מנהל הסיסמאות הטוב ביותר: השוואה | VPNoverview

מחשב נייד עם סיסמאיש לנו סיסמאות לכל חשבון או אפליקציה בימינו וזה יכול להיות קשה לזכור את כולם. כתוצאה מכך אנשים בוחרים להשתמש בסיסמה אחת בלבד עבור כל החשבונות שלהם. עם זאת, זה יכול להיות מסוכן מאוד. שכן, אם האקר ישים יד על אחת הסיסמאות שלך, תהיה להם גישה לכל החשבונות שלך.


סיסמאות שונות לכל החשבונות שלך הם חלק חיוני בשמירה על ביטחון מקוון. אבל זה יכול להיות קשה מאוד לזכור. מסיבה זו הכי קל להשתמש במנהל סיסמאות. תוכנית זו יכולה לעזור לך ליצור סיסמאות חזקות ותשמור עליהן על בטיחותך.

עם זאת, ישנם המון מנהלי סיסמאות, אז איך אתה בוחר אחד? בחרנו כמה שתוכלו לבדוק. פירטנו מדוע אנו חושבים שמנהלי סיסמאות אלה הם אידיאליים עבור כל מי שמחפש לשפר את האבטחה שלהם.

מנהלי הסיסמאות הטובים ביותר של הרגע הזה

להלן אנו חולקים אתכם את מנהלי הסיסמאות הטובים ביותר של הרגע. כולם עומדים בקריטריונים שנבחן בהמשך המאמר.

מעבר אחרון

לוגו LastPassLastPass הוא מנהל סיסמאות שמתפקד בדפדפן שלך. זהו אחד ממנהלי הסיסמאות הידידותיים למשתמש ביותר בסביבה. LastPass ממלא באופן אוטומטי את כל הטפסים באינטרנט ושומר את הנתונים שלך בענן שלהם. זה מקל עליך לנהל את כל הסיסמאות בכל המכשירים שלך. לקבלת אבטחה רבה יותר LastPass מאפשרת לך גם לשמור את כל הסיסמאות במכשיר שלך. זה אפשרי גם במכשירים הניידים שלך. לצורך אבטחה מורחבת יש להם אימות דו-גורמי, מה שאומר שאתה תמיד צריך את הסיסמה שלך כדי להשתמש במנהל. יתר על כן, אתה יכול להשתמש LastPass בחינם במכשיר אחד. אם אתם מחפשים מנהל סיסמאות ידידותי למשתמש ובטוח, LastPass הוא זה בשבילכם!

דשלאן

לוגו של דשלאןDashlane הוא מנהל סיסמאות ידידותי למשתמש. הם מציעים שתי אפשרויות להשתמש בתוכנה שלהם. אתה יכול להתקין אותו כתוסף לדפדפן או כיישום. שתי האפשרויות מדהימות. Dashlane הוא ללא ספק מנהל הסיסמאות הידידותי למשתמש ויש לו הרבה תכונות שונות. ממש כמו LastPass, דשלאן ממלא אוטומטית טפסים מקוונים. יתר על כן, התוכנה תמיד מסנכרנת בכל המכשירים שלך.

Dashlane היא גם אפשרות בטוחה מאוד, מכיוון שהם משתמשים בהרשאה דו-שלבית. דבר שמייחד את דאשלינג הוא העובדה שאתה יכול לשנות יותר מסיסמא אחת בו זמנית. זה הופך את עדכון האבטחה לקל ביותר. לבסוף, Dashlane מציעה חשבון בחינם המעניק לך גישה לכל הפונקציונליות שלהם. למרבה הצער, אתה יכול להשתמש רק בגרסה החינמית במכשיר אחד.

1 סיסמא

לוגו סיסמא 11Password הוא מנהל סיסמאות המתמקד בעיקר במשתמשי 1OS ו- Mac. ממש כמו שראינו עם המנהלים האחרים, 1Password ממלא אוטומטית את כל הטפסים המקוונים שלך. יתר על כן, יש להם הרחבת דפדפן ויישומים עבור כל מערכות ההפעלה הגדולות והמכשירים הניידים הגדולים.

ל- 1Password יש אמצעי אבטחה מעולים. הם לא עובדים רק עם אישור דו-שלבי אלא יש להם גם קוד אבטחה נוסף שעליך להזין. האחרון נשמר רק במכשיר שלך, מה שמקשה על האקרים לגנוב את הסיסמאות שלך.

מה שבאמת מייחד את 1Password הוא מה שמכונה “מגדל השמירה” שלהם. תכונה זו בודקת אם היו הפרות אבטחה באחד מהאתרים שבהם אתה משתמש. אם זה המקרה, 1Password מזהיר אותך מפני סיכון האבטחה ומבקש ממך לשנות את הסיסמה הספציפית הזו. למרבה הצער, הם אינם מציעים מנוי חינם אך יש להם ניסיון חינם למשך 30 יום. זה אידיאלי אם אתה רוצה לגלות אם 1Password הוא מנהל הסיסמאות המתאים לך.

