Recenze NordVPN (2020): Žádné protokoly a úžasné šifrování

Recenze NordVPN (2020) – Žádné protokoly, vznešené šifrování a funkční servery Netflix!

NordVPN je považován za jeden z nejlepších VPN v oboru. Ve skutečnosti se NordVPN v roce 2019 stala lídrem na trhu. To je částečně způsobeno jejich snahou propagovat své služby na populárních sociálních médiích, jako je YouTube. Je pravděpodobné, že jste se minulý rok setkali s videem sponzorovaným společností NordVPN.


NordVPN je dceřinou společností Tefinkom & Společnost NordVPN a její uživatelská základna se sídlem holdingové společnosti se sídlem v Panamě požívají vysoké úrovně svobody, pokud jde o internetovou legislativu. Mít své sídlo v Panamě také znamená, že NordVPN není náchylný ke sdílení dat v alianci „14 očí“..

Společnost NordVPN byla založena v roce 2008 a společnost od té doby tvrdě pracuje na tom, aby se osvědčila jako důvěryhodný a rychlý poskytovatel VPN s vysokými standardy ochrany osobních údajů. Společnost NordVPN dokonce překonala tuto míli a podařilo se jí obejít obranu VPN Netflixu, aby uživatelé mohli plně využívat možnosti proxy sítě a mohli také sledovat americkou síť Netflix. V této recenzi budeme diskutovat o rychlosti, bezpečnosti, uživatelské přívětivosti, síti serverů a funkčnosti systému NordVPN.

Specifikace NordVPN

 • Současná spojení: 6
 • Torrentů: +
 • Netflix: +
 • Operační systémy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux
 • Protokoly: OpenVPN, IKEv2 / IPsec
 • Zásady protokolování: Žádné záznamy
 • Servery: 5400+ serverů v 57 zemích
 • Cena: Od 3,49 $ měsíčně
 • Záruka vrácení peněz: 30 dní

Rychlost – Jak rychle je NordVPN?

Pokud používáte síť VPN, nechcete, aby vaše připojení k internetu příliš zpomalilo. Testovali jsme NordVPN na různých zařízeních po dlouhou dobu, abychom otestovali jeho rychlosti. Potenciální ztráta rychlosti internetu byla hodnocena pomocí speedtest.net. Níže naleznete naše zjištění.

Výsledky testu rychlosti NordVPN

Výjimečný výkon NordVPN nás překvapil. V naší předchozí recenzi nemohla rychlost společnosti NordVPN konkurovat rychlosti ostatních prémiových poskytovatelů VPN. To se jasně změnilo. Testovali jsme jak servery NordVPN v naší vlastní zemi, tak i v USA. Mějte na paměti, že vaše osobní rychlostní výsledky se společností NordVPN se mohou lišit v závislosti na rychlosti a umístění vašeho internetu.

Rychlost bez VPN (Speedtest.net):

Nejrychlejší NordVPN bez VPN

Toto jsou výsledky rychlých testů naší „holé“ sítě bez použití VPN. Tato čísla použijeme jako základní měření k porovnání všech našich ostatních výsledků.

Rychlost s místním serverem (Speedtest.net):

Nejrychlejší test NordVPN NL

Nahoře vidíte výsledky testu rychlosti naší sítě, když je připojen k jednomu z místních serverů NordVPN. Rychlosti stahování i odesílání jsou minimální, ale tyto rozdíly jsou zanedbatelné.

Rychlost se serverem USA (Speedtest.net):

Nejrychlejší NordVPN USA

Výsledky výše podrobně popisují rychlosti, které naše síť dosáhla, když jsme se připojili k nejrychlejšímu americkému serveru. Zejména rychlost nahrávání ukazuje významné snížení. Rychlost stahování je však pro většinu uživatelů VPN nejdůležitějším faktorem. Posledně jmenovaný není nijak ovlivněn, a proto stále považujeme výkon NordVPN za vynikající. Nezapomeňte však, že jsme testovali z Nizozemska, takže pokud jste v USA, získáte lepší výsledky připojení k americkému serveru.

