עקוף את מגבלות מפרץ הפיראטים באמצעות VPN! | VPNOverview

מזה כ -15 שנה מפרץ הפיראטים היה אתר ההורדות הידוע ביותר בסביבה. באתר אנשים מחפשים סיקורים להורדה. מכיוון שלא כל התוכן הקיים במפרץ הפיראטים חוקי, האתר היה במוקד תביעות רבות. הישארות ברשת הפכה לעניין עקרוני עבור קהילת מפרץ הפיראטים. לפעמים הגישה לאתר יכולה להיות קשה. תוכלו לקרוא הכל על עקיפת מגבלות מפרץ הפיראטים במאמר זה. אנו מתייחסים גם לכמה אפשרויות וחלופות אחרות לשימוש במפרץ הפיראטים.


שימו לב: למרות שאנחנו בעד אינטרנט חינמי וגלישה אנונימית, ולכן לא תמיד מסכימים עם ספקי שירותי אינטרנט (ISP) החוסמים אתרים, אנו לא מתנים להוריד את התוכן המוגן בזכויות יוצרים.

שימוש ב- VPN כדי לגשת למפרץ הפיראטים

אחת הדרכים הטובות והפופולריות ביותר להמשיך להשתמש במפרץ הפיראטים היא באמצעות VPN. לשימוש ב- VPN יש שני יתרונות; ראשית, אתה יכול לגשת לאתר הרשמי של פיראט ביי, גם אם ספק שירותי האינטרנט שלך חוסם אותו. היתרון השני הוא שאתה יכול להוריד בבטחה ואנונימית באמצעות VPN. זה חשוב אם אתה משתמש באתר המקורי של Pirate Bay, אך גם אם אתה משתמש בפרוקסי של פיראט ביי (סוג של עותק של מפרץ הפיראטים).

שני ספקי VPN אמינים המתאימים לגישה למפרץ הפיראטים הם למשל CyberGhost ו- ExpressVPN.

CyberGhost

מה שהופך את CyberGhost לטובת מפרץ הפיראטים הוא מספר השרתים ברחבי העולם והאפשרות להשתמש בשרת סיקור מיוחד. בגלל כמות השרתים תמיד יש לך גישה לשרת במדינה שבה מפרץ הפיראטים לא חסום. שרתי הטורנט המיוחדים מועילים אם אתה מתכוון להשתמש בלקוח סיקור כגון BitTorrent כדי להבטיח חיבור מהיר ואנונימי. הניסיון שלנו עם CyberGhost הוא חיובי ולכן אנו ממליצים לספק VPN זה להורדה דרך מפרץ הפיראטים. אם יש לך ספקות, אתה מוזמן לנסות זאת מכיוון שיש לך התחייבות להחזר כספי של 45 יום לכל חבילות CyberGhost.

ExpressVPN

ExpressVPN מתאים גם מאוד להורדת טורנטים. ספק זה ידוע באפשרויות האבטחה המוצקות שלו, שירות לקוחות טוב וקשרים יציבים. לאחר קבלת מנוי VPN באמצעות ExpressVPN אתה יכול להוריד את התוכנה ישירות ולהשתמש ב- VPN תוך מספר דקות. ExpressVPN מציע התחייבות להחזר כספי של 30 יום על כל החבילות. אפשרות מתאימה מאוד לאנשים שרוצים להוריד דאגות דרך מפרץ הפיראטים. אתה יכול גם להסתכל על סקירת ExpressVPN המלאה שלנו. החיסרון היחיד של ExpressVPN הוא המחיר; הם קצת יותר יקרים מאשר הרבה ספקים אחרים, אבל הם עדיין טובים מאוד.

איך בדיוק זה עובד, פיראט ביי עם VPN?

