מדיניות הטבעת באמזון: “דלת פתוחה להפרות והפרות של חירות אזרחית” | VPNoverview.com

מדיניות התאגיד ונוהלי האבטחה של אמזון רינג נבדקים לצורך הפרות הפרטיות וחירויות אזרחיות. לא רק אבטחת המידע האישי של הלקוחות של רינג היא רפה, אלא גם מאפשרת גישה לרשויות אכיפת החוק לצילומי וידיאו של לקוחות.


מה זה טבעת?

רינג היא חברה בבעלות אמזון המייצרת מגוון מוצרי אבטחה לבית ומוצרי בית חכם. מגוון המוצרים שלהם כולל את אפליקציית הטבעת שכנים ואת פעמון הטבעת לטלפון.

פעמון הטבעת הטבעת הוא המוצר המוביל של אמזון. זהו פעמון חכם המכיל מצלמה וחיישני תנועה בהבחנה גבוהה ומשולב באפליקציה סלולרית נלווית. אפליקציית הטבעת מאפשרת למשתמשים לצפות בווידיאו בזמן אמת ממצלמת הפעמון. הם יכולים גם לקבל התראות כאשר פעמון הדלת נרתם ולתקשר עם המבקרים בדלת דרך הרמקול והמיקרופון המשולב של הפעמון..

צלצל כמצלמת מעקב

פעמון הטבעת של הטבעת יכול לשמש גם כמצלמת מעקב. אם מעקב מופעל, פעמון הדלת מפעיל באופן אוטומטי הקלטות בזמן הצלצול או כאשר חיישני התנועה מופעלים. צילומי הווידיאו שצולמו על ידי מצלמת הטבעת מועברים ונשמרים אוטומטית בשרתי אמזון.

זוהי הפונקציונליות הסופית הזו, כלומר יכולות המעקב של רינג פעמון, שיש לה את רוב האנשים בזרועותיהם. שלא לדבר על אפליקציית הטבעת שכנים. אפליקציית שעונים לשכונה המאפשרת גם למשתמשים להצטרף לחשיפת צילומי המצלמה שלהם לרשויות אכיפת החוק.

דאגות סביב פעמוני וידאו טבעתיים

פעמוני הווידיאו של הטבעת עוררו חששות רבים. עם זאת, שלושת החששות העיקריים נוגעים להפרות פרטיות, נוהלי אבטחה של תאגידים והפרות חירויות אזרחיות.

הפרות פרטיות

החשש העיקרי הראשון נוגע להפרות אפשריות של פרטיות. במקרה זה לא מדובר בהפרות פרטיות של בעלי פעמון טבעת, אלא יותר על המבקרים של בעל פעמון הדלת ושכניהם. בעלי פעמוני טבעת יכולים לבחור אם להשתמש בפונקציונליות מצלמת המעקב של רינג או לא. למבקרים הבאים לדלת או אנשים בשכונה, לעומת זאת, אין דבר כזה.

ניתן היה להקליד את חייו הפרטיים של הפרט ללא אישור לכך. אין להם גם אמירה לגבי הנעשה עם הצילומים לאחר הצילום. הפרטיות והביטחון של מיליוני אנשים יכולים להיות בסכנה מבלי שהם אפילו היו מודעים לכך. במיוחד אם הקטעים נופלים לידיים הלא נכונות. לאנשים צריך להיות זכות לדעת מי בדיוק מחזיק בווידיאו שצולם על ידי מוצרי רינג.

אד מארקי, סנטור דמוקרטי של ארצות הברית במסצ’וסטס, אמר בהצהרה: “המדיניות של טבעת אמזון היא דלת פתוחה להפרות של הפרות וחירות אזרחית.” הוא המשיך ואמר: “אם אתה מבוגר שהולך עם הכלב שלך או ילד שמשחק על המדרכה, אתה לא צריך לדאוג שמוצרי רינג מצליחים לך קטעי צילום וכי אכיפת החוק עשויה להחזיק את הצילום הזה ללא הגבלת זמן או לשתף הסרטים האלה עם צדדים שלישיים. “

לאבטח תאגידי ומגנום

החששות של הפרות הפרטיות מועצמים עוד יותר מהעובדה שמדיניות האבטחה והתרגול של אמזון ביחס לכמות העצומה של נתונים שנאספים עם מכשירי Ring הם דבר מלבד מהממים. דווח על מקרים בהם נוצלו נקודות תורפה של טבעת, כולל מקרה בו פעמוני הטבעת הותירו את סיסמאות ה- Wi-Fi של המשתמשים חשופים בטקסט לא מוצפן.

דיווחים אחרים העלו חששות בנוגע לאבטחת הסייבר הפנימית של אמזון ואבטחת הפרטיות ביחס לתמונות הווידיאו של הלקוחות המוחזקות בשרתי אמזון. לדוגמה, דווח כי לעובדי רינג באוקראינה הוענקה גישה בלתי מוגבלת כמעט לסרטונים ממצלמות טבעת ברחבי העולם. לעובדים הועמדו גישה לצילומים למטרות מחקר ופיתוח ללא מעט בדיקות או אמצעי אבטחה.

הפרות חירויות אזרחיות

הדאגה העיקרית השלישית נוגעת לאמזון שמספקת לרשויות אכיפת החוק גישה לקטעי וידיאו המוחזקים בשרתיה. בארצות הברית הוצגו למשטרה תמונות ווידיאו ממצלמות טבעת לאחסון, ניתוח ושיתוף ללא הגבלות. גם אמזון לא הציבה הגבלות כלשהן על המשטרה באשר למשך הזמן שהם עשויים לשמור על הצילומים.

יתרה מזאת, על פי תחקיר שהוביל הסנטור מארקי, אמזון אינה מגבילה את רשויות אכיפת החוק מלשתף תמונות עם צדדים שלישיים. בנוסף, אמזון סירבה להתחייב לא למכור נתונים ביומטריים של משתמשים המוחזקים בקטעי וידיאו של רינג לסוכנויות אכיפת החוק לשימוש במערכות זיהוי ביומטרי, כמו מערכות זיהוי פנים..

שותפות זו עם רשויות אכיפת החוק היא בעיני רבים פגיעה בחירויות אזרחיות. “אמזון מצאה את הריצה הסופית המושלמת סביב התהליך הדמוקרטי,” אמרה קבוצת קמפיין זכויות הדיגיטל להילחם בעתיד. “שותפויות אלה פוגעות בתהליך הדמוקרטי שלנו ובחירויות האזרחיות הבסיסיות – יש לאסור אותן.”

תגובת טבעת אמזון

דובר הטבעת אמר בהצהרה: “משתמשי הטבעת שמים בנו את אמונם כדי לסייע בהגנה על בתיהם ועל קהילותיהם, ואנחנו לוקחים אחריות זו ברצינות רבה. רינג אינו בבעלותו או בשליטה אחרת על סרטוני המשתמשים, ואנחנו עיצבנו בכוונה את פורטל השכנים כדי להבטיח שמשתמשים יוכלו להחליט אם לספק את הסרטונים שלהם מרצון למשטרה או לא. “

האם אתה מרגיע?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map