کوپا آمریکا را هر کجا که هستید تماشا کنید! | VPNOverview

بازیکنان فوتبالاین تابستان قدیمی ترین مسابقات بین المللی فوتبال جهان بار دیگر برگزار می شود: Copa América 2020. این مسابقات از 12 ژوئن – 12 ژوئیه در کشورهای میزبان آرژانتین و کلمبیا برگزار می شود. جدای از 10 کشور CONMEBOL ، قطر و استرالیا نیز حضور داشته اند. دعوت به شرکت کرد. مثل همیشه ، یک ساعت هیجان انگیز از بازی افتتاحیه در آرژانتین تا فینال در کلمبیا خواهد بود. بنابراین ، شما به عنوان یک هوادار واقعی فوتبال نمی توانید کوپا امسال را از دست بدهید! اما اگر در خارج از کشور یا در تعطیلات زندگی می کنید چه می شود و به همین دلیل نمی توانید مسابقات را تماشا کنید؟ یا اگر یک هوادار بزرگ فوتبال هستید که در ایالات متحده یا مکزیک زندگی می کنید ، اما واقعاً می خواهید امسال کوپا آمریکا را تماشا کنید؟ بقیه این مقاله را بخوانید تا دریابید که چطور می توانید کوپا آمریکا را تماشا کنید ، بدون توجه به جایی که هستید.


چرا تماشای کوپا آمریکا در خارج از کشور می تواند دشوار یا غیرممکن باشد

در یک دنیای ایده آل ، ما می توانیم هر کجا که هستیم ، هر چیزی را که می خواهیم تماشا کنیم. متأسفانه ، اغلب اینگونه نیست. بسیاری از پخش کننده ها و سرویس های پخش نیاز به مسدود کردن محتوای خاصی در خارج از کشور خود دارند. این بخشی است و بستگی به معامله ای که آنها برای دستیابی به حق پخش فیلم ، نمایش ، رویداد ورزشی و غیره داشته اند ، دارد. به عنوان مثال ، اگر به SporTV Globo بروید ، جایی که بسیاری از مسابقات Copa América به صورت زنده منتقل می شود. بسیاری از فیلم های ورزشی فقط در صورتی که در برزیل هستید ، در دسترس هستند. همین مورد در مورد برنامه Fox Sports نیز انجام می شود ، یک روش محبوب دیگر برای تماشای زنده کوپا آمریکا برای بسیاری از هواداران فوتبال آمریکای جنوبی و فراتر از آن. از این گذشته ، برنامه Fox Sports فقط در مکزیک ، آرژانتین و برزیل در دسترس است.

آخرین چیزی که شما می خواهید این است که در زمان کوپا چنین محدودیت جغرافیایی به شما برخورد می کند! فقط تصور کنید که برای تعطیلات یا کار در خارج از کشور هستید و فهمیدید که نمی توانید هیچ مسابقه ای از کوپا را تماشا کنید ، زیرا سرویس جریان شما وقتی در منطقه “اشتباه” هستید این موارد را مسدود می کند! خوشبختانه ، روش بسیار ساده ای برای جلوگیری از این اتفاق وجود دارد: استفاده از VPN. با استفاده از VPN ، می توانید مطالبی را که می خواهید ، مانند Copa América ، در هر کجا که هستید ، تماشا کنید. و می دانید بهترین قسمت چیست؟ تماشای کوپا با VPN سریع و آسان است. با این وجود ، اگر نمی دانید چگونه این کار می کند ، نگران نباشید! از آنجا که در زیر ما دو راهنمای آسان و گام به گام را برای شما در نظر گرفته ایم تا بتوانید کوپا آمریکا را با VPN تماشا کنید ، هر کجا که هستید. راهنمای اول برای افرادی است که می خواهند از SporTV Globo استفاده کنند ، در حالی که راهنمای دوم برای کاربران برنامه Fox Sports است.

راهنمای گام به گام آسان برای تماشای کوپا آمریکا 2020 در سراسر جهان با VPN

در زیر دو راهنمای آسان گام به گام برای تماشای Copa América در هر کجا که هستید پیدا خواهید کرد. VPN که در این راهنماها استفاده می شود و توصیه می کنیم از آن برای تماشای کوپا استفاده کنید ، NordVPN است. از این گذشته ، این VPN بسیار مقرون به صرفه است ، سرعت پخش خوبی را ارائه می دهد و از ویژگی های بسیار مفیدی برای رفع انسداد مسابقات Copa América و سایر محتویات محدود جغرافیایی برخوردار است..

