ספקי שירותי האבטחה המנוהלים הטובים ביותר: סקירה כללית

במאמר הקודם שלנו בדקנו מדוע חברה אולי תרצה להשתמש בצד שלישי כדי לספק שירותי אבטחה מנוהלים (MSSP). זיהינו יישור של כוכבי לכת, כמו פשעי רשת מתוחכמים יותר ויותר, היעדר צוות מוסמך וטכנולוגיות היפר-מחוברות כדי להניע את הצורך ב- MSSP להיכנס לתמיכה. הבעיה היא, מאיפה אתה מתחיל כשאתה מחפש MSSP טוב לחברה שלך? במדריך מהיר זה, אציין כמה מהדרישות הבסיסיות שעליך לחפש בעת מיקור חוץ של תוכנית למניעת אבטחת הרשת שלך..


רשימת שאלות MSSP

השאלות הבסיסיות שעליכם להתחיל בחיפוש אחר MSSP המושלם כוללות:

האם הם צריכים להיות מקומיים?

פושעי הרשת עשויים להשתמש באינטרנט נגדנו, אך באותה מידה אנו יכולים להשתמש באינטרנט נגדם. MSSPs רבים מציעים כעת שירותים מרוחקים. לחלק מהחברות הגדולות יש גם משרדים במקומות רבים ברחבי העולם, כך שאם אתה משתמש בשירות גדול יותר, ייתכן שתוכל להגיע גם לביקורים באתר..

איך דגם התמחור שלהם?

תמחור של MSSP עשוי בהחלט להיות גורם מכריע לבחירתכם. התמחור יכול לנוע מאוד ומשתנה עם מורכבות וגודל תשתיות ה- IT שלך. ארגונים קטנים יותר עשויים להעדיף להשתמש במודל תשלום חבילה שהוא מחיר קבוע לחודש עם אפשרויות לתוספות.

לאיזה גודל חברות הן מציעות שירותים?

MSSPs עשויים לרוב לשים דגש על חברות בגודל מסוים. אתה תראה אותם מפרסמים את שירותיהם עבור ארגונים ארגוניים, חברות בגודל בינוני וכן הלאה. חלקם מתמחים בארגונים במגזר הציבורי או באנכיות ספציפיות. MSSPs נוספים מציעים שירותים לחברות קטנות יותר שכן חברות קטנות עד בינוניות ממוקדות על ידי פושעי רשת. MSSPs לרוב יציעו שירות מופחת לארגונים קטנים יותר ובמחיר שווה יותר.

האם הם יכולים להציע שירות ספציפי כמו מומחיות ציות?

תעשיות רבות מוסדרות על ידי חוקים להגנה על נתונים ספציפיים. לדוגמה, כל חברה המטפלת בתשלומי כרטיסי אשראי צריכה להפגין עמידה בתקן PCI-DSS. באירופה ובעולם כולו נשלט עיבוד הנתונים האישיים של אזרחי האיחוד על ידי התקנה הכללית להגנת נתונים (GDPR). בדוק אם MSSP ברדאר שלך מציע שירותים שיספקו ייעוץ והכוונה בדרישות התואמה הספציפיות והכלליות בתעשייה שלך.

עשרה ספקי שירותי אבטחה מנוהלים לבדוק

# 1 TrustNet

לוגו אמוןמקום: ארה”ב אך חברות שירות ברחבי העולם

גודל אופייני של שירות החברה: כל הגדלים הצליחו. הם מציעים חבילות שירות המבוססות על מודל תמחור חודשי.

מומחיות: הם מציעים מומחיות בנושא תאימות ויכולים לעבוד עם הארגון שלך כדי להבטיח שאתה עומד בדרישות הרגולציה. הם גם מנהלי פרויקטים מומחים. השירותים הארוזים שלהם הם דרך קלה לעסוק בשירותי אבטחה מנוהלים.

# 2 ספקי שירות מאוחדים (USP)

לוגו הביטחון המאוחדמקום: שוויץ אך חברות שירות ברחבי העולם

גודל אופייני של שירות החברה: בעיקר בגודל בינוני למגזר העסקי והציבורי

מומחיות: ל- USP היסטוריה ארוכה של ניהול אבטחת סייבר במיוחד בחומות אש ואחרונה חומות אש ליישומי אינטרנט. יש להם גם מומחיות בזהות דיגיטלית ואימות.

