Recenze PureVPN (2020): Levné, rychlé, jednoduché | VPNOpřehled

Recenze PureVPN (2020) – levné, rychlé a jednoduché použití

V této recenzi budeme hovořit o poskytovateli VPN PureVPN. PureVPN je jedním z nejznámějších poskytovatelů VPN, který má servery po celém světě. S touto službou VPN je váš internetový provoz šifrovaný, skrytý a anonymizovaný po celou dobu, kdy můžete obejít omezení. PureVPN je známý jako slušná služba s rychlými servery a nabízí vám možnost sledovat americký Netflix. Můžete také obejít omezení na internetu pomocí PureVPN, jako je cenzura v zemích, jako je Čína, Turecko nebo Rusko. A je možné zcela anonymně stahovat filmy a seriály prostřednictvím torrentů s PureVPN. Všimněte si však, že PureVPN měl v minulosti problémy s protokolováním, proto nemůžeme zcela důvěřovat jejich zásadě bez protokolování..


Specifikace PureVPN

 • Současná spojení: 5
 • Torrentů: +
 • Netflix: +
 • Operační systémy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux
 • Protokoly: OpenVPN, L2TP / IPsec, SSTP, IKEv2, PPTP
 • Zásady protokolování: Síťové protokoly
 • Servery: 2000+ serverů ve 140+ zemích
 • Cena: Od 1,32 $ měsíčně
 • Záruka vrácení peněz: 31 dní

Funkce PureVPN

Zde jsou shrnuty nejdůležitější vlastnosti PureVPN

 • Připojení PPTP, L2TP a SSTP a 256bitové šifrování
 • Neomezené širokopásmové a serverové přepínače
 • Rychlost připojení 1 Gb / s
 • Žádné protokoly aktivit, pouze přístup na server je protokolován po dobu 5 dnů (nikoli na navštívené weby)
 • Až 5 současných připojení na jeden účet
 • Indikováno, když určitá data nesmí běžet přes připojení VPN
 • Zdarma software a aplikace pro Windows, Mac, iOS a Android
 • Funkce virtuálního routeru: Díky tomu můžete svůj počítač změnit na router s VPN, ke kterému připojíte až 10 zařízení.
 • Kompatibilní s DD-WRT routery, Smart TV, Chromecastem, Amazon Fire TV Stick a Roku.
 • Podpora nepřetržitého live chatu s efektivními a přátelskými zaměstnavateli.
 • Flexibilní platební možnosti
 • 31denní záruka vrácení peněz

PureVPN Windows

PureVPN a Netflix

Netflix v poslední době bojuje proti uživatelům VPN a proxy. Většinou se jedná o uživatele, kteří chtějí používat americký Netflix mimo USA. To umožňuje uživatelům přístup k mnohem více filmům a seriálům.

Naštěstí PureVPN má řešení tohoto problému. Jednou za čas vytvoří nové americké IP adresy, které se snaží udržet mimo blokády Netflixu tak dlouho, jak je to možné.

Pokud byste chtěli tyto servery používat, doporučujeme vám kontaktovat tým PureVPN; poradí vám, které servery vám poskytují nejlepší přístup k Netflix v kterémkoli daném okamžiku. Během našeho testu přiřazený server fungoval velmi dobře. Během první minuty byla kvalita proudu rozumná, ale po minutě jsme mohli streamovat americký Netflix v HD bez škytavek nebo doby načítání. Kromě možnosti streamovat americký Netflix máte také přístup na mezinárodní fotbalové a jiné sportovní zápasy, pokud jste na dovolené v zahraničí..

PureVPN Netflix

Rychlost serveru

Software PureVPN vypadá dobře a funguje dobře, ale rychlost připojení je dobrá?

Rychlosti připojení, které lze dosáhnout pomocí připojení VPN, závisí na několika faktorech. Nejdůležitější faktory jsou; vaše vlastní rychlost připojení, typ šifrování, které používáte, umístění serveru VPN a vaše vlastní umístění a vzdálenost k serveru.

Testované připojení k internetu je připojení 150 megitů. U serverů v Nizozemsku, Velké Británii a Německu dosáhly rychlosti připojení až 100 Mbit. Totéž platí pro většinu evropských zemí. Rychlost připojení k USA se pohybovala kolem 70 Mbit. Celkově vzato jsme byli velmi spokojeni s rychlostí připojení, kterou jsme měli, a myslíme si, že to bude stačit pro většinu použití. V praxi jsme mohli procházet bez znatelných zpomalení, sledovat YouTube, sledovat Netflix a stahovat.