Rychlost při každodenním používání

Je NordVPN tak rychlý v každodenním používání? Odpověď je definitivní ano. Tuto VPN jsme vyzkoušeli během několika každodenních činností, včetně jednoduchého prohlížení, hraní na tvrdých jádrech a stahování. Stahování prostřednictvím P2P i specializovaných platforem, jako je Steam, šlo také pozoruhodně rychle. Po tom všem testování můžeme bezpečně dojít k závěru, že neexistuje žádný znatelný rozdíl v rychlosti mezi připojením přes NordVPN a připojením bez VPN. Vše pro nás proběhlo stejně hladce.

Většina moderních poskytovatelů VPN vám automaticky umožní připojení k jejich nejrychlejšímu možnému serveru na konkrétním místě a NordVPN není výjimkou. Tento systém v kombinaci s četnými servery NordVPN zaručuje stabilní a rychlé připojení.

Rychlost závěru NordVPN

 • NordVPN je opravdu rychlý
 • Testy rychlosti ukazují jen malé snížení rychlosti
 • Při každodenním používání není patrný žádný rozdíl v rychlosti ani při hraní her
 • NordVPN se automaticky připojí k nejrychlejšímu dostupnému serveru
 • Stahování P2P bylo s NordVPN velmi snadné

Bezpečnost – Jak bezpečný je NordVPN?

Další důležitou součástí našeho procesu kontroly VPN je kontrola zásad bezpečnosti a ochrany osobních údajů. Toto je rozhodně silný oblek NordVPN. Jak již bylo zmíněno, sídlo společnosti NordVPN se nachází v Panamě. V této části vysvětlíme, proč je to určitá výhoda. Navíc se ponoříme do protokolů, které NordVPN podporuje, jejich protokolovací politiku a možnost přepínače zabíjení.

Protokoly

NordVPN má úroveň šifrování vojenské úrovně. Nejvíce využívají 256bitové šifrování dat AES. Spolu s dobře chráněnými servery a vynikajícím firewallem je bezpečnost NordVPN velmi solidní. Kromě toho také nabízejí podporu pro mnoho různých protokolů, včetně rychlejších IKEv2 / IPsec. Doporučujeme však protokol OpenVPN, protože je obecně považován za nejbezpečnější možnost. NordVPN podporuje následující protokoly:

 • OpenVPN
 • IKEv2 / IPsec

Protokolování a soukromí

Ikona protokolů NordVPNJak již bylo zmíněno, NordVPN je registrován v Panamě. V této zemi mají skvělé právní předpisy o ochraně osobních údajů, což znamená, že společnost NordVPN není nucena vést záznamy o svých uživatelích. Není mnoho poskytovatelů, kteří by mohli skutečně říci, že neuchovávají žádné záznamy o svých zákaznících, jako to dělá Nord. Aby to bylo zajištěno a aby se zabránilo možnému napadení serveru, NordVPN pracuje na bezdiskových RAM serverech, které neobsahují vůbec žádné citlivé informace. V případě napadení nebudou na něm nalezeny žádné datové ani konfigurační soubory – takže není možné ukrást žádné informace.

NordVPN navíc podporuje obfsproxy. Účelem této (Tor) techniky je zabránit inspekci Deep Packet Inspection, která umožňuje používání VPN zůstat skrytá. To by umožnilo uživatelům v zemích, jako je Čína a Turecko, kde je používání VPN obecně zakázáno, dostat VPN do práce. NordVPN také nabízí dodatečnou ochranu proti únikům IP.

Finský server napadl

V roce 2019 NordVPN odhalil, že jeden z finských serverů NordVPN byl hacknut v předchozím roce. Neautorizované osobě se podařilo získat přístup do systému datového centra, které server vlastnilo. Ačkoli to byl vážný problém a přišlo jako skutečný šok, NordVPN situaci dobře zvládl. Nebyly úniky žádné osobní údaje ani zákaznické protokoly, protože poskytovatel neuchovává žádné protokoly. Dotčený server se již nepoužívá a společnost NordVPN ukončila smlouvu s datovým střediskem.

