סיכוני הפרטיות של אפליקציות חדשות | VPNoverview.com

היינו מוגבלים פעם לחדשות הליליות על קומץ תחנות. ואז הגיעו CNN והופעת מחזור החדשות הפועל 24 שעות ביממה. עם זאת, כיום יש לנו אפשרויות מתמיד לא רק לקבל את החדשות, אלא להתאים אישית את החוויה. אפליקציות חדשות מאפשרות לך לקבל חדשות בתחומים שמעניינים אותך. אבל אחד החסרונות הוא שכדי להתאים אישית את החוויה שלך, אפליקציות אלה עשויות לאסוף מידע אישי. מה שעושה אפליקציות חדשות למידע שלך עלול לפגוע בפרטיותך בדרכים שאינך מצפה.


האותיות הקטנות

רשימה עם זכוכית מגדלתבאופן טבעי, סביר להניח שלא קראת את כל האותיות הקטנות על מדיניות הפרטיות של השירותים שאתה משתמש בהם באופן מקוון. מדיניות הפרטיות של כל שירות יכולה להגיע לכמה אלפי מילים. נוסף על כך, ישנם עדכונים תכופים למדיניות. הכפלו זאת בכמה עשרות אפליקציות, אתרים ושירותים שונים, ותוכלו בקלות לבלות את חייכם בלי לעשות דבר מלבד לקרוא מדיניות פרטיות..

לרוע המזל, מה שלא ידוע יכול לפגוע בפרטיותך. מה שמסתתר באותיות הקטנות עשוי לחשוף את פרטי תחומי העניין והפעילויות שלך בפני אנשים רבים יותר ממה שאתה יכול לדמיין. ולמרות שהנתונים שלך משמשים בדרך כלל למטרות לא מזיקות יחסית כמו פרסום ממוקד, בידי עוקב או עבריין סייבר, ניתן להשתמש במידע זה כדי להביא לך נזק אמיתי.

אפליקציות חדשות נסו לזהות אתכם, המשתמש

אחד ההיבטים החשובים ביותר של מודעות ממוקדות הוא היכולת למקד בפועל למשתמשים בודדים ולקבוצות צרות של משתמשים. לשם כך, אפליקציות חדשות אוספות עליך מידע שמזהה אותך. זה מאפשר לאפליקציית החדשות לבנות פרופיל מפורט יותר על תחומי העניין שלך שהופך את הפרסום ליותר חשוב. אבל איך אפליקציית חדשות מזהה אותך במיוחד? אחת הדרכים היא בכך שתתחבר להשתמש באפליקציה. זה יחשוף מידע על סיפורי החדשות והפרסומות שאתה מתקשר איתם במהלך היישום.

המידע הערך יותר לבניית הפרופיל שלך הוא להיות מסוגל לזהות את האתרים שבהם אתה מבקר לאחר שאתה עוזב את אפליקציית החדשות. לשם כך, אפליקציות חדשות רבות אוספות מידע על טביעת האצבע הדיגיטלית שלך המאפשרת להם לעקוב אחר הפעילות שלך לאחר שתעזוב את האפליקציה.

אפליקציית החדשות Flipboard מנסחת זאת במדיניות הפרטיות שלהם. במילים שלהם, “אנו מקבלים מידע אחר באופן אוטומטי כשאתה משתמש ב- Flipboard. זה כולל נתונים על המכשיר שלך, התוכנה, מערכת ההפעלה, מזהי התקנים המסופקים על ידי מערכת ההפעלה או מזהי פרסום ספציפיים למשתמש למעקב אחר פרסומות. “.

מדיניות הפרטיות של Feedly מפרטת את איסוף הנתונים שלהם במונחים דומים, “אנו אוספים מידע מסוים באופן אוטומטי ושומרים אותם בקבצי יומן. מידע זה כולל כתובות IP, סוג דפדפן, ספק שירותי אינטרנט (“ספק שירותי אינטרנט”), דפי הפניה / יציאה, מערכת הפעלה, חותמת תאריך / שעה ונתוני זרם קליקים “. המדיניות של Feedly ממשיכה ואומרת שמדובר בהתנהגות נפוצה הנראית ברוב האתרים והשירותים. זה בהחלט נכון, אבל לא פחות מרגיע.