RoboForm

לוגו RoboFormRoboForm הוא מנהל סיסמאות רב-תכליתי בו תוכלו להשתמש באופן מקוון וגם לא מקוון. הם מציעים סיומת דפדפן עבור Chrome, Safari ו- Firefox. אפליקציית RoboForm זמינה גם למערכות הפעלה כמו Windows, Mac OS, Linux, iOS ו- Android. יתר על כן, יש להם יישומים במיוחד למכשירים הניידים שלך. התוכנה כוללת מספר תכונות מעניינות. RoboForm יוצר עבורך סיסמאות חדשות וממלא טפסים מקוונים.

עם האפשרות בתשלום תוכלו לסנכרן את כל הסיסמאות במכשירים שונים. מה שמיוחד במינו הוא שרובורפור שומר את כל המידע שלך במצב לא מקוון. המשמעות היא שאף אחת מהסיסמאות שלך לא מגיעה לשרת ולכן יש פחות סיכוי להיגנב. אתה יכול להשתמש באפליקציה בחינם. עם זאת, האפשרות החינמית אינה מאפשרת לך לסנכרן את הסיסמאות במכשירים שונים.

שומר

לוגו של שומרשומר הוא אולי מנהל הסיסמאות הבטוח ביותר. הם משתמשים בהצפנה רב שכבתית ובאישור דו-ערכי. יתר על כן, Keeper מאפשרת לך לבחור את השרת עליו ברצונך לשמור את הסיסמאות שלך. Keeper גם עוזר לך ליצור סיסמאות חזקות ואקראיות. כתוצאה מכך, הם ממלאים לך סיסמאות אוטומטיות עבורך באתרים ובאפליקציות שאתה מבקר בהן.

ל- Keeper תוסף דפדפן עבור Chrome, Safari ו- Firefox. הם מציעים גם יישומים לכל מערכות ההפעלה הפופולריות ביותר. מעניין לציין כי אתה יכול להשתמש בסריקת טביעות אצבע במכשירים הניידים שלך כדי להזין את הסיסמה שלך. אם אתה מחפש מנהל סיסמאות בטוח וידידותי למשתמש מאשר Keeper הוא זה. למרבה הצער, האפליקציה אינה חינמית, אך תוכלו להשתמש בניסוי 30 הימים שלהם כדי לבדוק אותם בעצמכם.

בחירת מנהל סיסמאות

לא כל מנהלי הסיסמאות זהים. לכל ספק יש תקלות ותכונות בונוס משלו. בהתאם להעדפותיך, מנהל סיסמאות אחד עשוי להתאים יותר לצרכים שלך מאשר האחר. להלן תוכלו למצוא את התכונות שחשוב לחפש בהן במנהל סיסמאות.

סנכרון לא מקוון או ענן

חשוב לגלות היכן מנהל סיסמאות שומר על הסיסמאות שלו. ישנן שתי אפשרויות במקרה זה; הם עשויים לשמור אותם במכשיר שלך או בשירות ענן. שמירת הסיסמאות במכשיר שלך מציעה יותר אבטחה. עם זאת, החיסרון הוא שלא ניתן לסנכרן את הסיסמאות במכשירים שונים, וזה אפשרי כשאתה שומר את הסיסמאות בענן..

שמירת הסיסמאות שלך בענן יכולה להיות בעלת חסרונות. בראש ובראשונה ישנם כמה בעיות בטיחות. האקרים מתעניינים בשירותי ענן מכיוון שהם יכולים לשים יד על הרבה מידע בו זמנית. ישנם מקרים ידועים שבהם נכללו שירותי ענן בהם נפרצו והסיסמאות ממנהל סיסמאות נכללו. לבסוף, זה קורה גם שמנהלי סיסמאות מחייבים אותך כאשר חרגת ממספר סיסמאות. שטח השרת אינו פנוי ולכן אם תתחיל לאסוף יותר מדי ממנו הם יבקשו מכם להתמודד.

שילוב דפדפן

תכונה נוספת שאולי תרצו להסתכל עליה היא שילוב דפדפן. אנו משתמשים ברוב הסיסמאות שלנו ברשת ורוצים שהכל יעבוד בצורה חלקה ומהירה. מנהלי הסיסמאות הטובים ביותר מציעים סיומת לדפדפן. עם זאת, ישנם הבדלים גדולים באיכות. סיומת דפדפן טובה תיצור ותמלא את הסיסמאות עבורך באופן אוטומטי. לא כל מנהלי הסיסמאות עושים זאת כך שזה חכם לברר לפני כן אם יש להם את התכונה הנוחה הזו או לא.

