در هنگام بحران کرونوروس با خیال راحت از خانه کار کنید | VPNoverview.com

به لطف فن آوری های امروزی ، کار کردن از راه دور یا از خانه برای بسیاری دیگر مسئله ای نیست. از این گذشته ، در بسیاری از حرفه ها امروزه تمام آنچه لازم است لپ تاپ و اتصال اینترنتی است. افراد دلایل مختلفی برای کار از خانه دارند. در حال حاضر ، coronavirus است که دلیل اصلی نیست. با این حال ، بسیار محتمل است که کار کردن از خانه ، چه از نظر ضرورت و چه به دلیل امکان پذیر باشد ، احتمالاً در سالهای آینده افزایش یابد.


با این وجود ، آنچه غالبا مورد غفلت واقع می شود این است که کار کردن از خانه می تواند با تعدادی از خطرات امنیتی سایبر همراه باشد. شبکه های خانگی و رایانه ها به طور پیش فرض به خوبی در محیط های شرکت تأمین نمی شوند. بیشتر (شرکت های بزرگ) دارای یک شبکه امن فوق العاده و سیستم های کامپیوتری کاملاً ایمن هستند. بسیاری از شرکت ها همچنین دارای یک بخش فناوری اطلاعات هستند که به طور مداوم بر سیستم های شرکت نظارت می کند و همه چیز را ایمن نگه می دارد.

از آنجا که اکنون می خواهید از خانه کار کنید ، باید اطمینان حاصل کنید که می توانید این کار را به روشی ایمن انجام دهید ، در ضمن اطمینان حاصل کنید که در صورت عدم دسترسی به هکرها به داده های شرکت یا مشتری ، هیچ گونه نشتی ایجاد نمی شود..

در این مقاله ، ما دستورالعمل های گام به گام در مورد چگونگی کار با خیال راحت از خانه را ارائه خواهیم کرد. در حال حاضر ، در طول بحران coronavirus ، بلکه در آینده.

با خیال راحت از خانه کار کنید 9 نکاتی درباره اینفوگرافیک انگلیسی

Contents

1. از ابزارهای همکاری ایمن استفاده کنید

VPN-حریم خصوصی-ایمن-اینترنت-امنیت سایبریدر حین کار از راه دور ، بیشتر بحث ها و جلسات بصورت آنلاین برگزار می شود. در نتیجه ، باید از ابزارهای همکاری ایمن استفاده شود. بسیاری از شرکت ها برای برگزاری جلسات از کنفرانس ویدئویی استفاده می کنند. این بسیار خوشایند است زیرا افراد می توانند هنگام صحبت ، یکدیگر را ببینند ، دقیقاً مانند انجام جلسه در دفتر. گزینه های مختلفی برای انجام وجود دارد تماس های ویدیویی ایمن, هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. همچنین برنامه هایی وجود دارد که فقط امکان مکالمه چت یا صوتی را فراهم می کند. در اینجا چند گزینه محبوب است. همه برنامه های ذکر شده در زیر عملکرد اشتراک گذاری صفحه را ارائه می دهند ، به جز واتس اپ.

