Recenze ExpressVPN (duben 2020): Je to opravdu nejlepší VPN?

Recenze ExpressVPN (2020) – Nejlepší prémiová všestranná VPN

ExpressVPN je už nějakou dobu na vrcholu hry VPN – a správně. Jsou tu už od roku 2009 a skutečně vědí, co dělají. ExpressVPN v současné době dominuje na trhu VPN spolu s několika dalšími službami. Díky předplatnému ExpressVPN získáte přístup k obrovské serverové síti více než 3000 serverů ve 160 různých místech distribuovaných ve 94 zemích, maximálně na pěti zařízeních. Kvalita připojení je prvotřídní a umožňuje vám procházet, streamovat a stahovat volně s působivou rychlostí. Zabezpečení a šifrování softwaru navíc odpovídá nejvyšším mezinárodním standardům a ochrání vás před jakýmkoli zásahem a špionáží třetích stran..

Společnost je oficiálně registrována na Britských Panenských ostrovech, což znamená, že není ze zákona povinna vést uživatelské záznamy. ExpressVPN proto neuchovává žádné protokoly, které by narušovaly soukromí jeho uživatelů. ExpressVPN je velmi uživatelsky přívětivý: usnadňuje používání VPN pro širokou veřejnost. Pro používání aplikací ExpressVPN nemusíte být technicky zdatní. Navíc jsou jejich webové stránky a služby zákazníkům velmi užitečné a aplikace pracují intuitivně.

Specifikace ExpressVPN

 • Současná spojení: 5
 • Torrentů: +
 • Netflix: +
 • Operační systémy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux
 • Protokoly: OpenVPN, L2TP / IPsec a PPTP
 • Zásady protokolování: Žádné záznamy
 • Servery: 3000+ serverů v 94 zemích
 • Cena: Od 6,67 $ měsíčně
 • Záruka vrácení peněz: 30 dní

Rychlost – Jak rychle je ExpressVPN?

Rychlost jakéhokoli připojení VPN je důležitá, zejména pokud chcete dělat víc, než jen procházet webové stránky. Pokud vaše připojení k internetu není dostatečně rychlé, může dojít ke zpoždění při stahování, streamování nebo hraní her. Z tohoto důvodu testujeme všechny sítě VPN podle jejich rychlosti, abychom zjistili, zda a do jaké míry zpomalují vaše připojení. Nejprve vám ukážeme několik rychlostních zkoušek, které jsme provedli, abychom zjistili, zda mezi našimi rychlostmi s ExpressVPN nebo bez něj byly nějaké významné rozdíly. Následně se při každodenním používání podělíme o své vlastní zkušenosti s rychlostí ExpressVPN. Nakonec vám povíme o vlastním rychlostním testu ExpressVPN, který je zabudován do jejich aplikace.

Výsledky testu rychlosti ExpressVPN

Níže uvidíte výsledky několika rychlostních testů, které jsme provedli pomocí speedtest.net. Otestovali jsme rychlost z našeho vlastního umístění (v Nizozemsku), takže vaše výsledky se mohou lišit v závislosti na tom, kde na světě jste. Rychlost připojení ovlivňují také faktory, jako je váš poskytovatel internetu a datový limit. Proto zde uvedené výsledky pouze naznačují možné výsledky. Přesto nám mohou říci něco o tom, jaký účinek mají servery ExpressVPN obecně na vaši rychlost internetu.


Rychlost bez VPN (Speedtest.net):

Expresní rychlost bez VPN

Toto jsou rychlosti našeho internetového připojení bez VPN. Tyto výsledky použijeme jako měřítko pro porovnání ostatních výsledků.

Rychlost s místním serverem (Speedtest.net):

Expresní NL server

Výše uvedená čísla jsou výsledky testů rychlosti, které jsme měřili při připojení k serveru ExpressVPN, který byl nejblíže místu, od kterého jsme testovali. Nedaleký server vám pravděpodobně poskytne nejlepší výsledky, protože velká vzdálenost mezi vámi a serverem může způsobit zpoždění. Jak vidíte, ping se mírně zvýšil, ale je stále skvělý. Rychlost stahování a odesílání se snížila, ale je stále dobrá.