הרחבת דפדפן נוחה גם כשרוצים לשנות סיסמה באתר. לפעמים זה יכול להיות קשה למצוא את העמוד הנכון באתר אשר יאפשר לכם לשנות את הסיסמה. לחלק ממנהלי הסיסמאות כמו LastPass יש סיומת דפדפן המאפשרת לך לשנות סיסמה מבלי שתצטרך להתעמק במבוך שאולי אתרים מסוימים יכולים.

תכונה נוספת שיש להרחבת הדפדפנים היא תכונה שמזהירה אותך כאשר אתר אינטרנט נפרץ. 1Password מציע פונקציה כזו ומבקש ממך לשנות את הסיסמה שלך כשזה קורה. ללא פונקציה זו תישאר בחושך ותהיה רגיש יותר לפשעי רשת.

מכשירים ניידים

ביממה ובעידן זה חשוב להיות מסוגלים להשתמש במכשירים הניידים שלנו. מסיבה זו חכם לבדוק אם למנהל סיסמאות יש אפליקציה לנייד לפני שתתחילו להשתמש בהן. לרוב מנהלי הסיסמאות יש אפליקציה ל- iOS ולאנדרואיד אך ישנם חריגים. למרבה הצער, אין הרבה מנהלי סיסמאות שמציעים אפליקציה עבור Windows Phone.

לחלק ממנהלי הסיסמאות יש אפליקציה עם דפדפן מובנה. זה מאפשר לך למלא את הסיסמאות שלך באתר אחר ללא כל טרחה. החיסרון בכך הוא שאתה לא יכול למלא את הסיסמאות שלך בדפדפן רגיל. זה המקרה של דשלאן. יתר על כן, ישנם כמה מנהלי סיסמאות שאינם מציעים אפליקציה למכשירים ניידים. אם אתה רוצה לסנכרן את הסיסמאות בטלפון הנייד שלך, עדיף לחפש מנהל סיסמאות שמציע אפליקציה לנייד.

גרסה חינמית

כולנו רוצים להיות מוגנים מפני פשעי רשת אבל אנחנו גם לא רוצים לשלם יותר מדי עבור זה. למרבה המזל, מרבית מנהלי הסיסמאות מציעים גרסה חינמית לשירותיהם. זה לא צריך להיות יקר כדי להגן על הסיסמאות שלך. עם זאת, חלק מהאפשרויות החינמיות מוגבלות בפונקציונליות שלהן. חשוב לבדוק אם בגרסה חינמית יש את כל התכונות הרצויות במנהל הסיסמאות.

גרסאות בחינם מגבילות לרוב את אפשרויות הסינכרון. המשמעות היא שאתה עדיין צריך למלא סיסמאות במכשירים השונים שלך. זה לוקח זמן ואינו אידיאלי. יתר על כן, ניתן להשתמש ברוב הגרסאות החינמיות רק למשך זמן מוגבל והן מנסות לתמרץ אותך לקבלת מנוי בתשלום. מסיבות אלה חשוב לבדוק אם גרסת חינם היא באמת בחינם.

תכונות ספציפיות

לא לכל מנהלי הסיסמאות יש את אותן התכונות. חלק מהספקים בולטים בגלל התכונות הייחודיות שלהם. LastPass, למשל, זמין בכל המכשירים מכיוון שהם פועלים בתוך הדפדפנים שלך. מנהלי סיסמאות כמו Keep ו- 1Password מציעים אפשרות לבטל את נעילת כל הסיסמאות שלך באמצעות סריקת טביעות אצבע. יתר על כן, 1Password ידועה במערכת האימות החזקה של המשתמשים שלהם. הם משתמשים באימות דו-שלבי ובקוד סודי נוסף שנשמר רק במכשיר המשתמש.

מחשבות אחרונות

הצלחת לקרוא את מה שיש למנהלי הסיסמאות הטובים ביותר להציע. יתר על כן, הסברנו אילו תכונות חשוב לחפש במנהל סיסמאות. האפשרות הידידותית למשתמש ביותר היא בהחלט LastPass. הבחירה המגוונת ביותר תהיה דשלאן. לבסוף, 1Password הוא האפשרות הטובה ביותר עבור משתמשי Mac OS ו- iOS.

כדי למצוא את ההתאמה המושלמת לצרכים שלך, עיין בסנכרון הענן, שילוב הדפדפן, העלות והתכונות המיוחדות של מנהל סיסמאות. בכך שאפשר לאחד ממנהלי הסיסמאות הללו לעזור לך, אתה יכול לחסוך לעצמך הרבה טרחה ותלאות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me