# 3 ערנות

לוגו CyberDNAמקום: ארה”ב

גודל אופייני של שירות החברה: ארגונים קטנים עד בינוניים.

מומחיות: יש להם מערכת גילוי פגיעות פנים משלהם CyberDNATM וכן מציעים ניהול אבטחת סייבר. הם מציעים גם שירות ניהול נקודות קצה הוליסטיות.

# 4 Securelink

לוגו Securelinkמקום: בלגיה, עם משרדים באזורים רבים בסקנדינביה, גרמניה והולנד

גודל אופייני של שירות החברה: כל הגדלים וסוגי הארגונים

מומחיות: נוטים להתמקד בחברות אירופאיות ולהציע שירותים ממומחים במרכז הסייבר. הצעה מלאה של MSSP החל מניתוח צרכים עסקיים ועד להגנה מלאה, מניעה ותגובת אירועים.

# 5 הקנרית האדומה

לוגו אדום קנרימקום: ארה”ב אך חברות שירותים ברחבי העולם

גודל אופייני של שירות החברה: כל הארגונים בגודל

מומחיות: הצע מגוון מלא של שירותי ומוצרים של MSSP לגיבוי השירות. היתרון העיקרי שלהם הוא להעניק לחברה שלך “צוות כחול” מרוחק וחיצוני של מומחי אבטחה העומדים לרשותכם, 24/7.

# 6 סיכון דלתא

לוגו של DeltaRiskמקום: ארה”ב

גודל אופייני של שירות החברה: כל הארגונים בגודל

מומחיות: התמקדות עיקרית בפגיעויות בשירות בענן. הם מציעים חבילה של פתרונות חזקים לאיתור ומניעת התקפות מבוססות ענן. הצע שירותי ניטור 24 שעות ביממה, כמו גם ניתוח נתונים מתקדם ולמידת מכונות כדי להגביר את ניתוח הפגיעות האנושי.

# 7 שירותים עסקיים כתומים

לוגו של שירותי אורנג 'מקום: המטה הצרפתי אך עם משרדים ברחבי העולם.

גודל אופייני של שירות החברה: גודל בינוני

מומחיות: שירותי אבטחת סייבר מנוהלים במלואם 24/7 מאחד המותגים הידועים ביותר באירופה.

# 8 EY אבטחה

לוגו EYSecurityמקום: בריטניה ממוקמת עם משרדים ברחבי העולם, כולל בארצות הברית ובאסיה הפסיפיק

גודל אופייני של שירות החברה: ארגונים בינוניים עד גדולים יותר

מומחיותמשרד גדול עם מגוון של מומחיות.

# 9 ECSC

לוגו של ECSCמקום: מרכזים בבריטניה ובאוסטרליה

גודל אופייני של שירות החברה: כל הארגונים בגודל

מומחיות: מגוון חבילות שירות המכסות כל דבר, החל מציות וכלה במיקור חוץ מלא של כל ההיבטים של ניהול אבטחת סייבר. ההתמחות היא התאמה של PCI ו- GDPR.

# 10 SecureWorks

לוגו שלמקום: שבסיסה בבריטניה אך משרדים ברחבי העולם

גודל אופייני של שירות החברה: כל הארגונים בגודל

מומחיות: עם 4,400 לקוחות בכל 55 מדינות, SecureWorks הוא אחד השמות המוכרים ביותר בעולם שירותי האבטחה המנוהלים. מדובר בחברה בבריטניה אך בבעלות Dell Technologies. הם מחזיקים את הארגון שלך מניתוח פגיעות דרך ניהול ניהול ותגובה 24/7.

מחשבות אחרונות

הרשימה שלנו עם עשרה MSSPs אינה ממצה בשום אופן, אז אל תשכח לעשות מחקר משלך. קיימות מספר ספריות מלאות של MSSP המפרטות מאה ארגונים המציעים שירותי אבטחה מנוהלים; דוגמה לכך היא MSSP Alert. בסופו של דבר, עליך לקבוע את ההתאמה הנכונה של MSSP לארגון הספציפי שלך. אם אתם חברה קטנה יותר, מומלץ לבדוק את אלו המציעים חבילות התואמות את הצרכים הספציפיים של החברה הקטנה יותר ומגיעים במחיר שווה יותר..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me