הורדה אנונימית עם Usenet | VPNoverview.com

האינטרנט מאפשר מידה רבה של אנונימיות באופן מקוון. אך בכל יום מתבהר כי גורמים רבים עוקבים אחר הפעילות שלנו. בין אם זה מנוע החיפוש בו אתה משתמש, הרשת החברתית, אתר הקניות המקוון או הממשלה, קשה שלא להרגיש את עינייך של מישהו כשאתה גולש באינטרנט. כדי לחזור לימים שבהם הגלישה באינטרנט הייתה פרטית יותר, אנשים רבים פונים לטכנולוגיה ישנה יותר. Usenet עושה קאמבק, ואם אתה רוצה לגלוש באופן אנונימי יותר או להוריד קבצים באופן דיסקרטי, Usenet עשוי להיות התשובה שאתה מחפש.  


מה זה Usenet? 

Usenet היא רשת המאפשרת למשתמשים להחליף מידע, על ידי שיתוף קבצים. Usenet היא רשת נפרדת מהאינטרנט העולמי ולא ניתן לגשת אליה מהאינטרנט. אם אי פעם ניגשת לאחת ממערכות לוח המודעות הישנות, Usenet תרגיש לך מוכר. מידע וקבצים מתפרסמים בקבוצות דיון. פורומים רבים באינטרנט מוגדרים גם הם כמו קבוצות דיון. יש אלפי קבוצות דיון עם מקורות מידע רבים ושונים הזמינים לקריאה או להורדה, כולל ספרים אלקטרוניים, קבצי מוסיקה, תמונות ווידאו.. 

כיצד לגשת ל- Usenet? 

כדי לגשת ל- Usenet, לרוב יהיה עליך להירשם לספק שירות Usenet. ספקי שירותי אינטרנט מסוימים מציעים גישה ל- Usenet כמנוי נפרד. אך בגלל המורכבות של אירוח גישה ל- Usenet וכמות רוחב הפס הדרושה לארח קבצים להורדה, רוב ספקי האינטרנט מעדיפים פשוט לא להציע את זה כשירות..  

בנוסף למנוי ספק Usenet שלך, תזדקק לדפדפן Usenet המכונה קורא חדשות. באותו אופן בו דפדפן אינטרנט מחבר אותך לאינטרנט, דפדפן Usenet מחבר אותך ל- Usenet. אם זה נשמע מסובך, אל תדאג. בפועל זה בדרך כלל פשוט מאוד. רוב ספקי Usenet מציעים קורא חדשות שאפשר להוריד, כך שהתחלה בדרך כלל היא עניין פשוט של התקנת התוכנה והתחברות.

קבוצות דיונים והורדות 

אז מדוע תרצה להירשם לספק Usenet ולגשת ל- Usenet? קיימת דרגה גבוהה יותר של אנונימיות בגישה ל- Usenet מאשר באינטרנט. מסיבה זו מתקיימים שם דיונים רבים והחלפת רעיונות שלא בדרך כלל יתקיימו באינטרנט. 

זה עשוי לגרום לך להאמין שזה מקום שבו פושעים עשויים למצוא אחד את השני, אך זה בדרך כלל לא המקרה. ביום בו מעסיקים פוטנציאליים יבצעו לרוב חיפוש מקוון אחר כל מה שאמרת או פרסמת ברשת, כמה דעות או רעיונות בלתי מזיקים לחלוטין עשויים להימנע מחשש כיצד זה ייראה מחוץ להקשר. האנונימיות של Usenet מאפשרת לך טווח ביטוי חופשי ללא חשש שהבוס או הסבתא שלך עשויים להיתקל בדיון שלך.

הורדות ייחודיות מטורנינג 

להוריד מחשב - -בנוסף, Usenet מעוצב היטב להחלפת הורדות קבצים. השיטה הפופולרית האחרת לאחסון או החלפה של הורדות דיגיטליות היא Torrent. אך קובץ טורנט זקוק למשתמשים עם הקובץ הזמין לשיתוף כאשר ברצונך להוריד אותו. לרוב זה יכול להיות תהליך איטי ומתסכל. לעומת זאת Usenet מפרסם קבצים להורדה בשרת. שם הוא תמיד זמין וניתן להוריד אותו בדרך כלל במהירויות הדומות להורדה מכל אתר אינטרנט. 

