כיצד להוריד אנונימי באמצעות VPN | VPNOverview

רוצה להאזין לאלבום האחרון של הלהקה האהובה עליך? או לראות את ההצגה החדשה שכולם מדברים עליה? בימינו הכל זמין ברשת ולכן לא תצטרך אפילו לעזוב את הבית.


עם זאת, ישנם כמובן כמה חששות בכל הנוגע להורדה, ממש כמו בכל פעילות מקוונת. ראשית, סביר להניח שתרצה להוריד בצורה אנונימית ובטוחה ככל האפשר. רשתות מבול מועילות מאוד, אך הן יכולות להיות שורצות למשל על ידי גורמים זדוניים המנסים להשיג את הנתונים שלך. שנית, כמה שאלות עשויות להתעורר בעת הורדת טורנטים, כגון: האם זה חוקי? האם אקנס? אלה שאלות שנעסוק בהן גם במאמר זה.

באשר להורדה בבטחה ואנונימית, המוקד העיקרי של מאמר זה, VPN הוא כלי שימושי מאוד לשיפור פרטיותך ואבטחתך בעת הורדת קבצים. ככאלה, אנו נספר לכם הכל על השימוש בכלי שימושי זה להורדת טורנטים בצורה הרבה יותר בטוחה ואנונימית במאמר זה.

הורדה אנונימית באמצעות VPN

הורדת מחשב ניידחשיבות רבה לפרטיות והגנה על הנתונים האישיים שלך. מסיבה זו יהיה חכם להתחבר תמיד ל- VPN כשאתם נכנסים לאינטרנט במחשב, בטאבלט או בסמארטפון. חיבור VPN מצפין את תנועת הנתונים שלך ומפנה אותה מחדש דרך שרת חיצוני. הצפנה זו מספקת לך הגנה נוספת מפני האקרים ותוכנות ריגול, אשר לעיתים קרובות ניתן למצוא ברשתות סיקור. יתר על כן, VPN מגן על הנתונים האישיים שלך ומספק רמת אנונימיות. כשאתה יוצא לאינטרנט עם VPN אתה עושה זאת דרך כתובת ה- IP של שרת חיצוני. בגלל זה, אחרים, כמו האקרים ואתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר, לא יוכלו לראות את כתובת ה- IP שלך בפועל. בדרך זו אף אחד לא יכול לחבר את הפעולות המקוונות שלך אליך. השימושים ב- VPN הם בשפע וכך גם הספקים השונים.

יש אנשים שמורידים סיקורים באופן לא חוקי או זורמים סרטים ומופעים באמצעות שירותים כמו Popcorn Time או Kodi, משתמשים ב- VPN כדי להסתיר את כתובת ה- IP שלהם. ארגוני זכויות יוצרים אינם יכולים לעקוב אחר האנשים האלה באופן מקוון. כמובן שאסור להשתמש ב- VPN לצורך העלאה והורדה לא חוקיים של מוסיקה, סרטים וסדרות. עם זאת, הורדת אתר סיקור אינה בהכרח בלתי חוקית. יש הרבה תכנים משפטיים שמישים זמינים דרך רשתות P2P.

כדי לאבטח את חיבור האינטרנט שלך למטרת בטיחות ופרטיות, חכם להשתמש ב- VPN כשאתה מוריד (או עושה כל דבר באופן מקוון לצורך העניין). למרבה הצער, לא כל ספקי ה- VPN או תואמים להורדת P2P. זו הסיבה שלמטה רשימנו 3 ספקי VPN המאפשרים הורדה אנונימית (סיקור) ומספקים חיבורים מאובטחים, יציבים ומהירים.

3 VPN הטובים ביותר להורדה אנונימית

1. ExpressVPN להורדה אנונימית

ExpressVPN אידיאלי להורדת טורנטים. לספק זה אין חובות חוקיות לחלוק מידע על המשתמשים שלהם עם צדדים שלישיים. בעלי החברה קיבלו את ההחלטה האסטרטגית לרשום את החברה באיי הבתולה הבריטיים, שהיא גן עדן לפרטיות. אחרי הכל, חברות באיי הבתולה הבריטיים אינן נדרשות לאחסן יומנים המכילים את פעילויות האינטרנט של המשתמשים שלהם. ככאלה, ExpressVPN מצהירה כי הם לא מאחסנים יומני משתמש כלשהם. יתר על כן, הם בראש הרשימה הכללית שלנו עם ספקי ה- VPN הטובים ביותר. עלינו לציין כי הם נמצאים בקצה הגבוה של הספקטרום הן באיכות והן במחיר. השירותים שלהם אינם זולים אבל שוב, הם מציעים חיבורים מובחרים, בטוחים, איכותיים ומהירים במיוחד, כמעט מושלמים להורדה אנונימית. זוהי תכונה חיונית להורדת קבצים גדולים. תמיכת הלקוחות שלהם (24/7) טובה מאוד והיישומים שלהם ידידותיים למשתמש. זה גם נחמד שיש להם ערבות להחזר כספי של 30 יום. זה מאפשר לך לנסות את שירותיהם ללא כל סיכונים.

2. NordVPN להורדה אנונימית

ל- NordVPN המטה שלהם בפנמה, מה שאומר שהם לא נדרשים כחוק לאחסן יומני משתמש. המשמעות היא שהם לא רושמים אף אחת מהפעולות שלך באופן מקוון. הם מציעים חיבור מאובטח אשר יספק לך רמה נהדרת של אנונימיות ברשת. NordVPN מאפשר לך להיכנס לרשת עם שישה אנשים בו זמנית עם מנוי אחד בלבד. יש להם יותר מ- 5400 שרתים ברחבי העולם בכמעט 60 מדינות. והכי חשוב, NordVPN תואם להורדת P2P.