نام
قیمت در هر ماه
حریم خصوصی
حداکثر تعداد شرکت کنندگان در تماس ویدیویی
تمهیدات امنیتی
ویکررایگان / 4،99 دلار – 25،00 دلارخوب30 (50 نسخه با نسخه)رمزگذاری نهایی به پایان
سیم4،00-8،00 €خوب10رمزگذاری نهایی به پایان
جامیرایگانخوب4کلید TLS 1.3 + RSA
اسکایپرایگانبد50رمزگذاری TLS + AES 256 بیتی
Google Hangoutsرایگانبد150نه رمزگذاری پایان به پایان
تیم های مایکروسافترایگان / 4،20 یوروبد5000تأیید هویت اجباری دو مرحله ای
به موجب آنرایگان / 9،99 دلارمتوسط4 (12 تا 50 با نسخه های پرداخت شده)DTLS-SRTP و رمزگذاری نهایی به پایان
بزرگنماییرایگان / 13،99 یوروبد100 (حداکثر 40 دقیقه)رمزگذاری TLS + AES 256 بیتی
ایزونرایگان / 9 – 299 دلارمتوسط4-100SSL / TLS + DTLS / SRTP
واتس اپرایگانبد4رمزگذاری نهایی به پایان
WebExرایگان / 9 – 299 دلاربد1000رمزگذاری نهایی به پایان
لاغررایگان / 6،23- € 11،75 یورومتوسط15 (با اشتراک پولی)EKM + DLP
میرورایگان / 8 تا 16 دلارخوب2-50رمزگذاری SSL / TLS + AES 256 بیتی
به من ملحق شورایگان / 9- 24 €خوب5-250رمزگذاری 256 بیتی TLS

قبل از انتخاب یکی از این برنامه ها ، باید گزینه های خود را وزن کنید. به امکاناتی که نرم افزار فراهم می کند توجه کنید و نقاط ضعف را نیز در نظر بگیرید ، به خصوص در مورد امنیت و حفظ حریم خصوصی. توضیحی کامل در مورد چگونگی رتبه بندی خدمات مختلف در جدول فوق ، می توانید در مقاله ما در مورد بهترین و مطمئن ترین برنامه های کنفرانس ویدئویی مشاهده کنید.

2. اتصال خود را با VPN ایمن کنید

اتصال VPN-اینترنتبیشتر افراد از قبل می دانند که باید با یک VPN اتصال شبکه عمومی برقرار کنند. همین مورد در مورد اتصالات اینترنت خانگی نیز صدق می کند. مانند شبکه های عمومی ، اتصالات اینترنت خانگی به طور پیش فرض رمزگذاری نمی شوند. بنابراین ، هکرها می توانند داده ها را رهگیری کنند یا بدافزار را به سیستم شما تزریق کنند. همچنین خطر ابتلا به ارتباطات اینترنتی در منزل بسیار خطرناک است و بنابراین داده های شرکت یا اطلاعات شخصی به سرقت می رود. علاوه بر این ، با ورود GDPR ، این می تواند به جریمه های زیاد و تبلیغات منفی منجر شود. اخیراً بسیاری از شرکت ها مجبور شده اند با چنین عواقبی دست و پنجه نرم کنند.

خوشبختانه ، اکثر شرکت ها اهمیت شبکه ایمن را تصدیق می کنند. امروزه بسیاری از شرکت های بزرگ (راه حل های گسترده VPN) ، مانند راه حل های سیسکو ، برای تأمین امنیت شبکه شرکت از این روش استفاده می کنند تا افرادی که از راه دور یا از خانه کار می کنند ، هنوز هم می توانند وارد امنیت شوند. با این حال ، یک VPN تجاری یک گزینه مقرون به صرفه یا سودآور برای همه شرکت ها نیست. خصوصاً برای مشاغل كوچك كه كارمندان آنها مشغول به كار هستند (موقتاً از خانه) ، یك VPN خصوصی می تواند راه حل جایگزین مناسبی باشد.

درست مانند VPN هایی که توسط شرکت های بزرگ استفاده می شوند ، VPN های خصوصی یک تونل VPN ایمن و رمزگذاری داده های ترافیک را ارائه می دهند تا تمام ترافیک داده ایمن شود. برای کارمندان مشاغل کوچک که می خواهند با خیال راحت از خانه کار کنند ، دو ارائه دهنده VPN زیر می توانند مورد توجه باشند:

ExpressVPN: بهترین VPN همه جانبه طبق تست ما

ExpressVPN سالهاست که یک نام قابل اعتماد در بازار VPN است. در هنگام انتخاب VPN تعدادی نکته وجود دارد که باید آنها را مورد توجه قرار دهید. این موارد شامل امنیت پروتکل های رمزنگاری مورد استفاده و همچنین سرعت و سهولت استفاده است. ما ExpressVPN را برای کارگرانی که می خواهند یک VPN بخرند ، با استفاده از آنها می توانند با ایمن ، سریع و کارآمد کار کنند ، توصیه می کنیم. طبق تست سرعت ما ، این سریعترین VPN در حال حاضر در بازار است. علاوه بر این ، این VPN پروتکل رمزگذاری بسیار عالی و بسیار ایمن از جمله OpenVPN UDP (تنظیم پیش فرض) و OpenVPN TCP ارائه می دهد..

