גבו על הגדרות הפרטיות של גוגל | VPNOverview

בדיקת פרטיות של גוגללכולנו הייתה חוויה של חיפוש אחר מוצר בגוגל, רק כדי שהפרסומות למוצר זה יופיעו בכל מקום שאתה מחפש באינטרנט במשך הימים הקרובים. פרסום ממוקד הוא מקור ההכנסה העיקרי של גוגל. גוגל משפרת עוד יותר את הנתונים שלה אודותיך כדי לספק מידע טוב יותר למפרסמים. הם עושים זאת על ידי ניטור המיקום שלך באמצעות אפליקציית Google ומפות גוגל. יתר על כן הם מציינים אילו סרטוני YouTube אתם מחפשים וצופים, ועוד ועוד. למעשה, כמות המידע שגוגל יכולה להרכיב אודותיך מדהימה. מעקב והתאמת הגדרות הפרטיות שלך ב- Google היא דרך אחת להבטיח את הפרטיות שלך באופן מקוון.


דאגות פרטיות וגוגל

בתגובה שפורסמה לאחרונה ב- CNBC, מנכ”ל Duck Duck Go, מנוע חיפוש עבור המודאגים מהפרטיות, הצביע על כמות המידע העצומה שגוגל אוספת על המשתמשים שלה. במרבית האתרים מוסתרים מעקב אחר גוגל באתר, מה שמאפשר לגוגל לעקוב אחריך לא רק כשאתה נמצא בדף האינטרנט של גוגל, אלא כמעט בכל האתרים שבהם אתה מבקר ביום. אתם עשויים לחשוב שמדובר רק במתחרה שמפחיד אנשים, אבל המספרים מגבים אותו. הקונגרס האמריקני לא נקט כמעט כמעט בכל הנוגע להצבת מגבלות ביכולתה של גוגל לשאוב עומסי מידע על המשתמשים שלה. באופן כללי, גוגל מסדירה את עצמה בנושאי פרטיות. למרות ששמירה על תדמית ציבורית טובה חשובה לגוגל, היא מייצרת הכנסות כמעט כולן מפרסום ממוקד. כמה זה משפיע על החלטות גוגל? ומה זה אומר לנו שגוגל הסירה זה עתה את “אל תהיה רע” מקוד ההתנהגות שלהם.

מציאת הגדרות הפרטיות של גוגל

כפי שאולי שמת לב מדיניות הפרטיות של גוגל משתנה מעת לעת. החברה הקלה על הגישה להגדרות ובקרות הדרושות לך לניהול הגדרות הפרטיות שלך – אם אתה יודע לאן ללכת! להלן תוכלו לגלות אילו התאמות תוכלו לבצע בהגדרות כדי לשפר את פרטיותכם.

אחד המקומות הראשונים לבקר בהם הוא דף הפרטיות של גוגל. כאן גוגל מפרטת כיצד הם משתמשים במידע שהם אוספים כדי לשפר את החוויה שלך באינטרנט ולהקל על חייך. כמובן שהם גם מוכרים את המידע הזה למפרסמים. עלייך לקבל החלטות לגבי המידע שתשתף, ומה אתה מעדיף לשמור על פרטיותך. עם זאת, השימוש בגוגל תמיד יעלה לכם.

חשבון Google ברוך הבא

מדף הפרטיות אתה יכול להגיע לדף “החשבון שלי” שיאפשר לך להתחיל לצבוט את הגדרות הפרטיות שלך. אחד האזורים הבולטים בדף זה הוא החלק “כניסה ואבטחה”. כאן אתה יכול לשנות את הסיסמה שלך ולפקח על המכשירים ששימשו כדי להיכנס לחשבון Google שלך. עדכון הסיסמה שלך עם שילוב חזק על בסיס קבוע הוא אמצעי אבטחה טוב.

בדיקת פרטיות קטנהתוכלו לראות גם אזור המסומן “בדיקת פרטיות”. זה יוביל אותך בין אפשרויות הפרטיות השונות שאתה יכול לשנות ב- Google. לחיצה על “התחל” תתחיל בתהליך עדכון הגדרות הפרטיות שלך.

אילו הגדרות תוכלו לשנות?

בדף בדיקת פרטיות אתה יכול להתאים את ההגדרות להעדפתך. זה לא רק שמספק לך את ההזדמנות להשיג יותר פרטיות, זה גם מראה לך אילו סוגי נתונים גוגל אוספת. להלן תוכלו לקרוא על כל הסעיפים השונים וכיצד תוכלו להתאים את ההגדרות. תגלה שגוגל אוספת מידע על כל הדברים, החל מהדברים שאתה מחפש למקומות שבהם ביקרת.

