM, która jest formą pamięci ulotnej. Oznacza to, że wszystkie dane są regularnie usuwane, ponieważ pamięć RAM potrzebuje energii elektrycznej do działania. Za każdym razem, gdy spada moc, wszystkie zebrane dane automatycznie znikają. To świetne rozwiązanie dla każdego, kto poważnie traktuje swoją prywatność.

Wyłącznik awaryjny

Po nawiązaniu połączenia przez bezpieczne tunele ExpressVPN może się zdarzyć, że połączenie ulegnie awarii z jakiegokolwiek powodu. Oznaczałoby to, że Twoje dane nie są chronione, dopóki nie możesz ponownie połączyć się z serwerem ExpressVPN. Prawdopodobnie chcesz temu zapobiec.

ExpressVPN oferuje dodatkowy element bezpieczeństwa dla Windows i Mac; przełącznik zabijania. Po włączeniu przełącznika zabójstw nigdy już nie będziesz chroniony. Jeśli zdarzy ci się utracić połączenie VPN, przełącznik „zabij” zablokuje dostęp do Internetu. W ten sposób nie ma słabych punktów w Twojej aktywności online.

Należy zwrócić uwagę na to, że przełącznik zabijania czasami uruchamia się podczas przełączania między sieciami. Na przykład, gdy automatycznie łączysz się z nową siecią lub przełączasz się między danymi a Wi-Fi. Nie otrzymujesz wyraźnego komunikatu na ten temat, więc czasami musisz ręcznie odblokować internet, naciskając przycisk „odblokuj internet” w oprogramowaniu ExpressVPN. Bardzo bezpieczny, ale także niepraktyczny.

Jakich informacji potrzebuje ExpressVPN?

Aby utworzyć konto w ExpressVPN, potrzebujesz tylko adresu e-mail i metody płatności. Oznacza to, że możesz pozostać całkowicie anonimowy, jeśli użyjesz anonimowego adresu e-mail i zapłacisz Bitcoinem. Jeśli upewnisz się, że adres e-mail nie łączy się z tobą w żaden sposób, nikt nie będzie wiedział, kim jesteś.

Wniosek bezpieczeństwa ExpressVPN

 • ExpressVPN używa 256-bitowego szyfrowania
 • Możesz wybierać między protokołami OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP / IPSec i PPTP
 • ExpressVPN ma opcję zabicia przełącznika
 • ExpressVPN wykorzystuje technologię TrustedServer, która wykorzystuje pamięć RAM
 • Aby utworzyć konto, potrzebujesz tylko adresu e-mail i metody płatności

Użyteczność – jak przyjazny dla użytkownika jest ExpressVPN?

Ponieważ Internet może być dość złożonym miejscem, usługa VPN musi mieć doskonałą obsługę klienta. Ustalenie, jakich ustawień użyć lub z którym serwerem się połączyć, może być dość trudne, jeśli Twój dostawca VPN nie ma przejrzystej strony internetowej ani łatwego w obsłudze oprogramowania. Poniżej możesz przeczytać wszystko o łatwości obsługi ExpressVPN. Przyjrzymy się ich stronie internetowej, procesowi instalacji, oprogramowaniu, cenom i obsłudze klienta.

Witryna ExpressVPN

ExpressVPN ma bardzo przejrzystą i przyjazną dla użytkownika stronę internetową. Zapewniają one wiele informacji na temat działania sieci VPN.

ExpressVPN Review Strona główna

W zakładce „Co to jest VPN” można znaleźć wiele informacji o tym, czym dokładnie jest VPN i jak działają różne elementy VPN.

W zakładce „Produkty” znajdziesz szczegółowe instrukcje instalacji dla różnych urządzeń i systemów operacyjnych. Ponadto zobaczysz tam różne rozszerzenia przeglądarki i narzędzia do ochrony prywatności.

Karta „Wsparcie” przeniesie Cię do menu, w którym możesz przejść do instrukcji rozwiązywania problemów lub instrukcji konfiguracji. Jak widać poniżej, możesz również porozmawiać z obsługą klienta tutaj.

obsługuje ekspresową stronę internetową

Dzięki temu łatwo znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Jeśli nie możesz czegoś znaleźć, możesz czatować z obsługą klienta 24/7.

