بهترین ارائه دهندگان خدمات امنیتی مدیریت شده: یک مرور کلی

در مقاله قبلی ما این موضوع را مورد بررسی قرار دادیم که چرا ممکن است یک شرکت بخواهد از شخص ثالث برای ارائه خدمات امنیتی مدیریت شده (MSSP) استفاده کند. ما ترازی از سیارات ، مانند جرایم سایبری به طور فزاینده پیشرفته ، فقدان پرسنل ماهر و فن آوری های ارتباط بیش از حد را برای افزایش نیاز به یک MSSP برای کمک به ما شناسایی کردیم. مشکل اینجاست که وقتی به دنبال MSSP خوب برای شرکت خود می گردید ، از کجا شروع می کنید؟ در این راهنمای سریع ، من به بعضی از ملزومات اساسی مورد نیاز برای جستجو در هنگام برون سپاری برنامه پیشگیری از امنیت سایبری خود اشاره می کنم.


چک لیست سوال MSSP

سؤالات اساسی که شما باید در جستجوی MSSP مناسب خود قرار دهید عبارتند از:

آیا آنها نیاز به محلی دارند?

ممکن است مجرمان سایبری از اینترنت علیه ما استفاده کنند ، اما با همین توجیه ، می توانیم از اینترنت علیه آنها استفاده کنیم. بسیاری از MSSP اکنون خدمات از راه دور ارائه می دهند. برخی از شرکتهای بزرگ همچنین در بسیاری از مناطق جهانی دارای دفاتر هستند ، بنابراین ، اگر از یک سرویس بزرگتر استفاده می کنید ، ممکن است بتوانید از سایت بازدید کنید..

مدل قیمت گذاری آنها چیست؟?

قیمت MSSP ممکن است یک عامل تعیین کننده در انتخاب شما باشد. قیمت گذاری می تواند به طور گسترده ای متفاوت باشد و با توجه به پیچیدگی و اندازه زیرساخت IT شما متفاوت است. سازمانهای کوچکتر ممکن است ترجیح دهند از یک مدل پرداخت بسته استفاده کنند که یک قیمت تعیین شده در هر ماه با گزینه های افزونه ها باشد.

شرکتها چه اندازه ای به آنها خدمات ارائه می دهند?

MSSP اغلب ممکن است تمرکز خود را روی شرکتهای با اندازه خاص قرار دهند. خواهید دید که آنها خدمات خود را برای سازمان های سازمانی ، شرکت های متوسط ​​و غیره تبلیغ می کنند. برخی از آنها در سازمان های بخش دولتی و یا در زمینه های خاص تخصص دارند. بیشتر MSSP ها در حال ارائه خدمات برای شرکت های کوچکتر هستند زیرا شرکت های کوچک و متوسط ​​توسط افراد مجرمان سایبری مورد هدف قرار می گیرند. این MSSP ها معمولاً خدمات کمتری را برای سازمانهای کوچکتر با قیمت مناسب تری ارائه می دهند.

آیا آنها می توانند خدمات خاصی مانند تخصص در زمینه انطباق ارائه دهند?

بسیاری از صنایع با قوانین خاص برای محافظت از داده ها تنظیم می شوند. به عنوان مثال ، هر شرکتی که پرداخت کارتهای اعتباری را کنترل می کند ، باید مطابق با استاندارد PCI-DSS را نشان دهد. در اروپا و در سراسر جهان ، پردازش داده های شخصی شهروندان اتحادیه اروپا نیز توسط مقررات عمومی حمایت از داده ها (GDPR) کنترل می شود. بررسی کنید که آیا MSSP در رادار شما خدماتی را ارائه می دهد که در مورد الزامات مربوط به انطباق خاص و عمومی در صنعت شما مشاوره و راهنمایی می کنند.

ده ارائه دهنده خدمات امنیتی مدیریت شده برای بررسی

شماره 1 TrustNet

آرم اعتمادمحل: ایالات متحده اما شرکتهای خدماتی در سراسر جهان

اندازه معمول سرویس دهی شرکت: همه اندازه ها مدیریت شدند آنها بسته های خدماتی را بر اساس مدل قیمت گذاری ماهانه ارائه می دهند.

تجربه و تخصص: آنها تخصص انطباق را ارائه می دهند و می توانند با سازمان شما همکاری کنند تا از مقررات نظارتی اطمینان حاصل کنند. آنها همچنین مدیر پروژه های خبره ای هستند. خدمات بسته بندی شده آنها روشی آسان برای شرکت در سرویس های امنیتی مدیریت شده است.

شماره 2 ارائه دهندگان خدمات متحد (USP)

آرم امنیتی متحدمحل: سوئیس اما شرکت های خدماتی در سراسر جهان

اندازه معمول سرویس دهی شرکت: عمدتاً در بنگاههای اقتصادی و بخش دولتی متوسط ​​است

تجربه و تخصص: USP دارای سابقه طولانی در مدیریت امنیت سایبری به ویژه در فایروال ها و اخیراً فایروال های برنامه وب است. آنها همچنین در زمینه هویت دیجیتالی و تأیید اعتبار تخصص دارند.

