لیگ قهرمانان اروپا را بصورت آنلاین تماشا کنید! | VPNOverview.com

لیگ قهرمانان اروپا یکی از تماشایی ترین و معتبرترین مسابقات بین المللی ورزشی جهان و مسلما مشهورترین مسابقات برای باشگاه های فوتبال در سراسر جهان است. بسیاری از مردم در سراسر جهان دوست دارند مسابقات را تماشا کنند و از تیم مورد علاقه خود حمایت کنند. اما اگر تعطیلات دارید و می خواهید مسابقات را با تفسیر به زبان مادری خود تماشا کنید ، ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید. بسیاری از سرویس های پخش در حالی که در کشور دیگری هستید ، استفاده از اشتراک ورزشی آنلاین شما را مسدود می کند. علاوه بر این ، برخی از سرویس های جریان ممکن است محتوای محدود جغرافیایی را مسدود کنند. این بدان معنی است که شما برای تماشای فینال این مسابقات هیجان انگیز یا هر مسابقه دیگر تنظیم نخواهید شد. خوشبختانه ، همیشه گزینه ای برای حل این مشکل با VPN وجود دارد. از این گذشته ، با یک VPN می توانید لیگ قهرمانان را دقیقاً مثل خانه خود تماشا کنید. ما دقیقاً به شما خواهیم گفت که چگونه این کار را در زیر انجام می دهد.


چه زمانی برای تماشای لیگ قهرمانان یوفا به یک VPN نیاز دارید?

دلایل مختلفی وجود دارد که مردم به تماشای لیگ قهرمانان یوفا نیاز دارند یا از VPN بهره می برند. در کشورهایی که فوتبال محبوبیت زیادی دارد ، معمولاً می توانید تمام بازی ها را بصورت زنده از تلویزیون تماشا کنید یا به طور فزاینده آنها را به صورت آنلاین پخش کنید. تماشای آنلاین فوتبال ، مزایایی دارد ، اما از مشکلات جانبی نیز برخوردار است. یک مثال جغرافیایی مسدود کردن محتوا است. خوشبختانه VPN ها می توانند این مسئله را برطرف کنند. در اینجا برخی از دلایل نیاز به VPN آورده شده است:

  • شما با یک کانال ورزشی مشترک هستید که بازی ها را پخش می کند ، اما برای تعطیلات یا در خارج از کشور برای تجارت هستید. به دلیل جغرافیایی محاصره ، شما نمی توانید به کانال یا محتوای آن دسترسی پیدا کنید.
  • شما می خواهید مسابقات را با تفسیر به زبانی خاص که در کشور شما پخش نمی شود تماشا کنید.
  • کشوری که در آن زندگی می کنید لیگ قهرمانان را پخش نمی کند.
  • شما به تلویزیون دسترسی ندارید اما به دستگاهی با اینترنت دسترسی دارید.
  • شما در کشوری هستید که سانسور دولتی به شما اجازه نمی دهد از وب سایت هایی بازدید کنید که بتوانید بازی های لیگ قهرمانان را پخش کنید.

به هر دلیلی ممکن است دسترسی مستقیمی به لیگ قهرمانان نداشته باشید ، یک VPN می تواند به شما در دسترسی به این مسابقات کمک کند. ما توضیح خواهیم داد که چگونه این کار می کند تا بتوانید از مسابقات مورد علاقه خود در لیگ قهرمانان اروپا یوفا لذت ببرید!

تماشای لیگ قهرمانان اروپا با یک VPN

تمام موارد ذکر شده در اثر محدودیت های جغرافیایی ایجاد می شود. این بدان معنی است که شما نمی توانید به محتوای خاصی دسترسی پیدا کنید زیرا ارائه دهنده محتوای منطقه یا کشور شما را مسدود می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد محدودیت های جغرافیایی و اینکه چگونه یک VPN می تواند به شما در دستیابی به خدمات خاص بدون در نظر گرفتن این محدودیت ها کمک کند ، به بخش رفع انسداد ما نگاهی بیندازید. حق پخش لیگ قهرمانان یوفا توسط کانالهای مختلف در سراسر جهان خریداری شده است. این کانال ها معمولاً فقط می توانند مسابقات را در کشور خود پخش کنند (زیرا این حقوقی است که آنها به طور کلی برای آنها پرداخت می کنند). این بدان معناست که اگر در کشوری باشید که این کانال مستقر است ، می توانید فقط یک مسابقه را در یک کانال خاص مشاهده کنید.

