כיצד לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה VPNOverview

צפייה ב- BBC iPlayer כשאתה לא בבריטניה יכולה להיות אתגר לא קטן. אם יש סדרה או תוכנית BBC שתרצה לצפות באינטרנט, אתה עשוי לגלות שאתה לא מקבל גישה ל- BBC iPlayer. למרבה המזל, יש דרך לגשת בקלות ל- BBC iPlayer בכל מקום בו אתה נמצא. צפו בכל הסדרות, הסרטים התיעודיים והשידורים המועדפים עליכם על ידי אבטחת החיבור שלכם והפניית התעבורה המקוונת שלכם באמצעות VPN. מאמר זה יסביר בדיוק כיצד לעשות זאת.


צפו ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה עם VPN

לוגו ה- iPlayer של BBCVPN מייצג רשת פרטית וירטואלית. VPN יוצר מנהרה מוגנת בין המכשיר שלך לאינטרנט. כתוצאה מכך, איש לא יוכל לראות היכן אתה נמצא ובאילו אתרים אתה מבקר. אם תגדיר את ה- VPN בצורה הנכונה, וזה מאוד קל לעשות זאת, BBC iPlayer לא יוכל לראות שאתה לא בבריטניה, כך שתוכל פשוט לקבל גישה.

VPN מספק יותר פרטיות, אבטחה וחופש מקוונים. במקרה של ה- BBC iPlayer, האחרון חשוב במיוחד. VPN מעניק לך את החופש לצפות בתוכניות המועדפות עליך בכל מקום בעולם. זה אפשרי, מכיוון ש- VPN מסתיר את כתובת ה- IP שלך. במקום זאת, מוקצית לך את כתובת ה- IP של שרת ה- VPN בו אתה משתמש.

בגלל זה, צפייה ב- BBC iPlayer מכל מקום בעולם תהפוך לקלה עם חיבור VPN. כל מה שאתה צריך זה מנוי לספק VPN טוב ואמין עם שרתים בבריטניה. ספקי VPN עובדים בדרך כלל עם אפליקציות ותוכנות פשוטות המאפשרות לך להפוך את חיבור האינטרנט שלך לאנונימי. לרוב ה- VPNs יש תוכנה בה אתה יכול להשתמש בכל המכשירים שלך, ממק ל- Windows ו- iPhone לאנדרואיד. ברגע שיש לך VPN טוב, תוכל לצפות ב- BBC iPlayer תוך זמן קצר.

צפו ב- BBC iPlayer עם VPN: תוכנית צעד-אחר-צעד מהירה

האם אתה רוצה לצפות ב- BBC iPlayer מייד, מבלי להיות בבריטניה? לשם כך תצטרך VPN. להלן מדריך קצר אחר צעד אשר ייתן לך גישה חופשית תוך דקות ספורות.

  1. קבל מנוי עם ספק VPN טוב ו צור חשבון. ספק אחד שאנחנו ממליצים עליו הוא NordVPN. אתה יכול גם לגלול מטה לרשימת ה- VPN הטובות ביותר עבור ה- BBC iPlayer, או לעבור ישר לחמשת ה- VPN הטובות ביותר שלנו ברגע זה..
  2. הורד את תוכנת ה- VPN במכשיר בו תרצה להשתמש כדי לצפות ב- BBC iPlayer. זה יכול להיות במחשב ה- Mac או Windows, אך גם בטלפון ה- iPhone או הסמארטפון שלכם.
  3. היכנס לתוכנת VPN עם החשבון שיצרת בשלב 1. ברוב המקרים כל שעליך לעשות הוא למלא את שם המשתמש והסיסמה שלך.
  4. בחר שרת VPN בבריטניה ולהתחבר ל- VPN. מספיק לחיצה על מיקום השרת. במקרים אחרים יתכן שתצטרך ללחוץ על כפתור ‘on’ בתוכנת VPN.
  5. כנסו לאתר האינטרנט של ה- BBC iPlayer וזרם לתוכן ליבך!

ה- VPNs הטובים ביותר עבור ה- BBC iPlayer

לא כל ספקי ה- VPN מתאימים לצפייה ב- BBC iPlayer. קודם כל תזדקק ל- VPN עם שרתים בבריטניה. חוץ מזה, אולי תרצה לבחור ספק VPN שמציע מהירויות הגון, כך שלא תצטרך לחכות שההצגה שלך תתחבר בזמן הזרמת. לבסוף, חשוב של- VPN שתבחר תהיה תוכנה התואמת את מערכת ההפעלה שלך, למשל Windows או iOS.

להלן רשימה של ספקי VPN שאנו ממליצים לצפייה ב- BBC iPlayer.

ExpressVPN: סטרימינג מהיר ללא חציצה

ExpressVPN הוא ללא ספק ספק ה- VPN הטוב ביותר עבור ה- BBC iPlayer. הם מציעים שרתים במיקומים שונים בבריטניה, כך שתוכל לעבור בקלות לשרת אחר אם שרת לא עובד. מלבד העובדה שזה נותן לך אפשרויות בחירה רבות, כל השרתים גם הם מהירים מאוד: ExpressVPN היה הזוכה הבלתי מעורער במבחני המהירות שלנו. המהירות העליונה הזו הופכת את ExpressVPN לספק מתאים לסטרימינג באופן כללי, לא רק עבור ה- BBC iPlayer. גם הזרמת עם Kodi, למשל, קלה עם ExpressVPN.

ExpressVPN זמין עבור חלונות, מק, אנדרואיד, iOS ולינוקס ויש לו אחריות להחזר כספי של 30 יום. יתר על כן, אתה יכול להשתמש בשירות על עד חמישה מכשירים בו זמנית.