چیزی که ExpressVPN را از نظر تضمین حریم شخصی منحصر به فرد می کند ، فناوری TrustedServer آن است. با تشکر از این فناوری ، ExpressVPN فقط از سایر ارائه دهندگان VPN برای سرورهای خود و نه برای هارد دیسک های خود استفاده می کند. RAM برای ذخیره داده به برق نیاز دارد. بنابراین با استفاده از این فناوری ، هر بار که سرورهای ExpressVPN روشن یا خاموش شوند ، تمام داده های ذخیره شده روی آنها پاک می شوند. بنابراین ، این فناوری به ExpressVPN اجازه می دهد تا برای داده های شرکت در برابر هکرهای سرور ، محافظت فوق العاده ای را ارائه دهد.

کارآیی و امنیت آن باعث می شود ExpressVPN برای هر نوع حرفه ای مناسب باشد. این که آیا شما یک فیلمساز هستید که مرتباً فایلهای ویدئویی بسیار بزرگی را از ابر بارگیری می کنید ، یا یک حسابدار که باید از داده های مالی مشتریان محافظت کند ، با ExpressVPN می توانید اطمینان حاصل کنید که اتصال شما به اینترنت امن است. تست ExpressVPN ما را پرداخت کنید.

Surfshark: بهترین VPN بودجه برای کارمندان دورکاری

Surfshark مانند ExpressVPN یک VPN سریع و ایمن است. با این حال ، این VPN دو مزیت مهم ، یعنی قیمت و تعداد اتصالات ارائه می دهد. Surfshark یکی از ارزانترین ارائه دهنده های حق بیمه VPN است. مهمتر از آن ، یک تیم کوچک می تواند با استفاده از اشتراک گروهی ، با خیال راحت از خانه کار کند. تعداد اتصالات نامحدود است ، تا زمانی که استفاده از نرم افزار در خط مشی استفاده منصفانه Surfshark باقی بماند.

تفاوت اصلی بین Surfshark و ExpressVPN سرعت و گزینه های موجود است. ExpressVPN کمی سریعتر است و چند گزینه ویژه دارد که Surfshark در اختیار ندارد. این گزینه ها شامل TrustedServer Technology که قبلاً به آن اشاره کردیم و همچنین تهیه سرورهای مبهم (سرورهایی که می توانند از محدودیت های خاصی در اینترنت عبور کنند) برای استفاده در چین است. با این حال ، برای بیشتر شرکت های کوچکتر Surfshark تمام آنچه را که لازم دارند ارائه می دهد و اغلب گزینه مناسبی برای شرکت هایی است که می خواهند از بودجه خود مراقبت کنند..

از 4G به عنوان گزینه ای برای اتصالات اینترنت خانگی استفاده کنید

بعضی از افراد هنگام کار از خانه با ایجاد کانون های مهم برای اتصال لپ تاپ های خود به شبکه های تلفن همراه خود متکی هستند. کار با اتصال 4G مطمئناً برای بسیاری از افراد گزینه خوبی است به خصوص با توجه به سرعت اینترنت موبایل امروز. البته باید اطمینان حاصل کنید که داده های کافی در بسته خود دارید (ترجیحا نامحدود). بسیاری از ارائه دهندگان به شما این امکان را می دهند که بسته های داده خود را به صورت ماهانه تنظیم کنید. اگر انتظار دارید از داده های بیشتری نسبت به حالت عادی استفاده کنید و پیش بینی نمی کنید که بتوانید از یک اتصال ثابت در آینده ای قابل پیش بینی استفاده کنید ، ممکن است عاقلانه باشد که بسته های داده خود را برای یک ماه آینده افزایش دهید.