Cena PureVPN

Cena PureVPN

PureVPN nabízí několik balíčků. Sazba závisí na délce předplatného, ​​do kterého se zaregistrujete. Čím delší je období předplatného, ​​tím méně musíte platit měsíčně. PureVPN nabízí následující ceny:

 • Neomezená VPN (1 měsíc) 10,95 $ měsíčně
 • Neomezená VPN (1 rok) 5,81 $ měsíčně
 • Neomezená VPN (5 let) 1,65 $ měsíčně

PureVPN nabízí 31denní zásadu vrácení peněz u všech balíčků.

Zabezpečení a ochrana osobních údajů PureVPN

PureVPN má několik silných šifrovacích funkcí. Jedním z nejdůležitějších je podpora četných šifrovacích protokolů VPN, které zahrnují několik silných protokolů: OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP, SSTP a IKEv2. Osobně doporučujeme OpenVPN s 256bitovým šifrováním AES a SHA-1 pro ověření dat, protože je to mnohem bezpečnější než ostatní možnosti. PureVPN také nabízí řešení pro úniky DNS a úniky IPv6. To dokazuje, že jejich služba poskytuje velmi dobré šifrování.

Pokud jde o protokolování dat, musíme dojít k závěru, že PureVPN zaznamenává určité protokoly. Patří sem informace jako jméno, e-mailová adresa, telefonní číslo (pouze od uživatelů z určitých zemí) a protokoly relací. Protokoly relací zaznamenávají okamžik vytvoření spojení a využití dat, žádné protokoly aktivity. Obzvláště při používání serverů sdílených IP bude velmi obtížné vysledovat jakoukoli aktivitu, kterou jste udělali, ačkoliv bychom raději nechali žádné protokoly. V minulosti také došlo k případu, kdy PureVPN sdílela informace s úřady, což naznačuje, že si vedly záznamy a byli ochotni je sdílet s FBI. Přestože společnost tvrdí, že již neuchovává žádné záznamy, nemůžeme to úplně vymazat z naší paměti.

Sídlo PureVPN se nachází v Hongkongu. Zde neexistují žádné zákony týkající se uchovávání dat, takže PureVPN není povinna zaznamenávat žádná uživatelská data.

Umístění serveru PureVPN

PureVPN nabízí servery v mnoha zemích. Celkem je k dispozici více než 2000 serverů ve 141 zemích. Malá skupina zemí, kde má PureVPN servery:

USA, Velká Británie, Austrálie, Brazílie, Kanada, Chile, Čína, Kostarika, Německo, Egypt, Francie, Hongkong, Irsko, Indonésie, Itálie, Japonsko, Litva, Lucembursko, Malajsie, Nizozemsko, Nový Zéland, Panama, Rumunsko , Rusko, Singapur, Jižní Afrika, Jižní Korea, Švédsko, Švýcarsko, Tchaj-wan, Thajsko, Turecko, Ukrajina, Polsko, Argentina, Belgie, Dánsko, Mexiko, Norsko, Vietnam, Island.

Servery PureVPN

Zákaznický servis PureVPN

Zákaznická podpora PureVPN se v poslední době výrazně zlepšila. V tuto chvíli nabízejí kromě lístků a e-mailové podpory také nepřetržitou podporu chatu. Tuto podporu chatu jsme vyzkoušeli několika obtížnými technickými otázkami, které byly během několika minut zodpovězeny správně. S ohledem na zákaznickou podporu se PureVPN daří velmi dobře.

Závěr PureVPN

PureVPN je dostatečně slušný poskytovatel VPN. Aplikace je dobře navržená a má snadno použitelný software s průvodci založenými na snímku obrazovky. PureVPN nabízí širokou škálu rychlých serverů se stabilním připojením. Jejich ceny jsou rozumné a mají pěkné nabídky každou chvíli. Skutečnost, že jsme mohli bez problému sledovat americký Netflix, bude dobrým argumentem, který přesvědčí mnoho lidí, aby se zaregistrovali k odběru PureVPN. Dále je příjemné anonymně stahovat bez problému s PureVPN.

A konečně máme nějaké problémy s jejich logovací politikou. Možná se změnili své způsoby, ale je stále na konci naší mysli, že tento poskytovatel sdílel uživatelské záznamy s úřady. Kvůli těmto minulým událostem nemůžeme s konečnou platností říci, že PureVPN nevede záznamy.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me