אפליקציות חדשות אחרות משתמשות בעוגיות כדי לזהות משתמשים. לדוגמה, מדיניות הפרטיות של Circa קובעת, “אנו משתמשים בעוגיות כדי לעזור לנו להתאים את האתר שלנו לצרכים שלך וכדי לספק שירות טוב יותר ומותאם אישית יותר”. כאשר אפליקציית חדשות משתמשת בעוגיות, עליכם להסכים לאפשר לאפליקציה להתקין עוגיות במכשיר שלכם. למרות שמדיניות זו נראית שקופה יותר, המידע שלך עדיין נאסף ואינך יכול להשתמש בשירות מלבד אותו אוסף.

כיצד מעקב אתה מייצר הכנסות

ברוב אפליקציות החדשות תראה מודעות המוצגות במגוון דרכים. באנרים בחלק העליון או התחתון של המסך, מודעות שמופיעות כשאתה גולל דרך סיפור או קופץ מודעות שעליך ללחוץ עליה כדי לסגור. כמעט בכל המקרים, המודעות שאתה רואה ממוקדות באופן ספציפי להצגה למשתמשים התואמים פרופיל ספציפי. הצגת אותן מודעות לכל המשתמשים מניבה פחות מפרנסים עבור המפרסמים. לכן, מפרסמים מוכנים לשלם פרמיה גבוהה למידע על תחומי העניין והפעילויות של המשתמשים כדי למקד מודעות טוב יותר.

הסיכונים של איסוף נתונים פרטיים

אתם עשויים לחשוב שהעניין שלכם בסיפור חדשות מסוים, בחיפוש פשוט באינטרנט או בפרק הזמן בו השקעתם במודעה מסוימת חושפים מעט מאוד עליכם. אך מפרסמים יכולים להשתמש במידע מסוג זה כדי ליצור פרופילים מפורטים במיוחד אודותיך. הכל מהשותפות הפוליטיות שלך, הכנסותיך, תעסוקתך ודעותיך ברוב הנושאים ניתן להסיק מהמידע שנאסף.

מידע זה משותף באופן שגרתי עם מפרסמים. מפרסמים משתפים לעתים קרובות מידע שאספו עם ה- aps. יחד עם כולם, זה יוצר פרופיל מפורט להפליא של מי שאתה. ומידע זה משותף באופן כה רחב שיכול להיות בלתי אפשרי לקטלג את כל המפרסמים השונים שיש להם גישה מסוימת לפרופיל שלך.

אמנם יצרני אפליקציות רבים נוקטים גישה פרואקטיבית לאבטחה ושמירה על פרטיותך, אך לא כולם עושים זאת. וגם אם אפליקציית החדשות שאתה משתמש בה מאובטחת. ברגע שמידע זה ישותף עם מפרסם, ייתכן שהנתונים שלך יהיו פחות מאובטחים. הפרות נתונים מתרחשות על בסיס קבוע וברגע שמידעך נמסר, לא ניתן יהיה להסתיר אותו שוב.

הגן על פרטיותך

מחשב נייד עם נעילהאין סיבה לוותר על אפליקציות החדשות המועדפות עליך. אך כמה אמצעי זהירות סבירים יכולים לעזור גם בהגנה על פרטיותך. במקום לחבר את הכניסה שלך למדיה החברתית שלך, התחבר באמצעות דוא”ל וסיסמא חזקה. זה מפריד בין חיי החברה שלך לבין כל המידע הקיים שם.

הרשמה לשירות VPN איכותי יכולה לשפר מאוד את פרטיותך. על ידי חיבור דרך שרת אנונימי, אתה יכול לעזור למנוע מאפליקציות חדשות להשיג מידע קריטי לבניית פרופיל ממוקד. על ידי מניעת אפליקציות חדשות לזהות אותך במדויק, המידע שלך מוגן. שירות VPN מציע חלק מההגנה הטובה ביותר על פרטיותך שתוכל לקנות כדי להגן עליך מפני סיכוני פרטיות מאפליקציות חדשות או מכל האיומים האחרים ברשת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me