Rychlost pomocí vzdáleného serveru (Speedtest.net):

Rychlý americký server
Když jsme se připojili k nejrychlejšímu serveru ExpressVPN dostupnému v USA (server daleko od naší domovské země Nizozemska), dostali jsme výsledky uvedené výše. Je jasné, že ping se trochu zvýšil. To je teoreticky problém, pokud chcete hrát online hry pro více hráčů. Rychlost stahování se neliší od rychlosti stahování, kterou jsme měli s naším lokálním serverem (což je velmi dobrá zpráva). Rychlost nahrávání se snížila, ale je stále velmi funkční.

Jak již bylo řečeno, tento výsledek neznamená, že americké servery ExpressVPN jsou v horší kvalitě než naše lokální servery. Naopak, jsou ve skutečnosti skvělé. Když se připojíte k vzdálenému serveru, vždy ztratíte rychlost a výrazně se zvýší ping. Tyto výsledky ukazují, že servery ExpressVPN, i ty, které jsou daleko od místa, kde byste mohli být, jsou stále velmi dobré. Pokud žijete v USA a vyzkoušíte americký server, vaše výsledky budou pravděpodobně lepší než naše.

Rychlost při každodenním používání

Když jsme v praxi testovali ExpressVPN, jeho rychlost byla vynikající. Při pravidelném prohlížení, návštěvě webových stránek a práci na vlastním webu jsme nezažili žádné zpoždění. Streamování a stahování nebyly problémem. Mohli jsme sledovat videa na YouTube a používat Netflix bez problémů. Kromě toho bychom mohli snadno stahovat soubory všeho druhu a velikosti.

Při používání doporučených serverů jsme nezaznamenali ani zpoždění při hraní her. V tomto případě je však důležité připojit se k serveru, který není příliš daleko od vašeho fyzického umístění, protože jinak by se váš ping mohl zvýšit. Celkově je ExpressVPN skvělá VPN pro hraní. Obecně jsme dokázali udržet skvělé rychlosti internetu, když používáme ExpressVPN, bez výrazného speeddropu.

Rychlostní test ExpressVPN

Test rychlosti testu ExpressVPNExpressVPN má do své aplikace zabudován test rychlosti. Když program otevřete, najdete jej v nabídce v levém horním rohu. Pokud kliknete na možnost „Test rychlosti“, budete moci spustit test rychlosti z počítače na všech serverech ExpressVPN. To trvá několik vteřin a bude fungovat pouze v případě, že VPN není aktivována, ale poté budete mít jasný seznam serverů a jejich výkonu s připojením k internetu. To je perfektní, pokud hledáte optimální server pro vaši polohu.

Test ukáže latenci, která je známá také jako ping v hraní. Ukáže také rychlost stahování a obecný index rychlosti. Na webu ExpressVPN najdete snadného průvodce, který tento nástroj dále vysvětluje a pomáhá vám při výběru nejlepšího serveru..

Výsledky testu rychlosti ExpressVPN

Rychlost závěru ExpressVPN

 • Při používání ExpressVPN udržujete vysokou část rychlosti internetu
 • Během každodenního používání nedošlo k žádné znatelné změně rychlosti
 • ExpressVPN nabízí vlastní, vestavěný test rychlosti

Bezpečnost – Jak bezpečný je ExpressVPN?

Snad nejdůležitější vlastností VPN je to, že vás udržuje v bezpečí a anonymně online. Šifruje veškerý přenos dat a do určité míry anonymizuje vaše online akce. ExpressVPN dodržuje nejvyšší mezinárodní standardy a má skvělé možnosti nastavení zabezpečení. Níže si můžete přečíst všechny protokoly, které podporují, jejich protokolování a zásady ochrany osobních údajů, jejich přepínač zabíjení a osobní údaje, které ExpressVPN od vás potřebuje k nastavení účtu..

