نحوه تماشای دیزنی پلاس (آزمایش رایگان) | VPNOverview

دیزنی + D با + روی صفحه لپ تاپ


جایی که Netflix زمانی انحصار خود را داشت ، سرویسهای جدید جریان مانند Amazon Prime و HBO GO اکنون در همه جای خود ظاهر شده اند. یکی از تازه واردین بزرگ دیزنی پلاس (دیزنی +) ، سرویس رسمی پخش همه چیز دیزنی است. شما می توانید همه کلاسیک های دوست داشتنی را در آنجا پیدا کنید ، بلکه محتوای Pixar ، Marvel ، Star Wars ، National Geographic و موارد دیگر را نیز مشاهده کنید. دیزنی پلاس از دوازدهم نوامبر 2019 به طور رسمی در ایالات متحده ، کانادا و هلند راه اندازی شد. برخی از کشورهای دیگر ، مانند هند نیز از آن زمان به بعد دسترسی پیدا کرده اند. طی دو سال آینده ، این سرویس در سایر نقاط جهان قابل دسترسی خواهد بود. در این مقاله ، ما در مورد دیزنی پلاس و اینکه چگونه می توانید با اطمینان از این سرویس پخش جدید و جدید لذت ببرید ، بیشتر به شما می گوییم.

دیزنی پلاس: هنوز در همه جا موجود نیست

طی دو سال آینده ، دیزنی پلاس در نقاط مختلف جهان راه اندازی می شود. اگرچه در ایالات متحده ، کانادا ، هلند ، استرالیا ، نیوزیلند ، پورتوریکو و هند از قبل دسترسی دارند ، بسیاری دیگر وجود دارند که باید تا ماه انتشار صبر کنند. به عبارت دیگر ، هر کسی که در کشور مناسب زندگی می کند ، شانس داشته است. اگر به عنوان مثال یک آدرس IP آمریکایی یا هلندی دریافت کرده اید ، می توانید فقط با 6،99 دلار (یا بسته به محل زندگی شما) از یک محتوای دیزنی پلاس لذت ببرید. سایر نقاط جهان فقط می توانند از اشتراک دیزنی پلاس در مقطع بعدی استفاده کنند.

سرویس جدید دیزنی تغییرات قابل توجهی را در بازار پخش ایجاد کرده است. این شرکت اعلام کرد که آنها بیش از 28 میلیون کاربر را در سه ماه اول از زمان راه اندازی آن به دست آورده اند. این بسیار بالاتر از پیش بینی های آنها بود. در ماه دسامبر ، کارشناسان در مورد اینکه چه تعداد از اشتراک های Netflix خود را لغو کرده اند ، صحبت کردند تا در عوض یک حساب دیزنی پلاس دریافت کنند. به دلیل این رفتار ، نتفلیکس در حال حاضر بیش از یک میلیون مشترک را از دست داده است. هرچند که به نظر می رسد همه چیز مانند “خوشبختانه بعد از همه” برای دیزنی نیست. به دلیل محدودیت هایی که دیزنی پلاس در وب سایت خود قرار داده است ، دسترسی به محتوای خود برای افرادی که از VPN استفاده می کنند به طور فزاینده دشوار است.

چگونه یک VPN ایمنی و آزادی آنلاین شما را افزایش می دهد

VPN (شبکه خصوصی مجازی) به شما کمک می کند تا آدرس IP خود را مخفی کنید و تغییر دهید. این ممکن است خیلی به نظر نرسد ، اما برای امنیت و امنیت آنلاین شما بسیار مهم است. آدرس IP شما انواع اطلاعات شخصی درباره شما مانند مکان شما را فاش می کند. وب سایت ها به همراه هر طرف دیگری که به داده های آنلاین شما دسترسی دارند ، می توانند این اطلاعات را بخوانند و متناسب با آن محتوای خود را تنظیم کنند. آیا شما در نیویورک زندگی می کنید؟ وب سایت ها تبلیغات خود را برای خدمات در منطقه محلی شما می شناسند و به شما نشان می دهند. آیا در حال حاضر در پاریس هستید؟ سپس آنها ممکن است به طور خودکار شما را به نسخه فرانسوی وب سایت خود ارسال کنند. با وجود یک VPN ، لزوماً اینگونه نیست.