Od hacku udělal NordVPN vše, co je v jejich silách, aby zvýšila jejich bezpečnost. Žádný z jejich ostatních serverů nebyl ovlivněn. Poskytovatel však své servery pečlivě kontroloval a auditoval. Plánují také úplný audit infrastruktury a nový audit bez protokolování.

Navíc se připojili k iniciativě VPN Trust Initiative spolu s dalšími významnými poskytovateli, jako jsou Surfshark a ExpressVPN. Společnost NordVPN také spustila program odměn za chyby, který povzbudil etické hackery „bílého klobouku“ k hledání chyb v systému NordVPN, aby je mohli opravit. Společnost NordVPN nyní používá bezdiskové RAM servery a zvýšila úroveň zabezpečení poskytovatelů svých serverů. Konečně staví svou vlastní síť serverů, kterou vlastní výlučně společnost NordVPN. To vše ukazuje, jak vážně berou bezpečnost svých zákazníků.

I přes hack, NordVPN zůstává jednou z nejbezpečnějších prémiových VPN na trhu. Jejich umístění a přísná zásada nelogování dokazují, že společnost NordVPN uchová vaše osobní údaje v bezpečí a ochrání vaše soukromí.

Zabijte spínač

Pro větší ochranu má NordVPN také vlastní možnost přepínače zabíjení. Tato možnost je velmi podobná přepínači zabíjení jiných služeb VPN. Zajistí, že nebudete dočasně ztrácet žádná osobní data, když dočasně ztratíte připojení k serveru VPN. Místo toho bude vaše internetové připojení zcela přerušeno, dokud nebude připojení VPN obnoveno a spuštěno.

Kromě toho vám NordVPN umožňuje umisťovat určité aplikace a programy na speciální seznam zabitých aplikací. Pokud dojde k výpadku připojení VPN, budou právě tyto konkrétní aplikace vypnuty. To může být velmi užitečné. Představte si, že obvykle používáte jeden prohlížeč pro soukromé aktivity, zatímco jiný pro méně citlivé online surfování. Přidáním prvního prohlížeče do seznamu zabití zajistíte, že se tento prohlížeč vypne, jakmile dojde ke ztrátě bezpečného připojení VPN, zatímco druhý prohlížeč bude spuštěn. Během výpadku sítě VPN budete mít plnou kontrolu nad tím, co můžete a co nemůžete dělat. Jinými slovy: tento přepínač zabíjení je velmi užitečný a bezpečný.

Jaké informace NordVPN potřebuje?

Ikona dat NordVPNPro vytvoření účtu u NordVPN potřebujete pouze e-mailovou adresu a heslo. Pokud chcete zůstat více anonymní, můžete použít jednorázovou e-mailovou adresu. NordVPN nebude požadovat další informace, jako je vaše telefonní číslo nebo adresa bydliště. Poskytují také možnost platit kryptoměnou, jako je bitcoin. Tímto způsobem můžete zůstat (téměř) zcela anonymní při vytváření účtu NordVPN. Pokud používáte jakýkoli jiný způsob platby, musíte společnosti NordVPN poskytnout některé své osobní údaje, například číslo bankovního účtu.

Závěr bezpečnost NordVPN

 • Sídlo společnosti NordVPN se nachází v Panamě
 • NordVPN nabízí silné 256bitové šifrování AES
 • NordVPN podporuje většinu protokolů pro všechna zařízení (OpenVPN en IKEv2 / IPSec)
 • Společnost má přísné zásady bez protokolování
 • Můžete použít jejich přepínač zabít pro zvýšení ochrany
 • K vytvoření účtu NordVPN potřebujete pouze e-mailovou adresu a heslo

Použitelnost – Jak uživatelsky přívětivý je NordVPN?

Společnost NordVPN se snaží zjednodušit svůj software a aplikace, ale ne na úkor možností a nastavení. Podařilo se jim vytvořit dokonale vyvážený vzhled, který je také příjemný pro oko.

Níže si můžete přečíst vše o uživatelsky přívětivosti NordVPN. Dále se dozvíte o designu jejich aplikací a různých způsobech platby, které nabízejí.

Webové stránky NordVPN

NordVPN má jednoduchý a jasný web. Používají uklidňující barvy, které jsou pro oči snadné, a poskytují uživateli jen tolik informací. Díky této kombinaci je jeden z nejlepších webů VPN na webu.

