סיכוני הפרטיות של התרמוסטט החכם שלך VPNoverview.com

ההבטחה של תרמוסטטים חכמים משכה בעלי בתים רבים. התרמוסטט הביתי של הקן, האוניוול, הנשיא ואחרים מנצלים את האינטרס הזה. הענף נמצא במגמת עלייה וצמיחה זו משכה חברות רבות לקפוץ פנימה. אך אם לקוחות אינם דורשים בקרות פרטיות חזקות, התרמוסטט לבית החכם עשוי להפוך למקור מידע לפורצים..


התרמוסטט החכם שלך יודע יותר ממה שאתה חושד

תרמוסטט חכםתרמוסטטים חכמים עושים יותר מאשר לעזור לשמור על הבית שלך בטמפרטורה המושלמת. תרמוסטטים חכמים אלה גם עוזרים לבעלי בתים לחסוך מאות דולרים על חשבונות אנרגיה. התרמוסטט לומד מתי תתרחק ותחזור, כך שתשתמש באנרגיה רק ​​כשאתה זקוק לה. אתה יכול גם להתאים את התרמוסטט מאפליקציה בטלפון שלך. זה מאפשר לך להעלות או להוריד את הטמפרטורה מרחוק אם אתה הולך להיות רחוק יותר מהמתוכנן. היתרונות והנוחיות הללו הם שהופכים אותם לאטרקטיביים כל כך עבור הקונים.

יתרונות אלה עשויים לגרום לכם להתעלם מהחששות הפוטנציאליים הנוגעים לפרטיות בשימוש בתרמוסטט חכם. אינך מעביר את הסיסמא הבנקאית שלך או באמצעות דוא”ל באמצעות התרמוסטט שלך, אז כמה סיכון לפרטיותך זה יכול להוות? תרמוסטטים חכמים יכולים ליצור פער בביטחון הפרטיות שלך בדיוק מכיוון שהם לומדים על הרגלים והתנהגות שלך.

התרמוסטט שלך לומד מתי תהיה בבית ומתי לא תהיה. התרמוסטט החכם אפילו לומד כשאתה הולך לישון, ואם הזמן הזה שונה בסופי השבוע. התרמוסטט החכם לומד מה הטמפרטורה המועדפת עליך כשאתה בבית. מידע זה חושף אותך יותר ממה שאתה עשוי לחשוד.

מי יכול לרצות את נתוני התרמוסטט החכמים שלך

הנתונים מהתרמוסטט החכם שלך חושפים מגמות על חייך. כל מי שיש לו גישה למידע זה יכול להבין מתי אתה בבית או כשאתה ישן. כפי שאתה יכול לדמיין, מידע זה יכול להיות שימושי למדי.

האקרים וגנבים

האקרים יכולים להשתמש בנתונים אודות הרחק מהבית כדי לדעת מתי לפרוץ לבית שלך בלי לחשוש מחזרתך. על ידי ניתוח מגמות של מתי משתנה התרמוסטט שלך, גנב יכול לקבוע את הזמן הטוב ביותר לפרוץ. גנב עם גישה להגדרות אלה יכול לדעת שאתה לא נמצא מהבית ולא חוזר בקרוב.

מפרסמים

מפרסמים נהנים גם ממידע על פעילויותיך. מודעות מסוימות עובדות טוב יותר זמן קצר לאחר שאתה מתעורר, או מאוחר יותר בערב. על ידי איתור מגמות בבקרות התרמוסטט החכם שלך, מפרסם יכול למקד את המודעות שלו אליך ברגע הנכון. זה יכול להגדיל באופן דרמטי את הסיכוי שלהם לבצע מכירה. משווקים יודעים את ערך המידע הזה ועשויים לנסות להקניט את הנתונים מהתרמוסטט החכם שלך. זה אולי לא נראה כמו דבר גדול אבל אתה, במובן מסוים, מתמרן.

כמה מאובטח מדיניות הפרטיות שלך?

הבחירה שלך באיזה תרמוסטט חכם לקנות מבוססת לרוב יותר על היתרונות של תרמוסטט אחד על פני האחר. לא סביר שתשקול את האבטחה שמציעה מדיניות הפרטיות שלהם. מדיניות של יצרן תרמוסטט חכמה יכולה להשפיע על האופן בו מכשיר זה בבית משפיע על פרטיותך.