هنگامی که سعی در پخش آنلاین دارید ، سیستم عامل هایی که از آنها استفاده می کنید با استفاده از آدرس IP شما ، موقعیت مکانی شما را بررسی می کنند. به این ترتیب ، آنها می توانند شما را از دسترسی به محتوای خاص یا حتی وب سایت خود به طور کلی “مسدود کنند”. با استفاده از VPN می توانید به سرور مستقر در کشور دیگری متصل شوید و آدرس IP آن سرور را بر عهده بگیرید. به این ترتیب ، به نظر می رسد که از آن کشور خاص به اینترنت دسترسی دارید. وب سایت های جریان به شما امکان می دهند به محتوایی که در آن کشور پخش می شود دسترسی داشته باشید. اکنون می توانید لیگ قهرمانان اروپا را در هر کجا که باشید به صورت زنده تماشا کنید ، به شرط آنکه به اینترنت کافی دسترسی داشته باشید و به یک سرور منطقی سریع VPN وصل شوید (درباره این بعداً)..

استفاده از VPN برای تماشای لیگ قهرمانان اروپا: راهنمای گام به گام

اگر می خواهید با یک VPN در سریعترین زمان ممکن کار را شروع کنید ، به عنوان مثال اگر مسابقه ای که می خواهید ببینید در حال شروع است ، می توانید این مراحل را دنبال کنید:

  1. با یک ارائه دهنده VPN قابل اعتماد و خوب مشترک شوید. برای تماشای لیگ قهرمانان در سراسر جهان ، CyberGhost را توصیه می کنیم. این ارائه دهنده سریع ، ایمن و با قیمت مناسب است و دارای ضمانت 45 روز پس انداز پول است. اگر می خواهید بلافاصله با CyberGhost شروع به کار کنید ، روی دکمه نارنجی در پایین این راهنمای گام به گام کلیک کنید.
  2. برنامه VPN را بارگیری کنید در رایانه ، لپ تاپ ، گوشی های هوشمند یا رایانه لوحی خود – هر دستگاهی که می خواهید مسابقه را تماشا کنید.
  3. برنامه را شروع کنید و محل سرور VPN مورد نیاز خود را انتخاب کنید. این بستگی به این دارد که چه جریانی را که می خواهید از انسداد آن خارج شوید یک جریان آمریکایی به سرور آمریکایی احتیاج دارد ، در حالی که یک جریان ایتالیایی ، به عنوان مثال ، به یک سرور ایتالیایی (یا اروپایی) نیاز دارد. نرم افزار CyberGhost بصری است و استفاده از آن بسیار آسان است. اگر هنوز در تلاش برای فهمیدن چگونگی انتخاب سرور هستید ، می توانید برای راهنمایی های بیشتر همیشه به بررسی CyberGhost ما نگاهی بیندازید.
  4. در عرض چند ثانیه ، به سرور VPN وصل خواهید شد. اکنون به نظر می رسد که از مکانی که انتخاب کرده اید به وب سایت های خارجی دسترسی پیدا می کنید. VPN در پس زمینه دستگاه شما فعال خواهد بود ، بنابراین به هیچ وجه متوجه آن نمی شوید. به این معنی که صرفه جویی در این واقعیت که قادر خواهید بود اینترنت را تجربه کنید انگار در مکان دیگری هستید. از همه مهمتر: شما خواهید داشت به جریان لیگ قهرمانان خود دسترسی پیدا کنید!

مزایای دیگر VPN

شما می توانید آدرس IP خود را با کمک VPN تغییر دهید و این باعث می شود وب سایت ها فکر کنند که در کشور دیگری هستید. اما دور زدن محدودیت های جغرافیایی همه VPN نمی تواند برای شما انجام دهد.