Protokoly

ExpressVPN používá 256bitové šifrování a doporučuje jako výchozí protokol protokol OpenVPN UDP. Jedná se o nejvyšší mezinárodní standardy pro šifrování, takže se nemusíte starat o své soukromí. ExpressVPN podporuje následující protokoly:

 • OpenVPN UDP: Nejlepší kombinace rychlosti a zabezpečení, ale nemusí fungovat ve všech sítích.
 • OpenVPN TCP: Pravděpodobně bude fungovat ve všech typech sítí a pravděpodobně nejbezpečnější protokol VPN v okolí, ale může být pomalejší než UDP.
 • L2TP / IPSec: Slabší zabezpečení – užitečné pro anonymizaci a změnu umístění, když jiné protokoly nefungují.
 • PPTP: Obecně velmi rychlý a kompatibilní s prakticky jakýmkoli typem sítě a zařízení, ale nejslabší šifrování všech těchto protokolů.

Doporučujeme ponechat výchozí nastavení ExpressVPN, protože nabízejí nejlepší ochranu, kterou můžete získat z jakékoli VPN. Pokud se chcete o tomto tématu dozvědět více, můžete se podívat na náš článek, který porovnává všechny různé protokoly VPN.

Protokolování a soukromí

ExpressVPN se nachází na britských Panenských ostrovech. Toto jméno by vás mohlo přimět, abyste si mysleli, že jsou součástí Británie, ale tyto ostrovy jsou nezávislým národem s přísnými předpisy o ochraně soukromí (ve prospěch spotřebitelů). Z tohoto důvodu ExpressVPN nemusí uchovávat žádná data. To znamená, že nejsou povinni vést uživatelské záznamy.

Z výše uvedených důvodů ExpressVPN neuchovává žádný protokol o provozu ani protokolu IP. Nemají tedy žádné informace o tom, co děláte online. Jediným typem protokolů, které uchovávají, jsou protokoly připojení. Tento typ protokolů jim pouze sdělí, kdy byla služba použita a ke kterému serveru jste se připojili. Tyto informace nejsou propojeny s vaší IP adresou, ale s vaším uživatelským účtem. To znamená, že můžete zůstat zcela anonymní, používat speciální e-mailovou adresu a platit v bitcoinech. Ve svých vlastních termínech: “Můžeme vědět, že zákazník použil ExpressVPN, ale nikdy nevíme, jak využili naši službu … ExpressVPN neshromažďuje žádné IP adresy, historii procházení, provozní data ani dotazy DNS, které by mohly být použity k identifikaci konkrétního uživatele.”

Je pravda, že ExpressVPN není schopen uložit žádné protokoly. Důvodem je nová technologie TrustedServer, kterou společnost zavedla v roce 2019. Všechna data na serverech ExpressVPN jsou nyní odesílána prostřednictvím paměti RAM, což je forma těkavé paměti. To znamená, že veškerá data jsou pravidelně mazána, protože paměť RAM potřebuje k napájení funkční energii. Kdykoli dojde k výpadku napájení, všechna shromážděná data automaticky zmizí. To je skvělé řešení pro každého, kdo bere své soukromí vážně.

Zabijte spínač

Jakmile se připojíte přes zabezpečené tunely pomocí ExpressVPN, může se stát, že připojení z jakéhokoli důvodu zmizí. To by znamenalo, že vaše data nebudou chráněna, dokud se nebudete moci znovu připojit k serveru ExpressVPN. Pravděpodobně tomu chcete zabránit.

ExpressVPN nabízí další bezpečnostní prvek pro Windows a Mac; spínač zabíjení. Jakmile aktivujete přepínač zabíjení, nebudete již nikdy nechráněni. Pokud náhodou ztratíte připojení VPN, přepínač zablokovat zablokuje veškerý přístup k internetu. Tímto způsobem ve vaší online aktivitě nejsou žádná slabá místa.

Něco, na co si dát pozor, je to, že přepínač kill se spouští při přepínání mezi sítěmi. Například když se automaticky připojujete k nové síti nebo když přepínáte mezi daty a wifi. O tom nemáte jasnou zprávu, takže někdy musíte ručně odblokovat internet stisknutím tlačítka „odblokování Internetu“ v softwaru ExpressVPN. Velmi bezpečné, ale také nepraktické.

Jaké informace potřebuje ExpressVPN?

K vytvoření účtu pomocí ExpressVPN potřebujete pouze e-mailovou adresu a způsob platby. To znamená, že pokud používáte anonymní e-mailovou adresu a platíte bitcoiny, můžete zůstat zcela anonymní. Pokud se ujistíte, že e-mailová adresa v žádném případě neodkazuje na vás, nikdo nebude vědět, kdo jste.