Instalowanie ExpressVPN

Proces instalacji ExpressVPN jest niezwykle łatwy i szybki. Dzięki łatwemu w obsłudze kreatorowi instalacji anonimowy dostęp do Internetu nie zajmuje wiele czasu.

Oprogramowanie ExpressVPN jest dostępne dla systemów Windows, Mac, Android, iOS i Linux. Możesz także zainstalować ich oprogramowanie na routerze DD-WRT.

ExpressVPN oferuje następujący trzyetapowy przewodnik na swojej stronie internetowej:

Szybkie pobieranie

To może wyglądać na zbyt uproszczone, ale to naprawdę takie proste. Po zakupie subskrypcji odwiedzasz stronę konfiguracji w witrynie. Wybierz oprogramowanie dla swojego urządzenia i systemu operacyjnego i zainstaluj je. Aplikacja zostanie otwarta i będziesz mógł zobaczyć, jak działa intuicyjnie. Możesz także znaleźć ich aplikację na urządzenia mobilne w dowolnym sklepie z aplikacjami. Proces pobierania jest taki sam dla wszystkich urządzeń.

Wygląd i łatwość użycia ExpressVPN

Wygląd i funkcjonalność oprogramowania ExpressVPN są bardzo profesjonalne i atrakcyjne. Działa również intuicyjnie, a korzystanie z niego jest niezwykle jasne i zrozumiałe. Większość użytkowników będzie potrzebować tylko wyraźnego przycisku włączania i wyłączania oraz łatwego sposobu zmiany lokalizacji serwera. Aplikacja ExpressVPN pokazuje właśnie to. Co więcej, nie jest zaśmiecona informacjami, których nie rozumiesz ani nie potrzebujesz. Z tego powodu ExpressVPN jest idealny dla osób, które wcześniej nie korzystały z VPN.

W menu w lewym górnym rogu znajdziesz opcje, które pozwalają ci dostosować ustawienia połączenia VPN, jeśli chcesz. Ponadto możesz uruchomić test prędkości i wybrać menu pomocy, jeśli masz jakieś pytania.

ExpressVPN-App-Screenshot-English

ExpressVPN i Linux

Podobnie jak wszyscy inni najlepsi dostawcy VPN, ExpressVPN umożliwia korzystanie z jego usług w dystrybucjach Linuksa. W rzeczywistości ExpressVPN może być używany na Ubuntu, Debian, CentOS, Fedora, Raspbian i Arch. Innymi słowy, istnieje bardzo niewiele systemów operacyjnych, w których ExpressVPN nie działa. Poniżej znajdziesz krótkie podsumowanie używania ExpressVPN w dystrybucji Linuksa.

Cała sieć serwerów ExpressVPN jest również dostępna dla użytkowników Linuksa. Poza tym serwery są również na najwyższym poziomie pod względem szybkości i stabilności. Podczas testów nie napotkaliśmy ani jednego wycieku DNS ani WebRTC.

Ponieważ wszystko odbywa się za pośrednictwem terminala, ważne jest, aby znaleźć odpowiednią stronę do pobrania repozytorium i nauczyć się podstawowych poleceń. To wszystko. Poza rozszerzeniem Firefox i przełącznikiem „zabicia” nie ma żadnych dodatkowych funkcji w aplikacji ExpressVPN dla systemu Linux. Wystarczy poprosić o listę serwerów i połączyć się z tym, który chcesz. Jedynym problemem, jaki mieliśmy podczas testów, był brak wiedzy na temat Linuksa wśród pracowników działu obsługi klienta. Może to spowodować, że problem będzie trwać dłużej, jeśli go napotkasz. Tak czy inaczej, ExpressVPN znajduje się na szczycie naszej listy najlepszych VPN dla Linuksa.

Ceny i metody płatności

Być może jedynym minusem ExpressVPN jest ich cena. Jednak nawet jeśli ta sieć VPN jest droższa, ExpressVPN jest zdecydowanie wart swojej ceny.