3. سیستم عامل و نرم افزار خود را به روز کنید

بروزرسانی رایانهبه روزرسانی سیستم ممکن است یک فرآیند غیر ضروری و پیچیده به نظر برسد. اما در واقع ، برعکس درست است. در عمل ، این یک روش ساده اما بسیار مهم است ، که جلوی ویروس ها و هکرها را می گیرد. اشکالات یا آسیب پذیری های احتمالی موجود در نرم افزار سیستم معمولاً توسط سازندگان از طریق به روزرسانی ها برطرف می شود ، به طوری که هکرها و مجرمان سایبری نمی توانند از آنها استفاده کنند. در نتیجه ، اطمینان حاصل کنید که وقت خود را برای به روزرسانی سیستم خود اختصاص داده اید.

چگونه می توانید سیستم عامل خود را به طور کامل به روز کنید؟ خوشبختانه ، این بررسی نسبتاً آسان است. در زیر ، ما توضیح می دهیم که این روش برای رایج ترین سیستم عامل ها یعنی Windows ، Mac ، Android و iOS انجام شده است.

برای به روزرسانی Microsoft Windows:

 1. کلیک کنید روی آرم ویندوز در پایین سمت چپ صفحه نمایش خود را.
 2. برو به تنظیمات با کلیک روی نماد چرخ دنده.
 3. کلیک “به روز رسانی & امنیت” در اینجا می توانید وضعیت به روزرسانی نرم افزار سیستم خود را بررسی کنید.
 4. در صورت لزوم ، روی “دانلود“برای فوراً بارگیری آخرین نسخه ها.

برای به روزرسانی Mac OSx:

 1. در منوی اپل ، روی “تنظیمات سیستم“.
 2. بر روی “به روز رسانی نرم افزار” اگر به روزرسانی موجود باشد ، این موارد در اینجا نشان داده می شود.
 3. کلیک کنید روی “اکنون بروزرسانی کنید“را فشار دهید تا آخرین نسخه ها را نصب کنید.

برای به روزرسانی دستگاه های Android:

 1. برو به تنظیمات برنامه در دستگاه Android خود را.
 2. ضربه زدن “سیستم“، سپس “پیشرفته” و در نهایت “به روزرسانی سیستم“.
 3. اکنون وضعیت به روزرسانی شما روی صفحه قابل مشاهده است. مراحل بروزرسانی سیستم خود را دنبال کنید.

برای به روزرسانی دستگاه های iOS:

 1. برو به تنظیمات از iPhone یا iPad خود را.
 2. ضربه زدن “عمومی“و سپس”به روز رسانی نرم افزار“.
 3. اگر به روزرسانی موجود است ، می توانید بلافاصله آن را نصب کنید.

و همچنین سیستم عامل شما ، نرم افزار شما نیز باید به روز باشد. اکثر نرم افزارهای ویندوز و OSx بصورت خودکار به شما اطلاع می دهند یا به محض دسترسی به روزرسانی می کنند. در تنظیمات ، می توانید به طور فعال هر بروزرسانی را جستجو کنید.

برای به روزرسانی برنامه ها در دستگاه Android خود ، به فروشگاه Play بروید و از فهرست “برنامه ها و بازی های من” دیدن کنید.

برای به روزرسانی برنامه ها در دستگاه های iOS ، App Store را باز کرده و روی “امروز” در پایین صفحه ضربه بزنید. در مرحله بعد ، روی نماد نمایه خود در بالای صفحه ضربه بزنید و به پایین بروید تا برنامه هایی که می توانند به روز شوند را ببینید.