על ידי שימוש ב- VPN, אתה יוצר מנהרה מאובטחת ואנונימית באינטרנט עבור כל תנועת הנתונים שלך. ברגע שיש לך מנוי עם ספק VPN, אתה יכול להתחבר לשרתים השונים של ספק VPN זה באמצעות יישום קל. תוקצה לך כתובת IP חדשה. ניתן להשתמש בכתובת IP כדי לגלות באיזו מדינה אתה נמצא. עם כתובת IP ממדינה אחרת אתה עדיין יכול לגשת לאתרים שאחרים אינם נגישים במדינה שלך. כל תנועת הנתונים בין המחשב לשרת VPN מוצפנת ואנונימית. זה פחות או יותר איך הביקור במפרץ הפיראטים עובד, בלי להשתמש ב- VPN, ממדינה בה TPB חסום:

 • אם אתה מבקר במפרץ הפיראטים מארצך, ספק שירותי האינטרנט שלך יכול לראות שאתה מבקר במפרץ הפיראטים.
 • מכיוון שספק שירותי האינטרנט הונחה שלא להנגיש את TPB עבורך, תקבל הודעה כי לא ניתן להגיע לאתר..

דברים שונים עם VPN:

 • אם יש לך מנוי VPN, תוכל להוריד את תוכנת ה- VPN.
 • לאחר הורדת והתקנת התוכנה תוכלו להפעיל את ה- VPN. בחר שרת ממדינה שבה מפרץ הפיראטים מותר (למשל שוויץ).
 • כעת תוכלו לבקר באתר הרשמי של מפרץ הפיראטים ותראו שלא תישללו מגישה.

בדרך כלל ספק שירותי האינטרנט שלך יראה את כל תעבורת הנתונים שלך ויכולה לראות בדיוק מה אתה עושה באופן מקוון. עם זאת, עקב הצפנת חיבור ה- VPN, ספק שירותי האינטרנט רואה כעת רק נתונים חסרי משמעות ומוצפנים עוברים. פירוש הדבר, למשל, שכבר לא ניתן לבדוק באילו אתרים אתם מבקרים, או מה אתם מורידים. כמו כן, ספק שירותי האינטרנט שלך אינו יכול עוד לחסום גישה למפרץ הפיראטים בדרך זו. בגלל ההצפנה של ה- VPN, ספקי האינטרנט לא יכולים אפילו לראות שאתה מבקר במפרץ הפיראטים.

איור הפיראטים של פיראט ביי

VPN יציע לך גם אבטחה באופן מקוון. ה- VPN מוודא שכל תעבורת האינטרנט שלך מוצפנת ונועה דרך מנהרות ה- VPN המאובטחות. צדדים שלישיים לא יוכלו לדעת מה אתה עושה באופן מקוון. גם אם הם יתפרסו בזרם הנתונים שלך, הם רק יראו ג’יבריש. איש לא יוכל לספר שביקרת במפרץ הפיראטים, או מה עשית או הורדת בזמן שהיית שם.

אילו מדינות חוסמות את מפרץ הפיראטים?

אם אתה מוצא את עצמך קורא אתר זה, סביר להניח שאין לך גישה למפרץ הפיראטים. עם זאת, מרבית מדינות העולם מאפשרות גישה למפרץ הפיראטים. המדינות עם ספק שירותי אינטרנט אחד או יותר החוסמים את מפרץ הפיראטים הן כדלקמן:

 1. ארגנטינה
 2. אוסטרליה
 3. אוסטריה
 4. בלגיה
 5. חרסינה
 6. דנמרק
 7. פינלנד
 8. צרפת
 9. גרמניה
 10. יוון
 11. הודו
 12. אינדונזיה
 13. אירלנד
 14. איראן
 15. איטליה
 16. מלזיה
 17. הולנד
 18. נורווגיה
 19. פורטוגל
 20. קטאר
 21. רומניה
 22. רוסיה
 23. ערב הסעודית
 24. סינגפור
 25. ספרד
 26. שבדיה
 27. טורקיה
 28. איחוד האמירויות הערביות
 29. הממלכה המאוחדת

אלטרנטיבות ל VPN: שרתי פרוקסי, דפדפן ה- Tor או Pirate Bay Mirrors.