Stránka osobního účtu je také velmi jasná. Všechny základní informace jsou na kartě „řídicí panel“. K dispozici jsou dvě další karty „Stahování“, kde najdete veškerý software a aplikace pro různá zařízení a „Změnit heslo“, kde můžete změnit své heslo. Tento přehled informací je vše, co uživatel skutečně potřebuje z webu VPN.

Instalace NordVPN

Instalace NordVPN je hračka. Prostřednictvím stránky svého účtu si můžete stáhnout potřebný software pro většinu operačních systémů. Můžete si také stáhnout instalační program společnosti Nord do svého zařízení. Tímto způsobem se musíte pouze přihlásit, abyste mohli začít používat jejich službu. Na mobilních zařízeních a tabletech si můžete stáhnout aplikaci NordVPN z App Store. V dnešní době je stahování VPN hračkou pro děti. Všichni velcí poskytovatelé VPN mají snadno nainstalovatelný software a speciální aplikace pro všechny typy zařízení. NordVPN není výjimkou. Navíc nabízejí rozšíření prohlížeče pro Chrome, Brave a Firefox.

Operační systémy NordVPN

Pokud se však při instalaci programu NordVPN setkáte s problémy, můžete se podívat na jejich stránku podpory. Zde vám mimo jiné poskytnou manuály k instalaci jejich softwaru. Najdete zde také průvodce, jak nastavit NordVPN, aby sledoval Netflix, nebo se zeptat na jakékoli další otázky, které byste mohli mít.

Vzhled a snadné použití NordVPN

Desktopová aplikace pro Windows a Mac má širokou škálu možností a možností instalace.

Software NordVPN je jasný a vizuálně atraktivní. V aplikaci existují různé způsoby výběru serveru. Jednou z možností je vybrat umístění serveru na mapě světa. Server můžete také vybrat na základě konkrétní funkce, jako je stahování P2P nebo sledování Netflix. Další možností je výběr serveru, který je nejrychlejší pro vaši polohu. Můžete také vytvořit seznam serverů podle země, ze které chcete streamovat.

Aplikace je stabilní a rychlá. Bylo by hezké, kdyby do aplikace zahrnovali test rychlosti, aby sami našli nejrychlejší server. To nám však opravdu chybělo, protože NordVPN pro vás dokáže najít velmi rychlý server.

NordVPN Screenshots Windows

Kromě mapy světa si můžete také jednoduše vybrat svůj server z abecedního seznamu serverů. Pokud vyberete zemi, můžete si vybrat mezi různými servery v této zemi. Tímto způsobem můžete ručně vybrat jiný server, pokud jste na jednom serveru blokováni webovou stránkou nebo službou streamování. Seznam serverů také ukazuje vzdálenost mezi vaším umístěním a umístěním serveru. Dále vám také sdělí, zda je server používán mnoha dalšími uživateli nebo ne.

Aplikace NordVPN iOS se také snadno používá a má stabilní připojení. Nezapomeňte však aplikaci povolit přístup k vašemu zařízení. Aplikace může spravovat připojení za vás. Připojení k serveru VPN bude rychlé a snadné. V této aplikaci můžete také vybrat typ VPN serveru, který chcete použít, a NordVPN zajistí připojení k nejrychlejšímu serveru.

Screenshoty zařízení NordVPN pro iPhone

Mezi mobilní aplikací a stolním softwarem, který nabízí NordVPN, není žádný rozdíl. Oba jsou jasné, uživatelsky přívětivé a mají jednotný vzhled. To poskytuje NordVPN určitý vzhled a dojem, který je pro uživatele velmi příjemný.

NordVPN a Linux

Stále více lidí začíná používat placené VPN v systému Linux Distros. Společnost NordVPN si to uvědomila a vynaložila zvláštní úsilí, aby vytvořila řadu návodů, jak používat servery NordVPN prostřednictvím terminálu Linux. Zaměstnávají také dostatek lidí k řešení případných otázek souvisejících s Linuxem.

