جریان ، تماشای تلویزیون و بارگیری به لطف coronavirus در حال افزایش است. مردم در کدام فیلم و سریال تماشا می کنند؟ | VPNoverview.com

از زمان اعمال اقدامات محافظتی برای مهار شیوع تاج ویروس ، خدمات پخش ، کانال های تلویزیونی و سایت های تورنت شاهد افزایش شدید تعداد مشترکان ، بینندگان و تعداد بازدیدکنندگان بوده است. گزارشات رسانه ای و داده های تحقیق مختلفی این روند را تأیید می کنند ، از جمله Forbes ، Torrentfreak و Comscore. اگرچه ممکن است این یک سورپرایز به نظر نرسد ، اما جالب است که فیلم ها و سریال هایی در مورد شیوع ویروس بسیار محبوب هستند. تلویزیون زنده نیز شاهد افزایش بیننده بوده است.


تعداد مشترکین دیزنی + هفتگی سه برابر شده است

از روز شنبه 14 مارس تا دوشنبه 16 مارس تعداد مشترکین دیزنی + نسبت به هفته قبل سه برابر شده اند. این بزرگترین رشد برای دیزنی + تاکنون در سال 2020 است. افزایش بسیار خوش آمدید ، از آنجا که دیزنی به دلیل شیوع COVID-19 مجبور شد پارک های تم خود را در ایالات متحده ، اروپا و آسیا ببندد..

چه افرادی در حال مشاهده در دیزنی + در هنگام شیوع کروناویروس هستند?

به دنبال اقدامات سختگیرانه محافظتی که به دلیل شیوع COVID-19 به کار گرفته شد ، دیزنی + تصمیم گرفت تاریخ انتشار برخی از فیلم ها و سریال ها را به جلو سوق دهد. در نتیجه ، Frozen 2 و Marvel Agents S.H.I.E.L.D. در حال حاضر در دیزنی + موجود است. بنابراین جای تعجب ندارد که این دو فیلم در 10 فیلم برتر و دیزنی با سابقه + دیزنی قرار دارند ، همراه با برخی از کلاسیک های تازه منتشر شده ، Disney + Originals و سریال کودکان..

فیلم ها و سریال های پرطرفدار در دیزنی+
1. منجمد 2
2. The Lion King (2019)
3. منجمد
4. میکی موس کلاب
5- نمایندگان مارول S.H.I.E.L.D.
6. جنگ ستارگان: جنگ کلون
7. موانا / ویانا
8. ماندولوری
9. صوفیه اول
10. علاءالدین (2019)

نتفلیکس 47٪ رشد پایه مشترک خود را مشاهده کرده است

نتفلیکس سالهاست که خوب عمل کرده است ، اما به نظر می رسد شیوع COVID-19 چهره های آنها را حتی بیشتر می کند. نتفلیکس شاهد بوده است که پایه مشترکان خود بین 14 تا 16 مارس 47 درصد رشد کند. این توسط داده های گزارش شده توسط Forbes ، که مبتنی بر گروه کاربر Netflix ایالات متحده است ، پشتیبانی می شود. به نظر می رسد سهامداران Netflix اعتقاد دارند که نتفلیکس از اثر پیله بهره می برد. در حالی که بسیاری از شرکت های دیگر با کاهش شدید قیمت سهم خود دست و پنجه نرم می کنند ، سهام Netflix تنها در ماه فوریه 7٪ افزایش یافت. با این حال ، طبق پیامی در یاهو ، انتظار می رود رشد در درازمدت کند شود یا تعداد مشترکین بار دیگر کاهش یابد. دلیل این امر این است که نتفلیکس محصولی لوکس است و با رکود اقتصادی پیش بینی شده به لطف شیوع کرونا ویروس ، احتمالاً اشتراک این محصولات لغو می شود..

مردم در حال مشاهده Netflix در هنگام شیوع کروناویروس چیست?

فیلم های مربوط به ویروس ها و شیوع ویروس در حال حاضر بسیار محبوب هستند. بنابراین غیر منتظره نیست که مستند “همه گیر” در شبکه Netflix رواج یابد. علاوه بر این ، فیلم ها و سریال های زیر نیز بیننده های زیادی را به خود جلب می کند:

فیلم ها و سریال های پرطرفدار در Netflix (ایالات متحده)
1. ببر پادشاه
2. همه آمریکایی ها
3. خود ساخته شده است
4- بستر های نرم افزاری
5- عشق کور است
6. تام سگورا: توپ هاگ
7. نامه برای پادشاه
8- اشغالگر
9. رئیس کودک: بازگشت به تجارت
10. 100 انسان

در بسیاری از کشورها مردم Netflix را تماشا می کنند. دلیل این امر این است که پایگاه داده Netflix ایالات متحده ، فیلم ها و سریال های بسیار گسترده تری در دسترس دارد. در نتیجه ، بسیاری از افراد خارج از آمریکا به دنبال راه هایی برای دسترسی به نسخه آمریکایی نتفلیکس هستند.

برخی از خدمات استریم تعداد مشتریان جدید را دو برابر کنید

در برخی از کشورها ، سرویس های استریم شاهد افزایش چشمگیر تعداد مشترکان هستند. سخنگوی سرویس پخش هلندی Videoland گزارش می دهد: “وقتی اقدامات محافظتی در برابر شیوع تاج ویروس اعمال شد ، ما تعداد مشتریان جدید Videoland را دو برابر کردیم.”

