خط مشی حلقه آمازون: “درب باز برای نقض حریم خصوصی و آزادی مدنی” | VPNoverview.com

خط مشی های شرکت ها و اقدامات امنیتی آمازون رینگ به دلیل نقض حریم خصوصی و آزادی های مدنی تحت نظارت است. نه تنها امنیت داده های شخصی مشتری Ring نیست ، بلکه دسترسی به سازمان های اجرای قانون به فیلم های ویدئویی مشتری را نیز تسهیل می کند.


حلقه چیست?

Ring یک شرکت متعلق به آمازون است که طیف وسیعی از امنیت منزل و محصولات خانگی هوشمند را تولید می کند. دامنه محصول آنها شامل برنامه Ring Neighbors همسایگان و Ring Video Doorbell است.

Ring Video Doorbell محصول برتر آمازون است. این یک درب هوشمند است که شامل یک دوربین با کیفیت بالا و سنسورهای حرکتی است و با یک برنامه همراه همراه ادغام شده است. برنامه حلقه به کاربران امکان می دهد ویدئویی در زمان واقعی را از دوربین درگاه مشاهده کنند. آنها همچنین می توانند اعلان هایی را دریافت کنند که در هنگام حلقه زنگ در درب قرار گرفته و از طریق بلندگو و میکروفون یکپارچه حلقه درب با بازدید کنندگان ارتباط برقرار کنند.

به عنوان یک دوربین نظارت زنگ بزنید

از Ring Video Doorbell همچنین می توان به عنوان دوربین نظارت استفاده کرد. در صورت فعال بودن نظارت ، در هنگام زنگ زدگی یا هنگام فعال شدن سنسورهای حرکتی ، درها به طور خودکار ضبط ها را آغاز می کنند. فیلم های ویدئویی گرفته شده توسط دوربین Ring سپس به طور خودکار در سرورهای آمازون بارگذاری و ذخیره می شوند.

این عملکرد نهایی است ، یعنی قابلیت های نظارت رینگ Doorbell ، که بیشتر افراد را در آغوش گرفته است. به ذکر است برنامه همسایگان حلقه نیست. یک برنامه دیده بان محله که به کاربران امکان می دهد از فیلمبرداری دوربین خود در سازمان های اجرای قانون خودداری کنند ، خودداری کنند.

نگرانی های مربوط به درب حلقه های ویدئویی اطراف

دکمه های درب ویدیویی حلقه نگرانی های زیادی را ایجاد کرده است. با این حال ، سه نگرانی عمده مربوط به نقض حریم خصوصی ، اقدامات نادرست امنیتی شرکت ها و نقض آزادی های مدنی است.

نقض حریم خصوصی

اولین نگرانی عمده مربوط به نقض احتمالی حریم خصوصی است. در این حالت ، موارد نقض حریم خصوصی صاحبان حلقه درب زیاد نیست ، بلکه بیشتر به بازدیدکنندگان یک صاحب درب و همسایگان آنها مربوط می شود. صاحبان حلقه درب می توانند انتخاب کنند که آیا از دوربین دوربین مداربسته رینگ استفاده می کنند یا خیر. بازدیدکنندگانی که به در و یا افرادی در محله می آیند ، از طرف دیگر حرفی برای گفتن ندارند.

زندگی شخصی افراد بدون تأیید تأیید فیلمبرداری می شود. آنها درمورد آنچه درمورد فیلم هایی که یک بار گرفته شده است انجام نمی شود. حریم خصوصی و امنیت میلیون ها نفر از افراد ممکن است در معرض خطر قرار بگیرد بدون اینکه حتی آنها از آن آگاه باشند. به خصوص اگر فیلم در دستان اشتباه قرار بگیرد. مردم باید این حق را داشته باشند که دقیقاً چه کسی ویدیوی ضبط شده از محصولات Ring را در اختیار دارند.