راهنمای اول توضیح می دهد که چگونه می توانید Copa América را در سراسر جهان در SporTV Globo تماشا کنید. راهنمای دوم برای پخش کننده هایی است که می خواهند از برنامه Fox Sports استفاده کنند.

راهنما 1: کوپا آمریکا را در سراسر جهان در SporTV تماشا کنید

 1. به وب سایت NordVPN بروید ، اشتراک خود را انتخاب کنید و حساب خود را تنظیم کنید.
 2. به صفحه بارگیری برنامه NordVPN بروید و برنامه مناسب را برای سیستم عامل خود انتخاب کنید.
 3. پس از انتخاب سیستم عامل خود ، روی بارگیری کلیک کنید و مراحل نصب را دنبال کنید. نگران نباشید ، دستورالعمل ها هنگام نصب بر روی صفحه نمایش داده می شود.
 4. برنامه NordVPN را باز کنید و با اعتبار ورود به سیستم خود وارد شوید (نام کاربری و رمز عبور)
 5. به یک سرور NordVPN برزیلی متصل شوید. توصیه می کنیم این کار را با استفاده از نقشه برای اتصال خودکار به سریعترین سرور انجام دهید. تصویری که در انتهای این راهنما قرار دارد ، به شما نشان می دهد که چه شکل باید باشد.
 6. به Globo SporTV بروید.
 7. اکنون به سادگی به مسابقه ای که می خواهید تماشا کنید بروید.
 8. از مسابقه لذت ببرید!

نقشه NordVPN با سرور برزیلی انتخاب شد

توجه داشته باشید: لطفاً توجه داشته باشید که برای تماشای مسابقات Copa América به صورت زنده در SporTV ، باید حساب Globo داشته باشید.

راهنمای 2: به تماشای Copa América در سراسر جهان با برنامه Fox Sports بپردازید.

 1. به وب سایت NordVPN بروید ، اشتراک خود را انتخاب کنید و حساب خود را تنظیم کنید.
 2. به صفحه بارگیری برنامه NordVPN بروید و برنامه مناسب را برای سیستم عامل خود انتخاب کنید.
 3. پس از انتخاب سیستم عامل خود ، روی بارگیری کلیک کنید و مراحل نصب را دنبال کنید. نگران نباشید ، دستورالعمل ها هنگام نصب بر روی صفحه نمایش داده می شود.
 4. برنامه NordVPN را باز کنید و با اعتبار ورود به سیستم خود وارد شوید (نام کاربری و رمز عبور)
 5. یا به یک سرور آرژانتینی ، مکزیکی یا برزیلی متصل شوید (برنامه Fox Sports در هر سه کشور کار می کند).
 6. برنامه Fox Sports را باز کنید و اگر وارد سیستم نشده اید ، با اعتبار ورود به سیستم خود وارد شوید.
 7. به مسابقه Copa América که می خواهید تماشا کنید بروید.
 8. از تشویق تیم مورد علاقه خود لذت ببرید!

نقشه NordVPN با پنج سرور آمریکای لاتین که در میان آنها یک سرور برزیلی ، آرژانتینی و مکزیکی قرار دارد

روش فوق روشی عالی برای تماشای همه مسابقات کوپا آمریکا است ، از هر کجا که هستید و در هر کجا هستید. از این گذشته ، SporTV معمولاً فقط مسابقات Copa América در برزیل و چند مورد دیگر را که آنها حق پخش آن را دارند پخش می کند. با این حال ، با برنامه Fox Sports شما در واقع می توانید تمام مسابقات کوپا آمریکا را بصورت زنده تماشا کنید ، که برای هوادار فوتبالیست های مرده عالی است!

توجه داشته باشید: لطفاً توجه داشته باشید که برای استفاده از روش فوق باید به برنامه Fox Sports دسترسی داشته باشید.

جریان کوپا آمریکا توسط “بلوک VPN” مسدود شده است

این روزها بسیاری از سرویسهای پخش کننده چیزی را به کار می برند که دوست داریم “بلوک های VPN” بنامیم. این بدان معنی است که بسیاری از وب سایت ها و برنامه های جریان ، کاربران VPN را از دسترسی به محتوای خود منع می کنند. آنها معمولاً این کار را به روش زیر انجام می دهند: از یک آدرس IP متوجه تعداد زیادی از ترافیک به وب سایت خود می شوند. دلیل این امر این است که معمولاً سرورهای VPN و آدرسهای IP آنها توسط تعداد زیادی کاربر به اشتراک گذاشته می شوند. متعاقباً ، آنها این آدرس IP را مسدود می کنند و همه کاربران دارای آن آدرس IP را از دسترسی به محتوای خود باز می دارند.