ExpressVPN oferuje trzy różne plany subskrypcji. Wszystkie trzy plany oferują tę samą najwyższą jakość usług, jedyną różnicą jest czas trwania planu i koszt miesięczny. Oferują one abonament miesięczny za 12,95 USD, za Plan 6-miesięczny za 9,99 USD miesięcznie a dzięki naszej specjalnej ofercie możesz otrzymać ExpressVPN 15 miesięcy za jedyne 6,67 miesięcznie.

Szczególnie ostatnia opcja to dobra oferta za jakość, którą otrzymujesz w zamian. co więcej, ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz przetestować ich usługi przez 30 dni i odzyskać pieniądze, jeśli Ci się nie podoba.

Ceny Expressvpn

ExpressVPN akceptuje następujące metody płatności:

 • Karta kredytowa (VISA, MasterCard, American Express, Discover Card, JCB, Diners Club International)
 • PayPal
 • Bitcoin
 • Wiele innych regionalnych metod płatności.

Dzięki tym opcjom bez wątpienia znajdziesz odpowiednią metodę płatności. Jeśli chcesz pozostać całkowicie anonimowy, nawet wobec swojego dostawcy VPN, możesz użyć Bitcoin, aby zapłacić za subskrypcję.

Obsługa klienta

Express livechatW przeciwieństwie do niektórych innych dostawców, ExpressVPN ma dobrą stronę FAQ, która natychmiast odpowie na prawie wszystkie pytania.

Oferują całodobową obsługę klienta zarówno klientom, jak i osobom odwiedzającym ich witrynę. Odpowiedzieli szybko i przyjemnie na wszystkie pytania.

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z ich obsługą, pomogą ci dowiedzieć się, co jest nie tak i jak je rozwiązać.

Wniosek użyteczność ExpressVPN

 • Witryna ExpressVPN jest przejrzysta i pomocna
 • Proces instalacji ExpressVPN jest niezwykle łatwy dla wszystkich urządzeń i systemów operacyjnych
 • Oprogramowanie ExpressVPN działa intuicyjnie
 • ExpressVPN jest nieco droższy niż inne usługi VPN
 • Oferują sporo metod płatności
 • ExpressVPN działa dobrze w połączeniu z Linuksem, ale ich pracownicy wsparcia nie wiedzą dużo o problemach specyficznych dla Linuksa
 • ExpressVPN ma doskonałą obsługę klienta 24/7 z czatem na żywo

Sieć serwerów ExpressVPN

Sieć serwerów VPN jest ważna, jeśli chcesz ominąć ograniczenia geograficzne, łącząc się z serwerami w innych krajach. Na przykład możesz połączyć się z serwerem w USA, aby obejrzeć program w amerykańskiej wersji Netflix. Ponadto, jeśli twój rząd cenzuruje to, co możesz zrobić i zobaczyć online, możesz przekierować swoje połączenie za pośrednictwem serwera w innym kraju, aby mieć bezpłatny dostęp do Internetu. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o serwerach ExpressVPN i czy ExpressVPN oferuje dedykowane adresy IP.

Liczba serwerów i lokalizacji

ExpressVPN ma ponad 3000 serwerów w 94 krajach na całym świecie. Dzięki tej ogromnej sieci serwerów zawsze możesz znaleźć serwer, który spełnia Twoje potrzeby. Ponadto możesz zmieniać serwery, kiedy tylko chcesz i ile chcesz, korzystając z ExpressVPN.

Sieć serwerów ExpressVPN

W aplikacjach ExpressVPN bardzo łatwo jest wybrać serwer, a także zapisać ulubione serwery, aby było jeszcze łatwiej.

Ponadto ExpressVPN wyświetli zalecany serwer dla Twojej lokalizacji. Ten serwer będzie prawdopodobnie najszybszym połączeniem dla Ciebie.

Dedykowany adres IP

ExpressVPN nie oferuje dedykowanej usługi adresu IP. Jednym z powodów, dla których ludzie potrzebują dedykowanych adresów IP, jest uzyskanie dostępu do Netflix. Dzięki ExpressVPN nie potrzebujesz dedykowanego adresu IP, aby uzyskać dostęp do Netflix, ponieważ możesz już to zrobić za pomocą zwykłych usług.