בימינו לא כדאי לבקר באתר סיקור ללא VPN. אינך מוגן או אנונימי אם אתה מבקר באתר סיקור ללא VPN. עם זאת, ברצוננו ליידע אותך על דרכים אחרות לגישה למפרץ הפיראטים מבלי שיהיה צורך בהכרח להשתמש ב- VPN כמו שרתי פרוקסי, פרוקי מפרץ פיראטים ודפדפן ה- Tor

גישה למפרץ הפיראטים באמצעות שרת פרוקסי

דרך פופולרית להשיג גישה למפרץ הפיראטים היא באמצעות שרת פרוקסי במקום VPN. עם שרת פרוקסי כל תעבורת האינטרנט שלך מנותבת מחדש, כך שתוכל לעקוף מגבלות באתרים כמו מפרץ הפיראטים. למרות שזו שיטה מושלמת לגישה לאתרים מוגבלים, היא אינה מאובטחת ואינה אנונימית. אם אתה רק מחפש לתאם מחדש את תנועת האינטרנט שלך, שרת פרוקסי מושלם עבורך. עם זאת, אם אתה רוצה גם להגן על הנתונים שלך ועל האנונימיות שלך אנו ממליצים להשתמש ב- VPN.

אדם שמתחבר לאינטרנט דרך שרת פרוקסי

שימוש בפרוקסי המראות של פיראטים

השימוש במראה פיראטית פופולרי מאוד גם הוא. מלבד אתרי סיקור אלטרנטיביים, ישנם אנשים רבים המשתמשים במראות כאלה (נקראות גם פרוקסי פיראטים). פרוקסי פיראט הוא עותק של מפרץ הפיראטים המשתמש באותו בסיס נתונים כמו האתר המקורי עצמו. בגלל זה, לאנשי פיראט יש אותם טורנטים כמו מפרץ הפיראטים. כמה ממקפצי פיראטים הם למעשה פרוקסי אינטרנט המובילים ישירות למפרץ הפיראטים האמיתי.

מכיוון שאתרים אלה זהים למפרץ הפיראטים ולכן יש את אותו תוכן לתפוס, אנו לא בעד המראות הללו. אם מפרץ הפיראטים אסור, גם אסור להעתיק עותקים מדויקים. אם בכל מקרה תרצה להשתמש במראה, וודא שאתה מוריד רק קבצים שאינם מוגנים בזכויות יוצרים.

פתק: אם אתה מוריד סיקור דרך פרוקסי פיראטי מבלי להשתמש ב- VPN, הם עדיין יכולים לראות מה אתה מוריד!

גישה למפרץ הפיראטים באמצעות דפדפן טור

יש אנשים שישתמשו בדפדפן Tor כדי להוריד טורנטים. למעשה ניתן לגשת לאתר האינטרנט של מפרץ הפיראטים באמצעות דפדפן Tor. עם זאת, ברגע שתתחיל להוריד, באמצעות פרוטוקול עמיתים לעמית של לקוחות סיקור, האנונימיות שלך נמצאת בסכנה. יתר על כן, רשת Tor עומסת על עומס כאשר הרבה אנשים מורידים סיקורים, מה שעלול לגרום להאטה קשה בחיבור. בסך הכל, הוא אינו מציע את אותו שירות ומסביב ש- VPN עושה.

ילדה מאחזרת קובץ אינטרנט דרך Tor Nodes

עם זאת, אם תבחר לבקר במפרץ הפיראטים באמצעות דפדפן Tor, עליך לבקר מייד בגרסת האינטרנט הכהה של האתר. כתובת האתר של הבצל היא: http://uj3wazyk5uhnvt.onion

אלטרנטיבות למפרץ הפיראטים: Usenet ואתרי טורנט אחרים

מלבד מפרץ הפיראטים ישנן דרכים אחרות להוריד טורנטים. למשל דרך Usenet או אתרי סיקור אחרים כמו YTS.