اد مارکی ، سناتور دموکرات ایالات متحده در ماساچوست ، در بیانیه ای گفت: “سیاست های آمازون رینگ یک دری باز برای نقض حریم خصوصی و آزادی شهروندی است.” وی در ادامه گفت: “اگر شما یک بزرگسال هستید که در حال سگ یا کودک خود هستید که در پیاده رو بازی می کند ، نباید نگران باشید که محصولات رینگ فیلم های جالب و شگفت انگیزی از شما هستند و اجرای قانون ممکن است آن فیلم را به طور نامحدود نگه داشته یا به اشتراک بگذارد. آن فیلم با شخص ثالث. “

امنیت و حمایت شرکتها

نگرانی های مربوط به نقض حریم خصوصی بیشتر با این واقعیت تقویت می شود که سیاست ها و اقدامات امنیتی آمازون در مورد حجم عظیمی از داده های جمع آوری شده با دستگاه های حلقوی چیزی غیر از ستاره است. گزارش شده است که از آسیب پذیری های حلقه در حال سوءاستفاده است ، از جمله یکی از مواردی که درهای زنگ حلقه رمزهای Wi-Fi کاربران را در معرض متن غیر رمزگذاری شده قرار دادند.

گزارش های دیگر نگرانی هایی درباره امنیت داخلی سایبر و محافظت از حریم خصوصی آمازون در رابطه با فیلم های ویدیویی مشتریان در سرورهای آمازون ایجاد کرده است. به عنوان مثال ، گزارش شده است که به کارمندان رینگ در اوکراین دسترسی واقعی بدون محدودیت به فیلم ها از دوربین های جهانی حلقه داده می شد. کارمندان با اهداف کمی تحقیق و توسعه ، به فیلمبرداری دسترسی پیدا نکردند.

نقض آزادی های مدنی

سومین نگرانی عمده مربوط به آمازون است كه به آژانسهای اجرای قانون دسترسی به فیلم های ویدئویی را كه در سرورهای آن نگهداری می شود ، فراهم می كند. در ایالات متحده ، فیلم های ویدئویی از دوربین های رینگ به پلیس داده شد تا بدون محدودیت ، آنالیز و اشتراک گذاری شود. آمازون نیز هیچ محدودیتی در پلیس قرار نداده است كه تا چه مدت می تواند فیلم را حفظ كند.

علاوه بر این ، طبق تحقیقات به دست سناتور مارکی ، آمازون سازمان های اجرای قانون را از اشتراک فیلم با اشخاص ثالث محدود نمی کند. علاوه بر این ، آمازون از عدم تعهد به فروش داده های بیومتریک کاربران که در فیلم ویدئویی رینگ نگهداری شده اند به سازمان های اجرای قانون برای استفاده در سیستم های تشخیص بیومتریک مانند سیستم های تشخیص چهره خودداری کرده است..

این همکاری با سازمان های اجرای قانون است که به نظر بسیاری از آنها نقض آزادی های مدنی است. گروه مبارزات حقوقی دیجیتال Fight the Future گفت: “آمازون نتیجه نهایی کامل در مورد روند دموکراتیک را پیدا کرده است.” “این مشارکت ها روند دموکراتیک و آزادی های اساسی مدنی ما را تضعیف می کنند – آنها باید ممنوع شوند.”

پاسخ حلقه آمازون

سخنگوی حلقه در بیانیه ای گفت: “کاربران حلقه اعتماد خود را به ما می دهند تا از خانه ها و اجتماعات خود محافظت کنند و ما این مسئولیت را بسیار جدی می پذیریم. رینگ ویدیوهای کاربران را در اختیار ندارد یا در غیر این صورت کنترل می کند ، و ما عمدا پورتال همسایگان را طراحی کردیم تا اطمینان حاصل شود که کاربران تصمیم می گیرند که آیا داوطلبانه فیلم های خود را به پلیس ارائه می دهند یا خیر.

اطمینان دارید?

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me