צפו בקופה ליברטדורס 2020 בחו”ל ובעולם כולו! | VPNOverview

שחקני כדורגלאם אתה חובב כדורגל, אתה בטח יודע שקופה ליברטדורס 2020 כבר בעיצומה! כמו תמיד, הקופה הזו מבטיחה להיות מחזה מוחלט עבור אוהדי הכדורגל בדרום אמריקה ומחוצה לה.


אבל דמיין זאת: אתה בחו”ל לפנאי או לעסקים, ומגלה שהזרם של קופה ליברטדורס לא עובד. אתה מקבל הודעה שאומרת “אתה לא באזור הנכון לצפות בתוכן הזה” או משהו דומה. לרוע המזל, זה משהו שקורה לעתים קרובות למדי ויכול לקרות לך, תלוי בשירות הסטרימינג שלך. במקרה זה, משהו שנקרא הגבלה גיאוגרפית (כך נקראות ההגבלות הגיאוגרפיות האלה) באמת יכול להרוס את הסיכוי שלך לעודד את הקבוצה האהובה עליך.

למרבה המזל, יש דרך פשוטה לעקוף את הבלוקים האלה: באמצעות VPN. קרא את שאר מאמר זה כדי לגלות כיצד לצפות ב- Copa Libertadores, באשר אתה, באמצעות VPN. כללנו גם מדריכים שימושיים שתוכלו לעקוב אחריהם, אם תזדקקו לעזרה נוספת בנושא.

מדוע יכול להיות מסובך או בלתי אפשרי לצפות בקופה ליברטדורס בחו”ל?

אם היינו חיים באוטופיה, נוכל לצפות בכל מה שאנחנו רוצים, בכל מקום שאנחנו רוצים, בלי הגבלות גיאוגרפיות. עם זאת, אנו חיים על פני כדור הארץ, שם מגבלות הגיאוגרפיה נפוצות מדי. הסיבה לכך היא ששדרנים ושירותי סטרימינג מחויבים לכללים הנוגעים למקום בו הם יכולים להציע תוכן מסוים. כללים אלה הם חלק מתלויים בהסכם שיש לשדרן והמפיץ ביחד.

לכן, למשל, תוכלו להשתמש רק באפליקציית Fox Sports – דרך פופולרית לצפות בקופה ליברטדורס – בברזיל, ארגנטינה ומקסיקו. כמו כן, הרבה מאוד תוכן ב- SporTV של גלובו נגיש רק בברזיל. המשמעות היא שאם אתה רוצה להשתמש באחד מהשירותים האלה כדי לצפות בקופה ליברטדורס מחוץ למדינות האלה, אין לך מזל. אלא אם כן, כפי שקרא לעיל, אתה משתמש בתוכנה שיכולה לעקוף מגבלות גיאוגרפיות, כגון VPN.

VPN הוא דרך יעילה וקלה לשנות את המיקום הווירטואלי שלך ולצפות בכל התאמה של קופה ליברטדורס מכל מקום בעולם! השימוש ב- VPN למטרות זה ולמטרות אחרות הוא פשוט ומהיר. עם זאת, עבור אנשים שאין להם ניסיון קודם או מעט ב- VPN ורוצים לדעת כיצד בדיוק הדבר נעשה, כללנו להלן שני מדריכים צעד אחר צעד, אחד עבור Globo SporTV ואחד עבור אפליקציית Fox Sports..

מדריך קל לצפייה ב- Copa Libertadores בכל מקום עם VPN – SporTV & פוקס ספורט

ה- VPN המשמש בשני המדריכים שלהלן וכי אנו ממליצים לכם להשתמש בכדי לצפות בקופה הליברטדורס ברחבי העולם הוא NordVPN. אחרי הכל, זהו VPN זול מאוד עם מהירויות סטרימינג טובות וכמה תכונות שימושיות מאוד לביטול חסימה של התאמות של Copa Libertadores עם רוב שירותי הסטרימינג הגדולים.