VPN ها یک تونل مطمئن بین دستگاه و اینترنت شما ایجاد می کنند. به این ترتیب ، هر کاری که بصورت آنلاین انجام دهید ، ناشناستر و با خیال راحت تر اتفاق می افتد. تمام ترافیک اطلاعات شما از طریق تونل ارسال می شود ، به این معنی که اشخاص ثالث قادر نخواهند بود به راحتی به آن دسترسی پیدا کنند. خلاصه اینکه ، یک VPN به شما این امکان را می دهد که بخشی از حریم شخصی خود را پس بگیرید. به خصوص در مورد شرکتهای بزرگی مانند Google و Facebook که تمام اطلاعاتی را که در مورد کاربران خود می یابند جمع می کنند ، این کنترل اضافی فوق العاده می تواند بسیار آسوده و مفید باشد.

محدودیت های آنلاین و آزادی اینترنت

قفل گوشی های هوشمندجدا از ارائه احساس ناشناس بودن ، VPN می تواند کمک بزرگی به افرادی باشد که دسترسی به اینترنت آنها محدود شده است. برخی کشورها محدودیت های جغرافیایی را تنظیم کرده اند که شهروندان را از دسترسی به وب سایت های خاص مانند رسانه های خبری یا سایر خدمات آنلاین باز می دارد. این محدودیت ها در آزادی آنلاین افراد با یک VPN قابل دور زدن است. اگر سرور VPN را در کشور مستقر کرده اید که اینترنت رایگان را در آغوش خود دارد ، می توانید وب را با یک آدرس IP از آن کشور مرور کنید و مجدداً دسترسی پیدا کنید. به طور خلاصه ، یک VPN به شما ناشناسی بیشتری می دهد ، ایمنی آنلاین بهتر و افزایش آزادی آنلاین.

متأسفانه ، برخی از وب سایتها ، از جمله دیزنی پلاس ، مسدود کردن آدرس های IP که مشخص است متعلق به خدمات VPN هستند را انتخاب می کنند. این مسئله برای کاربرانی که می خواهند ضمن حفظ امنیت آنلاین خود ، از Disney Plus لذت ببرند ، مشکلی ایجاد می کند. از آنجا که دیزنی وقتی از VPN استفاده نمی کند به محتوای آنها دسترسی پیدا می کند ، مجبور می شوند آن VPN را برای تماشای محتوای دیزنی پلاس خاموش کنند. به عبارت دیگر ، اگر از VPN برای ایمن نگه داشتن ترافیک آنلاین خود استفاده می کنید ، مجبور می شوید از اتصال ایمن اینترنتی خود امتناع کنید تا بتوانید از طریق این سرویس فیلم های دیزنی را مشاهده کنید. این یک اشکال قطعی دیزنی پلاس است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد VPN و نحوه کار آنها ، می توانید مقاله “VPN توضیح داده شده” را بخوانید ، جایی که همه چیز را در مورد این موضوع برای شما خواهیم گفت.

نحوه دستیابی به VPN: یک راهنمای گام به گام

VPN به شما امکان می دهد با خیال راحت ، ناشناس و آزادانه در وب گشت و گذار کنید. بنابراین ، ما به هر کاربر اینترنتی توصیه می کنیم که خود یک VPN قابل اعتماد بدست آورد. اگر می خواهید از VPN استفاده کنید اما هنوز مطمئن نیستید که چگونه ، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. بررسی های ما و ارائه دهنده VPN قابل اعتماد را انتخاب کنید (به عنوان مثال Surfshark)
 2. اشتراک دریافت کنید به سرویس و ایجاد یک حساب کاربری
 3. نرم افزار VPN را بارگیری کنید برای سیستم عامل دستگاه شما (به عنوان مثال Windows ، Linux یا Mac)
 4. ورود به حساب VPN با حساب کاربری که در مرحله 2 ایجاد کردید
 5. به یک سرور وصل شوید با انتخاب یکی از نرم افزارها و فشار دادن دکمه “اتصال”

اگر این مراحل را با موفقیت انجام داده باشید ، به یک VPN وصل خواهید شد. اکنون می توانید با خیال راحت به وب بروید بدون اینکه فعالیت اینترنتی شما برای همه قابل مشاهده باشد.