در آخر ، ما اکیداً توصیه می کنیم که در مورد استفاده از نرم افزار غیرقانونی (بارگیری شده) استفاده کنید. این غالباً حاوی ویروس یا پشتیبان خانگی است که توسط هکرها ساخته شده است.

4. از اسکنر ویروس مناسب برای رایانه شخصی و تلفن های هوشمند خود استفاده کنید

البته این امکان وجود دارد که کارفرمای شما تجهیزات مطمئن برای کار در اختیار شما قرار دهد ، به عنوان مثال یک لپ تاپ کار با نرم افزار ضد بدافزارهای خوب و به روز. با این حال ، در عمل اغلب اتفاق می افتد که افراد برای کار از خانه باید لپ تاپ قدیمی خود را از کمد خارج کنند که احتمالاً فاقد محافظت کافی است. نرم افزارهای ضد ویروس و ضد ویروس خوب از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند ، به خصوص برای تجهیزات مورد نیاز برای استفاده در اهداف کار. طبق گزارش Cyber ​​Security Monitor 2019 ، گزارش سالانه امنیت سایبری هلندی CBS (دفتر مرکزی آمار) ، حدود 30٪ از کل شرکت های بزرگ هلندی (یعنی با 500 کارمند یا بیشتر) و 20٪ از مشاغل کوچک در سال 2019 حمله سایبری را تجربه کرده اند. در چنین شرایطی ، شما بدون محافظت کافی شانس ندارید.

نرم افزار آنتی ویروس رایگان و پولی خوب

چندین ارائه دهنده نرم افزار در بازار وجود دارد که نرم افزار ضد ویروس قابل اعتماد و رایگان را ارائه می دهند. یک اسکنر رایگان آنتی ویروس خوب که در ویندوز ، مک ، اندروید و iOS اجرا می شود ، AVG AntiVirus Free است. اگر ترجیح می دهید از نرم افزار آنتی ویروس پرداخت شده استفاده کنید ، در حال حاضر Bitdefender را پیشنهاد می کنیم. این ارائه دهنده نرم افزار در بسیاری از تست ها و مقایسه های مستقل بسیار خوب به دست آورده است.

5- فایروال مناسبی را روی رایانه شخصی و تلفن هوشمند خود نصب کنید

لپ تاپ فایروالعلاوه بر یک اسکنر ویروس خوب ، داشتن یک فایروال قابل اعتماد نیز ضروری است. فایروال مانند گذشته دیواری در اطراف رایانه شما ایجاد می کند تا از دسترسی متجاوزان به رایانه شما جلوگیری کند. همچنین ، به لطف فایروال ها برنامه های “نقص” احتمالاً قادر به ایجاد ارتباط ناخواسته با دنیای خارج هستند..

از این رو یک فایروال مطمئن و به خوبی پیکربندی شده برای کار ایمن از خانه بسیار مهم است. حتی اگر از طریق اتصال ایمن به شبکه کار خود وارد شوید (مثلاً از طریق Citrix) ، باید بتوانید از هکرها جلوگیری کنید که کارهای شما را در رایانه خانگی خود مشاهده کنند.

فایروال ها برای ویندوز

نسخه های جدیدتر ویندوز (یعنی از ویندوز 10 به بالا) همراه با Windows Defender ، دیوار آتش پیش فرض مایکروسافت است. Windows Defender به عنوان یک فایروال نسبتاً مقاوم شناخته شده است ، که در بیشتر موارد کافی است. با این حال ، کارشناسان مختلف امنیتی استفاده از فایروال های پیشرفته تر را توصیه می کنند. اگر می خواهید این گزینه ایمن فوق العاده ، به دنبال یک بسته مناسب باشید که ترکیبی از نرم افزار آنتی ویروس و فایروال مانند Bitdefender یا نسخه پولی AVG است..

