צפו בהוקי NHL ברחבי העולם: גלה כיצד! | VPNOverview

הוקי קרח הוא אחד מענפי הספורט הפופולריים ביותר בארה”ב וקנדה, וה- NHL צופים על ידי רבים בכל רחבי העולם. NHL (National Hockey League) היא הליגה הפופולרית ביותר להוקי קרח בארצות הברית וקנדה. עם זאת, אוהדי הוקי הקרח מחוץ לארה”ב וקנדה עשויים להתקשות להשיג גישה לזרם חי טוב. להלן תוכלו לגלות כיצד תוכלו לצפות בכל משחקי הוקי הקרח האהובים עליכם מכל מקום.


אצל מרבית הספקים מחוץ לצפון אמריקה זה יכול להיות די קשה לראות כל משחק הוקי קרח. החברות האמריקאיות או הקנדיות המפיצות את הזכויות על משחקי שידור יאפשרו רק לצופים בארה”ב או בקנדה לצפות בזרמים החיים. זה יכול להיות מאוד מתסכל אם אתה רוצה לצפות בקבוצה האהובה עליך אבל אתה נמצא במקום אחר בעולם.

באמצעות VPN (רשת פרטית וירטואלית) אתה יכול לשנות את המיקום הווירטואלי שלך ולצפות ב- NHL מכל מקום בעולם. להלן תוכלו לגלות איך זה עובד.

מתי אתה צריך VPN כדי לצפות ב- NHL?

ישנן כמה סיבות לכך שמישהו עשוי להזדקק ל- VPN כדי לצפות ב- NHL. אלה הנפוצים ביותר:

 • אתה גר מחוץ לארה”ב או לקנדה ורוצה לצפות ב- NHL.
 • אתה נמצא בחופשה מחוץ לארה”ב או לקנדה ורוצה לצפות ב- NHL
 • אתה רוצה לצפות ב- NHL בחינם בערוץ ציבורי מחוץ למדינתך

כיצד אוכל לצפות ב- NHL באמצעות VPN?

לבעיות שהוזכרו לעיל, לכולם יש אותה סיבה; הגבלות גאוגרפיות. המשמעות היא שתוכן מסוים נגיש רק לצופים במדינה אחת או לכמה מדינות שנבחרו. לעיתים קרובות זה קשור לחלוקת זכויות. אתה צריך לשלם עבור הזכויות לשידור משחקי ספורט ועליך לעשות זאת בנפרד עבור כל מדינה. אם ספורט לא מקבל מספיק צפיות במדינה, זה לא יהיה מספיק מעניין עבור ערוצים לקנות את הזכויות לשידור המשחקים האלה.

באופן מקוון, אתרים שמזרימים משחקי ספורט יבדקו את מיקומכם בכדי לראות אם יש לאפשר לכם לצפות במשחק או לא. הם עושים זאת על ידי התבוננות בכתובת ה- IP שלך.

באמצעות VPN אתה יכול להסתיר את כתובת ה- IP שלך ולהחליף אותה בכתובת IP, למשל בארה”ב. כשאתה מתחבר לאינטרנט באמצעות VPN אתה עושה זאת דרך שרת VPN. לעתים קרובות אתה יכול לבחור היכן אתה רוצה ששרת זה יהיה, כך שתוכל לקבל גישה לתוכן באותה מדינה.

מה עוד עושה VPN?

מלבד העובדה ש- VPN יכול לעזור לך לעקוף מגבלות גיאוגרפיות, הוא גם מגן על פרטיותך ומעלים אנונימיות את פעולותיך המקוונות. אף האקר, ממשלה או חברה לא יכולים לראות מה אתה עושה באינטרנט או לאתר זאת אליך.

חיבור VPN אינטרנטכאמור, אתה מתחבר לשרת VPN כשאתה ניגש לאינטרנט באמצעות VPN. לעתים קרובות אתה יכול לבחור שרת במדינה שלך או בכל מדינה אחרת שבה יש לספקי VPN שרתים. כל תעבורת הנתונים שלך מועברת דרך שרת זה. יתר על כן, הכל מוצפן כך שאף אחד לא יכול לפרוץ למה שאתה עושה.

מכיוון שאתה מתחבר לאינטרנט דרך שרת חיצוני זה אתה מקבל את כתובת ה- IP של השרת. כתובת ה- IP האישית שלך תישאר מוסתרת, מה שמביא לאנונימיות לכל הפעולות המקוונות שלך.

כך, עם VPN תוכלו לצפות במשחק ההוקי קרח האהוב עליכם ששודר רק במדינה אחרת. אבל אתה תהיה גם אנונימי לחלוטין כשאתה עושה זאת ואף אחד, אפילו לא ספק שירותי האינטרנט שלך, לא יוכל לראות מה אתה עושה.

מנע הפסקות NHL באמצעות VPN

שחקני nhlלפעמים אינך יכול לצפות במשחק, אף על פי שאתה בארה”ב ויש לך מנוי לערוץ המשדר את משחקי NHL. הם קוראים לזה אפלה וזה קשור לזכויות השידור המקומיות.

ייתכן שיש לך מנוי לרשת ארצית גדולה, אך הזכויות למשחק מסוים יכולות להיות בידי תחנת טלוויזיה מקומית. אם אתה נמצא באזור של תחנת טלוויזיה מקומית זו לא תוכל לצפות במשחק באמצעות המנוי שלך. הם עושים זאת מכיוון שהם רוצים לדחוף אתכם לצפות בו בערוץ המקומי ההוא.