Závěr bezpečnost ExpressVPN

 • ExpressVPN používá 256bitové šifrování
 • Můžete si vybrat mezi protokoly OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP / IPSec a PPTP.
 • ExpressVPN má možnost přepínače kill
 • ExpressVPN používá technologii TrustedServer, která využívá paměť RAM
 • K vytvoření účtu potřebujete pouze e-mailovou adresu a způsob platby

Použitelnost – Jak uživatelsky přívětivý je ExpressVPN?

Protože internet může být docela složité místo, je nezbytné, aby služba VPN měla skvělou zákaznickou podporu. Zjistit, jaká nastavení použít nebo ke kterému serveru se připojit, může být docela obtížné, pokud váš poskytovatel VPN nemá jasný web nebo snadno použitelný software. Níže si budete moci přečíst vše o uživatelsky přívětivosti ExpressVPN. Podíváme se na jejich webové stránky, proces instalace, software, ceny a zákaznickou podporu.

Web ExpressVPN

ExpressVPN má velmi jasný a uživatelsky přívětivý web. Poskytují vám spoustu informací o tom, jak VPN funguje.

Webové stránky s recenzemi ExpressVPN

Na kartě „Co je to VPN“ najdete spoustu informací o tom, co přesně je VPN a jak fungují různé prvky VPN.

Na záložce „Produkty“ najdete podrobné instalační příručky pro různá zařízení a operační systémy. Kromě toho zde uvidíte různá rozšíření prohlížeče a nástroje ochrany osobních údajů.

Karta „Podpora“ vás přenese do nabídky, kde můžete kliknout na průvodce jejich řešením problémů nebo nastavit pokyny. Jak vidíte níže, můžete také hovořit se zákaznickým servisem zde.

podpora expresních webových stránek

Je tedy snadné najít všechny potřebné informace. Pokud něco nenajdete, můžete chatovat s jejich zákaznickou podporou 24/7.

Instalace ExpressVPN

Proces instalace ExpressVPN je velmi snadný a rychlý. S jejich snadnou instalací průvodce, netrvá dlouho, než budete mít přístup k internetu anonymně.

Software ExpressVPN je k dispozici pro Windows, Mac, Android, iOS a Linux. Můžete také nainstalovat jejich software na svůj DD-WRT router.

ExpressVPN nabízí na svém webu následující tříkrokovou příručku:

Expresní stahování

Může to vypadat příliš zjednodušeně, ale ve skutečnosti je to tak snadné. Po zakoupení předplatného přejdete na stránku nastavení na webu. Vyberete software pro své zařízení a operační systém a nainstalujete jej. Aplikace se otevře a budete moci vidět, jak to funguje intuitivně. Jejich aplikaci pro mobilní zařízení najdete také v kterémkoli obchodě s aplikacemi. Proces stahování je stejný pro všechna zařízení.

Vzhled a snadné použití ExpressVPN

Vzhled a dojem softwaru ExpressVPN jsou velmi profesionální a přitažlivé. Funguje také intuitivně a jeho používání je velmi jasné a samo-vysvětlující. Většina uživatelů bude potřebovat pouze jasné tlačítko zapnutí a vypnutí a snadný způsob, jak změnit umístění serveru. Aplikace ExpressVPN vám to jen ukáže. Navíc není přeplněn informacemi, kterým nerozumíte nebo nepotřebujete. Z tohoto důvodu je ExpressVPN ideální pro lidi, kteří dosud VPN nepoužívali.

V nabídce v levém horním rohu najdete možnosti, které vám umožní vyladit nastavení připojení VPN, pokud tak chcete učinit. Kromě toho můžete spustit test rychlosti a v případě dotazů zvolit nabídku nápovědy.

ExpressVPN-App-Screenshot-English

ExpressVPN a Linux

Stejně jako všichni ostatní přední poskytovatelé VPN vám i ExpressVPN umožňuje používat tuto službu na distribucích Linuxu. Ve skutečnosti lze ExpressVPN použít na Ubuntu, Debianu, CentOS, Fedoře, Raspbian a Arch. Jinými slovy, existuje jen velmi málo operačních systémů, na kterých ExpressVPN neběží. Níže naleznete rychlé shrnutí používání ExpressVPN v distribuci Linuxu.