فایروال های OSx (Macbook و Mac)

اپل همچنین سیستم عامل OSx خود فایروال مناسبی را تهیه می کند. در بیشتر موارد ، این نرم افزار فایروال کافی است. برای فعال کردن فایروال اپل ، باید مراحل زیر را انجام دهید:

 1. از منوی Apple گزینه “Preferences System” را انتخاب کنید.
 2. بر روی “Security” یا “Security” کلیک کنید & حریم خصوصی”.
 3. بر روی زبانه “Firewall” کلیک کنید.
 4. با کلیک کردن روی قفل قفل در پایین سمت چپ و وارد کردن نام و رمزعبور مدیر ، پانل را باز کنید.
 5. برای فعال کردن دیوار آتش بر روی “فعال کردن فایروال” یا “شروع” کلیک کنید.
 6. بر روی “Advanced” کلیک کنید تا پیکربندی فایروال را تنظیم کنید

6. از فضای ذخیره‌سازی ابری ایمن استفاده کنید

لپ تاپ با قفلاطمینان حاصل کنید که از دو نسخه پشتیبان تهیه منظم ، ترجیحا نسخه پشتیبان تهیه شده در دو مکان مختلف تهیه کنید. به این ترتیب ، اگر شرکت شما مثلاً در معرض حمله باج افزار قرار گیرد ، شما همه چیز را از دست نخواهید داد. با تهیه نسخه پشتیبان اخیر ، شما قادر خواهید بود سیستم های خود را راحت تر بازیابی کنید.

عاقلانه است که یک نسخه پشتیبان تهیه بصورت محلی و دیگری را در ابر ذخیره کنید. اطمینان حاصل کنید که نسخه پشتیبان تهیه محلی شما ، به عنوان مثال در یک هارد اکسترنال ، که با یک رمزعبور قوی کاملاً ایمن است ، ذخیره می شود..

علاوه بر این ، عاقلانه است که از یک ابر نسخه پشتیبان تهیه کنید. چندین سرویس ذخیره سازی ابری برای انتخاب وجود دارد. با این حال ، هر سرویس ابری را که انتخاب کرده اید ، همیشه اطمینان حاصل کنید که حساب خود را با رمزعبور قوی و در صورت امکان ، با تأیید هویت دو عاملی ، امن کنید. در زیر چند گزینه مطمئن وجود دارد که می توانید به راحتی در خانه تنظیم کنید.

نام
قیمت در هر ماه
ذخیره سازی
تمهیدات امنیتی
درایو گوگلنسخه های رایگان و پولی موجود است15 گیگابایت رایگانSSL / TLS 256 بیتی و AES 128 بیتی
یک درایونسخه های رایگان و پولی موجود است5 گیگابایت رایگانNO ذخیره سازی رمزگذاری شده, اتصال رمزگذاری شده SSL
Dropboxنسخه های رایگان و پولی موجود است2 گیگابایت رایگانSSL / TLS 128 بیتی و AES 256 بیتی
SpiderOakاز 6 € / ماهاز 150 گیگابایترمزگذاری نهایی به پایان
عظیمنسخه های رایگان و پولی موجود است50 گیگابایت رایگانرمزگذاری نهایی به پایان

درایو گوگل

Cloud-Service-Google-Drive-Logo-150x150Google Drive فایلهای شما را با استفاده از رمزگذاری کلید 128 بیتی AES بصورت پیش فرض ذخیره می کند. علاوه بر این ، اتصال به و از سرورهای Google Drive با استفاده از 2 رمزگذاری می شودSSL / TLS 56 بیتی, که یک استاندارد خوب برای امروز است علاوه بر این ، در Google Drive می توانید به راحتی با همکاران با استفاده از Google Docs همکاری کنید. بدون اشتراک دریافت می کنید 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی, که برای بسیاری بیشتر از حد کافی است.