מדריך 1: צפו בקופה ליברטדורס ברחבי העולם ב- SporTV

 1. עבור לאתר של NordVPN והירשם לשירות ה- VPN שלהם.
 2. עבור לדף ההורדה והורד את אפליקציית NordVPN התואמת למערכת ההפעלה שלך על ידי לחיצה על אחד מהסמלים שבראש..
 3. לחץ על הורד ופעל לפי נוהל ההתקנה.
 4. פתח את אפליקציית NordVPN והתחבר עם שם המשתמש והסיסמה שלך. התבונן בתיבת הדואר הנכנס שלך. היית צריך לקבל דוא”ל מ- NordVPN עם הוראות כיצד להיכנס לאפליקציה.
 5. התחבר לשרת NordVPN ברזילאי כדי לקבל גישה לכל התוכן של SporTV, כולל התאמות של קופה ליברטדורס.
 6. עבור אל גלובו ספור טיווי כפי שהיה בדרך כלל ונווט לזרם קופה ליברטדורס שאתה רוצה לצפות בו.

נבחר NordVPN עם שרת ברזילאי

פתק: לידיעתך, אתה זקוק לחשבון גלובו כדי להשתמש בשיטה זו.

מדריך 2: צפו בקופה ליברטדורס באמצעות אפליקציית הספורט של פוקס

 1. עבור לאתר של NordVPN והירשם לשירות ה- VPN שלהם.
 2. עבור לדף ההורדה והורד את אפליקציית NordVPN התואמת למערכת ההפעלה שלך על ידי לחיצה על אחד מהסמלים שבראש..
 3. לחץ על הורד ופעל לפי נוהל ההתקנה.
 4. פתח את אפליקציית NordVPN והתחבר.
 5. התחבר לשרת NordVPN ברזילאי, ארגנטינאי או מקסיקני.
 6. כנסו לאפליקציית הספורט של פוקס והתחברו.
 7. נווט למשחק הקופה הליברטדורס שאתה רוצה לצפות בו וליהנות מהמשחק!

מפת NordVPN עם חמישה שרתים אמריקנים לטיניים, ביניהם שרת ברזילאי, ארגנטינאי ומקסיקני

פתק: אנא שימו לב שהשיטה שתוארה לעיל תפעל אתה זקוק לחשבון פוקס ספורט.

זרם קופה ליברטדורס חסום על ידי “חסימת VPN”

הרבה אתרי אינטרנט ואפליקציות זורמים הראו לאחרונה נטייה להעסיק משהו שאנחנו אוהבים לכנות “חסימות VPN”. המשמעות היא ששירותי סטרימינג אלה חוסמים את משתמשי ה- VPN מלצפות בתוכן שלהם. אם אתה משתמש ב- VPN, ייתכן שתראה הודעה שנראית כך:

שגיאת נטפליקס

צילום המסך הספציפי הזה מגיע מ- Netflix, אבל הרעיון זהה. שירות סטרימינג עשוי לגלות שאתה משתמש ב- VPN (ביטול חסימה) ולמנוע ממך גישה לתוכן שלו. הם יכולים לעשות זאת אם הם מגלים מספר גדול של משתמשים עם אותה כתובת IP. לשירות הסטרימינג זה מסמן שמשתמשים אלו מגיעים מאותו שרת, ככל הנראה שרת proxy או VPN. לאחר מכן הם פשוט חוסמים את כתובת ה- IP הזו שהם מבחינים שהם מקבלים הרבה תנועה.

האמור לעיל לא אומר שכל VPNs ושרתי VPN חסומים על ידי שירותי סטרימינג, רחוקים ממנו. ככזה, יתכן שלא תבחין בשום דבר אחר כשאתה צופה בקופה ליברטדורס בחו”ל עם VPN בפוקס ספורט או בספורט, למשל (חוץ מזה שזה עובד). עם זאת, שירותי סטרימינג מרבים לשנות את מדיניותם בנושא VPNs ללא הודעה מוקדמת. זו הסיבה שטוב לדעת איך לעקוף חסימות VPN, למקרה. זו הסיבה שלהלן כללנו שלושה טיפים כיצד לעשות זאת עם NordVPN.