Innym powodem korzystania z dedykowanego adresu IP jest to, że niektóre strony będą prosić o dodatkową identyfikację, jeśli przez cały czas uzyskujesz dostęp do ich witryny z innego adresu IP. Jeśli chcesz zapobiec tym dodatkowym środkom ze swojego banku lub rządu, możesz spojrzeć na dostawcę VPN, który oferuje dedykowane adresy IP, takie jak NordVPN.

Wniosek sieć serwerów ExpressVPN

 • ExpressVPN ma ponad 3000 serwerów w 94 różnych krajach
 • ExpressVPN nie oferuje dedykowanych adresów IP

Opcje ExpressVPN

Niektóre funkcje nie są oferowane przez wszystkich dostawców VPN, ale mogą być bardzo ważne dla użytkowników. Na przykład nie możesz po prostu użyć dowolnej sieci VPN, aby odblokować treści Netflix z innych krajów. W rzeczywistości niektóre sieci VPN w ogóle nie działają z Netflix. Co więcej, dla niektórych ważna jest opcja pobierania torrentów przez sieci P2P. Inna opcja, którą nie oferują wszystkie sieci VPN. Przetestowaliśmy te funkcje dla ExpressVPN. Można również znaleźć tutaj informacje o dwóch dodatkowych funkcjach, które oferuje ExpressVPN. Najpierw przyjrzymy się ofercie routerów dostawcy. Na koniec możesz przeczytać o ich łatwym w użyciu rozszerzeniu przeglądarki, co sprawia, że ​​korzystanie z ExpressVPN jest niezwykle łatwe.

ExpressVPN i Netflix

czat Netflix ExpressDostawcom VPN trudno jest wyprzedzać wysiłki Netflix w zakresie blokowania użytkowników VPN. Usługa przesyłania strumieniowego zaczęła blokować adresy IP, z których korzysta wiele osób jednocześnie (na przykład adresy wielu serwerów VPN). Netflix nie chce, aby ludzie korzystali z VPN w swoich usługach.

Większość dostawców VPN zrezygnowała z walki, co oznacza, że ​​możesz oglądać Netflix tylko z dedykowanym adresem IP. Jednak ExpressVPN podejmuje dobrą walkę i zawsze ma serwery, które pozwolą ci korzystać z Netflix bez żadnych problemów. Ponieważ jest to ciągła walka, nie wszystkie ich serwery działają z Netflix. Ale jeśli zadzwonisz z pomocą obsługi klienta ExpressVPN, poprowadzą Cię do odpowiedniego serwera, który pozwoli Ci bez problemu przesyłać strumieniowo swój ulubiony program w serwisie Netflix. Z tego powodu ExpressVPN znajduje się na szczycie naszej listy najlepszych dostawców VPN dla Netflix.

ExpressVPN i torrenty

ExpressVPN umożliwia anonimowe pobieranie torrentów. Prędkości połączenia z ExpressVPN będą wystarczająco wysokie, aby pobierać pliki bez dużej zwłoki. Co więcej, dzięki pełnej ochronie online pozostaniesz całkowicie anonimowy.

Technologia TrustedServer

ExpressVPN niedawno wprowadził nową funkcję: TrustedServer. Ta technologia zapewnia, że ​​Twoje dane – wraz z informacjami online wszystkich klientów ExpressVPN – są w 100% bezpieczne. Żadne dane nie są zapisywane na firmowym dysku twardym, więc też nie można ich skradzić. Ponadto TrustedServer pomaga całemu systemowi ExpressVPN nadążać za najnowszymi aktualizacjami. To ogromnie zmniejsza ryzyko słabości w systemie.

Wszystkie dane na serwerach ExpressVPN są przesyłane przez pamięć RAM. Wielką zaletą pracy z tą techniką jest to, że wszelkie dane są automatycznie usuwane za każdym razem, gdy połączenie lub zanik zasilania. Różni się to od pracy z dyskami twardymi, na których dane pozostają nawet po zakończeniu sesji. Dzięki TrustedServer ExpressVPN po prostu nie może zapisywać żadnych dzienników dotyczących korzystania z Internetu. Podobnie, hakerzy, rządy i inne instytucje nie będą w stanie dotrzeć do twoich danych, ponieważ nie będzie żadnych danych do osiągnięcia.