Celá síť serverů ExpressVPN je k dispozici také uživatelům systému Linux. Nejen to, že servery jsou také špičkové, pokud jde o rychlost a stabilitu. Při testování jsme se nesetkali s jednou instancí úniků DNS nebo WebRTC.

Protože je vše prováděno prostřednictvím terminálu, je důležité najít správnou stránku ke stažení úložiště a naučit se základní příkazy. To je všechno. Kromě rozšíření pro Firefox a přepínače kill nejsou k dispozici žádné další funkce aplikace ExpressVPN pro Linux. Jednoduše si vyžádáte seznam serverů a připojíte se k serveru, který chcete. Jediným problémem, který jsme měli během testování, byla nedostatečná odbornost Linuxu mezi zaměstnanci zákaznických služeb. To může způsobit, že problém bude trvat trochu déle, než se s ním setkáte. Ať už je to jakkoli, ExpressVPN je na vrcholu našeho seznamu nejlepších VPN pro Linux.

Ceny a způsoby platby

Jedinou nevýhodou ExpressVPN je možná jejich cena. I když je tato VPN na dražší straně, ExpressVPN rozhodně stojí za peníze.

ExpressVPN nabízí tři různé předplatné plány. Všechny tři plány nabízejí stejnou nejvyšší službu, jediným rozdílem je doba trvání plánu a cena za měsíc. Nabízejí měsíční tarif za 12,95 $, A 6měsíční plán za 9,99 $ měsíčně a pomocí naší speciální nabídky můžete získat ExpressVPN 15 měsíců pouze za 6,67 za měsíc.

Poslední možností je zejména kvalita za kvalitu, kterou dostanete na oplátku. navíc, ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že si můžete vyzkoušet své služby po dobu 30 dnů a získat své peníze zpět, pokud to není podle vašich představ.

Ceny Expressvpn

ExpressVPN přijímá následující způsoby platby:

 • Kreditní karta (VISA, MasterCard, American Express, Discover Card, JCB, Diners Club International)
 • PayPal
 • Bitcoin
 • Mnoho dalších regionálních platebních metod.

S těmito možnostmi budete nepochybně schopni najít vhodný způsob platby pro vás. Pokud chcete zůstat zcela anonymní, dokonce iu vašeho poskytovatele VPN, můžete použít Bitcoin k zaplacení vašeho předplatného.

Služby zákazníkům

Expresní livechatNa rozdíl od některých jiných poskytovatelů má ExpressVPN dobrou stránku FAQ, která okamžitě zodpoví téměř všechny vaše otázky.

Nabízejí nepřetržitou zákaznickou podporu zákazníkům i lidem, kteří právě navštěvují své stránky. Na vaše dotazy odpoví rychle a příjemně.

Pokud narazíte na nějaké problémy s jejich službou, pomohou vám zjistit, co je špatného a jak jej vyřešit.

Použitelnost závěru ExpressVPN

 • Web ExpressVPN je jasný a užitečný
 • Proces instalace ExpressVPN je extrémně snadný pro všechna zařízení a operační systémy
 • Software ExpressVPN funguje intuitivně
 • ExpressVPN je o něco dražší než jiné služby VPN
 • Nabízejí slušné množství platebních metod
 • ExpressVPN funguje dobře v kombinaci s Linuxem, ale jejich agenti podpory nevědí mnoho o problémech specifických pro Linux
 • ExpressVPN má vynikající nepřetržitou zákaznickou podporu s live chatboxem

Serverová síť ExpressVPN

Síť serveru VPN je důležitá, pokud chcete obejít geografická omezení připojením k serverům v jiných zemích. Můžete se například připojit k serveru v USA a sledovat show v americké verzi Netflix. Navíc, pokud vaše vláda cenzuruje, co můžete dělat a vidět online, můžete přesměrovat připojení přes server v jiné zemi a získat tak bezplatný přístup k internetu. Zde se dozvíte více o serverech ExpressVPN a o tom, zda ExpressVPN nabízí vyhrazené IP adresy.