هنگامی که به یک VPN متصل هستید ، کلیه ترافیک آنلاین شما رمزگذاری می شود و این امر را برای ISP ، ردیاب های آنلاین ، هکرها ، آژانس های دولتی یا سایر طرف های دیگر برای پیدا کردن کارهایی که آنلاین انجام می دهید ، بسیار دشوار می کند. حتی ارائه دهنده VPN قادر نخواهد بود اگر یک خط مشی بدون گزارش را حفظ کند ، آنچه را که در اینترنت جستجو می کنید ، ببیند. به این ترتیب ، با مخفی کردن آدرس IP واقعی خود و رمزگذاری ترافیک خود ، فعالیتهای آنلاین خود را خصوصی تر می کنید. در کل ، سرمایه گذاری بر روی یک VPN با کیفیت می تواند امنیت و گمنامی را که وب مدرن به آن نیاز دارد فراهم کند.

با این راه حل نه تنها می توانید لیگ قهرمانان را تماشا کنید ، بلکه می توانید جام جهانی فیفا ، مسابقات قهرمانی اروپا یوفا ، کوپا آمریکا و کوپا لیبرتادورس را نیز دنبال کنید. علاوه بر این ، بسیاری از ورزش های دیگر نیز وجود دارند که می توانید از این طریق تماشا کنید ، به عنوان مثال بسکتبال ، فوتبال آمریکایی و هاکی روی یخ.

بهترین ارائه دهندگان VPN برای تماشای لیگ قهرمانان

بازیکنان فوتبالبرای اینکه بتوانید لیگ قهرمانان اروپا را به صورت آنلاین تماشا کنید ، باید یک ارائه دهنده VPN خوب با سرورها در کشور یا کشورهای مناسب پیدا کنید ، یعنی کشورهایی که سرویس پخش (های) پخش در آن قابل دسترسی است. اگر قبلاً با یک کانال ورزشی (با یک جریان اختصاصی) در یک کشور خاص اشتراکی دارید ، باید اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده VPN شما دارای سرورهایی در آن کشور خاص است.

عامل مهم دیگر در انتخاب VPN مناسب ، سرعت سرورهای ارائه شده توسط VPN است. آخرین چیزی که شما می خواهید این است که یک هدف یا لحظه مهم را از دست ندهید زیرا جریان شما برای بافر شدن نیاز دارد. به همین دلیل ، اتصال سریع یک ضرورت است.

ما استفاده از خدمات رایگان VPN را توصیه نمی کنیم زیرا آنها اغلب استفاده و سرعت داده های شما را محدود می کنند. تماشای یک بازی فوتبال با سرویس VPN رایگان می تواند بسیار ناامید کننده باشد. خدمات زیر تماشای هر بازی بدون هیچ گونه تاخیری را برای شما آسان خواهد کرد.

Surfshark برای لیگ قهرمانان

Surfshark یک ارائه دهنده VPN با کیفیت بالا و در عین حال بسیار مقرون به صرفه است. آنها تعداد چشمگیر سرورهای VPN را در سرتاسر جهان ارائه می دهند ، و این باعث می شود که شما سرور مناسبی پیدا کنید. اکثر سرورها بسیار سریع هستند و سرویس آنها بسیار کاربر پسند است.

اگر به دنبال راهی ارزان اما لذت بخش برای تماشای لیگ قهرمانان هستید ، مطمئناً می توانید Surfshark را امتحان کنید.

ExpressVPN برای لیگ قهرمانان

ExpressVPN بسیار سریع و ایمن است. آنها سرورهایی را در سراسر جهان ارائه می دهند. به همین دلیل ، یافتن یک سرور خوب در کشور مورد نظر آسان است. ExpressVPN اگر مدت طولانی در خارج از کشور باشید یا در یک کانال ورزشی بین المللی مشترک هستید ، ایده آل است.

ExpressVPN دارای 30 روز ضمانت بازگشت پول است ، بنابراین می توانید خدمات آنها را قبل از اینکه به طور کامل به یک اشتراک متعهد شوید ، آزمایش کنید. چرا با تماشای یک مسابقه مهم لیگ قهرمانان ، آیا VPN آنها را دوست دارید یا نه?