זה הופך את Usenet למקור מצוין להחלפת קבצי מדיה גדולים. קבצי שמע ווידאו זמינים להורדה ללא הגבלות על ידי ספק שירותי אינטרנט. החופש הזה להפצת מדיה מאפשר לאמנים עצמאיים רבים להציג את עבודותיהם באופן שאולי לא יהיה נגיש באופן מקוון.  

השוואה בין ספקי Usenet 

אם אתה מוכן לנסות Usenet, הדבר הראשון לעשות הוא למצוא ספק Usenet. יש רבים לבחירה, ויש כאלה שעושים דברים טובים יותר מאחרים. 

כמה תכונות עיקריות לחפש אצל ספק Usenet כוללות: 

  • שמירת קבצים. כמה זמן מספק ספק Usenet קבצים המפורסמים בשרתים זמינים להורדה? ככל שהוא טוב יותר כך קל יותר למצוא את הקבצים שאתה רוצה יותר. 
  • מהירות. כמה מהר השרתים? ההמתנה להורדה שלך משעממת, אתה רוצה שהיא תעבור הכי מהר שאפשר. 
  • מספר קבוצות דיון. ככל שקבוצות חדשות זמינות יותר דרך השירות, כך גדל הסיכוי שתמצאו את הקבצים הרצויים, או שתמצאו דיון מעניין שיהיה חלק ממנו. 
  • אבטחה. ספק Usenet שמציע SSL עוזר להגן טוב יותר על האנונימיות שלך מאשר אחד שאינו.

מיטב ספקי ה- Usenet

להלן כמה מספקי Usenet המובילים שיש לקחת בחשבון: 

  • Newshosting. Newshosting מופיע ברשימות רבות של ספקי Usenet המובילים מסיבה כלשהי. ספק זה, שהוקם בשנת 1997, קיים מספיק זמן כדי לדעת מה הם עושים. עדיף שזו אחת הספקיות הפחות יקרות. עם למעלה מ 100,000 קבוצות דיון ויותר מ- 3,000 יום שמירה, אתה כמעט מובטח שתמצא את מה שאתה מחפש. Newshosting מציע קורא חדשות בחינם וניסוי חינם לתחילת העבודה. 
  • Easynews. Easynews מציעה דרך ייחודית להתחבר הפועלת עם כל דפדפן אינטרנט ולא זקוק לקורא חדשות. Easynews עובד גם במכשירים ניידים וזה נהדר כשאתה בדרכים. הם מספקים גם שמירת קבצים של למעלה מ -3,000 יום ומספקים גישה למעל 100,000 קבוצות דיון. שירות זה עולה קצת יותר עבור התוכנית הבלתי מוגבלת, אך אתה יכול לנסות זאת במשך 14 יום בחינם כדי לראות אם Easynews מתאים לך. 
  • UsenetServer. ספק אחר של Usenet ותיק, UsenetServer הוא בן 20 ועדיין מתחזק. אם תבחר לקבל את המינוי לשנה אחת, זה גם אחד הזולים ביותר. ל- UsenetServer כמה מהירויות ההורדה המהירות ביותר הזמינות. אחד החסרונות הבודדים בשירותם הוא שהם לא מספקים את קורא החדשות שלהם לשימושך. UsenetServer אכן מספק רשימה של מספר מגשרי חדשות שתוכלו לבחור בהם עם זאת, כך שתוכלו להתחיל במהירות.

Usenet ו- VPNs 

VPNs ו- Usenets נראים יחד כמו חמאת בוטנים וג’לי. חפש במיוחד VPN שמצפין את כל הנתונים הנכנסים והיוצאים. זה ימנע מספק האינטרנט שלך לחטט אחר הפעילות שלך באופן מקוון. אם ספק האינטרנט שלך מבין שאתה מוריד הרבה קבצים, הם עשויים להצער את רוחב הפס שלך. VPN גם שומר על פעילות אנונימית על ידי חיבור לשרת שאינו משויך אליך או למיקום שלך. שמירה על פעילות באינטרנט באופן אנונימי, בין אם אתה משתמש ב- Usenet ובין אם אתה גולש באינטרנט, שומר על פרטיותך וזה צעד טוב לנקוט בעולם של היום. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me