یک درایو

onedrive_logo_200x200-min-138x138OneDrive از رمزگذاری به صورت پیش فرض برای ذخیره سازی فایل ها استفاده نمی کند. با این حال ، اتصال به و از سرورهای OneDrive از رمزگذاری SSL استفاده می کند. یکی از مزایای استفاده OneDrive نسبت به درایو گوگل این است که OneDrive به شما امکان می دهد تا به کل Office Office در مرورگر خود دسترسی پیدا کنید. این به شما امکان می دهد اسناد را به راحتی از درون مرورگر خود تنظیم کنید. بدون اشتراک پولی OneDrive به شما می دهد 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی. برای 2 دلار در ماه شما 100 گیگابایت ذخیره می کنید و با هزینه 7 دلار در ماه ، می توانید بسته پیشرفته ای را تهیه کنید که دارای 1 TB فضای ذخیره سازی و کل Office Suite است.

Dropbox

dropbox_logo_200x200-min-138x138Dropbox یکی از محبوب ترین سرویس های ذخیره سازی ابری است که امروزه در دسترس است. فایده Dropbox این است که به شما امکان می دهد اسناد را به راحتی با دیگران که در حال استفاده از سرویس هستند به اشتراک بگذارید. Dropbox به طور پیش فرض فایلهای شما را با استفاده از رمزگذاری کلید AES 256 بیتی ذخیره می کند. علاوه بر این ، اتصال به و از روی سرورهای Dropbox با رمزگذاری SSL / TLS 128 بیتی AES تضمین شده است. با نسخه رایگان Dropbox ، دریافت می کنید 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی. برای 9.99 یورو کمتر از هزینه دریافت می کنید 2 TB ذخیره سازی.

SpiderOak

spideroak_logo-138x138سرویس SpiderOak One Backup روشی ایمن را برای اجرای آسان نسخه های پشتیبان و استفاده فراهم می کند رمزگذاری پایان به پایان برای حفظ حریم خصوصی شما نکته مهم SpiderOak این است که نسخه رایگان در دسترس نیست. با این حال ، SpiderOak نسخه آزمایشی دارد ، بنابراین می توانید سرویس را برای آن امتحان کنید به مدت 21 روز رایگان است. پس از پایان دوره رایگان ، ارزانترین برنامه آنها هزینه می شود 6 یورو در ماه برای 150 گیگابایت ذخیره سازی.

عظیم

mega_logo_200x200-min-138x138مگا توسط کیم داتکام ، یک قهرمان فرقه اینترنتی تاسیس شده است که سالها به آزادی اینترنت متعهد بوده است. در نتیجه ، مگا با حفظ حریم شخصی در ذهن و موارد استفاده قرار گرفت رمزگذاری پایان به پایان برای رمزگذاری صحیح همه پرونده های خود فایده مگا این است که شما می توانید از نسخه رایگان آن شروع کنید ، که ارائه می دهد 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی. علاوه بر این ، شما فقط پرداخت می کنید 4.99 یورو در ماه برای 400 گیگابایت ذخیره سازی.

با گرفتن پشتیبان از کار خود به صورت محلی و همچنین در ابر ، اطمینان حاصل می کنید که احتمال از دست دادن کار خود به هر دلیلی بسیار کاهش می یابد. فراموش نکنید که فضای ذخیره‌سازی خود را به اندازه کافی تأمین کنید تا پشتیبان گیری و سایر پرونده های شما در برابر حملات هکرها گسترده نباشند. در صورت تمایل می توانید درباره ایمن ترین گزینه های ذخیره سازی ابر اطلاعات بیشتری بخوانید.

7. از رمزهای عبور و مدیران رمز عبور قوی استفاده کنید

استفاده از رمزهای عبور قوی و ایمن بسیار مهم است. فقط یک کارمند طول می کشد تا از یک رمز عبور آسان برای شکستن استفاده کند تا بتواند آن پیوند ضعیف را ایجاد کند تا مشکلات جدی برای کل شرکت ایجاد شود. به همین دلیل است که یک سیاست کلیدی رمز عبور مهم است.

