סיכוני הפרטיות של מד צעדים שלך | VPNoverview.com

אולי לא רצית את כל התכונות של גשש כושר. או שלא רצית להוציא את הכסף לרכישת גשש כושר. אולי כל מה שרצית באמת היה מכשיר לספור את מספר הצעדים שאתה עושה כדי שתוכל לעקוב אחר הפעילות הגופנית שלך לאורך היום. לא משנה מה גרם לך להחליט לקנות מד צעדים זה כנראה לא יכול היה לחשוף את פרטי הבריאות הפרטיים שלך לצדדים שלישיים לא ידועים. לרוע המזל, אפילו מד צעדים פשוטים רבים יכולים להוות סיכון לפרטיותך.


הליכה צומחת כתרגיל הבחירה

אין צורך לרכוש חברות יקרה לחדר כושר, אין ציוד לקנות, אין צורך להגיע למיקום מיוחד. ההליכה נוחה, לא יקרה וכל כך קלה שכמעט כל אחד יכול לעשות את זה. ישנם יתרונות בריאותיים רבים לטיול נמרץ. זה יכול לכלול ירידה במשקל, ניהול מצבים בריאותיים כמו מחלות לב, סוכרת ולחץ דם גבוה, עצמות חזקות יותר, שיפור במצב הרוח ועוד.

מדידת מספר הצעדים שאתה הולך ביום יכולה לעזור להניע ולעודד אותך להמשיך בשגרת אימונים. מסיבה זו, אנשים רבים שוקלים לקנות מד צעדים או אפליקציית מד צעדים לטלפון שלהם. מכשיר פשוט זה יכול לעזור לך לאתר מגמות בהליכתך. יתר על כן, הניע אותך לשפר ולעזור לך לנהל רישום מדויק של הפעילות שלך. אם בחרת מד צעדים, אל תשכח לחשוב על פרטיותך לפני שתבצע רכישה זו.

מד צעדים פחות זה יותר

אפליקציית מד צעדים או מד צעדים עושים רק דבר אחד – היא מודדת את מספר הצעדים שאתה עושה. עוקבי כושר סופרים צעדים, מודדים דופק, פועלים כמעורר אזעקה, עוקבים אחר שנתך ועוד. סיבה אחת טובה לבחור מד צעדים פשוט יותר היא שפחות סיכון שייפגע מידע פרטי לידיו של מישהו אחר.

עוקבי כושר עוקבים אחר הרבה מידע בריאותי. במקרה שהפרטיות שלך נפגעת, מישהו עשוי בסופו של דבר לדעת הרבה יותר על בריאותך מאשר אי פעם תרצה להפוך לציבורי. מד צעדים לעומת זאת, מכיוון שהוא רק סופר את הצעדים שאתה עושה, מהווה פחות סיכון לפרטיותך.

עם זאת, למרות שדווקא מדד אוסף פחות מידע בריאותי אודותיך, הוא עדיין יכול להוות סיכון לפרטיותך. מידע רגיש שנאסף באמצעות מד צעדים שלך יכול לחשוף מידע חיוני אודותיך אם יתגלה.

איתור המגמה בנתונים

סמן מיקום סמארטפוןבשנים עברו, תצפית על מגמות בנתונים שדרשו לאנשים מיומנים במיוחד לעבור תלוליות נייר כדי לברר את פיסות המידע העיקריות. כיום כמעט כל מי שיש לו מחשב יכול לנתח באופן מיידי הררי נתונים כדי לברר מגמות. אם מישהו יפרוץ את נתוני מד צעדים שלך הוא יכול לחשוף מגמות לגבי ההליכה שלך.

בעזרת נתונים אלה קל לגלות מה הזמן שאתה מקדיש להליכה וכמה רחוק אתה הולך. מידע נוסף, הבחנת מגמה באיזו שעה ביום אתה מעדיף לצאת לטיול יכול בקלות להוביל לכך שגנבים יודעים את הזמן הטוב ביותר לפרוץ לביתך. על ידי הבחנת מגמות בהליכה שלך, יכול להיות קל לזהות באיזו שעה אתה הולך לעבודה, באיזו שעה אתה משאיר את שולחן העבודה שלך לארוחת צהריים, ועוד ועוד. אפילו הנתונים הצנועים מד צעדים שלך יכולים לספק מידע חשוב לגנבי נתונים המחפשים ליצור פרופיל של חייך.

נתוני המיקום הם בעלי ערך

מכיוון שדווקא מד צעדים שלך צפוי אליך בכל עת, אם הוא גם מספק נתוני מיקום על המסלול אליו הלכת, מה שמביא לפגיעה בפרטיותך. בניית פרופיל פרסום למודעות ממוקדות משתפרת באופן דרסטי אם ניתן לתאם נתוני מיקום עם מידע אחר בפרופיל שלך. כאשר חיפושים ברשת שלך ופעילות האתר שלך מספקים רק תמונה של הפעילות שלך ברשת, נתוני מיקום מספקים תמונה מלאה בהרבה על מי שאתה במצב לא מקוון.

מד צעדים לעיתים קרובות עוקב אחר מיקום כדי להציג את המסלול אליו הלכת וכמה רחוק הלכת. אך אותו מידע יכול לחשוף את כתובות הבית והעבודה שלך. הצעדים שלך אל המכולת, המסעדה והפאב המקומי האהובים עליך ומסביבם, נותנים על ידי מד צעדים שימושי שלך. אפילו מידע על איזה רופא אתה מבקר, אם אתה מבקר במומחה חדש או שאתה מבקר בבית המרקחת עשוי להיות מעקב על ידי נתוני המיקום המצורפים למדריך מד צעדים שלך..

כמה אתה פעיל?

מידע על בריאותך הוא חלק מהמידע החשוב והאישי ביותר שניתן לאסוף. מסיבה זו חברות ביטוח בריאות רבות מציעות הנחה אם אתה משתף מידע ממד צעדים או מכושר כושר. כישלון בהליכה מספקת של צעדים עלול לגרום לעליית הפרמיות שלך במהלך השנים הבאות. אנשים רבים נוחים לחלוק מידע זה בתקווה להשיג הנחה על הפרמיות. עם זאת, זה עשוי גם לעבוד נגדך. כשל בעמידה במכסת פעילות מסוימת וייתכן שלא רק שתאבד את ההנחה שלך, אלא גם תשלם עלייה בפרמיות לשנים הבאות..

הגן על פרטיותך

אנו חיים בעידן בו המידע הוא הסחורה החשובה ביותר. חברות רבות קיימות אך ורק ברווחים מאיסוף, איסוף וניתוח מידע. יש לך זכות להגן על פרטיותך, במיוחד כשמדובר במידע על בריאותך. פשוט הכרת הפוטנציאל לפלישה לפרטיות יכולה לעזור לך לקבל החלטות מושכלות יותר על אופן השימוש במד צעדים ועל הצעדים שאתה נוקט כדי לשמור על פרטיותך..

כלי פשוט אחד שיכול להשפיע רבות על ההגנה על פרטיותך הוא שירות VPN. על ידי חיבור לאינטרנט דרך VPN, אתה הופך את הנתונים שלך לאנונימיים. מכיוון שהאתר או השירות לעולם אינם מתחברים ישירות למכשיר שלך, שירות VPN מתפקד כמתווך, ושומר על פרטיות המידע שלך. למידע נוסף על איך VPN עשוי לעזור לך לשמור על פרטיות המידע שלך, עיין בפוסט שלנו בנושא בחירת ה- VPN הטוב ביותר לצרכים שלך..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map