سرویس های پخش شده ممکن است خط مشی های خود را در مورد مسدود کردن VPN ها بدون اطلاع قبلی تغییر دهند و شما هرگز نمی دانید کدام سرورها مسدود خواهند شد. به همین دلیل خوب است که بدانید چگونه باید بلوکهای VPN را دور بزنید ، اگر یک مورد را تجربه کردید. از این گذشته ، مطمئناً شما نمی خواهید برای مشاهده Copa América در خارج از کشور ، پیوند VPN را با موفقیت تنظیم کنید ، فقط به دلیل بلوک VPN از دسترسی به سرویس پخش محروم می شوید..

در مورد بلوک های VPN با NordVPN – 3 نکته

NordVPN چند ویژگی عالی برای دور زدن بلوک های VPN ارائه می دهد. اول از همه ، NordVPN دارای تعداد زیادی سرور ، بیش از 5400 است. بلوک های VPN همیشه شامل مسدود کردن سرورهای خاص است. بنابراین ، اگر متوجه شدید که نمی توانید مسابقه خود را روی سروری که در حال حاضر روی آن هستید تماشا کنید ، ابتدا می توانید یک مورد دیگر را امتحان کنید. NordVPN در بسیاری از کشورها دارای سرورهای مختلفی است که می توانید انتخاب کنید. این تا کنون ساده ترین راه حلی است که می توانید امتحان کنید.

دومین “راه حل رفع انسداد بلوک VPN” که NordVPN ارائه می دهد ، استفاده از یک آدرس اختصاصی IP است. برای هزینه اضافی ، NordVPN می تواند این نوع آدرس خاص IP را در اختیار شما قرار دهد که برخلاف IP معمولی VPN ، فقط توسط شما استفاده می شود. از آنجا که یک آدرس IP اختصاصی فقط توسط شما استفاده می شود ، تشخیص اینکه از VPN با چنین آدرس IP استفاده می کنید ، برای یک سرویس جریان کار بسیار سخت تر است. به همین ترتیب ، دریافت IP اختصاصی با NordVPN بهترین راه برای اطمینان از عدم مسدود شدن SporTV ، برنامه Fox Sports یا سرویس پخش دیگر در هنگام تلاش برای تماشای Copa América است..

سرانجام ، NordVPN همچنین چیزی به نام سرورهای مبهم را ارائه می دهد ، که سرورهای خاصی هستند که تشخیص عملکرد شما با استفاده از VPN را برای سرویس های پخش بسیار سخت تر می کند. با این حال ، از هم اکنون ، NordVPN فقط این سرورهای ویژه را در چند کشور منتخب ، مانند ایالات متحده و کانادا ارائه می دهد. به این ترتیب ، این ویژگی آخر عمدتاً برای افرادی که در ایالات متحده زندگی می کنند و اشتراک ESPN + دارند ، بسیار مفید است. اگر این مسئله در مورد شما صدق کند ، می توانید در صورت مواجهه با VPN ، از یکی از سرورهای مبهم Nord در ایالات متحده برای تماشای Copa América در ESPN + در خارج از کشور استفاده کنید. لطفاً توجه داشته باشید که سرورهای مبهم می توانند اتصال شما را کند کنند و به همین دلیل ممکن است برای جریان عالی نباشد.

چگونه یک VPN با انسداد کوپا آمریکا مطابقت دارد

VPN چند مزیت عالی را ارائه می دهد. یکی از این مزیت ها این است که به شما امکان آزادی آنلاین بیشتری برای تماشای هر آنچه را می خواهید ، در هر کجا که هستید بدهید. این امر به این دلیل است که یک VPN خوب معمولاً سرورهای زیادی دارد و در سرتاسر جهان وجود دارد. با اتصال به یک سرور در یک کشور دیگر به غیر از شخصی که در حال حاضر در آن هستید ، آدرس IP خود را به یک IP از آن کشور دیگر تغییر دهید. بسیاری از وب سایت ها و برنامه ها از IP شما استفاده می کنند تا بفهمید کجا هستید. این بدان معناست که می توانید سرویس های پخش را باور کنید که در کشوری هستید که خدمات آنها و محتوای مورد نظر برای تماشای آن با VPN در دسترس است.!