Servery NordVPN lze instalovat pro distribuce založené na Debian-Fedora a openSUSE. Je také možné připojit se k serverům NordVPN QubesOS a RHEL. To znamená, že váš systém bude s největší pravděpodobností schopen běžet na jejich serverech. Bohužel pro Linux neexistují žádné aplikace založené na uživatelském rozhraní, takže budete muset vše nastavit prostřednictvím terminálu. Většina fanoušků hardcore-Linuxu to samozřejmě nebude vadit.

Bez ohledu na to, jaký systém používáte, musíte si nejprve stáhnout úložiště serverů NordVPN. Jsou k dispozici ve formátu .deb a .rpm. Můžete je nainstalovat buď kliknutím na stažení a jeho spuštěním prostřednictvím správce balíků, nebo zadáním příkazu v terminálu. Na webových stránkách NordVPN najdete také podrobné návody k jednotlivým distrům.

Nakonec je také možné snadno změnit servery DNS v Linuxu na servery DNS NordVPN pro případ, že se obáváte úniků DNS.

Ceny a způsoby platby

NordVPN má jeden balíček předplatného s různými cenami v závislosti na době trvání vašeho plánu. To znamená, že pokud získáte předplatné na delší období, bude váš měsíční poplatek nižší. Všechny plány vám umožňují přístup k více než 5400 serverům po celém světě a můžete použít jedno předplatné na 6 zařízeních současně. A konečně, všechny plány předplatného mají 30denní záruku vrácení peněz. Níže naleznete přehled jejich plánů předplatného.

Nord VPN ceny předplatné nové

 • 1-měsíční plán: Díky tomuto plánu získáte službu NordVPN na jeden měsíc. To je obzvláště příjemné, pokud chcete vyzkoušet tuto VPN. Tento plán můžete získat 11,95 $ měsíčně.
 • Roční plán: Tento plán vám umožní využívat služby NordVPN po dobu 12 měsíců. Můžete si to jen pro 6,99 $ měsíčně (Celkem 83,88 $).
 • Dvouletý plán: Chcete-li si užít ochranu NordVPN ještě déle, můžete získat toto předplatné na 24 měsíců. Zavazáním na delší dobu stačí zaplatit 4,99 $ měsíc.
 • Tříletý plán: Chcete jít ven a opravdu přijmout způsob života NordVPN? Poté můžete získat toto předplatné na 36 měsíců. U tohoto předplatného ceny klesají ještě dále na 3,49 $ měsíčně. Toto je velmi levná volba pro špičkovou VPN VPN!

Metody plateb NordVPNNordVPN nabízí několik různých platebních možností. Za předplatné můžete platit kreditní kartou, PayPal nebo Amazon Pay. Navíc nabízejí mnoho regionálních platebních metod, což je ideální, pokud nemáte jiný způsob platby. Konečně mají také možnost platit různými kryptoměny, jako jsou bitcoiny, zvlnění a monero. Tyto možnosti jsou obzvláště příjemné, pokud chcete zůstat (téměř) zcela anonymní.

Služby zákazníkům

NordVPN má skvělé služby zákazníkům. Pokud nemůžete najít odpověď na vaši otázku ve velké databázi na jejich webových stránkách, můžete se s nimi spojit prostřednictvím e-mailu a možnosti živého chatu, které snadno najdete na jejich domovské stránce. Tímto způsobem můžete vždy získat rychlou odpověď na všechny vaše dotazy. Pro live chat však musíte uvést jméno a e-mailovou adresu. Tím se zabrání zneužití možnosti lidmi nebo spammery.

Odpovědi na většinu otázek naleznete na stránce FAQ. Když jsme testovali zákaznickou podporu, zjistili jsme, že během živého chatu byste mohli dostat odpověď během jedné minuty. Setkali jsme se však s některými zaměstnanci NordVPN, kteří nebyli informováni o všech událostech ve společnosti. Například jeden z lidí, se kterým jsme hovořili, nevěděl o službách společnosti NordVPN pro podniky. To není opravdu velký problém, ale setkáváme se s mírně neprofesionální.

Celkově vzato jsme byli spokojeni se zákaznickým servisem NordVPN. Jsou snadno dosažitelné a okamžitě vám pomohou.

