כיצד לאבטח את פרטיותך ב- Reddit | VPNOverview

Reddit הוא פורום פתוח לרווחה לדיונים על כל דבר החל מהשגרה ועד המקאברי. עם למעלה מ 168 מיליארד דפים שנצפו ב- Reddit בכל שנה, זהו האתר ה -8 הנסחר ביותר בעולם. בעוד Reddit הינה בחינם למשתמשים, האתר אכן מספק פרסום באתר שלו, וכלל פרסום שממוקד אליכם בהתבסס על הפעילות שלכם באתר ובאתר מקוון. הגישה להגדרות הפרטיות של Reddit היא פשוטה והסקירה שלהן אורכת רק כמה רגעים. אז מדוע לא לאבטח את המידע שלך בזמן הגלישה בפורום?


מדוע צריך להיות מודאג לגבי פרטיות ב- Reddit

Reddit הוא אחד האתרים הגדולים והסוחרים בעולם. זה הופך אותו למקור עשיר של מידע עבור מפרסמים המחפשים לצמצם את היעדים למודעות שלהם. האופי הגלוי לרווחה של הדיונים על Reddit תורמים לנכונות המשתמשים לחוות דעות בצורה כנה יותר ממה שהם עשויים במקומות אחרים. יתר על כן, אופי מועצות הדיון יכול לחשוף תחומי עניין שאינם באים לידי ביטוי בפורומים אחרים. במילים אחרות, מפרסמים מסתכלים על Reddit ולומדים עליכם דברים שהם לא יכולים ללמוד בשום מקום אחר. אם זה נוגע לך, לוקח זמן לשפר את פרטיותך עשוי להיות בסדר.

אפשרויות פרטיות ב- Reddit

ייתכן שלא הייתה לך סיבה רבה לבקר בהגדרות ובהעדפות של Reddit. אמנם אפשרויות ההתאמה האישית מוגבלות במידה מסוימת בפלטפורמה, אך יש כמה צעדים שתוכלו לנקוט כדי לשפר את הפרטיות שלכם באופן מקוון. מבית Reddit שלך, חפש את הקישור “העדפות” ממש מעל סרגל החיפוש ברשת. אתה יכול גם ללחוץ על סמל הפרופיל שלך ולבחור “הגדרות משתמש”. לחץ על הכרטיסייה המסומנת “פרטיות ואבטחה” כדי לגשת לאפשרויות הפרטיות. להלן תוכלו לראות אילו הגדרות עשויות להיות מעניינות לשנות.

התאמה אישית של נתונים ב- Reddit

לוגו RedditReddit מסייעת למפרסמים למקד למשתמשים על סמך מידע המובנה בפרופיל אישי. פרופיל זה משתמש בפעילות שלך בנושא Reddit, מנויים, ביקורים בסוב-ערכונים שונים ועל מה שאתה לוחץ עליהם באמצעות הפלטפורמה. אתר של צד שלישי המשתלב עם Reddit עשוי גם לספק ל- Reddit מידע לבניית הפרופיל שלך.

לחיצה על “התאמה אישית של נתונים” מציעה לך מסך עם כמה אפשרויות לשינוי התנהגות זו. זכור, הגדרות אלה חלות רק על השימוש שלך ב- Reddit כשאתה מחובר. השימוש ב- Reddit ללא התחברות יאופס את ההגדרות האלה לברירת המחדל שלהן בכל פעם.

האפשרות הראשונה היא למשוך הרשאה ל- Reddit להשתמש בפעילות שלך באתר להצגת מודעות רלוונטיות יותר. פעולה זו מבטלת את הרשאתה של Reddit להשתמש בפעילות שלך, ביקורי subreddit וקישורים שאתה לוחץ עליהם למיקוד מודעות. אתה עדיין תקבל מודעות, אך מפרסמים לא יקבלו את המידע שלך.

ישנה גם אפשרות למשוך הרשאה ל- Reddit להשתמש במידע מאתרי צד שלישי כדי לספק מיקוד טוב יותר למודעות. אתה יכול להתיר זאת לחלוטין, לא לאפשר התאמה אישית של מודעות באמצעות נתונים אלה או לא לאפשר התאמה אישית של תוכן באמצעות הנתונים..

