האם עדכנת את הגדרות הפרטיות של Skype? | VPNOverview

לא מזמן הרעיון של ביצוע שיחות טלפון ווידאו נראה כמו חלום עתידני השמור לטרק-סטאר או לג’טסון. עם זאת, בשנת 2011, מילון אוקספורד האנגלית זיהה את “סקייפ” כפועל שמשמעותו לנהל שיחה באינטרנט עם מישהו, לרוב כולל צפייה באמצעות מצלמת רשת. קל עכשיו לקחת את הטכנולוגיה המדהימה הזו כמובנת מאליה. עם זאת, לוקח כמה דקות לעדכן את הגדרות הפרטיות שלך ב- Skype יכול לעזור לשמור על המידע שלך באופן מקוון.


דאגות פרטיות עם סקייפ

מיקרוסופט עדכנה לאחרונה את הסכם השירות שלה עם שפה שמעסיקה מומחי פרטיות. העדכון שנכנס לתוקף ב- 1 במאי חל על סקייפ כמו גם על גיימרים של Xbox Live. מיקרוסופט הכניסה שפה האוסרת על משתמשים “להציג [או] בפומבי תוכן או חומר בלתי הולם.” מיקרוסופט הוסיפה גם כללים המעניקים לחברה את הזכות לבדוק את התוכן שלך בתהליך בירור תלונה כלשהי.

לוגו של סקייפעבור משתמשי סקייפ נראה כי הדבר מצביע בבירור שמיקרוסופט מאחסן את השיחות שלך ויכולה לצפות בהן אחר כך אם יבחרו לחקור כיצד אתה משתמש בשירות שלהם. זה נוגע למשתמשים רבים שמרגישים שהשיחות שלהם כבר אינן פרטיות וכפופים לבדיקה ובדיקה של שיחות שהם עשויים להעדיף לשמור לעצמם.

אמנם קיימות מספר אפשרויות נוספות לביצוע שיחות דרך האינטרנט, אך חברות אלה מציגות לעתים קרובות גם חששות בנושא פרטיות. יתכן שאתה מודאג מכך שהמידע שיש לך ב- Skype יהיה זמין לציבור לאחרים. סקירה מהירה של הגדרות הפרטיות של Skype יכולה לעזור לך להבטיח שתשתף רק את המידע שאתה רוצה לשתף.

מציאת הגדרות הפרטיות של Skype

ישנן הרבה פלטפורמות שונות בהן ניתן להשיג סקייפ. זה יכול להקשות על איתור ההגדרות הדרושות לך במכשיר המדויק. מציאת הגדרות הפרטיות בסקייפ בטאבלט או בטלפון תהיה שונה זו מזו ושונה מהמקום בו ההגדרות ממוקמות במחשב שולחני. אלה ישתנו גם בהתאם לשימוש ב- Windows או Mac.

באופן כללי חפש בסרגל התפריט את ההגדרות. משם אתה עשוי לראות אפשרות בתפריט שכותרתה “פרטיות …”, או שתצטרך ללחוץ על “העדפות” ולבחור משם את הכרטיסייה “פרטיות”. ביישומים מסוימים, הגדרות הפרטיות פשוטות בהגדרות שלך ואינן תחת כותרת פרטיות בשום דרך. אם אתה נתקל בקשיים ופשוט לא מצליח למצוא את ההגדרה שאתה מחפש, תוכל לגשת לעזרה של Skype לקבלת מידע נוסף.

שינוי הגדרות הפרטיות של Skype

להלן תוכלו למצוא מידע על הגדרות הפרטיות בסקייפ שתוכלו לשנות. על ידי מעבר בין האפשרויות השונות אתה יכול לבחור היכן תרצה להגביר את פרטיותך.

שנה את מי שיכול להתקשר אליך

סקייפ מציעה אפשרות לאפשר שיחות מכל אחד, או רק להתיר שיחות מאנשים שכבר ברשימת אנשי הקשר שלך. כברירת מחדל, אפשרות זו מוגדרת לאפשר שיחות מכל אחד. על ידי הגבלת מי שיכול להתקשר אליך, אתה יכול למנוע מתקשרים לא רצויים או מעצבנים לנסות להגיע אליך דרך Skype. פשוט לחץ על המחוון כדי לכבות את האפשרות ולאבטח את פרטיותך.

נהל הודעות מיידיות

באותו אופן בו Skype מבקש לאפשר לכל אחד להתקשר אליך דרך Skype, האפליקציה מאפשרת לכל אחד לשלוח לך הודעה מיידית כברירת מחדל. תחת “הגדרות הודעה” אתה יכול לכבות הודעות מיידיות ו- SMS אם אתה מעדיף לא לקבל הודעות אלה בסקייפ.

אם אתה מעדיף לקבל הודעות מיידיות אך אתה מעדיף להגביל את היכולת הזו רק לאנשי הקשר שלך, אתה יכול גם לשנות את זה כאן. סמן את התיבה שליד “אנשי קשר בלבד” כדי למנוע מאנשים שאינך מכיר לשלוח לך הודעות מיידיות.