NordVPN: שרתים ייעודיים ל- BBC iPlayer

ל- NordVPN אלפי שרתים, כולל רבים בבריטניה. לא כל השרתים הללו עובדים עם ה- BBC iPlayer, אך לרוב מתווספים חדשים. לכן, אולי עם קצת מבט, תמיד תוכלו למצוא שרת שעובד, גם אם iPlayer חוסם חלק מהם. יתר על כן, NordVPN מציע שרתים מיוחדים שבהם תוכלו להשתמש כדי לאפשר את פונקציית ההורדה של ה- BBC iPlayer. אלה השרתים הבריטיים הבאים: 481, 483, 717-720, 745-752, 757-764, 974-977, 1022-1025, 1044-1045. כדי לבחור אחד מהשרתים האלה, עבור לרשימת מיקומי השרת בתוכנת NordVPN ולחץ על שלוש הנקודות שמאחורי “בריטניה”..

NordVPN הוא VPN מהיר למדי ועובד עבור חלונות, מק, iOS ואנדרואיד כמו גם לינוקס. בנוסף, NordVPN מציעה ערבות להחזר כספי של 30 יום. אתה יכול להשתמש בזה כדי לנסות את השירות לפני שתקבל לעצמך מנוי לטווח ארוך.

ספקים אחרים: CyberGhost ו- Surfshark

ספקי VPN שונים אחרים מנסים להנגיש BBC iPlayer לזמינים גם למשתמשים שלהם. עם זאת, בזמן הבדיקה, אלה לא פעלו עבורנו. כתובות ה- IP של שרתי VPN משתנות לעתים קרובות מדי פעם, מכיוון שספקים ממשיכים להוסיף שרתים חדשים ומחליפים ישנים. המשמעות היא שיש סיכוי שהספקים המפורטים להלן יעבדו בקרוב שוב.

קודם כל יש את CyberGhost. בעבר, CyberGhost נודע כאחד משירותי ה- VPN החינמיים הטובים יותר, אך מאז הפך לשירות בתשלום מלא. עדיין CyberGhost היא אפשרות הגונה מאוד. הם מציעים שרתים מיוחדים לכל מיני שירותי סטרימינג, כולל נטפליקס ארה”ב, דיסני פלוס וכמובן, ה- BBC iPlayer. למרות ש- VPN זה לא יכול היה לבטל את החסימה של ה- iP iPlayer עבורנו ברגע הבדיקה, הם עובדים על נושא זה ושרת צריך לעבוד שוב בקרוב.

האפשרות השנייה שלצערי לא הצליחה לנו כרגע היא Surfshark. Surfshark היא אלטרנטיבה זולה וטובה לשירותי VPN יקרים יותר, כמו ExpressVPN. במקרים רבים, Surfshark מושלם לסטרימינג. כשמדובר בנטפליקס, למשל, ספק זה נותן לך גישה לספריות שונות בכל רחבי העולם. אנו צופים כי Surfshark בקרוב תוכל לבטל את חסימת ה- BBC iPlayer שוב.

הגבלות על ה- iPlayer של BBC הוסברו

אולי אתה תוהה מדוע אתה ממשיך להיתקל במגבלות הגיאוגרפיות האלה כשאתה מבקר ב- BBC iPlayer. האמת היא: ל- BBC יש את הזכויות לשדר סדרות וסרטים מסוימים בתוך בריטניה. אם אנשים מחוץ לבריטניה ינסו לצפות בתוכניות הללו, הם לא יקבלו גישה ל- iPlayer של ה- BBC. במקומות אחרים בעולם, לתחנות טלוויזיה אחרות יש את הזכויות לסדרות ותוכניות אלה, כך ש- BBC לא יכול להראות לך אותן.

BBC בודק את כתובת ה- IP שלך כדי לקבוע את המיקום שלך כשאתה מבקר ב- iPlayer שלהם. אם כתובת ה- IP שלך נמצאת מחוץ לבריטניה, תישלל ממך גישה. כאן נכנס VPN: הוא משנה את כתובת ה- IP שלך כך ש- BBC חושב שאתה בבריטניה. במילים אחרות, בכל מקרה תוכל לעקוף את החסימה ולגשת לתוכן שאתה רוצה.

ביטול חסימה באמצעות VPN

זה לא עובד רק עבור ה- BBC iPlayer. יש המון פלטפורמות, שירותים ואתרים מקוונים הנגישים רק ממקומות מסוימים. אולי המדינה בה אתה חי משתמשת בצנזורה כדי להסתיר חלקים גדולים מהאינטרנט. במקרים כאלה VPN יכול לעזור גם. אתה יכול להשתמש בו כדי לקבל גישה לפייסבוק, למשל, או כדי לצפות במשחקי כדורגל בכל מקום בעולם. כאמור, VPN יכול גם לתת לך גישה לספריית Netflix גדולה יותר.

מחשבות אחרונות: צפו ב- BBC iPlayer עם VPN

גם NordVPN וגם ExpressVPN עובדים בצורה מושלמת עם ה- BBC iPlayer. כשאתה משתמש באחד מסוגי ה- VPN האלה, תוכל לצפות בכל הסדרות האהובות עליך, כמו Eastenders, Masterchef ו- Peaky Blinders, ב- BBC iPlayer. ספקים אחרים, כמו Surfshark ו- CyberGhost, מבטיחים גם לספק גישה ל- BBC iPlayer, אם כי שירותים אלה לא פעלו עבורנו כשבדקנו אותם. שימו לב ש- VPNs אלה עשויים להעניק לכם גישה, אך לא מובטחים שהם יעבדו. אם אתה מעדיף לחפש VPN טוב לצפות בעצמך בתוכן ה- BBC, עיין בביקורות ה- VPN שלנו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map