יישומים מורשים

האפליקציה של Reddit וגם אפליקציות אחרות של צד שלישי יכולות להשתלב עם Reddit כדי לשנות את חוויית המשתמש שלכם באתר. אולי נתת אישור לאפליקציה לפקח ולפרסם ב- Reddit מטעמך בעבר. אתה יכול לבטל גישה זו. בהגדרות, לחץ על “יישומים מורשים”, אתר את היישום שברצונך לאשר ולחץ על “בטל גישה” בסמוך לפינה השמאלית התחתונה של אותו פרק..

אינדקס של מנוע חיפוש

כברירת מחדל, Reddit מאפשרת למנועי חיפוש להוסיף אינדקס לפרופיל שלך. המשמעות היא שחיפוש בגוגל יכול להעלות את Reddits עליו הגבת בעבר, Subreddits שאתה פעיל בו ועוד. מפרסמים, שותפים לשעבר, המעסיק שלך וכל אדם אחר יוכלו למצוא את הפעילות שלך ברדיט באמצעות חיפוש מקוון פשוט אם זה מופעל. לחץ על המחוון שליד “אינדקס מנועי חיפוש” כדי לכבות אפשרות זו. בדרך זו, הפעילות שלך ב- Reddit לא תהיה באינדקס במנועי חיפוש.

התנתק קליקים יוצאים

כברירת מחדל, Reddit רושמת את הקישורים שאתה לוחץ עליהם ב- Reddit שמעבירים אותך לאתר אחר. מידע זה הוא בעל ערך רב למפרסמים כדי לבנות פרופיל טוב יותר של תחומי העניין שלך. מפרסמים, האקרים או כל מי שמחלפש אחר הפעילות המקוונת שלך יכולים להשתמש במידע זה כדי לעקוב אחר אתריך לפי כתובת ה- IP שלך. לחץ על המחוון שליד “קליקים יוצאים” כדי לכבות זאת.

הודעות נכנסות

זה יכול להיות נחמד שאנשים רוצים ליצור איתך קשר, אלא אם כן יתברר שהוא עוקב מטורף, או בוט פרסומי שמפגר אותך עם הצעות מכירות. גלול מטה אל “פרטיות ההודעות” ולחץ על החץ לצד “מי יכול לשלוח לך הודעה”. יש לך אפשרות לאפשר לכולם להעביר לך הודעה או להוסיף משתמשים שיכולים לשלוח לך הודעה. אם אתה בסדר עם כולם שמסרים לך הודעות מלבד רשימת אנשים קטנה, אתה יכול גם לרשום את המשתמשים האלה בשחור. בדרך זו הם כבר לא יכולים להודיע ​​לך ב- Reddit.

הגנה נוספת על פרטיותך ב- Reddit ומעבר לה

אתה יכול לחשוב שפשוט שימוש ב- Reddit בזמן שאתה מחובר יכול להגן על פרטיותך ולמנוע מפרסמים ללמוד הרבה על תחומי העניין שלך ופעילותך. עם זאת, אפילו כשאתה לא מחובר, אתה משאיר שובל מאחור. מפרסמים וכל מי שיש לו רק כישרון בינוני או גישה לכישרון למעקב מקוון יכולים בקלות לבנות תיק עבודות שלך הן על Reddit והן ברחבי האינטרנט..

חיבור VPNבאמצעות שירות VPN אתה מציב מתווך מאובטח בינך לבין שאר העולם המקוון. נתונים ל- VPN וממנו הם מוצפנים, ומבטיחים שלא ניתן יהיה לחטוף את החיבור שלך. על ידי שימוש בשרתי VPN אתה אנונימי את הנתונים שלך. שרתים אלה יכולים להיות בכל מקום בעולם. אם אתה מודאג מהפרטיות שלך, VPN הוא אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות כדי להגן על עצמך באופן מקוון. כדי למצוא את ספק ה- VPN המושלם לצרכים המקוונים שלך אתה יכול לקרוא את המאמר שלנו עם חמשת השירותים המובילים.

ביממה ועידן זה חשוב לשמור על המידע האישי שלך מפני עיניים חטטניות. שינוי הגדרות הפרטיות בכל חשבונך יכול להיות התחלה טובה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me