הגבל את הרישום הציבורי שלך

כדי להתחבר אליך בסקייפ, אחרים יכולים לחפש אותך בסרגל החיפוש. הם יכולים לעשות זאת לפי שם המשתמש, כתובת הדוא”ל שלך או מספר הטלפון שלך. Skype מאפשר לך להגביל את המידע הזמין לציבור עבור אחרים המחפשים אותך ב- Skype.

לצפייה ושינוי ההגדרות שלך, לחץ על “נהל איך אנשים מוצאים אותי בסקייפ.” מכאן תוכלו לבטל את האפשרות להופיע בתוצאות חיפוש בכל הצעות. זו התפאורה הפרטית ביותר.

אם אתה מעדיף, אתה יכול להוסיף את כתובת הדוא”ל שלך או את מספר הנייד שלך כדי לאפשר לאנשים לחפש אותך לפי מה שאתה הכי נוח איתו. לא משנה מה תבחרו, המידע יהיה זמין לציבור לכל מי שעושה חיפוש ב- Skype.

נהל את פרטי הקשר שלך

סקייפ מציעה אפשרות למצוא חברים אוטומטית שכבר ברשימת אנשי הקשר שלך. בדרך זו הם יכולים להוסיף את פרטי הקשר שלהם לרשימת הסקייפ שלך. לשם כך, סקייפ סורק את פנקס הכתובות שלך אחר מספרי טלפון וכתובות דוא”ל של חבריך. לאחר מכן, סקייפ מחפש אחר אלה באופן אוטומטי ומוסיף כל מה שהוא מוצא לרשימת הסקייפ שלך. אם אנשי הקשר שלך הגבילו את הרישום הציבורי שלהם, יתכן שהם לא יופיעו ברשימת הסקייפ שלך, אפילו אם יש להם חשבון סקייפ.

מצד שני, אם אינך מרגיש בנוח לספק את תוכן פנקס הכתובות שלך לסקייפ, תוכל למנוע אפשרות זו כבויה. משמעות הדבר היא שכדי להוסיף את חבריך לרשימת הסקייפ, תצטרך לחפש אותם ידנית. ברור שזה ייקח יותר זמן. עם זאת, אנשים רבים מעדיפים ללכת במסלול זה במקום למסור את פנקס הכתובות שלהם לסקייפ.

מודעות ממוקדות של מיקרוסופט

לרוב, סקייפ מספקת את שירותיה בחינם למשתמשים שמבצעים שיחות ושיחות וידאו ברוב המדינות. אבל כולנו יודעים, שום דבר בחיים אינו חופשי באמת. כדי לייצר רווחים מסקייפ, מיקרוסופט מוכרת פרסום לעסקים. מכיוון שיש להם פרופילים על כל המשתמשים שלהם הם יכולים למקד מוסיף בדיוק רב. פרופיל זה יכול לכלול פרטים אישיים כמו גילך ומיןך.

כברירת מחדל, Skype מסמן את התיבה המאפשרת למיקרוסופט לספק לך מודעות ממוקדות. אם אתה מעדיף לא לקבל מודעות ממוקדות, בטל את הסימון בתיבה שליד “אפשר מודעות ממוקדות של מיקרוסופט.”

עדכן את הפרופיל שלך

סקייפ מציעה לך עמוד פרופיל עם רווחים ריקים שיכלול את המידע האישי שלך. ככל שתוסיפו לפרופיל שלכם, כך החברים או המשפחה סביר יותר למצוא אתכם כאשר אתם מחפשים להתחבר אליכם דרך Skype. עם זאת, ייתכן שתעדיף להישאר באופן פרטי יותר באינטרנט. אתה יכול להוציא את רוב המידע המבוקש לבניית הפרופיל שלך.

לדוגמה, אינך צריך לכלול את שם המשפחה שלך בפועל בפרופיל שלך. עיר ומדינה הם גם לא תחום חובה. אתה יכול לבחור למנוע את תאריך הלידה והמגדר שלך גם כן. סקייפ לא דורש ממך לחשוף את מספר הטלפון שלך בפרטי הפרופיל שלך.

שוב, יתכן שאתה בסדר עם הכללתם בפרופיל שלך ויכול להיות שזה מועיל לעיתים. הבחירה לחשוף שמידע זה הוא שלך. עם זאת, עליך רק למלא מידע רב ככל שנוח לך.

התחל לנקוט סביב הגדרות הפרטיות שלך ותגלה כמה מידע יש לך חברות. זה נכון לגבי WhatsApp, Twitter, Snapchat, Facebook, Instagram, Google, כמו גם סקייפ וכל אותם שירותים ופלטפורמות מדיה חברתית אחרות. למזלכם, תוכלו לבצע אופטימיזציה של ההגדרות באופן שתוכלו להישאר באופן פרטי יחסית באינטרנט.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me