ההאפלה יכולה להיות מאוד מעצבנת, למרבה המזל ניתן לפתור אותה באמצעות VPN. הדבר היחיד שעליך לעשות הוא להתחבר לשרת VPN מחוץ לאזור ערוץ הטלוויזיה המקומי הזה ולצפות במשחק בשידור חי, עם המנוי שלך. ברוב המקרים תוכלו לצפות במשחק מאוחר יותר.

באתר NHL יש גלאי אפלה המראה לך אם תהיה נושא ההאפלה.

צפו בגביע סטנלי ברחבי העולם

מחיר חשוב בתוך ה- NHL הוא גביע סטנלי. מסיבה זו, אנשים רבים מחוץ לארה”ב וקנדה רוצים לראות את משחקי גביע סטנלי. הדבר אפשרי גם על ידי חיבור לשרת בארה”ב או בקנדה, עם VPN. יתר על כן, תזדקק למנוי לאחד הערוצים המשדרים משחקים אלה. למשחקי 2019/2020 זה יהיה: NBC, NBCSN, NHLN, רשת ארה”ב ו- CNBC.

ספקי ה- VPN הטובים ביותר לצפייה ב- NHL

גביע סטנליאם אתה רוצה לצפות במשחקי NHL עם VPN יש כמה דברים שכדאי לזכור. ספק ה- VPN צריך שיהיו לו שרתים בארה”ב ו / או בקנדה, ועדיף, כמה שרתים טובים המציעים חיבור יציב.

כדי לצפות במשחקים ללא כל פיגור או חיץ, החיבור לשרת צריך להיות מהיר. זה תלוי גם במקומכם בעולם, אך לחלק מספקי ה- VPN יש שרתים מהירים הרבה יותר מאחרים.

ואחרון חביב, ספק ה- VPN צריך שיהיה במקום אבטחה טובה ולהיות VPN טוב ומסביב. להלן תוכלו לראות כמה ספקי VPN מומלצים לצפייה ב- NHL.

ExpressVPN עבור NHL

ExpressVPN הוא אחד מספקי ה- VPN הטובים ביותר שקיימים שם. לספק יש שרתים רבים בכל רחבי העולם, כולל ארה”ב וקנדה. השרתים שלהם מהירים מאוד ומציעים חיבורים יציבים. ל- ExpressVPN יש את ההצפנה הגבוהה ביותר האפשרית לכל תוכניות המנויים שלהם. האפליקציות שלהם ידידותיות למשתמש וקלות מאוד להתקנה ושימוש בהן. כל זה הופך את ExpressVPN ל- VPN מושלם לצפייה ב- NHL.

נוסף על כל אלה, ExpressVPN מציע ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום. בדרך זו תוכלו לבדוק את השירות שלהם על ידי צפייה בגביע סטנלי, ואם לא תרצו, תקבלו את כספכם בחזרה, ללא שאלות.

IPVanish עבור NHL

ל- IPVanish יש אולי רשת השרתים המהירה ביותר של כל ספקי ה- VPN. הקשרים שלהם תמיד יציבים. כמות גדולה מהשרתים הרבים שלהם ממוקמת בארה”ב או בקנדה, מה שהופך את ספק ה- VPN האידיאלי לצפייה ב- NHL.

ל- IPVanish יש גם שיטות הצפנה חזקות, אשר יבטיחו את הבטיחות והאנונימיות המקוונת שלכם. עם הבטחת החזר הכספי שלהם למשך 7 ימים אתה יכול לבדוק את השירות שלהם על ידי צפייה בקבוצה האהובה עליך. אם אתה לא אוהב את ה- VPN הזה בכל זאת, אתה יכול להחזיר את הכסף שלך.

 VyprVPN עבור NHL

אנו יכולים גם להמליץ ​​על VyprVPN. ספק VPN זה מציע מהירויות חיבור מהירות ויותר ממספיק שרתים בארה”ב. בסך הכל, הם ספק בטוח שמנהל את השרתים שלהם כדי להגן על פרטיותך.

VyprVPN הוא אחד משירותי ה- VPN הזולים יותר שקיימים שם. הערבות להחזר הכסף שלהם היא 3 ימים בלבד, אבל זה מספיק כדי לצפות במשחק ולראות אם זה עובד בשבילך.

NHL: ערוצים ואירועים

כאמור אתה צריך למצוא ערוץ המשדר את משחקי NHL. להלן רשימת ערוצים במדינות שונות וכמה אירועי NHL חשובים.

ערוצים ואתרי אינטרנט המשדרים את ה- NHL

 • לוגו NHLפוקס ספורט (הולנד)
 • NBC, CNBC, NBCSN, רשת NHL ורשת ארה”ב (ארצות הברית)
 • CBC, Sportsnet ו- SN360 (קנדה)
 • פרמייר ספורט (בריטניה)
 • תעלה (צרפת)
 • ספורט 1 (גרמניה, אוסטריה ושוויץ)
 • Viasat Sport (סקנדינביה, המדינות הבלטיות וחלקים ממזרח אירופה)
 • ESPN BR (ברזיל)

אירועי NHL

אירועתאריך
עונת NHL רגילה2 באוקטובר 2019 עד ה- 4 באפריל 2020
משחק אולסטאר25 בינואר 2020
פלייאוף גביע סטנליאחרי 4 באפריל 2020
גמר גביע סטנליסוף מאי עד תחילת יוני 2020
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me