3. Surfshark להורדה אנונימית

Surfshark היא אופציה נהדרת למורידים שרוצים לשפר את פרטיותם ואבטחתם מבלי לשבור את הבנק. למעשה, Surfshark הוא ה- VPN הזול ביותר, האמיתי והאיכותי ביותר שהצלחנו למצוא. המנוי הזול ביותר יחזיר לך רק 1.99 דולר לחודש.

אולם בשונה ממחירם, אולם Surfshark אינו מסכן ביטחון ופרטיות. למעשה, כמו ExpressVPN, Surfshark רשומה רשמית באיי הבתולה הבריטיים, כלומר הם לא חייבים לאחסן יומני משתמש כלשהם. נוסף על כך הם מציעים הצפנה מוצקה, פרוטוקולים נהדרים ומציעים איזון נהדר בין מהירות ובטיחות בכל מה שקשור לשרתים שלהם. ככזה, Surfshark מאפשר לך להוריד בבטחה ובפרטיות קבצי סיקור גדולים בנוחות.

לבסוף, Surfshark מגיע עם אחריות להחזר כספי של 30 יום, המאפשרת לכם לנסות זאת בעצמכם לפני שתתחייבו לה במלואה.

מתי הורדה אנונימית דרך טורנטים ו רשתות P2P אינה חוקית?

הורדה מקוונת דרך אתרי סיקור ורשתות P2P כשלעצמה אינה חוקית. משהו שיש להשגיח עליו הוא שאתה פועל בהתאם לכל חוקי זכויות היוצרים החלים בעת הורדת קבצים. אם התוכן מוגן בזכויות יוצרים ואתה מוריד או מעלה אותו, זה לא חוקי. לפיכך, זה תלוי בתוכן שאתה מוריד אם הוא חוקי או לא.

יש אתרי אתרי סיקור בעלי מוניטין רע עם ארגוני זכויות יוצרים מכיוון שאנשים ישתמשו באתרים אלה כדי להחליף חומר לא חוקי. הדוגמה הידועה ביותר לאתר כזה היא מפרץ הפיראטים. במפרץ הפיראטים אנשים משתפים ומורידים לעתים קרובות סרטים, סדרות ומוזיקה המוגנים בזכויות יוצרים. במדינות יותר ויותר מותר לארגוני זכויות יוצרים לאסוף מידע על האנשים הפעילים באתרי סיקור ושירותי סטרימינג. הם עוקבים אחר כתובות ה- IP של מי שמוריד ומעלה סרטים, סדרות, ספרים ומוזיקה באופן בלתי חוקי או משתמש בשירותי סטרימינג לא חוקיים. עם כתובות IP מעקב אלה הם אפילו החלו לקנוס אנשים במדינות מסוימות. זו הסיבה שחלק מההורדות החלו להשתמש ב- VPN כדי להסתיר את כתובת ה- IP שלהם. עם זאת, זכור שעליך להכיר את כל חוקי זכויות היוצרים החלים לפני שתוריד משהו ולפעול בהתאם לאלה.

כמה דברים שנראים בדרך כלל כלא חוקיים:

  • שיתוף או הורדה של תוכנה, כמו משחקים, באתרי סיקור
  • הורדה או שיתוף של סרטים או סדרות המוגנות בזכויות יוצרים
  • שיתוף או הורדה של מוסיקה שלא שולמה עבורם

חוקיות של טורנטים ותוכניות P2P

כן, הורדת פלטפורמות כמו BitTorrent ו- Utorrent הן חוקיות. אתה יכול להשתמש באלה כדי להוריד תיקון תוכנה, משחק הדגמה או טריילר לסרט. במקרים אלה זה לא חוקי מכיוון שאתה לא מפר את זכויות היוצרים של מישהו. שוב, זה הופך בלתי חוקי רק כאשר התוכן שאתה מוריד מוגן בזכויות יוצרים. זה יכול להיות קשה לקבוע אם יש זכויות יוצרים על קובץ או לא. ככלל אצבע, אם אתה יכול לקנות אותו איפשהו הוא מוגן בזכויות יוצרים.

מחשבות אחרונות

אתה יכול להשתמש ב- VPN כדי להוריד באופן אנונימי מרשתות טורנט. בזכות הצפנת VPN, הרבה יותר קשה לצדדים שלישיים לרגל אחריך בזמן ההורדה. בנוסף, אלה העוקבים אחר כתובות IP של אנשים שמורידים לא יוכלו לראות את כתובת ה- IP האישית שלך אלא יראו במקום זאת את כתובת ה- IP ש- VPN מספק לך. ככאלה, הנתונים והפרטיות שלך מוגנים הרבה יותר מפני האקרים, תוכנות ריגול ומסיבות זדוניות אחרות.

לא כל ספקי ה- VPN מאפשרים הורדה באתרי טורנט או דרך רשתות P2P. הסיבה לכך היא שהם רוצים למנוע ממשתמשים להוריד חומר לא חוקי. תלוי במדינה בה רשום ספק ה- VPN, הורדה לא חוקית עלולה לגרום להם בעיות עם הרשויות. זה יכול לקרות שספק VPN מאפשר להוריד בשרתים נבחרים. זה תלוי במיקום השרתים ובחקיקה במדינה זו. אם ספק VPN מאפשר הורדה, אתה יכול בדרך כלל להניח שזה יקרה בבטחה ואנונימית, בתנאי שמדובר ב- VPN טוב. אם בחרת באחד משלושת ה- VPN שציינו, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאתה יכול להוריד בבטחה ובנוחות טורנטים!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me