# 3 هوشیار

آرم CyberDNAمحل: ایالات متحده آمریکا

اندازه معمول سرویس دهی شرکت: سازمان های کوچک و متوسط.

تجربه و تخصص: آنها سیستم شناسایی آسیب پذیری در خانه خود CyberDNATM و همچنین مدیریت امنیت سایبر را دارند. آنها همچنین یک سرویس مدیریت نقطه عطف جامع را ارائه می دهند.

شماره 4 Securelink

لوگوی Securelinkمحل: بلژیک با دفاتر بسیاری از مناطق اسکاندیناوی ، آلمان و هلند

اندازه معمول سرویس دهی شرکت: کلیه اندازه ها و انواع سازمان ها

تجربه و تخصصتمایل به تمرکز بر روی شرکتهای اروپایی و ارائه خدمات توسط کارشناسان “مرکز دفاع سایبر”. ارائه کامل MSSP از تجزیه و تحلیل نیازهای کسب و کار از طریق محافظت کامل ، جلوگیری و پاسخ به حوادث.

# 5 قناری سرخ

آرم قناری قرمزمحل: ایالات متحده اما شرکتهای خدماتی در سراسر جهان

اندازه معمول سرویس دهی شرکت: همه سازمان های اندازه

تجربه و تخصص: برای پشتیبان گیری از خدمات ، طیف کاملی از خدمات و محصولات MSSP ارائه دهید. شایستگی اصلی آنها این است که به شرکت شما یک “تیم آبی” از راه دور و خارجی از کارشناسان امنیتی که در اختیار شما هستند ، 24/7 بدهید.

# 6 دلتا خطر

لوگوی DeltaRiskمحل: ایالات متحده آمریکا

اندازه معمول سرویس دهی شرکت: همه سازمان های اندازه

تجربه و تخصص: تمرکز اصلی روی آسیب پذیری های سرویس ابر. آنها مجموعه ای از راه حل های قوی را برای شناسایی و جلوگیری از حملات مبتنی بر ابر ارائه می دهند. ارائه خدمات نظارت بر 24/7 و همچنین تجزیه و تحلیل داده پیشرفته و یادگیری ماشین برای تقویت تجزیه و تحلیل آسیب پذیری انسان.

# 7 خدمات تجاری نارنجی

آرم خدمات تجاری نارنجیمحل: دفتر مرکزی فرانسه اما با دفاتر سراسر دنیا.

اندازه معمول سرویس دهی شرکت: اندازه متوسط

تجربه و تخصص: کاملاً 24/7 خدمات ایمنی سایبر را از یکی از معروف ترین مارک های اروپا مدیریت کرده است.

امنیت شماره 8 EY

آرم EYSecuranceمحل: دفتر مرکزی انگلیس اما دفاتر آن در سراسر جهان ، از جمله در ایالات متحده آمریکا و آسیا اقیانوس آرام

اندازه معمول سرویس دهی شرکت: متوسط ​​به شرکتهای بزرگتر

تجربه و تخصص: بنگاه بزرگ با انواع تخصص.

شماره 9 ECSC

آرم ECSCمحل: مراکز در انگلستان و استرالیا

اندازه معمول سرویس دهی شرکت: همه سازمان های اندازه

تجربه و تخصص: انواع بسته های خدماتی ، همه چیز را از انطباق گرفته تا برون سپاری کامل از کلیه جنبه های مدیریت امنیت سایبر ، پوشش می دهد. تخصص ، انطباق PCI و GDPR است.

شماره 10 SecureWorks

آرم امنمحل: مقر آن در بریتانیا است اما دفاتر آن در سراسر جهان است

اندازه معمول سرویس دهی شرکت: همه سازمان های اندازه

تجربه و تخصص: با داشتن 4،400 مشتری در 55 کشور ، SecureWorks یکی از شناخته شده ترین نام ها در جهان خدمات امنیتی مدیریت شده است. آنها یک شرکت انگلیسی هستند اما متعلق به Dell Technologies. آنها سازمان شما را از تجزیه و تحلیل آسیب پذیری تا مدیریت 24/7 و پاسخ به حوادث در اختیار دارند.

افکار نهایی

لیست ما از ده MSSP به هیچ وجه جامع نیست ، بنابراین فراموش نکنید که تحقیقات خودتان را نیز انجام دهید. تعدادی دایرکتوری کامل MSSP موجود است که لیست 100 سازمانهایی را ارائه می دهد که خدمات امنیتی مدیریت شده دارند. یک مثال هشدار MSSP است. در پایان ، شما باید مسابقه مناسب MSSP را برای سازمان خاص خود تعیین کنید. اگر یک شرکت کوچکتر هستید ، ممکن است بخواهید از آنهایی که بسته های متناسب با نیازهای خاص بنگاه کوچکتر را ارائه می دهند ، مطلع شوید و قیمت مناسب تری داشته باشید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me