Počet serverů a umístění

ExpressVPN má přes 3000 serverů v 94 zemích po celém světě. Díky této obrovské síti serverů můžete vždy najít server, který vyhovuje vašim potřebám. Kromě toho můžete při používání ExpressVPN měnit servery kdykoli a tolik, kolik chcete.

Síť ExpressVPN Server

V aplikacích ExpressVPN je velmi snadné vybrat server a můžete také uložit své oblíbené servery, aby byl ještě snazší.

ExpressVPN vám navíc zobrazí doporučený server pro vaši polohu. Tento server bude pro vás pravděpodobně nejrychlejším připojením.

Vyhrazená adresa IP

ExpressVPN nenabízí speciální IP adresu. Jedním z důvodů, proč lidé potřebují vyhrazené adresy IP, je získat přístup k Netflix. S ExpressVPN nepotřebujete vyhrazenou IP, abyste získali přístup k Netflixu, protože to již můžete dělat s jejich běžnými službami.

Dalším důvodem pro použití vyhrazené adresy IP je to, že některé weby budou vyžadovat zvláštní identifikaci, pokud k jejich webu přistupujete z jiné adresy IP po celou dobu. Pokud chcete zabránit těmto dalším opatřením vaší banky nebo vlády, můžete se podívat na poskytovatele VPN, který nabízí vyhrazené IP adresy, například NordVPN..

Závěr serverová síť ExpressVPN

 • ExpressVPN má přes 3000 serverů v 94 různých zemích
 • ExpressVPN nenabízí vyhrazené IP adresy

Možnosti ExpressVPN

Existují některé funkce, které ne všichni poskytovatelé VPN nabízejí, ale mohou být pro uživatele velmi důležité. Nemůžete například použít žádnou VPN k odblokování obsahu Netflix z jiných zemí. Některé VPN ve skutečnosti s Netflixem vůbec nefungují. Kromě toho je důležitá možnost stahování torrentů prostřednictvím P2P sítí. Další možnost, kterou ne všechny VPN nabízejí. Testovali jsme tyto funkce pro ExpressVPN. Naleznete zde také informace o dvou dalších funkcích, které ExpressVPN nabízí. Nejprve se podíváme na nabídku směrovačů poskytovatele. Nakonec si můžete přečíst o jejich snadno použitelném rozšíření prohlížeče, což činí používání ExpressVPN velmi snadným.

ExpressVPN a Netflix

chat netflix ExpressPro poskytovatele VPN se ukázalo obtížné udržet si náskok před snahou Netflixu blokovat uživatele VPN. Streamovací služba začala blokovat adresy IP, které používá mnoho lidí současně (například adresy používané mnoha servery VPN). Netflix nechce, aby lidé s jejich službami používali VPN.

Většina poskytovatelů VPN se vzdala boje, což znamená, že můžete sledovat Netflix pouze s vyhrazenou IP. ExpressVPN však přináší dobrý boj a má vždy servery, které vám umožní používat Netflix bez problémů. Protože se jedná o neustálý boj, ne všechny jejich servery pracují s Netflixem. Pokud však zavoláte pomocí zákaznických služeb ExpressVPN, povedou vás ke správnému serveru, který vám umožní bez problémů streamovat vaši oblíbenou show na Netflixu. Z tohoto důvodu je ExpressVPN na vrcholu našeho seznamu nejlepších poskytovatelů VPN pro Netflix.

ExpressVPN a torrenty

ExpressVPN umožňuje anonymní stahování torrentů. Rychlosti připojení k ExpressVPN budou dostatečně vysoké pro stahování souborů bez velkého zpoždění. Navíc s jejich úplnou online ochranou zůstanete zcela anonymní.

Technologie TrustedServer

ExpressVPN nedávno představil novou funkci: TrustedServer. Tato technologie zajišťuje, že vaše data – spolu s online informacemi všech zákazníků ExpressVPN – jsou 100% bezpečné. Na pevný disk společnosti nejsou uložena žádná data, takže je nelze odcizit. TrustedServer navíc pomáhá celému systému ExpressVPN držet krok s nejnovějšími aktualizacemi. To ohromně snižuje šanci na slabiny v systému.