עקיפת חסימות VPN עם NordVPN

NordVPN מציע כמה תכונות שימושיות מאוד שיעזרו לכם להתמצא בחסימות VPN. ראשית, NordVPN מציעה מספר גדול מאוד של שרתים ברחבי העולם (5400+). מכיוון שחסימות VPN כוללות תמיד חסימת שרתי VPN ספציפיים, אתה יכול פשוט לנסות שרת NordVPN אחר אם אתה נתקל בחסימה של VPN. זה עשוי לפתור את הבעיה. זהו ללא ספק הפיתרון הקל ביותר ונטול הטרחה שתוכלו לנסות.

שנית, NordVPN מציע תכונה ביטול חסימה מיוחדת שרבים מספקים אחרים אינם מספקים: כתובת IP ייעודית. IP ייעודי שונה מ”כתובת IP רגילה של VPN “. אחרי הכל, IP VPN רגיל משותף למשתמשים רבים ב- VPN. מכיוון שכך, שירותי סטרימינג עשויים להבחין בתנועה רבה שמגיעה מ IP כזה, ופשוט לחסום את כתובת ה- IP. עם כתובת IP ייעודית לא תתמודד עם בעיה זו, מכיוון ש- IP זה משמש רק לך. זו הסיבה שקבלת כתובת IP ייעודית עם NordVPN (בתשלום נוסף) היא הדרך הטובה והבטוחה ביותר לבטל את חסימת ההתאמות של Copa Libertadores, מבלי לדאוג לחסימות VPN.

לבסוף, NordVPN מציעה גם תכונה (ללא עלות נוספת!) שנקראת “שרתים ערומים”. אלה שרתים שקשה הרבה יותר לאתרים ולאפליקציות לזהות כשרתי VPN. למרבה הצער, כפי שהיא נראית, NordVPN מציעה רק שרתים מיוחדים אלה בכמה מדינות נבחרות, כמו ארצות הברית וקנדה. כיוון שכך, תכונה זו שימושית בעיקר לאנשים המתגוררים בארה”ב ויש להם מנוי ל- ESPN +, למשל. אם אתה אחד האנשים האלה, אתה יכול להשתמש באחד מהשרתים המעורפלים של NordVPN בארה”ב כדי לבטל את חסימת ההתאמות של קופה ליברטדורס מחוץ לארה”ב באמצעות חשבון ESPN + שלך, אם תעמוד בפני חסימת VPN. שימו לב כי שרתים ערומים, בגלל טכנולוגיית ההטה שלהם, יכולים להאט את החיבור שלך לא מעט. ככאלה, יתכן שהם אינם סוג השרתים המתאים ביותר לסטרימינג.

כיצד VPN מבטל את החסימה של Copa Libertadores תואם?

אחד היתרונות הגדולים של VPN הוא יכולתו לשנות את כתובת ה- IP שלך לכתובת IP זרה בלחיצת כפתור. אתרים ואפליקציות רבים, כגון SporTV ואפליקציית Fox Sports, משתמשים בכתובת ה- IP שלך כדי לקבוע את מיקומך. על ידי שימוש ב- VPN כדי לשנות את כתובת ה- IP הזו, אתה יכול לשנות את המיקום שאתה נראה בו. במילים אחרות, אתה יכול להיות תושב ברזילאי או ארגנטינאי שנמצא כרגע בארה”ב לעבודה או חגים. נניח שתשתמש ב- SporTV (אם אתה ברזילאי) או במינוי שלך לפוקס ספורט (אם אתה ארגנטינאי) כדי לצפות בקופה ליברטדורס. על ידי חיבור לשרת VPN ברזילאי או ארגנטינאי, רדה גלובו או פוקס יחשבו שאתה בברזיל או ארגנטינה. המשמעות היא שתהיה לך גישה לכל תוכן הווידיאו של גלובו ופוקס ספורט, כולל הקופה ליברטדורס!