انسداد-با-VPN

جدا از اینکه به شما امکان می دهد Copa América را در هر کجا که باشید ، تماشا کنید ، یک VPN خوب مزایای بسیار عالی دیگری را ارائه می دهد ، مانند دسترسی به نسخه ایالات متحده Netflix. اگر می خواهید در مورد بسیاری از مزایای ارائه شده توسط VPN بیشتر بدانید ، مقاله ما را در مورد این موضوع یا این مقاله ببینید.

آیا نمی توانم از VPN رایگان برای تماشای کوپا آمریکا استفاده کنم?

موارد فوق یک سؤال متداول است. با این حال ، ما به چند دلیل توصیه نمی کنیم از VPN رایگان برای پخش کوپا آمریکا 2020 استفاده کنید..

اول از همه ، بیشتر VPN های آزاد محدودیت های داده و یا سرعت را اعمال می کنند. این بدان معناست که وقتی از یک مقدار معینی از داده های اینترنتی ، مثلاً 2 گیگابایت استفاده کرده اید ، دیگر نمی توانید از این سرویس استفاده کنید و اگر در حال مشاهده مسابقه Copa هستید ، دیگر قادر به تماشای بازیهای دیگر نخواهید بود. مثلا. البته این آخرین چیزی است که شما می خواهید. اگر محدودیت سرعت وجود دارد ، شما فقط با یک VPN رایگان می توانید به سرعت های بسیار کند برسید ، که برای جریان مناسب نیستند. این ممکن است بدان معنی باشد که فیلم شما باید به طور مرتب بافر شود و لذت تماشای شما را کاملاً خراب کند.

ثانیاً ، حتی اگر یک VPN رایگان عالی پیدا کردید که داده یا محدودیت سرعت مانند ProtonVPN را تحمیل نکند ، به احتمال زیاد باز هم با یک اتصال کند روبرو خواهید شد. دلیل این امر اینست که VPN های رایگان معمولاً سرورهای کمتری نسبت به همتایان پرداخت شده خود ارائه می دهند. این بدان معنی است که سرورهای آنها غالباً شلوغ می شوند و به طور قابل توجهی آنها را کاهش می دهند.

به همین ترتیب اتفاق می افتد که مواردی که در بالا توضیح داده شد ، معمولاً برای پخش کنندگان بدترین حالت هستند. این بدان معناست که شما باید قبل از تصمیم گیری برای پخش کوپا با VPN رایگان ، دو بار فکر کنید. درعوض ، ما توصیه می کنیم که به دنبال یک VPN ارزان قیمت باشید. این ما را به موارد زیر سوق می دهد.

نکته اضافی – Surfshark: بهترین بودجه VPN برای تماشای Copa América

اگر می خواهید همه مسابقات کوپا آمریکا را بدون شکستن بانک تماشا کنید ، ما صمیمانه Surfshark را توصیه می کنیم. Surfshark یکی از معدود VPN های حق بیمه فوق العاده ارزان قیمت است که فقط با قیمت 1.99 دلار در ماه برای ارزانترین اشتراک آنها در نظر گرفته شده است. این شرکت بیش از هزار سرور سریع و پایدار را در 61 کشور جهان ارائه می دهد. از جمله این سرورها در برزیل ، شیلی ، ایالات متحده و پاراگوئه. این بدان معنی است که با Surfshark می توانید به راحتی محدودیت های جغرافیایی را در این کشورها بدست آورید و بسته به خدمات جریان خود ، کوپا را به زبان اسپانیایی ، پرتغالی یا انگلیسی تماشا کنید. علاوه بر این ، Surfshark همچنین یک VPN بسیار ایمن و کاربر پسند است. به طور خلاصه ، اگر به دنبال VPN بودجه برای تماشای Copa América 2020 هستید ، انتخاب صحیح است.!