Všechna data na serverech ExpressVPN jsou odesílána prostřednictvím paměti RAM. Velkou výhodou práce s touto technikou je, že všechna data jsou automaticky smazána při každém výpadku připojení nebo napájení. To se liší od práce s pevnými disky, kde data zůstávají i po skončení relace. S TrustedServerem ExpressVPN jednoduše nemůže ukládat žádné protokoly o vašem používání internetu. Podobně hackeři, vlády a další instituce nebudou mít možnost se dostat k vašim datům, protože nebudou k dispozici žádná data, která by vám mohla zasáhnout..

ExpressVPN na vašem routeru

Instalace VPN do routeru je ideálním způsobem, jak chránit všechna vaše zařízení doma najednou. Může to však být docela problém, protože musíte mít správný typ routeru. Navíc je třeba změnit firmware na routeru (blikající), aby byl připraven na VPN.

ExpressVPN vám pomůže tento proces mnohem usnadnit. Na svých webových stránkách odkazují na nejlepší předzábleskové směrovače. U těchto směrovačů si můžete být jisti, že do něj lze nainstalovat software VPN. Aby byl tento proces ještě jednodušší, ExpressVPN obsahuje pokyny pro instalaci všech populárních směrovačů na svých webových stránkách.

Expresní směrovače

Rozšíření prohlížeče

Expresní rozšíření prohlížečePo přihlášení k odběru ExpressVPN si můžete nainstalovat rozšíření prohlížeče. Nabízejí toto rozšíření pro Chrome, Firefox a Safari. Výhodou rozšíření prohlížeče je, že nemusíte otevírat aplikaci ExpressVPN, ale můžete do prohlížeče okamžitě přejít. Ve vašem prohlížeči uvidíte malé logo ExpressVPN, které vám ukáže, zda je služba zapnutá. Kliknutím na ikonu zobrazíte rozhraní, které je velmi podobné aplikaci. Zde můžete zapnout a vypnout VPN a změnit umístění serveru.

S rozšířením se ExpressVPN pokusil usnadnit používání VPN. Lenost už není výmluvou za nechráněnou internetovou stránku!

Možnosti závěru ExpressVPN

 • Netflix pracuje s ExpressVPN
 • ExpressVPN vám umožní stahovat torrent
 • Správné směrovače najdete na webu ExpressVPN
 • ExpressVPN má rozšíření prohlížeče

Závěr – Naše zkušenosti s ExpressVPN

Klady
Nevýhody
Všestranná skvělá VPN z hlediska rychlosti a bezpečnostiŽádné vyhrazené adresy IP
Uživatelsky přívětivé rozhraní a snadno použitelný softwareNa dražší straně
Snadná instalace
Spousta výběru na serverech
Je možné sledovat USA Netflix
Stahování torrentů je možné
30denní záruka vrácení peněz

Není divu, že ExpressVPN je na špici našeho seznamu už nějakou chvíli. ExpressVPN funguje dobře ve všech důležitých aspektech služby VPN. Nabízejí skvělé rychlosti a stabilní spojení. Ať už jen procházíte web nebo intenzivně hrajete, ExpressVPN vaše data zašifruje, aniž byste měli problémy se zpožděním nebo načítáním.

ExpressVPN má nejvyšší mezinárodní standardy šifrování. Jejich zásady ochrany osobních údajů a protokolování zajistí, že se nebudete muset starat o svou anonymitu. Navíc s aktivovaným přepínačem kill nebude existovat prostor pro úniky dat.

Díky ExpressVPN je žádoucí poskytovatel VPN jejich uživatelská přívětivost. Jejich webové stránky a software pracují intuitivně a vypadají čistě. Díky tomu jsou jejich služby přístupné všem, ať už jste technologicky důvtipný hráč nebo příležitostný prohlížeč.

Přestože je ExpressVPN na drahé straně, jsou na vrcholu většiny seznamů, pokud jde o nejlepší VPN, a to právem. Pokud jde o služby, které poskytují, měli by mít možnost požádat o něco více. Když netestujeme jiné poskytovatele VPN, často používáme ExpressVPN, jednoduše kvůli dobré kvalitě.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me