כיצד לבטל חסימה של סרטי YouTube באמצעות VPN | VPNOverview

כולנו מכירים את YouTube כאתר לשיתוף הווידאו עם היצע בלתי נגמר של סרטונים חדשים. אתה יכול למצוא כמות עצומה של סרטונים בכל נושא שאפשר לחשוב עליו. עם זאת, לפעמים אתה יכול להיתקל במגבלות שמונעות ממך לצפות בסרטון מסוים. קרא כאן מדוע חלק מהסרטונים נחסמים וכיצד ניתן לעקוף מגבלות גיאוגרפיות אלה באמצעות VPN.

וידאו לא זמין

מדוע חסומים כמה סרטוני YouTube?

כאשר אתה מקבל שגיאה ב- YouTube, סביר להניח שזו אחת הסיבות הבאות. כדי לצטט את הפלטפורמה, ייתכן שסרטון לא יהיה זמין עבורך מכיוון ש”בעלי הווידיאו בחרו להנגיש את התוכן שלהם רק למדינות מסוימות (לרוב בגלל זכויות רישוי) “או ש- YouTube עשוי לחסום תוכן ספציפי כדי לעמוד בחוקים המקומיים. . ” אלה שתי הסיבות העיקריות. עם זאת, יש גם מדינות המגבילות את הגישה לפלטפורמה בכללותה. במקרה האחרון זה הם לא חוסמים סרטונים ספציפיים אך הם חוסמים את האתר כולו.

נחסם על ידי העלאת הסרטון

YouTube הוא אתר בו כל אחד יכול ליצור תוכן. כשאתה מעלה סרטון לערוץ YouTube שלך ​​אתה יכול להחליט באילו מדינות אנשים יכולים לצפות בסרטונים שלך. יתר על כן, אתה יכול לחסום את הגישה לסרטון שלך במדינה מסוימת.

בעוד שרוב ה- YouTubers יאפשרו לכל אחד גישה לסרטון, יש חברות שמציבות מגבלות. חברות גדולות יותר בתעשיית המוזיקה או הסרטים חוסמות לפעמים תוכן על בסיס תאריכי יציאה או חלוקת זכויות. אם אין להם את הזכויות להציג סרטון במדינה מסוימת הם יחסמו את הצופים מאותה מדינה.


נחסם על ידי יוטיוב

YouTube צריך לציית לחוקים של כל מדינה שהיא זמינה בה. מכיוון שהחוקים שונים בכל מדינה, YouTube צריך להסתגל. פירוש הדבר ש- YouTube יחסום תוכן במדינות מסוימות. מרבית ההגבלות קשורות לחוקים בנושא זכויות יוצרים והגנה על קניין רוחני. הדוגמה הידועה ביותר לסכסוך שיוטיוב הייתה ביחס לזכויות יוצרים הייתה עם GEMA (Gesellschaft für musikalische Aufführungs- und mechanische Vervielfältigungsrechte). החברה הגרמנית הזו, המייצגת מוזיקאים ומלחינים, חסמה גאוגרפית כמות גדולה של קטעי וידאו בשנת 2009. הם דרשו ממוזיקאים לקבל תשלום עבור השימוש בשירים שלהם ביוטיוב. לאחר מאבק ממושך, יוטיוב ו- GEMA הגיעו להסדר בשנת 2016. עם זאת, לא ידוע כמה זמן יימשך השלום.

אתה יכול לעקוף חסימת מסוג זה רק אם הסרטונים זמינים במדינה אחת לפחות. יתר על כן, לספק שלך צריכה להיות גישה לשרת אחד לפחות במדינה בה הסרטון לא חסום.

ממשלות מגבילות את השימוש ב- YouTube בעצמו

לפעמים ממשלות יגבילו את הגישה ל- YouTube. במקרים אלה זה קשור יותר לפלטפורמה בכלל מאשר לתוכן ספציפי. במדינות כמו סין וצפון קוריאה, יוטיוב נחסם מכיוון שלדעתו הוא מפיץ הודעות לא חוקיות. YouTube נתפס כאיום על המשטר מכיוון שכולם יכולים להפיץ את המחשבות שלהם ולהאמין למצע. מרבית המשטרים הטוטליטריים אינם מאפשרים מסרים הנוגדים את אמיתותם. תוכלו לקרוא מידע נוסף על הגבלות מסוג זה במאמר שלנו בנושא צנזורה מקוונת.

מדינה
הסיבה לחסימת YouTube

חרסינהלא ידוע
אריתריאהשיקולים רוחב פס אפשריים
צפון קוריאהאסור על פי חוק
פקיסטןתוכן ‘אנטי-אסלאמי’
דרום סודןתוכן ‘אנטי-אסלאמי’
טג’יקיסטןסרטון של הנשיא שר מתוך המנגינה
טורקמניסטןסיבות ביטחוניות
אוזבקיסטןלא ידוע

גישה לסרטוני YouTube חסומים באמצעות VPN

חיבור VPN-InternetVPN יכול לעזור לך לבטל את חסימת כל הסרטונים, תהיה הסיבה אשר תהיה מאחורי ההגבלה. VPN מצפין את כל התעבורה באינטרנט שלך. יתר על כן, זה מסתיר את כתובת ה- IP שלך. כשאתה משתמש ב- VPN המחשב שלך מקבל את כתובת ה- IP של שרת ה- VPN שאליו אתה מחובר. אתרים ואחרים יראו את כתובת ה- IP האחרת. נראה כאילו אתה ניגש לאינטרנט מכל מקום אליו אתה מחובר לשרת. בדרך זו, אתה יכול להעמיד פנים שאתה במקום שאתה לא!

