راه اندازی دیزنی پلاس: نحوه تماشای با VPN | VPNoverview.com

این هفته ، دیزنی پلاس در ایالات متحده ، کانادا و هلند راه اندازی شد. هفته آینده ، طرفداران استرالیا و نیوزیلند نیز می توانند به کتابخانه چشمگیر دیزنی دسترسی پیدا کنند. متأسفانه ، اگر در خارج از این کشورها زندگی می کنید یا مسافرت می کنید ، چیزهای جادویی نیستند: شما به راحتی به آنجا دسترسی نخواهید داشت. برخی از کاربران خدمات VPN ، صرف نظر از محل زندگی آنها ، با همین مسائل روبرو هستند.


دیزنی پلاس چیست؟?

دیزنی پلاس سرویس پخش جدید و بسیار انتظاری است که متعلق به دیزنی است. دقیقاً مانند Netflix ، Apple TV + و Amazon Prime ، این سرویس با تقاضای ویدئویی ، سریال و فیلمهایی است که تقریباً در هر زمان و تقریباً از هر دستگاه ، می توانید در هر زمان مشاهده کنید. علاوه بر فیلم ها و نمایش های معمولی دیزنی ، سرویس پخش نیز نسخه های جدیدی از Pixar ، Marvel ، Star Wars و National Geographic را منتشر می کند..

به گفته مدیر عامل دیزنی ، باب ایگر ، تقریباً هر فیلم در فهرست دیزنی سرانجام در دیزنی پلاس عرضه می شود. این شامل تمام فیلم های انیمیشنی است که قبلاً در “طاق دیزنی” قفل شده بودند. برخی از افراد ممکن است در نسخه ویرایش شده یا با اخطار وارد شوند ، وقتی “اعتقاد بر این است که محتویات نمایش های فرهنگی قدیمی دارند”. نمونه هایی از این آهنگ “Song of the South” است که دیزنی در دهه 80 دفن شد و صحنه ای نژاد پرستی در نسخه اصلی Dumbo. با این محتوای بایگانی ، احتمالاً دیزنی پلاس مشترکاً فراتر از طرفداران دیزنی ، جنگ ستارگان و طرفداران ابرقهرمانان نیز خواهد بود و به گروه اصلی کاربران خانواده که عاشق همه چیز دیزنی هستند ، اضافه می کند و به احتمال زیاد می آیند و خواهند ماند..

سرویس مستقل دیزنی پلاس بدون آگهی است و می تواند در 4K Ultra HD پخش شود. یک حساب کاربری می تواند حداکثر 7 پروفایل داشته باشد و به صورت همزمان امکان پخش در 4 دستگاه را فراهم می کند. می توانید در رایانه خود محتوا را تماشا کنید ، اما همچنین در iOS ، AppleTV ، Android ، Google Chromecast ، Roku ، Sony PlayStation 4 ، Microsoft Xbox One و به زودی Amazon Fire TV.

کشورهایی که دیزنی پلاس در دسترس است و در دسترس نیست

در تاریخ 12 نوامبر ، هواداران ایالات متحده ، کانادا و هلند اولین نفری بودند که توانستند دیزنی پلاس مشترک شوند. تاریخ دوم راه اندازی برای 19 نوامبر برنامه ریزی شده است که در آن استرالیا و نیوزلند به ترکیب اضافه می شوند. انتظار می رود انگلیس و اروپای غربی تا مارس 2020 ، آمریکای لاتین تا آگوست 2020 و آسیای اقیانوسیه و اروپای شرقی تا سپتامبر 2021 دنبال شوند. کشورهای آسیایی مانند هند ، اندونزی و تایلند در حال حاضر در این فهرست نیستند..

توافقنامه های صدور مجوز و سایر موانع جاده ای بدان معنی است که دیزنی هنوز نمی تواند دقیقاً همان کتابخانه را در هر کشور ارائه دهد. به دست آوردن حق توزیع بین المللی برای کلیه مطالب آن فرایندی طولانی خواهد بود ، اما یک گام مهم برای فعال کردن یک راه اندازی جهانی است.

روشی که دیزنی تعیین می کند کدام کاربر مجاز به تماشای مطالب خاص است و چه کسی نیست ، براساس آدرس های IP این کاربران است. اینگونه است که سرویس های جریان اغلب کاربران واقع در خارج از مناطق موجود را مسدود می کنند. برخی از کاربران با استفاده از یک سرویس VPN راهی در این مورد پیدا کرده اند. با یک سرویس VPN ، آنها می توانند آدرس IP خود را به آدرس IP در کشور دیگری تغییر دهند. به این ترتیب وب سایت آنها سعی در اتصال به این مورد دیزنی پلاس دارند – فکر خواهند کرد که در کشور خاصی هستند و به آنها اجازه می دهد تا ثبت نام کنند و از اشتراک خود استفاده کنند ، گویی واقعاً در آنجا بوده اند..

تماشای دیزنی پلاس با VPN

بسیاری از افراد از VPN برای امنیت اینترنت خود استفاده می کنند. به آنها اجازه می دهد ناشناس و ایمن در اینترنت گشت و گذار کنند. گذشته از آن ، یک VPN مزایای بسیاری دارد. با این حال ، سرویس های جریان بیشتر و بیشتری سعی در مسدود کردن کاربران VPN دارند. دیزنی پلاس یکی از این خدمات است. این بدان معناست که ، حتی اگر شما در کشوری زندگی می کنید که در حال حاضر باید به Disney Plus دسترسی داشته باشید ، در حالی که VPN شما فعال است ، نمی توانید به تماشای محتوا بپردازید. این مسئله استفاده از دیزنی پلاس را برای بسیاری دشوار کرده است.

اگر می خواهید بدانید که چگونه می توانید بدون در نظر گرفتن VPN با خیال راحت دیزنی پلاس را تماشا کنید ، می توانید این مقاله را بررسی کنید. همچنین می توانید ارائه دهندگان VPN را با یکدیگر مقایسه کرده و درباره نحوه راه اندازی VPN در این وب سایت اطلاعات بیشتری کسب کنید.

10 میلیون مشترک و شمارش

این هفته ، دیزنی تأیید کرد که در حال حاضر از 10 میلیون ثبت نام پیشی گرفته است. این شامل مشترکین پولی و غیرپرداخت نیز می شود ، زیرا دیزنی آزمایشی هفت روزه رایگان ارائه می دهد.

کاربران برخی از اشکالات را تجربه کردند که دیزنی به تقاضای قریب به اتفاق سکوی ایجاد شده در اولین هفته خدمات خود نسبت داده است. البته برخی از مشکلات دندانپزشکی غیر منتظره نیستند و بعید به نظر می رسد مسئله بلند مدت باشد.

تحلیلگر مورگان استنلی ، بنیامین سوینبورن ، اخیراً پیش بینی خود را افزایش داده است ، پیش بینی می کند سرویس پخش دیزنی تا سال 2024 از جمله هولو ، دیزنی پلاس و ESPN پلاس به 130 میلیون مشترک برسد. در مقایسه ، در سه ماهه سوم سال 2019 ، Netflix بیش از 158 میلیون مشترک پرداخت کننده جریان در سراسر جهان ، و همچنین 5.5 میلیون مشتری آزمایشی رایگان به حساب آورد.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me