פעילות אינטרנט ואפליקציות

גוגל מנטרת באופן שגרתי את האתרים שבהם אתה מבקר באינטרנט תוך כדי שימוש בדפדפן Chrome. יתר על כן, הם עוקבים אחר האפליקציות בהן אתה משתמש בטלפון שלך, את סוגי הדברים והמקומות שאתה מחפש ועוד. כשאתה מתחיל להקליד חיפוש באינטרנט או כתובת אינטרנט, Google מציעה הצעות שיכולות להשלים את החיפוש שלך. ההצעות הללו נובעות מניתוח הפרופיל שלך. זה הופך את הגלישה שלך למהירה ואינטואיטיבית יותר. Google משתפת מידע זה בכל המכשירים שלך ובין אפליקציות כמו Chrome, מפות, Google Assistant ואחרים..

כדי לשנות התנהגות זו, עליך ללחוץ על “נהל אינטרנט & פעילות אפליקציה “, מהמסך הבא לחץ על” שנה הגדרה “. במסך הבא תוכלו לבסוף לבטל אפשרות זו, או להגביל את האפליקציות בהן יכולה גוגל לאסוף מידע.

פעילות ברשת

היסטוריית מיקומים

השימוש של גוגל בהיסטוריית המיקומים שלך עשוי להיות אחד התכונות המטרידות ביותר של Google עבור אלה המודאגים מהפרטיות שלהם. החברה יכולה לחזות אם אתם רוכבים על אופניים, הולכים או ברכב על סמך מידע המיקום שלכם. גוגל עוקב אחרייך דרך Wi-Fi בקרבת מקום, ויכולה לעקוב אחרך דרך Bluetooth – גם אם כיבית Bluetooth. בתמורה, גוגל תספק מידע על תנועה בנתיבים הרגילים שלך ומודעות ממוקדות על סמך מיקומך. גוגל עושה זאת על ידי ניתוח המסלולים הרגילים שלך שיכללו את כתובת הבית שלך, מקום העבודה שלך, איפה אתה משמיט את ילדיך בבית הספר, ואת הבר האהוב עליך שפגשת אחרי העבודה.

גוגל מתעקשת שהם לא מוכרים מידע זה למפרסמים. עם זאת, אם אתה מחפש מסעדה בקרבת מקום, הוא משתמש במיקום שלך כדי להציע הצעות טובות יותר. זה בהחלט הופך את הפרסום דרך Google ליותר חשוב עבור עסקים.

אם אתה מעדיף לכבות את מעקב המיקום של גוגל, ממסך “בדיקת פרטיות”, לחץ על “נהל היסטוריית מיקומים”. זה יעביר אותך למפה המציגה כל מקום בו ביקרת. משם לחץ על “נהל את היסטוריית המיקומים” ותגיע סוף סוף למסך בו תוכל להשבית את מעקב המיקום של גוגל.

היסטוריית מיקומים

מידע על מכשירים

מידע המכשירים מאפשר ל- Google לזהות שמות של אנשי קשר בטלפון שלך, לזהות אירועים בלוח השנה שלך ובאילו אפליקציות אתה משתמש. גוגל משתמשת במידע זה כדי לזהות כשאתה מבקש ממנו להתקשר לאיש קשר שאחסנת. כדי לכבות תכונה זו, לחץ על נהל מידע על התקנים ואז לחץ על שנה הגדרה כדי להגיע למסך שבו תוכל להשבית מידע זה.

מידע על מכשירים

פעילות קולית ושמע

כשאומרים “היי גוגל”, הדבר גורם לעוזר גוגל להקשיב ולציית לכל הפקודות שתגיע לאחר מכן. כדי להיות מוכן לשמוע אותך בכל עת שאתה נותן פקודות, המכשיר שלך חייב להאזין כל הזמן אחר מילות ההדק האלה. אבל ישנן אלטרנטיבות. אתה יכול להגביל את Google Voice להאזנה בלבד כשאתה מפעיל אותה בפעולה ספציפית. לדוגמה, אתה יכול להחזיק את כפתור הבית כדי למשוך את העוזר ולהקשיב לפקודה.