רוב ספקי ה- VPN מציעים שרתים בהרבה מדינות שונות. אם התוכן נחסם על ידי הבעלים או YouTube, אתה צריך להתחבר למדינה בה הסרטון הזה זמין. אם אינך יכול לגשת ל- YouTube מכיוון שהממשלה שלך חסמה את האתר במלואו, עליך להתחבר לשרת במדינה בה זה לא המקרה. ישנם המון ספקי VPN. רשמנו שני ספקים למטה שעובדים בצורה הטובה ביותר אם ברצונך לצפות בסרטוני YouTube עם VPN. אם אתה מתכנן להשתמש ב- VPN למטרות שונות, תוכל לבדוק את רשימת הספקים הטובים ביותר של כל שכבות 1.

1. ExpressVPN

ל- ExpressVPN יש למעלה מ 3000 שרתים בלמעלה מ 90 מדינות שונות. עם מבחר שרתים זה תמיד תוכלו למצוא דרך לעקוב אחר ההגבלות ב- YouTube. לשרתי ExpressVPN יש חיבורים מהירים ויציבים, כך שתוכלו להזרים סרטונים בקלות. יתר על כן, היישומים שלהם ידידותיים למשתמש ויש להם תמיכת לקוחות נהדרת.

ExpressVPN נמצא בקצה הגבוה יותר של ספקטרום המחירים, אבל אתה כן שווה את הכסף שלך. עם ExpressVPN אתה יכול לגלוש באינטרנט באופן אנונימי ללא הגבלות.

2. גולש

ל- Surfshark יש יותר מ 500 שרתים ביותר מ- 50 מדינות בכל רחבי העולם. די בכך שתמיד תוכל למצוא שרת שיאפשר לך לעקוף מגבלות ב- YouTube. Surfshark מציע חיבורים מהירים במיוחד המאפשרים לכם להזרים סרטוני YouTube בקלות. אתה יכול להשתמש בשירותם במספר בלתי מוגבל של מכשירים בו זמנית. לבסוף, פרוטוקולי האבטחה שלהם מאפשרים לך לצפות בסרטוני YouTube באופן אנונימי וללא דאגות. למידע נוסף על שירות סופר מהיר זה במבחן הנרחב של Surfshark שלנו.

כיצד לגלות היכן חסום סרטון YouTube

עכשיו, איך תגלו לאיזה שרת עליכם להתחבר, כדי לצפות בווידיאו שלכם? ובכן, ישנם כמה אתרים שיכולים לעזור לך להבין זאת. דוגמה לכך היא Unblockvideos, שם תוכלו להזין את כתובת האתר של הסרטון בו תרצו לצפות והם יגידו לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת. האתר מציג בפניכם מפה מקיפה של העולם המראה לכם היכן הווידיאו שלכם נחסם. מפה זו, למשל, מציגה את המדינות בהן סרטון Skyfall של אדל נחסם:

הגבלת YouTube

לאחר שגילית היכן שהסרטון שלך לא חסום, אתה מתחבר לשרת באותה מדינה ומרענן את דף YouTube. הנה לך! כעת אין יותר מגבלות עבורך.

צפו באופן אנונימי בסרטוני YouTube

עם האפשרות שצוינה לעיל של VPN אתה יכול לצפות בסרטוני YouTube באופן אנונימי. עם זאת, זכור להתנתק ולהשתמש במצב גלישה בסתר בדפדפן שלך. אחרת, YouTube יזכור את החיפושים שלך ויציג לך סרטונים המקושרים לסרטונים שצפו בעבר כשתבקר באתר הבא. ל- YouTube יש שירות זה שיעזור לך למצוא סרטונים שתאהב. עם זאת, אם אתה רוצה להיות אנונימי באמת הם מקשים מעט.

מחשבות אחרונות

ישנן שלוש סיבות אפשריות לכך שתמצאו את עצמכם לא מסוגלים לצפות בסרטון ביוטיוב. ראשית, ייתכן שהמשתמש שהעלה את הסרטון הגביל את המדינות מהן תוכל לצפות בווידיאו שלו. שנית, YouTube יכול לחסום סרטונים במדינות מסוימות, אם התוכן אינו מציית לחוקים של מדינה. לבסוף יכול להיות שממשלתך חוסמת את השימוש באתר כולו.

אתה יכול לעקוף את כל סוגי ההגבלות הללו באמצעות VPN. על ידי חיבור לשרתי VPN במדינה אחרת אתה יכול לצפות בסרטון YouTube שאתה בוחר. אם המטרה שלך היא לצפות בסרטוני YouTube באופן אנונימי VPN אינו מספיק. תצטרך לזכור להתנתק מחשבון YouTube שלך ​​ולהפעיל את מצב גלישה בסתר בדפדפן שלך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me