ביטול חסימה באמצעות VPN

עם זאת, מתן גישה עולמית לקופה ליברטדורס אינו היתרון היחיד ש- VPN מציע. למעשה, VPN טוב מציע שלל יתרונות, כמו גישה לגרסה האמריקאית של נטפליקס, יותר פרטיות והגברת הבטיחות באינטרנט. אם אתה רוצה ללמוד יותר על כל היתרונות הללו, עיין במאמר שלנו על היתרונות שמביא VPN.

האם אוכל לצפות בקופה ליברטדורס עם VPN חינם?

אנו מבינים ביותר כמו לחסוך כסף ולכן רוצים לדעת אם הם יכולים לצפות בקופה ליברטדורס עם VPN חינם. לרוע המזל, VPNs בחינם בדרך כלל אינם מתאימים לצפייה בקופה הליברטדורס. להלן נסביר מדוע זה המקרה.

VPNs בחינם לרוב אינם מתאימים לזרם

בדרך כלל אנו ממליצים לא להשתמש ב- VPNs בחינם, במיוחד לזרם. הסיבה לכך היא שלעתים קרובות VPN חינמי אוכף מגבלות נתונים ו / או מהירות. מגבלות הנתונים מתייחסות לדברים הבאים: VPNs בחינם רבים ינתקו את החיבור שלך לאחר שתשתמש בכמות מסוימת של נתונים. לדוגמה, עם HideMe אתה יכול להשתמש מקסימום של 2 ג’יגה-בייט, עם TunnelBear 1.5 ג’יגה-בייט, עם ZoogVPN 2 ג’יגה-בייט, וכו ‘. מגבלות המהירות הן די מסבירות את עצמן: VPNs בחינם לרוב מאפשרים לך להשתמש רק במהירות (סטרימינג) שהיא ( הרבה יותר נמוך ממהירות האינטרנט שלך בפועל. שני הנושאים משפיעים רבות על הנחלים של קופה ליברטדורס. אחרי הכל, הזרמת משחק כדורגל שלם עולה הרבה מאוד נתונים באינטרנט. הדבר האחרון שאתה רוצה זה להיגמר בנתונים באמצע המשחק ולא להיות מסוגל לצפות בשאר, כי ספק ה- VPN החינמי שלך מנתק את הקשר שלך. אתה גם לא רוצה לפספס יעדים ומהלכי מיומנות בגלל זמני טעינה ארוכים.

VPNs בחינם כוללים מיקומי שרת מוגבלים

יש סיבה נוספת לכך שאיננו ממליצים להשתמש ב- VPN בחינם לצפייה בקופה ליברטדורס. לעתים קרובות, ל- VPN בחינם יש מספר מוגבל מאוד של שרתים. זה די נדיר שאחד או יותר מהשרתים המוגבלים הללו יהיו בדרום אמריקה. עם זאת, רבים שרוצים לצפות בקופה ליברטדורס, במיוחד עם פרשנויות בשפה שלהם, יזדקקו לגישה לשרת בברזיל, ארגנטינה, מקסיקו (עבור פוקס ספורט), קולומביה או מדינה אחרת של CONMEBOL. הסיבה לכך ששירותי סטרימינג מאותן מדינות – ובמיוחד קטעי וידאו של קופה ליברטדורס – לרוב יעבדו רק אם השירותים האלה “חושבים” שאתה במדינה “הנכונה”. את זה כבר הסברנו לעיל. מכיוון שכך, מיקומי השרת המוגבלים שמציעים מרבית ה- VPN החינמי הם סיבה נוספת שאנו ממליצים ללכת עם VPN בתשלום במקום. עם זאת, אנו מבינים שכולם אוהבים לחסוך כסף. זו הסיבה שיצרנו רשימה של מיטב ה- VPN הזול הטוב ביותר כרגע. זה מוביל אותנו לדברים הבאים.

