قانون جدید ایمنی آنلاین استرالیا در ساخت | VPNoverview.com

وزیر امور ارتباطات ، ایمنی سایبر و هنر استرالیا ، پل فلچر ، رئوس مطالب جدید اصلاحات ایمنی آنلاین را برای ایمن نگه داشتن استرالیایی ها به صورت آنلاین اعلام کرد. تغییرات پیشنهادی به بررسی گسترده قوانین موجود در سال 2018 پاسخ داده می شود. از طرفین علاقه مند خواسته می شوند تا 19 فوریه 2020 بازخورد خود را درباره پیشنهاد و مقاله بحث و گفتگو ارائه دهند..


یک قانون ایمنی تنها آنلاین

امروز ، قانون امنیت آنلاین بر اساس دو قانون اصلی تنظیم شده است. قانون اول ، تقویت قانون ایمنی آنلاین 2015 ، شامل مقررات ارتقاء ایمنی آنلاین ، شکایت و سیستم سقوط برای قلدری در فضای مجازی کودکان و سوءاستفاده مبتنی بر تصویر است. دوم ، قانون خدمات پخش سال 1992 ، شامل یک سیستم شکایت و برخاستن برای محتوای آنلاین ممنوع و بالقوه ممنوع است.

پیشنهاد جدید با هدف ایجاد چارچوبهای نظارتی موجود در مورد ایمنی آنلاین در یک قانون ایمنی آنلاین آنلاین ارائه شده است.

هدف این است:

 • عناصری را که به خوبی کار می کنند ، مانند طرح های زورگویی سایبری و سوء استفاده مبتنی بر تصویر ، حفظ کنید
 • شکاف های آدرس ، به ویژه در مواردی که طرح های فعلی به روز نیستند
 • یک چارچوب انعطاف پذیر تر ایجاد کنید ، که می تواند مضرات آنلاین جدید را در هنگام ظهور شامل شود
 • قادر خواهید بود مجرمین را برای پاسخگویی به اقدامات خود به صورت آنلاین نگه دارید
 • شفافیت و پاسخگویی ارائه دهندگان خدمات آنلاین را بهبود بخشید
 • کمیسر eSafety را فعال کنید تا از استرالیا به طور آنلاین بطور مناسب محافظت کند
 • اطلاعات ، ابزار و منابع لازم را در اختیار همه استرالیایی ها قرار دهید تا با خیال راحت آنلاین مشغول به کار شوند و در برابر مضرات احتمالی مقاومت كنند

قانون جدید به طور خاص در معرض قرار گرفتن در معرض محتوای غیرقانونی یا نامناسب و رفتارهای مضر است. تهدیدات فضای مجازی در مورد حریم خصوصی ، در دسترس بودن و یکپارچگی داده ها و شبکه ها و همچنین خطرات مربوط به قمار آنلاین توسط سایر طرح های قانونی مقابله می شود..

حفاظت از بزرگراه های آنلاین

وزیر فلتچر دیروز در سخنان خود با خطاب به باشگاه ملی مطبوعات گفت: “هنوز همبستگی قابل توجهی بین انتظارات استرالیایی ها و آنچه امروز توسط صنعت اینترنت تحویل داده می شود وجود دارد.” “یک جلوه اصلی این قطع ارتباط این است که بسیاری از محبوب ترین محصولات و خدمات دیجیتال امروزی با توجه به ایمنی کاربران طراحی نشده است.”

وی ایمنی را در “بزرگراه های آنلاین ما” با رویکرد ایمنی در بازار جهانی خودرو مقایسه کرد ، جایی که استانداردهای بین المللی ، که توسط قانون های کشورهایی مستقل اعمال می شوند ، توسط تولید کنندگان جهانی رعایت می شوند ، زیرا وسایل نقلیه خود را به بازارهای جهانی عرضه می کنند..

بسترهای نرم افزاری باید مسئولیت بیشتری به عهده بگیرند

وزیر فلتچر همچنین با اشاره به حملات تروریستی از قبیل تیراندازی های کریستچرچ در مارس 2019 ، از غول های فناوری مانند فیس بوک و گوگل خواست که “پا به پای” بگذارند و محتوای مضر را سریعتر از بین ببرند. فیس بوک که بیش از یک میلیون بار در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد ، در ساعاتی پس از حمله ، در سیستم عامل های دیگر کپی و پخش کرد.

طبق قانون پیشنهادی ، کمیساریای eSafety همچنین می خواهد با درخواست از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی ، بلافاصله دسترسی به سایتهایی که دارای محتوای جدی مضر یا مواد خشن شدید هستند ، بلافاصله مانع دسترسی به یک رویداد بحران آنلاین شود..

بسترهای اینترنتی حداکثر 24 ساعت زمان دارند تا محتوای ضعیف را حذف کنند ، نه این که طبق قوانین فعلی 48 ساعت از آن استفاده کنند. این شامل حمله به فضای مجازی ، سوء استفاده و آزار و اذیت آنلاین ، انتقام جویی از پورنو و دیگر مضرات می شود.

تنظیمات حریم خصوصی قوی تر هنگام بازاریابی به کودکان

بازی ها و برنامه هایی که کودکان استفاده می کنند می توانند مجاری برای محتوای و رفتار توهین آمیز و مضر باشند. برای جلوگیری از دسترسی کودکان به محتوای مضر ، ترکیبی از رویکردها از جمله آموزش ، اطلاعات در مورد ایمن نگه داشتن کودکان به صورت آنلاین ، مقاومت در برابر ساختمان و تنظیم قوانین مورد نیاز است..

دولت موریسون با ارائه دهندگان خدمات آنلاین همکاری می کند تا بازی های آنلاین ، برنامه ها و خدماتی را که برای کودکان تنظیم شده است تنظیمات حریم خصوصی و ایمنی را به عنوان پیش فرض محدودترین تنظیم کند.

کمیسر eSafety به دنبال بازخورد است

این بخش به دنبال بازخورد درمورد پیشنهادات برای یک قانون جدید ایمنی آنلاین برای بهبود چارچوب نظارتی ایمنی آنلاین استرالیا است. وزیر فلچر به شدت کسانی را که علاقه به ایمنی آنلاین دارند ، تشویق می کند تا در روند مشاوره مشارکت کنند.

علاقه مندان می توانند نظرات خود را درباره اصلاحات پیشنهادی تا 19 فوریه 2020 ارسال کنند.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map