CyberGhost برای لیگ قهرمانان

CyberGhost یکی از ارائه دهنده های کاربر پسند و ارزان VPN در اطراف است. این VPN بسیار سریع است و سرورهایی در سراسر جهان پخش می شود. این باعث می شود CyberGhost برای پخش مسابقات لیگ قهرمانان ایده آل باشد. علاوه بر این ، نصب و استفاده از این نرم افزار بر روی کلیه دستگاه ها و سیستم عامل ها آسان است.

نکته مهم دیگر این که CyberGhost نسبتاً ارزان است. مهمتر از همه اینها ، آنها با تمام اشتراک های خود ، ضمانت نامه عظیم بازپرداخت 45 روزه را ارائه می دهند. برنامه های آنها از کمتر از 4 دلار در ماه شروع می شود ، که اگر به دنبال یک VPN ارزان اما هنوز هم بسیار خوب برای تماشای لیگ قهرمانان هستید ، CyberGhost را ایده آل می کند..

نکته پاداش: بسیاری از سرویس های جریان این روز کاربران را که آنها را به عنوان کاربران VPN تشخیص داده اند مسدود می کند. ممکن است پیامی دریافت کنید که از شما می خواهد قبل از دسترسی به محتوایی که می خواهید تماشا کنید ، “انسداد قفل” یا چیز مشابه خود را خاموش کنید. به عنوان مثال Netflix این کار را انجام می دهد.

خطای netflix

البته شما نمی خواهید که وقتی سعی می کنید لیگ قهرمانان را تماشا کنید ، این اتفاق بیفتد. خوشبختانه ، CyberGhost یک ویژگی فوق العاده مفید برای جلوگیری از این امر دارد: آدرس های IP اختصاصی. این آدرسهای IP منحصر به فرد VPN هستند که برخلاف IP معمولی VPN ، فقط توسط یک کاربر واحد استفاده می شوند. این امر باعث می شود تشخیص سرویس های VPN با استفاده از سرویس های جریان سازی و متعاقباً مسدود کردن سرویس های جریان کار بسیار مشکل تر شود.

چه زمانی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا به پایان می رسد?

به دلیل بحران فعلی تاج ، بسیاری از مسابقات لیگ قهرمانان اروپا لغو شده اند. در زیر ، مروری بر مراحل مختلف لیگ قهرمانان اروپا یوفا 2019/2020 ، همانطور که قرار بود بازی شود ، پیدا خواهید کرد.

فاز
تاریخ
مرحله گروهی17 سپتامبر تا 11 دسامبر 2019
دور 16 (ناتمام)18 فوریه تا 18 مارس 2020
مرحله یک چهارم نهایی (به تعویق افتاد)7 ، 8 ، 14 و 15 آوریل 2020
نیمه نهایی (به تعویق افتاد)28 و 29 آوریل ، 5 و 6 مه 2020
نهایی (به تعویق افتاد)30 مه 2020

متأسفانه ، بسیاری از این مراحل ، به ویژه بخشی از دور شانزدهم ، مرحله یک چهارم و مرحله نیمه نهایی ، امسال به دلیل همه گیر شدن قابل بازی نیستند. در نتیجه ، یوفا تصمیم گرفته است تا فینال را به تعویق بیندازد. هنوز تاریخ جدیدی اعلام نشده است. هرگونه تحول جدید در اسرع وقت در این مقاله گنجانده خواهد شد.