نکته دیگری: آدرس های IP ، که یک VPN می تواند تغییر دهد ، توسط بسیاری از وب سایت ها برای تعیین موقعیت مکانی شما استفاده می شود. با این حال ، آنها تنها راهی نیستند که وب سایت ها بتوانند دریابند که در آن کجا هستند. یک روش محبوب دیگر برای انجام این کار وب سایتها استفاده از کوکی ها است. یک بار هنگام استفاده از Surfshark برای دسترسی به ویدیویی در SporTV Globo ، به عنوان مثال ، پیامی به وجود آمد که می گوید ما در منطقه مناسبی نیستیم (برزیل). این اتفاق با وجود اتصال به یک سرور Surfshark برزیل رخ داد. یک نکته هوشمندانه برای امتحان کردن در این نوع مواقع ، تلاش برای دسترسی به ویدیو در یک پنجره ناشناس جدید است ، بنابراین هیچ کوکی برای ردیابی شما استفاده نخواهد شد.

برنامه کوپا آمریکا

حالا که می دانید چگونه برای تماشای کوپا آمریکا ، مطمئناً می خواهید بدانید چه زمانی به وقوع میپیوندد! به همین دلیل در زیر جدول مفیدی قرار داده ایم که به شما نشان می دهد چه موقع مسابقات مختلف برگزار می شود.

صحنه
تاریخ
کشورها (خارج از خانه)
مرحله گروهی12 ژوئن سال 2020آرژانتین – شیلی
مرحله گروهی13 ژوئن سال 2020استرالیا – اروگوئه
کلمبیا – اکوادور
پاراگوئه – بولیوی
مرحله گروهی14 ژوئن سال 2020پرو – قطر
برزیل – ونزوئلا
مرحله گروهی16 ژوئن سال 2020آرژانتین – اروگوئه
شیلی – بولیوی
مرحله گروهی17 ژوئن سال 2020کلمبیا – ونزوئلا
پاراگوئه – استرالیا
مرحله گروهی18 ژوئن سال 2020پرو – برزیل
اکوادور – قطر
مرحله گروهی20 ژوئن سال 2020آرژانتین – پاراگوئه
مرحله گروهی21 ژوئن سال 2020کلمبیا – پرو
اروگوئه – شیلی
مرحله گروهی22 ژوئن سال 2020استرالیا – بولیوی
ونزوئلا – اکوادور
مرحله گروهی23 ژوئن سال 2020برزیل – قطر
مرحله گروهی25 ژوئن سال 2020شیلی – پاراگوئه
مرحله گروهی26 ژوئن سال 2020بولیوی – اروگوئه
استرالیا – آرژانتین
مرحله گروهی27 ژوئن سال 2020اکوادور – پرو
برزیل – کلمبیا
مرحله گروهی28 ژوئن سال 2020قطر – ونزوئلا
مرحله گروهی30 ژوئن سال 2020شیلی – استرالیا
اروگوئه – پاراگوئه
بولیوی – آرژانتین
مرحله گروهی1 ژوئیه سال 2020اکوادور – برزیل
ونزوئلا – پرو
قطر – کلمبیا
یک چهارم نهایی4 جولای & 5 ، 2020مشخص شود
نیمه نهایی8 ژوئیه سال 2020مشخص شود
برای کسب مقام 3 بازی کنید11 ژوئیه سال 2020مشخص شود
نهایی12 ژوئیه 2020مشخص شود

Copa América 2020: یک نمایش واقعی برای آمریکای جنوبی و فراتر از آن

امسال Copa América از 12 ژوئن تا 12 ژوئیه برگزار می شود و 47مین بار است که این مسابقات برگزار می شود. سال گذشته این مسابقات توسط میزبان ، برزیل برنده شد. از همین حالا ، طبق اعلام بوک سازان ، آرژانتین ، برزیل و کلمبیا بهترین شانس پیروزی در این مسابقات را به این ترتیب دارند. با این وجود ، در دنیای فوتبال همه چیز ممکن است و احتمالاً مسابقات در کل هیجان انگیز و رقابتی خواهد بود.

امسال کوپا در آرژانتین و کلمبیا مورد مناقشه است و این نخستین بار است که این مسابقات توسط دو کشور میزبان این مسابقات است. این مسابقات با این وجود تأثیر بسیار زیادی فراتر از استادیومهای بوئنوس آیرس ، کوردوبا ، بوگوتا ، مدلون و سایر شهرها در مسابقات برگزار خواهد کرد. . این دقیقاً به همین دلیل است که این مقاله برای همه هواداران فوتبال توضیح داده است که چگونه می توانند از همه بازی های کوپا لذت ببرند. حالا تمام کارهایی که باید انجام دهیم لذت بردن از مسابقه است!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map