نحوه دسترسی به دیزنی پلاس

اگر می خواهید از کلیه محتوا در دیزنی پلاس لذت ببرید ، باید یک حساب دیزنی پلاس ایجاد کنید. خوشبختانه ، این بسیار آسان است. شما فقط به یک آدرس IP واقع در کشوری که دیزنی پلاس در حال حاضر منتشر شده نیاز دارید ، که می توانید به راحتی با آن در آن کشور باشید. علاوه بر این ، دیزنی پلاس برای همه افرادی که به این سرویس دسترسی دارند ، یک آزمایش هفت روزه رایگان ارائه می دهد. برای دریافت اشتراک دیزنی پلاس این مراحل را دنبال کنید:

 1. سر به سمت disneyplus.com
 2. کلیک ‘شروع آزمایشی رایگاندر سمت چپ صفحه (یاهم اکنون خریداری کنید‘اگر می خواهید بسته کامل ، از جمله Hulu و ESPN + را دریافت کنید ، اگرچه با این گزینه نمی توانید یک آزمایش رایگان دریافت کنید)
 3. آدرس ایمیل خود را پر کنید و pressپذیرش و ادامه
 4. یک رمز عبور قوی ایجاد کنید و press را فشار دهیدادامه هید
 5. اشتراک خود را (ماهانه یا سالانه) و روش پرداخت (کارت اعتباری یا پی پال) انتخاب کنید ، اطلاعات خود را پر کنید (اگر مطمئن هستید که قبل از پایان جلسه هفت روزه حساب خود را لغو کنید ، هزینه ای از شما نخواهد گرفت) و فشار دهید “موافقت کنید و مشترک شوید

شما هم اکنون به کلیه محتوای دیزنی پلاس دسترسی دارید. سرویس های قدیمی کلاسیک دیزنی ، کوتاه ناز Pixar ، جدیدترین سریال های Marvel یا جدیدترین نسخه های دیزنی پلاس را جستجو کنید. بازی را کلیک کنید ، و لذت ببرید!

اگر در کشوری هستید که هنوز دیزنی پلاس راه اندازی نشده است ، به تمام محتوای دیزنی پلاس دسترسی پیدا نخواهید کرد. شما قادر به ایجاد یک حساب کاربری خواهید بود ، اما با خطایی مواجه می شوید که ممکن است این سرویس هنوز در کشور شما راه اندازی نشده است. البته ، هنگامی که در آن مکان در دسترس باشد ، به آن حساب دسترسی کامل خواهید داشت. اگرچه تاکنون هیچ تاریخ راه اندازی برای هر کشور در جهان وجود ندارد ، اما تاریخ هایی که می دانیم در اینجا آمده است:

کشورها
تاریخ عرضه
ایالات متحده ، کانادا ، هلند12 نوامبر 2019 (راه اندازی)
استرالیا ، نیوزیلند ، پورتوریکو19 نوامبر 2019 (راه‌اندازی)
هندمارس 15 2020 (به دلیل شیوع کرونا زودرس)
اتریش ، فرانسه ، آلمان ، ایرلند ، ایتالیا ، اسپانیا ، سوئیس ، انگلستان24 مارس 2020
بلژیک ، دانمارک ، فنلاند ، ایسلند ، نروژ ، پرتغال ، سوئدتابستان سال 2020

بهترین VPN برای دیزنی پلاس

سپر VPNدر دنیای ایده آل ، لازم نیست شخصی از حریم شخصی یا امنیت خود دست بکشد تا بتواند فیلم تماشا کند. با وجود این ، بسیاری از خدمات پخش از جمله دیزنی پلاس ، این واقعیت است. دیزنی به طور فعال آدرسهای IP را از ارائه دهندگان معروف VPN مسدود می کند ، تماشای محتوا را در حالی که توسط یک VPN محافظت می شود غیرممکن می کند.

خوشبختانه ، چند ارائه دهنده VPN با سرور وجود دارد که به شما امکان تماشای دیزنی پلاس را می دهد. به این ترتیب ، می توانید این سرویس پخش را بدون آسیب دیدن امنیت خود تماشا کنید. در اینجا سه ​​ارائه دهنده VPN وجود دارد که می توانند دسترسی به دیزنی پلاس را در اختیار شما قرار دهند.