טיפ בונוס – צפו בקופה ליברטדורס עם ה- VPN התקציב הטוב ביותר: Surfshark

קריאת Surfshark VPN תקציבית אינה לגמרי הוגנת. למרות שהמנוי הזול ביותר שלה מגיע במחיר של 1.99 דולר מאוד לחודש, Surfshark מרגיש כמו VPN פרמיום. אחרי הכל, הוא מציע מעל 1000 שרתים עם שרתים, בין היתר, בברזיל, צ’ילה ופרגוואי. ככאלה, Surfshark הוא VPN נהדר לאנשים מאותן ומדינות אחרות שרוצות לעודד את הצד הלאומי שלהם. אבל זה לא נעצר שם. אם יש לך מנוי פוקס ספורט, אתה יכול להשתמש ב- Surfshark כדי להתחבר לשרת ברזילאי (אפליקציית פוקס ספורט עובדת רק בברזיל, ארגנטינה ומקסיקו) ולצפות בכל משחק של קופה ליברטדורס. בכל מקרה, Surfshark היא אפשרות נהדרת לצפות בקופה ליברטדורס בכל מקום שאתה נמצא, מבלי לשבור את הבנק!

טיפ נוסף: כתובות IP, בהן VPN משנה, משמשות אתרים ואפליקציות רבים כדי לקבוע היכן אתה נמצא. עם זאת, ניתוח ה- IP שלך אינו הדרך היחידה שיש לאתר לקבוע את מיקומך. דרך פופולרית נוספת לאתרים לעשות זאת היא באמצעות עוגיות. לדוגמא: פעם אחת כאשר משתמשים בסרפארק כדי לנסות לצפות בסרטון מדגיש את הכדורגל המוגבל גיאוגרפי ב- Globo SporTV, הופיעה הודעה שאומרת שאנחנו לא באזור הנכון (ברזיל). זה קרה למרות שהיינו מחוברים לשרת Surfshark ברזילאי. יתכן מאוד שזה קרה מכיוון שזמן מה לפני כן ביקרנו ב- SporTV ללא VPN. כשעשינו זאת, SporTV אולי הזריק עוגיה בדפדפן שלנו. דבר חכם אחד לנסות במצבים מסוג זה הוא לנסות לגשת לסרטון בחלון גלישה בסתר חדש, כך שלא ישמשו קובצי Cookie כדי לעקוב אחריכם.

לוח הזמנים של קופה ליברטדורס

עכשיו כשאתה יודע איך אתה יכול לצפות בקופה ליברטדורס ברחבי העולם, ברור שאתה רוצה לדעת מתי המשחקים והשלבים השונים מתקיימים. זו הסיבה שלהלן כללנו טבלה עם השלבים השונים של קופה ליברטדורס כפי שהם ידועים עד כה והתאריכים שבהם הם מתקיימים.

שלב
תאריך
סיבוב ראשון1 בינואר – 30 בינואר (כבר הושלם)
סיבוב שני4 בפברואר – 14 בפברואר (כבר הושלם)
שלב קבוצתי3 במרץ – 8 במאי
סופי21 בנובמבר

קופה ליברטדורס 2020: מחזה כדורגל אמיתי לדרום אמריקה ולשאר העולם

CONMEBOL קופה ליברטדורס 2020 תהיה המהדורה ה -61 של הטורניר, שתתקיים החל מה -1 בינואר ועד 21 בנובמבר, אז הגמר ישוחק במראקאנה בריו דה ז’ניירו. בשנה שעברה (בשנת 2019) קבוצת הכדורגל הברזילאית של פלמנגו השיגה את תואר השני של קופה ליברטדורס, מה שהפך אותם לאלופי הממלכה. המהדורה השנה מובטחת כמחזה נוסף עבור אוהדי הכדורגל בכל דרום אמריקה ושאר העולם. זו הסיבה שהחלטנו לכתוב מאמר זה ולעזור לכם לצפות בטורניר בכל מקום בו אתם נמצאים עם VPN. תהנה להריע לצוות האהוב עליך!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me