کانال هایی که لیگ قهرمانان را پخش می کنند

برای تماشای لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2019/2020 ، به یکی از خدمات زیر نیز نیاز به یک حساب کاربری دارید:

خدمات پخش اروپا

کشور
خدمات پخش
آلبانیامتحان کردن
آندوراRMC Sport
ارمنستانارمنستان تی وی
اتریشآسمان اتریش
آذربایجانCBC Sport ، AzTV
بلاروستلویزیون بلاروس
بلژیکRTL ، Q2 ، VIER ، Proximus (FR) ، Proximus (NL)
بوسنی و هرزگوینSportKlub ، Arena Sport
بلغارستانA1 ، گروه رسانه ای bTV
کرواسیHRT ، VIPNET
قبرسCYTA
جمهوری چکo2
دانمارکویاسات دانمارک
استونیکلیه رسانه های بالتیک
فنلاندMTV
فرانسهRMC Sport
مقدونیه FYRمقدونیه مخابرات
جورجیاابریشم ورزشی
آلمانآسمان دویچلند
یونانتلویزیون COSMOTE
مجارستانMTVA ، TV2
ایسلندStod 2 Sport
جمهوری ایرلندRTÉ ، ویرجین مدیا
اسرائيلکانال ورزشی
ایتالیاآسمان ایتالیا
قزاقستانQazSport
کوزووکویتسا
لتونیکلیه رسانه های بالتیک
لیتوانیکلیه رسانه های بالتیک
لوکزامبورگRTL ، RMC Sport
مالتPBS ، TSN
مولداویکانال 3
موناکوRMC Sport
مونته نگروSportKlub ، Arena Sport
هلندZiggo Sport ، Veronica
نروژویاسات
لهستانTelewizja Polsat
کشور پرتغالیازده ورزش
رومانیTelekom Sport ، Digi Sport
روسیهمطابقت تلویزیون
سان مارینوآسمان ایتالیا
صربستانRTS ، Arena Sport
اسلواکیOrange Sport
اسلوونیPro Plus ، SportKlub
اسپانیاMovistar
سوئدویاسات
سوئیسRTS ، Teleclub
اوکراینتلویزیون والیا ، فوتبال 1
انگلستانBT Sport
شهر واتیکانآسمان ایتالیا