Videoland همچنین فصل دوم سریال “Mocro Mafia” را زودتر از زمان برنامه ریزی منتشر کرد زیرا به دلیل اقدامات COVID-19 تقاضای زیادی از کاربران وجود داشت. وی گفت: “اکنون که بسیاری از افراد در خانه می مانند ، Videoland و بازیگران Mocro Mafia پیام های بی شماری از افرادی دریافت کردند که از ما می خواستند فصل جدید را زودتر منتشر کنیم.”

سایر خدمات پخش محلی مانند Cinetree ، یک سرویس پخش برای فیلمهای arthouse ، نیز شاهد افزایش تعداد مشترکان هستیم. هانا وربوم ، بازیگر سینما ، گفت: “تعداد بازدیدها در هفته های اخیر به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.”.

خدمات پخش با کیفیت پایین

بنا به درخواست کمیسیون اروپا ، نتفلیکس و یوتیوب موقتاً کیفیت فیلم های خود را پایین آورده اند. این امر به این دلیل است که افزایش تعداد فیلم های در حال پخش ممکن است در غیر این صورت اینترنت را بیش از حد پر کند. در نتیجه ، کمیساریای اروپا ، تیری برتون ، این موضوع ممکن را مورد توجه چند شرکت فناوری قرار داد. آمازون ، دیزنی + ، اپل تی وی + ، فیس بوک و اینستاگرام نیز کیفیت فیلم های خود را پایین آورده اند. در نتیجه ، کیفیت صوتی و تصویری فیلم های پخش شده اندکی پایین ، اما حداقل اینترنت در دسترس است ، حتی برای گزارش رسانه ها در مورد شیوع coronavirus..

رتبه بندی های تلویزیونی به شدت افزایش می یابد ، اخبار و موضوعات فعلی به ویژه محبوب هستند

تلویزیون یکی از اشکال مهم رسانه های جمعی در بسیاری از کشورها است. در مواقع بحرانی ، مانند بحران کنونی ویروس ، هنگامی که بیشتر مردم از خانه خارج می شوند از ضرورت ، تماشای تلویزیون محبوب تر می شود. در نتیجه ، بسیاری از کانالهای تلویزیونی شاهد افزایش چشمگیر در تعداد مشاهده آنها هستند.

در هلند ، سازمان مستقل Stichting KijkOnderzoek رفتار تماشای افرادی را که باید در خانه بمانند بعنوان بخشی از اقدامات coronavirus بررسی کرد. در دو هفته گذشته مردم پانزده دقیقه طولانی تر از حد معمول تلویزیون را به طور زنده تماشا می کردند. تاکنون زمان نمایش فیلم در سال 2020 نسبت به مدت مشابه سال گذشته 33 دقیقه در روز افزایش یافته است. برنامه هایی که در ژانر غیر داستانی وجود دارد ، به ویژه رواج دارد. برنامه های خبری و امور جاری ، مانند کنفرانس های خبری و مطبوعاتی درباره بحران VOCID-19 ، 38٪ از کل زمان مشاهده را به خود اختصاص داده است. جای تعجب نیست که کاهش چشمگیری در میزان رویدادهای ورزشی مشاهده شده است زیرا این موارد به دلیل COVID-19 تا حد زیادی لغو شده اند.

تورنت همچنین شاهد افزایش فرکانس بارگیری در طول بحران کورون ویروس بوده است

با توجه به تورنتفراک ، تعداد بازدیدکنندگان از سایتهای تورنت از زمان اجرای اقدامات محافظت کننده کوروی ویروس در ایتالیا افزایش یافته است..

همچنین علاقه به فیلم “Contagion” بسیار زیاد است. این فیلم در مورد یک بیماری همه گیر مرتبط با ویروس است. اکنون این فیلم در بین 10 تورنت بارگیری شده برتر وجود دارد ، حتی اگر این فیلم در سال 2011 اکران شد. پس از انتشار گروه تورنت YTS ، هفته گذشته دو قسمت جدید از “Contagion” منتشر شد ، این فیلم صدها هزار بار بارگیری شد ، به اندازه کافی برای به دست آوردن در هفته برتر 10 فیلم برتر بارگیری شده Torrentfreak قرار بگیرید. طبق گفته تورنتفراک ، این اولین بار است که یک فیلم قدیمی تر سالها پس از اکران در لیست 10 لیست برتر قرار گرفت.

کدام فیلم ها و سریال ها در طول شیوع کرونور ویروس بیشترین بارگیری شده اند?

طبق معمول ، لیست 10 برتر Torrentfreak شامل فیلم هایی است که اخیراً منتشر شده اند. با این حال ، قابل توجه است که فیلم تقریبا 10 ساله Contagion جایگاهی را در این لیست 10 برتر کسب کرده است.

10 بارگیری تورنت برتر
1. جنگ ستارگان: قسمت IX
2. مرد نامرئی
3. 1917
4. صوتی: جوجه تیغی
5. Jumanji: سطح بعدی
6. شکار
7. منجمد 2
8. به سمت جلو
9- مسری
10. The Banker

این لیست همچنین شامل Frozen 2 است ، حتی اگر این فیلم به صورت قانونی از طریق دیزنی + در دسترس باشد. جالب اینجاست که ظاهراً برخی افراد به جای عضویت در یک سرویس پخش ، ترجیح می دهند این فیلم را از طریق شبکه های تورنت بارگیری کنند ، اگرچه خطر جریمه های شدید بارگیری را دارند.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map