1. گشت و گذار

Surfshark از جمله خدمات VPN مورد علاقه ما است. این ارائه دهنده تازه وارد نسبی است ، اما به سرعت شهرت بسیار خوبی را برای خود ایجاد کرده است. استفاده شما را وارد نمی کند ، سرورها و مکانهای سرور زیادی دارد و تعداد دستگاههایی را که می توانید با اشتراک خود استفاده کنید محدود نمی کند. شاید جذاب ترین ، فقط چند دلار در ماه هزینه کند. نکته ویژه Surfshark این است که تمام سرورهای آنها ، صرف نظر از موقعیت مکانی که دارند ، به شما امکان دسترسی به وب سایت و محتوای دیزنی پلاس را می دهند. ما Surfshark را یک ارائه دهنده VPN بسیار خوب در نظر می گیریم که از اتصال اینترنت شما با موفقیت محافظت می کند و در عین حال به شما امکان می دهد همانطور که می خواهید جریان دهید. اطلاعات بیشتر در مورد این ارائه دهنده را در بررسی دقیق ما بخوانید یا مستقیماً به وب سایت Surfshark با کلیک بر روی بنر زیر بروید.

2. ExpressVPN

درست مانند Surfshark ، ExpressVPN نیز بطور خاص قصد دارد تا به وب سایت دیزنی پلاس دسترسی کاربران خود را فراهم کند. اگر سرور صحیح ExpressVPN VPN را انتخاب کنید ، می توانید به راحتی و با خیال راحت از بسیاری از فیلم ها و سریال های موجود در دیزنی پلاس لذت ببرید (تا زمانی که در سکوی جریان مشترک شوید). این مربوط به هر سرور ExpressVPN در ایالات متحده ، کانادا ، هلند و استرالیا است. از آنجا که ExpressVPN یکی از سریعترین VPN های این لحظه است ، احتمالاً شما حتی متوجه تفاوت در سرعت اینترنت نخواهید شد. بدون بافر اضافی مورد نیاز است! اگر می خواهید در مورد ExpressVPN اطلاعات بیشتری کسب کنید ، می توانید یک بررسی کامل از سرویس VPN آنها را همینجا بخوانید یا مستقیماً به وب سایت آنها مراجعه کنید.

3. NordVPN

NordVPN یکی از بزرگترین و بهترین VPN در حال حاضر است. این شرکت بیش از 5000 سرور در بیش از 60 کشور جهان دارد. سرعت بیشتر سرورهای NordVPN بسیار عالی است. علاوه بر این ، این یکی از امن ترین VPN های خارج از کشور است. NordVPN قابل اعتماد است و کاربردی بسیار کاربر پسند دارد. اگر مایل به تماشای دیزنی پلاس هستید ، می توانید از سرورهای آمریکایی ، هلندی یا استرالیا VPN برای این کار استفاده کنید. در آینده ، ممکن است سرورهای بیشتری بتوانند ضمن ایمن نگه داشتن اتصال ، به تماشای دیزنی پلاس بپردازند. شما می توانید بررسی دقیق تر این ارائه دهنده را از اینجا بررسی کنید ، یا با کلیک کردن روی دکمه در کادر زیر ، مستقیماً به وب سایت آنها بروید.

هنوز به دیزنی پلاس دسترسی ندارید?

این ممکن است به این صورت باشد که دیزنی پلاس هنوز حتی برای مشترک شدن در یکی از این سرویس ها هنوز برای شما کار نمی کند. شما همچنان توسط VPN محافظت می شوید ، اما به سادگی قادر نخواهید بود به محتوای مورد علاقه خود در دیزنی پلاس دسترسی پیدا کنید. آیا این بدان معناست که باید VPN خود را خاموش کنید؟ لازم نیست. چند ترفند آسان وجود دارد که می توانید برای رفع این مشکل استفاده کنید:

 • کوکی ها و ردیاب های خود را حذف کنید یا پنجره را در حالت ناشناس باز کنید قبل از بازدید از وب سایت دیزنی پلاس. ردیاب های موجود در مرورگر شما می توانند مانع از رسیدن به صفحه مناسب و دسترسی شوند. با حذف کوکی ها یا مرور در یک پنجره مرور خصوصی ، به نظر می رسد که شما یک بازدید کننده جدید هستید و به شما امکان دسترسی می دهد.
 • یک سرور VPN متفاوت را امتحان کنید. این ممکن است به این صورت باشد که دیزنی آدرس IP سرور VPN مورد استفاده شما را مسدود کرده است ، بنابراین نمی تواند به خدمات آنها دسترسی پیدا کند. خوشبختانه ، بسیاری از VPN ها در هر مکان سرور دارای چندین سرور هستند ، بنابراین می توانید به راحتی به سرور دیگری تغییر دهید. اگر می خواهید در حالی که محافظت می کنید به سکوی جریان دسترسی پیدا کنید ، به سادگی سرور دیگری را انتخاب کنید. با برخی VPN ، می توانید سرور دیگری را به صورت دستی انتخاب کنید. با دیگران ، مجبورید مجدداً بهم وصل شوید تا زمانی که IP دیگری را اختصاص دهید. اگر می خواهید آدرس IP را که در حال حاضر استفاده می کنید بررسی کنید ، می توانید با مراجعه به “IP من چیست؟” ابزار.

نکته مهم در مورد توافقنامه کاربر دیزنی پلاس

بانوی عدالتاز نظر تئوری ، می توانید از VPN های ذکر شده در بالا برای تماشای دیزنی پلاس در کشوری که مجبور نیستید دسترسی داشته باشید استفاده کنید. تمام آنچه در آن طول می کشد انتخاب مکان مناسب سرور VPN است. با این حال ، این می تواند نقض مستقیم شرایط و قوانین دیزنی پلاس باشد. در زمان نوشتن ، توافق نامه کاربر ذکر می کند که دیزنی پلاس محدودیت های جغرافیایی در محتوای آنها دارد و از فناوری ها و روش های مختلفی برای تعیین موقعیت فیزیکی شما استفاده می کند. این توافقنامه استفاده از VPN را به طور کامل ممنوع نمی کند ، اما شرایط و ضوابط می توانند تغییر کنند. این احتمال وجود دارد که دیزنی پلاس “مجازات” کاربرانی که سعی می کنند با یک VPN به خدمات خود دسترسی پیدا کنند ، به عنوان مثال با مسدود کردن کامل حساب خود.

قبل از تلاش برای استفاده از یک VPN برای دسترسی به محتوای دیزنی پلاس از کشور دیگری ، لطفاً توافقنامه کاربر را بررسی کنید. می توانید این موضوع را در پایین وب سایت مشاهده کنید. اگر توافق نامه تغییر کرده یا در کشور شما متفاوت است ، می توانید با استفاده از VPN برای انسداد محتوا آن را نقض کنید. هر عواقب احتمالی ناشی از این امر به کاربر مربوط می شود.

افکار نهایی

دیزنی پلاس موفقیت بزرگی در دنیای پخش آنلاین است. این محتوا متنوع است که از سیندرلا گرفته تا هانا مونتانا و از مستندهای نشنال جئوگرافیک گرفته تا انتقام جویان: جنگ بینهایت. علاوه بر این ، این یکی از ارزان ترین خدمات در خارج از کشور است. با این وجود ، اگر نتوانید از این محتوا بدون انصاف امنیت VPN خود لذت ببرید ، ممکن است تعجب کنید که آیا ارزش اشتراک دارید؟.

خوشبختانه ، برخی از ارائه دهندگان VPN سرورهایی دارند که به هر حال با دیزنی پلاس کار می کنند. به عنوان مثال با Surfshark ، ExpressVPN و NordVPN ، می توانید از تمام محتوای دیزنی لذت ببرید و در عین حال با یک اتصال اینترنتی مطمئن محافظت کنید. به خاطر داشته باشید که قبل از دسترسی به سرویس پخش ، همیشه به اشتراک دیزنی پلاس (پرداخت شده) نیاز خواهید داشت.

وقتی اشتراک دیزنی پلاس دریافت می کنید ، باید با شرایط و ضوابط شرکت موافقت کنید. اگرچه به نظر نمی رسد که در حال حاضر این VPN ها ذکر کنند ، توافق ها می توانند تغییر کنند. به خاطر داشته باشید که استفاده از VPN برای انسداد محتوای دیزنی پلاس از کشور دیگر ممکن است مغایر با قوانین دیزنی باشد.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me