همیشه استفاده کنید کلمات عبور قوی ، ایمن و منحصر به فرد و هرگز از یک گذرواژه در بیش از یک سیستم عامل استفاده نکنید. اگر می خواهید نحوه ایجاد چنین رمزهایی را بدانید ، لطفاً راهنمای ما را در این موضوع ببینید.

آیا به خاطر دارید رمزهای ورود به حسابهای مختلف خود را دشوار می کنید؟ تو تنها نیستی. خوشبختانه ، در این صورت ، می توانید از یک مدیر رمز عبور مانند Remembear یا Blur استفاده کنید. این ابزارها تمام رمزهای عبور شما را در یک محیط امن ذخیره می کنند تا دیگر نیازی به یادآوری آنها نباشد. علاوه بر این ، شما می توانید با یک کلیک به همه برنامه های مختلف خود دسترسی پیدا کنید.

8. مراقب ایمیل های فیشینگ (coronavirus) باشید

فیشینگ-قلاب-با-رمز عبورنکته ای که باید بدانیم این است که بسیاری از مجرمان سایبری افرادی را که از خانه کار می کنند بطور خاص هدف قرار می دهد. یک تاکتیک رایج استفاده از ایمیل های فیشینگ است. نمونه هایی از چنین ایمیل هایی شامل ایمیل های فیشینگ است که ظاهراً توسط سازمان بهداشت جهانی برای اطلاع رسانی به مردم در مورد COVID-19 ارسال شده است. البته ، شما هرگز نباید به این نوع پیام ها پاسخ دهید یا روی لینک های مشکوک کلیک کنید.

ایمیل های فیشینگ یکی از متداول ترین روش هایی است که توسط مجرمان سایبری برای آلوده کردن رایانه های قربانیان به بدافزار استفاده می شود. ایمیل های فیشینگ همچنین برای فریب قربانیان در افشای داده های حساس استفاده می شوند. آخرین موردی که شما می خواهید این است که مجرمان سایبری با استفاده از ایمیل های فیشینگ مانند شماره بالا ، کامپیوتر خود را به عنوان مثال جاسوس افزارهای خطرناک آلوده کنید تا بتوانید تمام اطلاعات حساس مشتری خود را سرقت کنید.

9- محل کار خود را سازماندهی کنید

امنیت آنلاین فراتر از تنظیم صحیح رایانه است. مواردی می توانند به اشتباه پیش بروند که دستگاه های الکترونیکی را در بر نگیرد. به عنوان مثال ، هرگز رمزهای عبور خود را بر روی یک کاغذ بنویسید. اگر این اتفاق به دست اشتباه بیفتد ، امنیت سیستم شما بلافاصله به خطر می افتد. همچنین ، توصیه نمی شود که از نسخه پشتیبان فیزیکی خود ، که در دستگاه هایی مانند هارد اکسترنال ذخیره شده است ، در مجاورت کامپیوتر خود نگه دارید. ممکن است کمی افراطی به نظر برسد ، اما در صورت بروز آتش سوزی هم کامپیوتر و هم از پشتیبان شما گم می شوند.

10. نتیجه گیری: کار از خانه جالب است اما خطرات زیادی را به همراه دارد

در بسیاری موارد ، کار از خانه گزینه جایگزین جالبی برای کار در مطب ارائه می دهد. به خصوص در مواقع بحرانی ، مانند کورو ویروس ، کار از راه دور برای بسیاری از افراد گزینه مناسبی است. متأسفانه ، همانطور که دیدیم ، کار کردن از خانه با خطرات خاصی همراه است. اطمینان حاصل کنید که سیستم های رایانه ای خود را به روز و با یک اسکنر ویروس و فایروال محافظت می کند. اتصال اینترنتی خود را همیشه و با یک VPN خوب ایمن کنید. و در آخر ، مطمئن شوید که از یک سیستم پشتیبان مطمئن برخوردار هستید و از فیشینگ و جرایم سایبری احتیاط کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me