Použitelnost závěru NordVPN

 • Webové stránky NordVPN jsou jasné a organizované
 • Software NordVPN se snadno instaluje na většinu operačních systémů a zařízení
 • NordVPN má rozsáhlou databázi často kladených otázek a příruček
 • Software má čistý vzhled a funguje velmi intuitivně
 • Za program NordVPN můžete platit kreditní kartou, PayPal, kryptoměnami a mnoha dalšími možnostmi
 • Zákaznická podpora NordVPN je snadno dosažitelná a rychle se k vám vrací

Serverová síť NordVPN

V současné době má společnost NordVPN více než 5400 serverů v 57 zemích. Na rozdíl od mnoha jiných poskytovatelů VPN nejsou servery NordVPN úplně stejné.

Některé servery nabízejí dvojí připojení VPN pro větší bezpečnost. Tyto servery vytvářejí spojení mezi servery ve dvou různých zemích vedle vašeho připojení k serveru VPN. Další speciální server, ze kterého si můžete vybrat, jsou servery „Cibule přes VPN“, které poskytují další ochranu před útoky DDoS. S těmito servery získáte ochranu jako Tor, aniž byste museli používat prohlížeč Tor.

NordVPN má navíc servery, které jsou speciálně nastaveny pro provoz Netflix nebo P2P. Konečně také nabízejí vyhrazené IP servery pro ty, kteří chtějí statickou IP adresu. Síť serveru NordVPN je ideální pro odblokování jakéhokoli omezeného obsahu online.

Počet serverů a umístění

Společnost NordVPN má více než 5400 serverů rozšířených do 57 zemí. Jejich servery najdete v následujících zemích.

Servery NordVPN po celém světě

 • Amerika: USA, Kanada, Brazílie, Mexiko, Kostarika, Argentina, Chili
 • Evropa: Spojené království, Nizozemsko, Německo, Francie, Švédsko, Dánsko, Švýcarsko, Belgie, Norsko, Polsko, Itálie, Španělsko, Rakousko, Lucembursko, Finsko, Česká republika, Rumunsko, Island, Maďarsko, Portugalsko, Bulharsko, Chorvatsko, Estonsko, Irsko, Albánie, Bosna a Hercegovina, Slovensko, Lotyšsko, Gruzie, Severní Makedonie, Moldavsko, Ukrajina, Kypr, Griekenland, Srbsko
 • Asie-Pacifik: Austrálie, Singapur, Japonsko, Hongkong, Nový Zéland, Tchaj-wan, Indonésie, Malajsie, Jižní Korea, Thajsko, Vietnam
 • Afrika, Střední východ a Indie: Indie, Jižní Afrika, Turecko, Izrael

Vyhrazená adresa IP

NordVPN Dedicated IPSpolečnost NordVPN má vyhrazenou službu IP. To znamená, že můžete získat vyhrazenou IP adresu s předplatným NordVPN. V okamžiku psaní nabízejí IP adresy pouze na serverech v následujících umístěních:

 • Spojené státy.
 • Německo
 • Spojené království.
 • Nizozemí
 • Francie

Závěrečná serverová síť NordVPN

 • Společnost NordVPN má přes 5400 serverů v 57 zemích
 • Vyhrazenou adresu IP můžete získat na omezeném počtu serverů
 • NordVPN nabízí různé typy serverů pro zvýšenou ochranu, použití Netflix a stahování přes P2P sítě

Možnosti NordVPN

Poté, co se podíváme na rychlost, bezpečnost, uživatelskou přívětivost a síť serverů společnosti NordVPN, se nyní ponoříme do některých z jejich dalších možností. Níže naleznete přehled těchto doplňků, díky kterým je NordVPN výjimečný.

NordVPN a Netflix

NordVPN Streaming

S NordVPN získáte přístup k vašemu účtu Netflix. Kromě toho je také snadné získat přístup k obsahu Netflix v USA. Díky jejich funkci Smartplay je neuvěřitelně snadné streamovat obsah z jiné země. Jednoduše připojením k serveru například v USA získáte přístup k obsahu American Netflix. Nějaký obsah Netflix je specifický pro USA nebo Spojené království, což znamená, že tyto filmy nebo seriály nebudete moci vidět, pokud jste v Japonsku nebo Německu. S VPN jako NordVPN však můžete předstírat, že jste v USA, a získat tak přístup k tomuto obsahu.