ExpressVPN na routerze

Zainstalowanie sieci VPN na routerze to idealny sposób na ochronę wszystkich urządzeń w domu za jednym razem. Jednak może to być dość kłopotliwe, ponieważ musisz mieć odpowiedni typ routera. Ponadto musisz zmienić oprogramowanie wewnętrzne routera (flashowanie), aby przygotować je do połączenia VPN.

ExpressVPN pomaga znacznie ułatwić ten proces. Na swojej stronie internetowej prowadzą do najlepszych routerów z preflashowaniem. Dzięki tym routerom możesz mieć pewność, że można na nim zainstalować oprogramowanie VPN. Aby jeszcze bardziej ułatwić ten proces, ExpressVPN posiada instrukcje instalacji dla wszystkich popularnych routerów na swojej stronie internetowej.

Routery ekspresowe

Rozszerzenia przeglądarki

Ekspresowe rozszerzenie przeglądarkiPo zarejestrowaniu się w subskrypcji ExpressVPN możesz zainstalować rozszerzenie przeglądarki. Oferują to rozszerzenie dla Chrome, Firefox i Safari. Zaletą rozszerzenia przeglądarki jest to, że nie musisz otwierać aplikacji ExpressVPN, ale możesz od razu przejść do przeglądarki. W przeglądarce zobaczysz małe logo ExpressVPN, które pokazuje, czy usługa jest włączona. Klikając ikonę zobaczysz interfejs bardzo podobny do aplikacji. Tutaj możesz włączać i wyłączać VPN oraz zmieniać lokalizację serwera.

Dzięki rozszerzeniu ExpressVPN próbował jeszcze ułatwić korzystanie z VPN. Lenistwo nie jest już pretekstem do bycia niechronionym w Internecie!

Wnioski Opcje ExpressVPN

 • Netflix współpracuje z ExpressVPN
 • ExpressVPN umożliwia pobieranie torrentów
 • Odpowiednie routery można znaleźć na stronie ExpressVPN
 • ExpressVPN ma rozszerzenie przeglądarki

Wniosek – nasze doświadczenie z ExpressVPN

Plusy
Cons
Wszechstronny świetny VPN pod względem prędkości i bezpieczeństwaBrak dedykowanych adresów IP
Przyjazny interfejs i łatwe w obsłudze oprogramowaniePo droższej stronie
Łatwe do zainstalowania
Duży wybór serwerów
Można oglądać US Netflix
Pobieranie torrentów jest możliwe
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Nic dziwnego, że ExpressVPN już od dłuższego czasu znajduje się na szczycie naszej listy. ExpressVPN działa dobrze we wszystkich ważnych aspektach usługi VPN. Oferują świetne prędkości i stabilne połączenia. Niezależnie od tego, czy tylko intensywnie przeglądasz internet, czy grasz, ExpressVPN zaszyfruje twoje dane bez problemów z opóźnieniem lub ładowaniem.

ExpressVPN ma najwyższe międzynarodowe standardy szyfrowania. Ich polityka prywatności i rejestrowania zapewnia, że ​​nie będziesz musiał się martwić o swoją anonimowość. Co więcej, przy włączonym przełączniku zabijania nie będzie miejsca na wycieki danych.

Tym, co sprawia, że ​​ExpressVPN jest pożądanym dostawcą VPN, jest łatwość obsługi. Ich strona internetowa i oprogramowanie działają intuicyjnie i wyglądają na czyste. Dzięki temu ich usługi są dostępne dla wszystkich, niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym technologiem, czy zwykłą przeglądarką.

Mimo że ExpressVPN jest kosztowny, znajdują się na szczycie większości list najlepszych VPN i słusznie. Za usługi, które świadczą, należy poprosić o nieco więcej. Kiedy nie testujemy innych dostawców VPN, często używamy ExpressVPN, po prostu ze względu na dobrą jakość.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map