Usenet: אלטרנטיבה לטורנטים ומפרץ הפיראטים

אתה יכול לראות ב- Usenet אלטרנטיבה מוצקה למפרץ הפיראטים. תמורת תשלום חודשי קטן תוכלו לקבל גישה למה שמכונה “קבוצות דיון”. בתוך כל קבוצת דיון יש לך גישה להצעה גדולה של סרטים וסדרות שאתה יכול להוריד ללא בעיה. אם אתם רגילים למפרץ הפיראטים זה אולי נראה קצת שונה בהתחלה אבל קל להתרגל אליו.

אתרי טורנטים חלופיים שיחליפו את מפרץ הפיראטים

כידוע, מפרץ הפיראטים הוא לא האתרים היחידים שמציעים סיקרי הורדות. מפרץ הפיראטים הוא אחד האתרים הגדולים עם ההיצע הגדול ביותר של זרעים. עם זאת, בתיאוריה אתה צריך רק זרע אחד טוב כדי להוריד קובץ. אתרי טורנט אלטרנטיביים הם RarBG, YTS ו- iDope.

עדיין מומלץ להשתמש ב- VPN מכיוון שאולי לא תרצה שמישהו יידע שאתה משתמש באתרים אלה כדי להוריד.

ממש כמו במפרץ הפיראטים, יש לא מעט חומר בלתי חוקי המופץ באתרי הביורים הללו, כלומר סרטים, מוזיקה וסדרות הכפופים לזכויות יוצרים. ובדיוק כמו במפרץ הפיראטים, עליכם להיות מודעים לכך. כל אתרי הטורנטים הללו מייעצים למשתמשים שלהם בדף הבית להשתמש ב- VPN כדי להוריד באופן אנונימי, כמו ExpressVPN. כמובן שהמיקוד צריך להיות בהורדת קבצים משפטיים.

איך ההורדה ממפרץ הפיראטים עובדת עם VPN?

כאמור, ההורדה ממפרץ הפיראטים עובדת דרך רשת עמיתים לעמית. משמעות הדבר היא שמשתמשים משתפים את הקבצים שהורדתם עם משתמשים אחרים. יחד הם יוצרים ספריית קבצים גדולה. עלינו לציין כי קבצים מסוימים עשויים להיות לא חוקיים מכיוון שהם מוגנים בזכויות יוצרים ולא יכולים להפיץ אותם על ידי מישהו בחינם. מכיוון שחלק גדול מהקבצים באתרים כמו מפרץ הפיראטים אינם חוקיים, ארגוני זכויות יוצרים רוצים לסלק אותם. עם זאת, לא כל ההורדה אינה חוקית. יש הרבה חומר משפטי טוב שתוכל להוריד. עדיף לנסות לברר אם הקובץ מוגן בזכויות יוצרים לפני שתוריד אותו.

אם אתה מתכוון להוריד משהו ממפרץ הפיראטים תוך כדי שימוש ב- VPN, עליך להיות מודע לכך שהורדת קובץ סיקור והורדת הקבצים הכלולים באותו קובץ טורנט, באמצעות לקוח סיקור כמו BitTorrent, הם שני דברים שונים. אם אתה מוריד משהו ממפרץ הפיראטים, אתה יכול פשוט להשתמש בכל שרת VPN שמעניק לך גישה ל- TPB. אם ברצונך להוריד את הקבצים בפועל באותו סיקור, באמצעות לקוח סיקור, עליך להיות מסוגל לפתוח יציאות מסוימות. למרבה המזל, לספקים כמו CyberGhost יש שרתים המאפשרים לך גישה לאתר של פיראט ביי וגם שרתי סיקור מיוחדים שבהם אתה יכול להשתמש לצורך ההטרנינג עצמו..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map