خارج از اروپا

کشور
خدمات پخش
افغانستانسونی
الجزایرbein Sports
آنگولاکانال + ، SuperSport
آنگولاجریان ورزشی ، SportsMax
آنتیگوا & باربوداجریان ورزشی ، SportsMax
آرژانتینFox Sports ، ESPN ، Facebook
آروباFlow Sports، SportsMax، Fox Sports، ESPN، Facebook، Ziggo Sport، Veronica
جزیره صعودFox Sports ، ESPN ، Facebook
استرالیاOptus Sport
جزایر استرالیاRMC Sport
باهاماجریان ورزشی ، SportsMax
بحرینbein Sports
بنگلادشسونی
باربادوسجریان ورزشی ، SportsMax
بلیزFox Sports ، ESPN ، Facebook
بنینکانال + ، SuperSport
برموداجریان ورزشی ، SportsMax
بوتانسونی
بولیویFox Sports ، ESPN ، Facebook
بونیرFlow Sports، SportsMax، Fox Sports، ESPN، Facebook، Ziggo Sport، Veronica
بوتسواناکانال + ، SuperSport
برزیلترنر ، فیس بوک
جزایر ویرجین انگلیسجریان ورزشی ، SportsMax
برونئیهدف.com
بورکینافاسوکانال + ، SuperSport
بوروندیکانال + ، SuperSport
کامبوجهدف.com
کامرونکانال + ، SuperSport
کانادا
DAZN
کیپ وردکانال + ، SuperSport
جزایر کیمنجریان ورزشی ، SportsMax
جمهوری آفریقای مرکزیکانال + ، SuperSport
چادbeIN Sports، Canal +، SuperSport
شیلیFox Sports ، ESPN ، Facebook
چینPPTV
کلمبیاFox Sports ، ESPN ، Facebook
کومورکانال + ، SuperSport
کنگوکانال + ، SuperSport
کاستاریکاFox Sports ، ESPN ، Facebook
کوباجریان ورزشی ، SportsMax
کوراکائوFlow Sports، SportsMax، Fox Sports، ESPN، Facebook، Ziggo Sport، Veronica
جمهوری دموکراتیک کنگوکانال + ، SuperSport
جیبوتیbeIN Sports، Canal +، SuperSport
دومینیکاجریان ورزشی ، SportsMax
جمهوری دومینیکنجریان ورزشی ، SportsMax ، فاکس اسپرت ، ESPN ، فیس بوک
اکوادورFox Sports ، ESPN ، Facebook
مصرbein Sports
السالوادورFox Sports ، ESPN ، Facebook
اریترهکانال + ، SuperSport
اتیوپیکانال + ، SuperSport
جزایر فالکلندFox Sports ، ESPN ، Facebook
فیجیتلویزیون FBC
گویان فرانسهFox Sports ، ESPN ، Facebook ، RMC Sport
پلی‌نزی فرانسهRMC Sport
سرزمینهای جنوبی و قطب جنوب فرانسهRMC Sport
فوتوناRMC Sport
گابنکانال + ، SuperSport
گامبیاکانال + ، SuperSport
غناکانال + ، SuperSport
گرناداجریان ورزشی ، SportsMax
گوادلوپجریان ورزشی ، SportsMax ، فاکس اسپرت ، ESPN ، فیس بوک ، RMC Sport
گواتمالاFox Sports ، ESPN ، Facebook
گینه-کاناکریکانال + ، SuperSport
استوا گینهکانال + ، SuperSport
گینه بیسائوکانال + ، SuperSport
گویانSportsMax ، Fox Sports ، ESPN ، Facebook
هائیتیجریان ورزشی ، SportsMax ، کانال+
هندوراسFox Sports ، ESPN ، Facebook
هنگ کنگbein Sports
هندسونی شش
اندونزیانفجار ورزشی کل
ایرانbein Sports
عراقbein Sports
ساحل عاجکانال + ، SuperSport
جامائیکاجریان ورزشی ، SportsMax
ژاپنDAZN
اردنbein Sports
کنیاکانال + ، SuperSport
کویتbein Sports
قرقیزستانساران
لائوسهدف.com
لا رونیونRMC Sport
لبنانbein Sports
لسوتوSuperSport
لیبریاکانال + ، SuperSport
لیبیbein Sports
ماکائوTDM Desporto
ماداگاسکارکانال + ، SuperSport
مالاویکانال + ، SuperSport
مالزیهدف.com
مالدیوسونی
مالیکانال + ، SuperSport
مارتینیکجریان ورزشی ، SportsMax ، فاکس اسپرت ، ESPN ، فیس بوک ، RMC Sport
موریتانیbeIN Sports، Canal +، SuperSport
موریسRMC Sport ، Canal + ، SuperSport
مایوتRMC Sport
مکزیکFox Sports ، ESPN ، Facebook
مراکشbein Sports
مغولستانSPS HD ، نگاه تلویزیون
مونتسراتجریان ورزشی ، SportsMax
موزامبیککانال + ، SuperSport
میانمارSkynet
ناميبياکانال + ، SuperSport
نپالسونی
نوویسجریان ورزشی ، SportsMax
کالدونیای جدیدRMC Sport
نیوزلندآسمان NZ
نیکاراگوئهFox Sports ، ESPN ، Facebook
نیجرکانال + ، SuperSport
نیجریهکانال + ، SuperSport
عمانbein Sports
پاکستانسونی
فلسطینbein Sports
پاناماFox Sports ، ESPN ، Facebook
پاراگوئهFox Sports ، ESPN ، Facebook
پروFox Sports ، ESPN ، Facebook
فیلیپینهدف.com
قطرbein Sports
روانداکانال + ، SuperSport
صباFlow Sports، SportsMax، Fox Sports، ESPN، Facebook، Ziggo Sport، Veronica
سائو تومه & پرینسیپکانال + ، SuperSport
عربستان سعودیbein Sports
سنگالکانال + ، SuperSport
سیشلکانال + ، SuperSport
سیرا لئونکانال + ، SuperSport
سنگاپورهدف.com
سومالیbeIN Sports، Canal +، SuperSport
آفریقای جنوبیSuperSport
کره جنوبیتلویزیون SPO
سری لانکاسونی
سنت بارتسجریان ورزشی ، SportsMax ، فاکس اسپرت ، ESPN ، فیس بوک ، RMC Sport
سنت کریستوفرجریان ورزشی ، SportsMax
سنت اوستاتیوسFlow Sports، SportsMax، Fox Sports، ESPN، Facebook، Ziggo Sport، Veronica
سنت هلنا & عروجکانال + ، SuperSport
سنت کیتسجریان ورزشی ، SportsMax
سنت لوسیاجریان ورزشی ، SportsMax
سنت مارتینFlow Sports، SportsMax، Fox Sports، ESPN، Facebook، RMC Sport، Ziggo Sport، Veronica
خیابان پیر & میکلونجریان ورزشی ، SportsMax ، فاکس اسپرت ، ESPN ، فیس بوک ، RMC Sport
سنت وینسنت & گرنادینهاجریان ورزشی ، SportsMax
سودانbein Sports
سورینامFox Sports ، ESPN ، Facebook
سوازیلندSuperSport
سوریهbein Sports
تایوانهدف.com
تاجیکستانساران
تانزانیاکانال + ، SuperSport
تایلندهدف.com
رفتنکانال + ، SuperSport
تورتولاجریان ورزشی ، SportsMax
ترینیداد & توباگوجریان ورزشی ، SportsMax
تونسbein Sports
ترکمنستانساران
ترکها & جزایر کایکوسجریان ورزشی ، SportsMax
اوگانداکانال + ، SuperSport
امارات متحده عربیbein Sports
ایالات متحدهUnivision ، TNT ، B / R Live
اروگوئهFox Sports ، ESPN ، Facebook
ازبکستانساران
ونزوئلاFox Sports ، ESPN ، Facebook
ویتنامک+
والیسRMC Sport
یمنbein Sports
زامبیاکانال + ، SuperSport
زنگبارکانال + ، SuperSport
زیمبابوهکانال + ، SuperSport