מדיניות החברה עשויה להשתנות

לרבים מיצרני התרמוסטט החכם יש מדיניות פרטיות איתנה. מותגים פופולריים קן ואקובי, בולטים במחויבותם המוצקה לפרטיות. אך לרוב חברות בתחום הטכנולוגיה נמכרות ונמכרות שוב. מדיניות הפרטיות של Nest מציינת שאם היא תימכר, היא תדרבן את החברה החדשה להחזיק באותה רמת פרטיות גבוהה שהיא מציעה. עם זאת, אין כל ערובה לכך שההגנות על הפרטיות שאתה נהנה ממנה ימשיכו להתקיים מחר.

פריצת שרתים של החברה

קיים גם סיכון שהאקרים יכולים לפרוץ ולגנוב את הנתונים המאוחסנים בשרתים של יצרנית התרמוסטט. אפילו חברות מאובטחות כמו בנקים סובלות מהפרות נתונים החושפות מידע פרטי. אם הנתונים שלך נגנבים משרת חברה, הפרת פרטיותך עשויה להיות חמורה.

אף יצרן תרמוסטט חכם טרם דיווח על הפרה בנתוני הצרכנים. מומחי פרטיות מסכימים עם זאת כי ברוב המקרים הפרת נתונים היא בלתי נמנעת עבור כל חברה. אם ניתן לפרוץ את הפנטגון, אף חברה אינה חסינה מפני הפרת נתונים. המדיניות הבטוחה ביותר היא להתייחס לנתונים שלך כאילו אתה מצפה שיפגע בהם ונקוט בפעולה משם.

איך אתה יכול להגן על פרטיותך?

לנוכח הסיכונים בחשיפה של מידע רגיש, איך אתה יכול להגן על עצמך בעודך נהנה מהיתרונות של תרמוסטט חכם? ראשית, בדוק את מדיניות הפרטיות של יצרן התרמוסטט החכם. למרות שראינו שהדבר אינו מציע הגנה מושלמת, התחלה של חברה שמקדימה את פרטיותך היא דרך טובה לעזור לשמור על המידע שלך..

כדי לקבל את המרב מכל מידע מהתרמוסטט שלך, מפרסם צריך להיות מסוגל לקשר אותו חזרה לפרופיל שלך. גנב המחפש לפרוץ יזדקק גם למיקום שלך. מבלי לקשר את המידע בחזרה אליך, הנתונים שלך הם פשוט כל כך הרבה רעש אקראי. אחת הדרכים לשמור על מידע פרטי זה השימוש ב- VPN.

השתמש ב- VPN כדי לאבטח את הרשת הביתית שלך

חיבור דרך VPN מאבטח את פרטיותך על ידי שמירת המידע המקוון שלך אנונימי. מידע שיוצא מהמכשיר שלך מוצפן ומועבר לשרת VPN. שרת זה משמש לעתים קרובות על ידי מאות משתמשים בכל פעם, ושומר על כל המידע שלהם בעילום שם. השרת מכוון את המידע שלך ליעדו. כל נתונים שחוזרים אליך עוברים לשרת VPN במקום ישירות למכשיר שלך. טכניקת מתווך זו אינה מאפשרת לאחרים לחבר את הפעולות המקוונות שלך למיקום או לאדם שלך.

אמנם אינך יכול לחבר את התרמוסטט החכם שלך ישירות ל- VPN, אולם שירות VPN איכותי יאפשר לעיתים קרובות לנתב את כל תעבורת האינטרנט בבית דרך שרת ה- VPN. מכיוון שהמידע שלך נשלח בעילום שם, קביעת מיקום התרמוסטט החכם הופכת כמעט בלתי אפשרית ללא גישה למידע נוסף. בסופו של דבר, השימוש ב- VPN יביא כל מידע שנגנב מכם או שנמכר אודותיך כמעט חסר תועלת.

VPN מוצק להגנה על הרשת הביתית השלמה שלך הוא NordVPN. לספק VPN זה יש מיליוני לקוחות מרוצים ברחבי העולם ומוניטין יציב מאוד בגלל היישומים הקלים שלהם, אבטחה רבה ותמחור ידידותי.

למידע נוסף על תכונות הפרטיות והיתרונות האחרים של VPN, עיין בפוסט שלנו בנושא בחירת ה- VPN הטוב ביותר לצרכים שלך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map