גוגל גם מקליטה את הקול שלך כדי להקל על האפליקציה להבין אותך. אם זו לא תכונה שאתה מעדיף להפעיל, מחלון “בדיקת פרטיות”, לחץ על “ניהול קול” & פעילות שמע “. מתוך “הקול & מסך פעילות שמע “, לחץ על” שנה הגדרה “. זה יעלה מסך שבו תוכלו לכבות את תכונת ההקלטה הקולית.

פעילות קולית

היסטוריית החיפוש של YouTube והיסטוריית הצפייה

כשאתה חושב על מנוע החיפוש של גוגל, כנראה שאתה זוכר את המסך Google.com בו אתה מבצע את מרבית החיפושים שלך. עם זאת, ל- YouTube, תוכנית של גוגל, יש למעלה ממיליארד משתמשים בעצמה. מיליוני משתמשים מדי יום מחפשים ב- YouTube מידע, סרטוני הדרכה, בידור ועוד. גוגל רושמת את הנתונים ומשתמשת בהם כדי לעזור ליצור “חוויות מותאמות אישית יותר בשירותי גוגל.” פירוש הדבר שחיפוש ב- YouTube יתקע בכל שירותי Google שבהם אתה משתמש כדי ליצור פרופיל מותאם אישית יותר של אהבתי ולא אהבתך..

אתה יכול לנהל את הנתונים שלך ולכבות תכונה זו כדי לשמור על המידע האישי שלך פרטי יותר. מתוך “בדיקת פרטיות”, לחץ על “נהל היסטוריית חיפוש ב- YouTube”. פעולה זו תעביר אותך לדף הפעילות, שם תוכל למחוק חיפושים ב- YouTube מהרשומה שלך. אמנם אין דרך למחוק את כל החיפושים בבת אחת, אך אתה יכול ללחוץ על שלוש הנקודות שליד התאריך ולחץ על מחק כדי למחוק את כל החיפושים מאותו יום. אתה יכול גם לחפש דברים שחיפשת שתרצה למחוק עבור הרשומה שלך. למעלה, הקלד את “ג’סטין ביבר” כדי למצוא בכל פעם שחיפשת אחר ג’סטין ביבר. לאחר מכן תוכל למחוק כל אחד מאותם חיפושים כדי להסתיר את האהבה שלך לביבר – מגוגל בכל מקרה.

לחץ על “שנה הגדרות” ותגיע למסך כדי למנוע מ- Google לרשום את החיפושים שלך בעתיד. באותו אופן, גוגל רושמת תיעוד של הסרטונים שאתה צופה ביוטיוב. ממסך “בדיקת פרטיות”, לחץ על “נהל היסטוריית צפייה ב- YouTube”. זה יעביר אותך למסך הפעילות בו תוכל לחפש ולמחוק סרטוני YouTube שצפיתם מהרשומה של גוגל. לחץ על “שנה הגדרה” כדי למנוע מ- Google לעקוב אחר סרטונים עתידיים שאתה צופה בהם ב- YouTube.

היסטוריית יוטיוב

שלבים אחרים להגנה על פרטיותך

ההגעה של גוגל ברחבי האינטרנט היא רחבה, ורובנו התחלנו להסתמך על השירותים שגוגל מספקת. זה כמעט בלתי אפשרי להימנע מגוגל לעקוב אחר חלק מהמידע שלך באופן מקוון. ישנם כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להפחית את טביעת הרגל שלך בגוגל בנוסף לשלבים המפורטים לעיל. הפצת חיפושים ברשת שלך במנועי חיפוש שונים עוזרת למנוע מחברה אחת ליצור תמונה כוללת של מי שאתה. שימוש בדפדפנים שונים לגישה לסוגים שונים של מידע יכול גם לעזור לבלבל את המידע שלך באופן מקוון.

שימוש ב- VPN כדי להתחבר לאינטרנט יכול להכניס מתווך בינך לבין המידע שאתה מחפש באינטרנט. פשוט לבצע חיפושים באינטרנט, חיפושים ב- YouTube וגלישה באמצעות VPN יכול להגביל את המידע שגוגל מסוגלת לאסוף על הרגלים שלך באופן מקוון. שקול להירשם לשירות VPN איכותי שיעזור לשמור על פרטיותך.

זכור שזה לא יעבוד אם אתה מחובר לאחד מחשבונות Google שלך. זה כולל דברים כמו YouTube ו- Gmail. עם זאת, על ידי שינוי ההגדרות של חשבון Google שלך ​​אתה כבר יכול להגביל את מה שגוגל יודעת עליך!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me