برخی از این خدمات حساب های آزمایشی رایگان ارائه می دهند یا از ابتدا کاملاً رایگان هستند. این بدان معناست که می توانید حداقل برای دو روز از خدمات آنها به صورت رایگان استفاده کنید. به این ترتیب ، اگر فقط بخواهید یک یا دو بازی را تماشا کنید ، نیازی به اشتراک ندارید. اگر در تعطیلات به سر می برید ایده آل است اما هنوز می خواهید در کشور یا تیم مورد علاقه خود واقعاً تشویق کنید. برخی از ارائه دهندگان VPN نیز خدمات رایگان ارائه می دهند. در ترکیب با محاکمه رایگان برای یکی از خدمات ذکر شده در بالا ، می توانید لیگ قهرمانان را بطور کامل تماشا کنید. با این حال ، با یک VPN رایگان ، ویژگیهای مشابه با اشتراک VPN پولی را دریافت نمی کنید. داده ، سرعت و حتی امنیت شما می تواند با VPN رایگان محدود شود.

افکار نهایی

اگر می خواهید از هر جای دنیا بازی های لیگ قهرمانان را تماشا کنید ، گزینه های مختلفی دارید. ابتدا به یکی از کانالها یا خدمات آنلاین که مسابقات را در کشور مورد نظر شما پخش می کند ، نیاز به اشتراک دارید. پس از آن به VPN با سرورهایی در آن ایالت خاص نیاز خواهید داشت. با اتصال به سرور VPN در یک کشور دیگر می توانید مکان مجازی خود را تغییر دهید تا به یک جریان یا وب سایت دسترسی پیدا کنید که در غیر این صورت ممکن است قادر به مشاهده آن نباشید. این به شما امکان می دهد هر بازی لیگ قهرمانان را تماشا کنید. یک سرویس VPN را امتحان کنید و از تشویق تیم مورد علاقه خود لذت ببرید!

سلب مسئولیت: درک این نکته مهم است که موارد فوق فقط شامل نکاتی است که برای کمک به شما در تماشای مسابقات مورد علاقه خود در لیگ قهرمانان ، صرفنظر از مکان شما در نظر گرفته شده است. با این وجود ، همیشه وظیفه شماست که شما را با موافقت کاربر هر کانال یا سرویس (استریم) مورد استفاده برای تماشای لیگ قهرمانان اروپا و عمل کردن مطابق با این توافقنامه آشنا کنید..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me