חוק הבטיחות המקוון האוסטרלי ההולך וגובר | VPNoverview.com

שר התקשורת, בטיחות הסייבר והאומנויות באוסטרליה, פול פלטשר, הודיע ​​על מתווה הרפורמות החדשות בנושא בטיחות מקוונת בכדי לשמור על ביטחון מקוון באוסטרלים. השינויים המוצעים מגיבים לסקירה נרחבת של החקיקה הקיימת שהתקיימה בשנת 2018. בעלי העניין מוזמנים לתת משוב על ההצעה ומסמך הדיון עד ה -19 בפברואר 2020..


חוק בטיחות מקוון יחיד

כיום, חקיקת הבטיחות המקוונת מבוססת על שני מעשים עיקריים. הראשון, חוק שיפור הבטיחות המקוונת 2015, כולל הוראות לקידום הבטיחות המקוונת, מערכת תלונות והורדה לבריונות ברשת ברשת ועל התעללות מבוססת תמונות. השני, חוק שירותי השידור 1992, כולל מערכת תלונות והורדות על תוכן מקוון אסור ואסור עלול להיות אסור.

ההצעה החדשה שמה לה למטרה להפגיש מסגרות רגולטוריות קיימות בנושא בטיחות מקוונת בחוק בטיחות מקוון אחד.

המטרה היא:

  • שמור על אלמנטים שעובדים היטב, כמו תוכניות התעללות ברשת ודימויים
  • פערי כתובות, במיוחד כאשר התוכניות הנוכחיות אינן מעודכנות
  • צרו מסגרת גמישה יותר, שיכולה לכלול נזקים מקוונים חדשים עם הופעתם
  • להיות מסוגלים להחזיק מבצעים כדי לתת דין וחשבון על מעשיהם באופן מקוון
  • שפר את השקיפות ואת האחריות של ספקי השירות המקוון
  • אפשר למפקח eSafety להגן בצורה מספקת על אוסטרלים ברשת
  • לספק לכל האוסטרלים את המידע, הכלים והמשאבים הדרושים בכדי לעסוק בבטחה ברשת ולבנות חוסן בפני פגמים פוטנציאליים

החוק החדש מתייחס באופן ספציפי לחשיפה לתכנים בלתי חוקיים או בלתי הולמים ולהתנהגות מזיקה. איומי אבטחת סייבר על פרטיותם, זמינותם ושלמותם של נתונים ורשתות, כמו גם סיכונים הקשורים להימורים מקוונים מטופלים על ידי תוכניות חקיקה אחרות..

שמור על הכבישים המקוונים

“ממשיך להיות ניתוק משמעותי בין הציפיות של האוסטרלים לבין מה שמועבר על ידי תעשיית האינטרנט היום”, אמר אתמול השר פלטשר בנאום, שהתייחס למועדון העיתונות הלאומי. “ביטוי מרכזי של ניתוק זה הוא שרבים מהמוצרים והשירותים הדיגיטליים הפופולאריים ביותר כיום לא תוכננו מתוך מחשבה על בטיחות המשתמשים.”

הוא השווה בין בטיחות בכבישים המהירים המקוונים שלנו לבין גישת הבטיחות בשוק הרכב העולמי, שם מתקיימים היצרנים העולמיים תקנים בינלאומיים, שנאכפים על ידי חקיקה שנעשתה על ידי מדינות ריבוניות, כאשר הם מספקים את רכביהם לשווקים גלובליים..

פלטפורמות צריכות לקחת אחריות רבה יותר

השר פלטשר גם הפציר בענקיות הטכנולוגיה כמו פייסבוק וגוגל “להגביר” ולהוריד מהר יותר תוכן מזיק, בהתייחס לתקיפות טרור כמו ירי ירי על קרייסטצ’רץ ‘במארס 2019. המחבל הצליח לפרסם זרם חי של מעשיו המחרידים על פייסבוק, ששיתפה יותר ממיליון פעמים במדיה החברתית, הועתקה והתפשטה בפלטפורמות אחרות בשעות שלאחר הפיגוע.

על פי החוק המוצע, למפקח על הבטחון האלקטרוני יהיו גם סמכויות נוספות להגיב במהירות לאירוע משבר מקוון על ידי בקשת מספקי שירותי אינטרנט לחסום באופן מיידי את הגישה לאתרים המארחים תוכן מזיק קשה או חומר אלים קיצוני, לתקופות מוגבלות לזמן מוגבל..

לפלטפורמות האינטרנט יהיה מקסימום 24 שעות להוריד תוכן מזיק, ולא 48 שעות לפי הכללים הנוכחיים. זה כולל בריונות ברשת, התעללות והטרדות ברשת, פורנו נקמה וחומרים מזיקים אחרים.

הגדרות פרטיות חזקות יותר בעת שיווק לילדים

משחקים ואפליקציות שמשמשים ילדים יכולים להיות צינורות לתכנים והתנהלות פוגעים ומזיקים. כדי למנוע מילדים גישה לתוכן מזיק, יש צורך בתערובת של גישות, כולל חינוך, מידע כיצד לשמור על בטיחות ילדים ברשת, בניית חוסן ורגולציה.

ממשלת מוריסון עובדת עם ספקי שירותים מקוונים כדי להבטיח שמשחקים, אפליקציות ושירותים מקוונים המיועדים לילדים מגדירים כברירת מחדל את הגדרות הפרטיות והבטיחות..

נציב eSafety מחפש משוב

המחלקה מחפשת משוב על ההצעות לחוק בטיחות מקוון חדש לשיפור המסגרת הרגולטורית בנושא בטיחות מקוונת. השר פלטשר מעודד בחריפות את בעלי עניין בבטיחות מקוונת לתרום לתהליך הייעוץ.

בעלי עניין יכולים להגיש את הערותיהם על הרפורמות המוצעות עד ה -19 בפברואר 2020.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me