Testovali jsme to z Nizozemska a mohli jsme bez problémů streamovat Netflix. V závislosti na vaší poloze se můžete setkat s určitým zpožděním. Pokud k tomu dojde, můžete vždy vyzkoušet různé servery a zjistit, zda se to zlepšuje.

Netflix se opravdu snaží zastavit VPN, aby nám pomohly změnit naši IP adresu. Během posledních několika měsíců jsme si všimli, že Netflix někdy uvidí, že používáme proxy nebo VPN, když se snažíme využívat jejich služby s NordVPN. Jakmile však v aplikaci NordVPN vybereme jiný server, budeme moci streamovat. Někdy také může stránku několikrát jednoduše obnovit. To je trochu nepříjemné, ale rozhodně ne konec světa.

NordVPN a torrenty

NordVPN P2PNordVPN má také speciální servery pro stahování torrentů. Tyto P2P servery umožňují stahování a nahrávání torrentů. Díky snadnému softwaru NordVPN si můžete vybrat jeden z těchto serverů a začít bezpečně a anonymně stahovat torrent. Protože většina serverů NordVPN je velmi rychlá, můžete stahovat soubory v žádném okamžiku.

NordVPN je bezpochyby dobrým poskytovatelem pro P2P provoz. Z tohoto důvodu je často používán těmi, kdo chtějí zabránit pokutám za nelegální stahování.

CyberSec

CyberSec je další bezpečnostní funkce, kterou společnost NordVPN poskytuje k blokování veškerých doplňků a ochraně před malwarem, phishingem a dalšími online hrozbami. Tato šikovná bezpečnostní funkce společnosti NordVPN zajišťuje, že vaše zařízení nelze použít při útokech DDoS. Stejně tak nemůže být infikován malwarem. NordVPN pozor na vaši online bezpečnost.

Rozšíření prohlížeče NordVPN pro Chrome, Brave a Firefox

NordVPN má snadné rozšíření prohlížeče pro Chrome, Brave a Firefox. Toto rozšíření v podstatě povolí HTTPS pro většinu webových stránek a zajistí váš provoz pomocí funkce CyberSec.

Obchodní řešení společnosti NordVPN

NordVPN BusinessKromě pravidelné služby pro soukromé použití má NordVPN také specifickou službu pro podniky. S těmito odběry získáte prioritní podporu a specializovaného účetního manažera. Správa je navíc velmi snadná a můžete požádat o vyhrazenou IP pro všechny své účty. Díky tomuto balíčku je pro podniky velmi atraktivní začít používat VPN k ochraně svých dat. Bezpečnostní normu NordVPN můžete získat pro všechna zařízení ve vaší kanceláři!

Závěr – Naše zkušenosti s NordVPN

Klady
Nevýhody
Netflix fungujeV roce 2018 došlo k jejich bezpečnostnímu incidentu s finským serverem
Zásady no-log (velmi dobré nastavení ochrany osobních údajů)
Silné šifrování a vysoké rychlosti
Čisté a jednotné uživatelské rozhraní
Má zabiják
Relativně levné
Nabízí speciální P2P, torrent a Tor VPN servery
Nabízí servery VPN s dvojitým připojením VPN
Skvělá volba na serverech
K dispozici je vyhrazená IP adresa

Celkově se nám služba NordVPN velmi líbí. Jejich politika bez protokolování je pevná a díky širokému výběru serverů je pro každého uživatele velmi atraktivní. Kromě toho je VPN perfektní, aby zůstala zcela anonymní online. NordVPN má spoustu dalších možností, jak zlepšit vaši online bezpečnost, což z nich rozhodně činí nejbezpečnějšího poskytovatele VPN na nejvyšší úrovni. Poskytují tuto úžasnou službu za více než rozumnou cenu, což ji dělá jedním z našich oblíbených.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map